Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner Vx  (Posjeta: 169698 )

0 Članova i 13 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline devil_ma-yela

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1132
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1020 : 06 Siječanj, 2011, 12:51:18 »
ako misli ic u kompletan tuning i karb 34 mislim da bi trebao..cuj sve ovisi o novcu  :jerk:
:icon_thumright:

malossi glava je među najboljim djelovima šta se može stavit na leadera, tako da će obradom glave dobit! naravno, ako stavi malossi ventile i opruge! poliranjem i širenjem kanala će isto dobit, ali ne toliko kao "kompletnim" tuningom.
::..kada se pije, pijem! kada se jede, jedem! kada se radi, NE SMETAM!!..::

teško je bit budala, konkurencija je velika!
 Bjelovar Team forum: http://bjteam.s2.bizhat.com/index.php?sid=bc65d012d58480086a3a34ff09d6226f&mforum=bjteam

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1021 : 06 Siječanj, 2011, 13:12:04 »
ne dobije se nista ni poliranjem ispuha na SPu pa svi poliraju

samo ti to sredi  :icon_thumright:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1022 : 06 Siječanj, 2011, 13:43:00 »
malossi glava se prodaje samo zbog malossi ventila, ne mozes ih stavit na serijsku glavu...nisam sredivo glavu pa nemogu sa sigurnoscu tvrdit ali znam da je ekipa govorila da od tog sredivanja glave nema nista...
4t

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1023 : 06 Siječanj, 2011, 13:54:09 »
seriska glava se isplati turpijat ak se upasiraju malossi ventili unutra...al te je jeben i skup posel.

e sad,ak niste pogledali kolki su  ventili na malossi glavi u usporedbi sa seriskom onda pogledajte...
em su površinski veći otvori kanala em su dulji ventili i više se otvaraju zato se dobije s malossi glavom kolko se dobije.al naravno dok se stavi i malossi bregasta...a taj sport bome dobrano košta.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1024 : 06 Siječanj, 2011, 14:00:52 »
samo nek ima jednu stvar na pameti, a to je malossi ventili na seriski klip = 0 bodova
..::4T Powaa::..

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1025 : 06 Siječanj, 2011, 14:04:40 »
ventile nebudem dirao..jedino dat glavu malo sredit kod pravog majstora i to je to..ali kazem,neznam bas previse ljudi koji bi to napravili tako da cu jos vidjet sta cu sa glavom..

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1026 : 06 Siječanj, 2011, 14:13:26 »
samo nek ima jednu stvar na pameti, a to je malossi ventili na seriski klip = 0 bodova

da,to sam skoro zaboravil...na klipu isto moraju bit utori ili sicevi ko na malossi klipu zbog dužine ventila da ih klip ne prožvače..
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1027 : 06 Siječanj, 2011, 14:17:52 »
da,to sam skoro zaboravil...na klipu isto moraju bit utori ili sicevi ko na malossi klipu zbog dužine ventila da ih klip ne prožvače..
to bi pravi majstor slozio bez problema..sam kaj ja ne poznam takvog covjeka..al vec bum naso nekog ko ce slozit..

neznam dali ima potrebe dirat ventile.. :icon_scratch:


Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1028 : 06 Siječanj, 2011, 14:21:53 »
to bi pravi majstor slozio bez problema..sam kaj ja ne poznam takvog covjeka..al vec bum naso nekog ko ce slozit..

neznam dali ima potrebe dirat ventile.. :icon_scratch:



hahahaa,pa ventili su ti koi vode glavnu riječ..

kaj se klipa tiče,pitanje je visine kolko je čelo od bolcne...i još najbitnije kolko ima mesa na čelu i kolko bi se to trebalo duboko tokarit..

a da se stave malossi ventili u glavu serisku je jeben i skup posel.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1029 : 06 Siječanj, 2011, 18:19:23 »
mislim da sam nasao covjeka koji ce mi napraviti glavu itd  :)

pitao sam ga sta bi bilo najbolje napravit pa je rekao da je radio par leadera i da je napravio sljedece:spustano glavu,stavio podloske ventila i to sve ispolirao jebeno..i da uz to stavit druge gumice,plice,ali isti fii i jos neke sitnice..

