Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: problemi sa speed fightom  (Posjeta: 2119 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
problemi sa speed fightom
« : 16 Lipanj, 2007, 11:10:13 »
e  ovako  iz  sarajeva  sam   pa  ako  mi  mozete  pomoc  vozim  speed fighta  2  wrc  i  kad  prenoci  jedno   2,3  dana  nemogu  da  ga  upalim  moram  svijecicu  pokvasit  benzinom  da  bi  upalio,a  imam  jos  jedan  problm  novo  nastali  kad  predzem  jedno  15,20  kilometara  ugasi  se  kad  se  previse  zagrije  neki  kazu  da  je  do  bombine  neki  da  je  do  karburatora  pa  ako  znate  pomozite

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: problemi sa speed fightom
« Odgovori #1 : 16 Lipanj, 2007, 11:18:07 »
e  ovako  iz  sarajeva  sam   pa  ako  mi  mozete  pomoc  vozim  speed fighta  2  wrc  i  kad  prenoci  jedno   2,3  dana  nemogu  da  ga  upalim  moram  svijecicu  pokvasit  benzinom  da  bi  upalio,a  imam  jos  jedan  problm  novo  nastali  kad  predzem  jedno  15,20  kilometara  ugasi  se  kad  se  previse  zagrije  neki  kazu  da  je  do  bombine  neki  da  je  do  karburatora  pa  ako  znate  pomozite
Skini i očisti karburator, operi filter zraka, vidi u kakvom je stanju svjećica, vidi jel ti voda cirkulira dok motor radi...
Nakon toga poštelaj karburator i javi stanje.
Who's looking for punishment ??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: problemi sa speed fightom
« Odgovori #2 : 16 Lipanj, 2007, 11:38:18 »
Punisher je u pravu,vidi to,ako nije onda cemo nesto skemijat :laughing7:

Offline lik-bj

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bjelovar
Odg: problemi sa speed fightom
« Odgovori #3 : 16 Lipanj, 2007, 12:57:11 »
ako to središ i opet isto nebude htio onda je bobina ili paljenje sličan slučaj sam imo ja, probaj dok neče  upalit zgrijat bobinu fenom to bi trebalo pomoč.  :icon_thumright:
Kaciga glavu čuva,A što čuva kacigu?

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: problemi sa speed fightom
« Odgovori #4 : 16 Lipanj, 2007, 17:37:25 »
hvala  na  pomoci  sutra  vam  javljam  stanje

Offline ady

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sarajevo
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: problemi sa speed fightom
« Odgovori #5 : 17 Lipanj, 2007, 21:29:32 »
evo  danas  samo  cisti  karb,filter  stavio  svijecicu  al  opet  nece  da  upali

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: problemi sa speed fightom
« Odgovori #6 : 18 Lipanj, 2007, 22:15:23 »
Dobro osusi svjecicu i ponovo ju nasarafi nazad i verglaj, ako svjecica poslje verglanja ne bude vlazna onda ti je problem u dovodu goriva u cilindar pa skini prirubnicu i pogledaj lamelice, takodjer ne smije biti ni potpuno mokra jer ni to ne valja. MORA BITI VLAZNA!!!


Imam filing da je tu negdje problem!!!