kaze da bi se osjetila dosta razlike jos uz bregastu i variomat..i da nema potrebe za malossi ventilima i drkanja oko klipa kada bi sa tim podloskama ako zelim dobio cak bolji rezultat nego sa malossi.. :icon_scratch:

i da..glava bi se spustala oko 2mm,jos samo trebam vidjet koj bi dihtung iso..jer ima ona 4,6,8 kombinacija..

kada sve dogovorim sa covjekom javim sta i kako bude  :hello:


Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1030 : 06 Siječanj, 2011, 18:24:40 »
valjda misli sa tim podloskama ventila otvrdut federe, ali vec imas za kupit malossieve koji su tvrdi nego serijski..  :icon_scratch:
4t

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1031 : 06 Siječanj, 2011, 18:41:41 »
valjda misli sa tim podloskama ventila otvrdut federe, ali vec imas za kupit malossieve koji su tvrdi nego serijski..  :icon_scratch:
vjerojatno..jer je rekao da cu morat ic kod tokara da mi napravi te podloske,a da cemo za debljinu jos vidjet..

Offline ancoo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 280
  • Spol: Muški
  • Neslusan tude pi*darije
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Starigrad-Pa
  • Moj Skuter: strasna letjelica
  • Moja Kaciga: neko kinesko go
  • MojSetup: KÜBLER KBR 63mm malossi 282ccm
  • MojSpuh: garonja
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1032 : 06 Siječanj, 2011, 22:54:32 »
Isti fi plice gumice...a sto ti je naprica pazi da te zednoga priko vode ne privede :laughing6: :laughing9: :toothy12: :toothy9: :icon_biggrin: ::)

Normalno je da je isti fi neda mi se objasnjavati vodilica ventila seriska seriski ventili...sto cu objasnjavati kad me 99% vas nece razumiti

Podloske nemozes samo tako spustiti glavu, zato sluze podloske ventila...

Poliranje glave san radija sebi i meca malossi ventile, nema puno glava u kojima su malossi ventili garantiran da moj posa je daleko najbolje obavljen glava ima priko 20tkm s malossi ventilima sto ja znan na 20tkm je drzala 90% benzin lastin rep je duplo stanjen da bi ventili imali funkciju itd sto je za serijalu i vise nego dobro nikakav ostali tuning da ga tako niko nece napraviti ali ja san to i platija mestru samo da mi strojon obradi glavu ostalo san sve sam radija i nebi vise NIKAD

Ovi sto su radili Brokenu je HAC bijakson sirija

Sad iman Malossi glavu i boli me k**ra*...samo sebi kitu mogu ispolirati na skuteru nista pa da znan da ce letiti ko MIG... to su sve pi*darije jedan radi vidi drugi treci prova skuter leti jer on ima 50ccm kad side na 180ccm misli da je na metli od vjestice i tako vam to na forumu ide u krug pokvareni telefon je nula
Svi nesto poliraju a neznaju ni zasto ni zbog cega da bi in bilo lakse u mozgu zakljuce na temelju lude glave da su dobili u medu ubrzanju od 90-100km/h i takve neke mose mos misliti ali kome da reces ako reces i suprostavis se ispadas bahat a ako mucis i falis tude pi*darije svima si na forumu drag srce malo

KÜBLER & Malossi 282ccm & PM tuning & Bitubo & Stage 6

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 678
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1033 : 06 Siječanj, 2011, 23:05:03 »
Sa izmjenom gumica ventila se ništa ne postiže jer one su tu da brtve i otpor je jednak sa bilo kojim drugma, podloške na standadne ventile ne treba stavljat jer se ionako neće vrtiti iznad 10 000 a standrdne opruge su dobre do tih okretaja. Treba srediti i širiti kanale glave uz bregastu i još pokoja manja caka na glavi i to bi bilo dobro, od samog poliranja se ništa ne dobije.
Servis skutera i motora, kompletni tuning

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1034 : 06 Siječanj, 2011, 23:18:17 »
mislim da sam nasao covjeka koji ce mi napraviti glavu itd  :)

pitao sam ga sta bi bilo najbolje napravit pa je rekao da je radio par leadera i da je napravio sljedece:spustano glavu,stavio podloske ventila i to sve ispolirao jebeno..i da uz to stavit druge gumice,plice,ali isti fii i jos neke sitnice..

kaze da bi se osjetila dosta razlike jos uz bregastu i variomat..i da nema potrebe za malossi ventilima i drkanja oko klipa kada bi sa tim podloskama ako zelim dobio cak bolji rezultat nego sa malossi.. :icon_scratch:

i da..glava bi se spustala oko 2mm,jos samo trebam vidjet koj bi dihtung iso..jer ima ona 4,6,8 kombinacija..

kada sve dogovorim sa covjekom javim sta i kako bude  :hello:


spustena glava 2mm, definitivno se onda budu na klipu napravili utori za ventile :D
podloške ventila, neznam, bzvz
gumice uže?? šta to znaći mu neznam? al znam da idu od astre 1.6 gore i pliće su, samo tu bi mozda zaradio na tebi jel su te 8kn kom, a seriske 4 su preko 200kn :D

tu sam brokenu glodo polini klip za malossi ventile
http://img171.imageshack.us/i/screenshot001pd.jpg

i glava spolirana i prosirena za 3mm
http://img703.imageshack.us/i/screenshot002ea.jpg
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2011, 23:25:33 Jandro »
..::4T Powaa::..

Offline ancoo

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 280
  • Spol: Muški
  • Neslusan tude pi*darije
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Starigrad-Pa
  • Moj Skuter: strasna letjelica
  • Moja Kaciga: neko kinesko go
  • MojSetup: KÜBLER KBR 63mm malossi 282ccm
  • MojSpuh: garonja
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1035 : 07 Siječanj, 2011, 21:45:27 »
Jandro tu mozes siriti koliko oces siri se lastin rep (od sica ventila pa do vodilice stroj ulazi jesi vidija sto pise i kakao je nacrtano u knjizici sto se dobije sa Malossi ventilima :icon_thumright:

Da mi nije muke i da me to sve pomalo nije proslo napravija bi da vidite sto i kako
KÜBLER & Malossi 282ccm & PM tuning & Bitubo & Stage 6

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1036 : 08 Siječanj, 2011, 00:11:59 »
Jandro tu mozes siriti koliko oces siri se lastin rep (od sica ventila pa do vodilice stroj ulazi jesi vidija sto pise i kakao je nacrtano u knjizici sto se dobije sa Malossi ventilima :icon_thumright:

Da mi nije muke i da me to sve pomalo nije proslo napravija bi da vidite sto i kako

znam anco, ali je ovo moja glava bila u kojoj sam same kanale malo prosirio i ispolirao na seriske ventile  :icon_thumright:
a za malossi znam sta se mora sirit
..::4T Powaa::..

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1037 : 08 Siječanj, 2011, 01:43:05 »
@srad-sirit ce se kanali,spustat glava i jos neke sitnice..napravit ce se utori na klipu kako treba i sve ostale sitnice..majstor je rekao da nemam nikakvih briga da ce sve bit slozeno kak treba..a cuo sam da je dosta dobar majstor tako da se nadam da ce sve sloziti kako treba..

@anco-jbg ja nemam za malossi glavu i tako te stvari..jer ipak malo previse kostaju..

@jandro-neznam sta mu to znaci niti nista jer sam pricao sa covjekom 1min na mob..sve cu znat za 2-3 dana kada mi sve objasni i vidimo sta ce tocno radit..mozda ja nisam dobro cuo,al mislim da je reko da ce uzet te plice gumice umjesto serijskih..nije rekao da cu dobit nesto na snazi itd sa tim gumicama,ali da ce ih on stavit..


Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1038 : 08 Siječanj, 2011, 08:37:37 »
to tvoj SXV u avataru?

strasan motor  :glasses9:
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline alfist159

  • Tržnica : (+27)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 766
  • Spol: Muški
  • Honda Helix
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Honda Helix CN250
  • Moja Kaciga: Zaštitna
  • MojSetup: Bude...
  • MojSpuh: Sadomazođubrilović
Odg: vx250 B&W edition
« Odgovori #1039 : 08 Siječanj, 2011, 21:52:50 »
Nekad je bolje ne reći ništa al ne mogu... Ostavi taj motor kako je, ne drkaj po njemu s namjerom da ide 199 km/h... Ići baciti u vitar par stotina kuna za kitu stvarno ne kuim, ali ne, ti ćeš napraviti kako si zamislija i po satu će nabirati priko 60, daj molim te, stavi multivar i ćao za jače daj Jandru novce i vozi 500...