Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jedan mali race.  (Posjeta: 6584 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #40 : 26 Listopad, 2009, 19:50:03 »
nek sam on vozi 6.5 do 100.....al samo kolko dugo bu tak vozil toe pitanje.....moral bus cisternu vuc za sobom u najmanju ruku a bome i sleper sa rezervnim djelovima.... :laughing11:

Ma to nikako nije auto za svaki dan. Prosjek kvarova je barem 2x tjedno. Za izluditi....
No zato se vozi samo preko vikenda i onda ga se gazi do bola.  Za to je napravljen, tako če i umrijeti.  :toothy12:

2 horvat: Uff da je meni takav prijenos... To bi bilo mrak. Iako, realno, putna mi je 80 i to mi je sasvim dosta. Za preko bi si ipak uzeo kakav supermoto što mi i je u planu ako prodam TGBa.
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #41 : 26 Listopad, 2009, 19:54:04 »
Ma to nikako nije auto za svaki dan. Prosjek kvarova je barem 2x tjedno. Za izluditi....
No zato se vozi samo preko vikenda i onda ga se gazi do bola.  Za to je napravljen, tako če i umrijeti.  :toothy12:

istina.....al kad si ono vozio fica i mene auto stvarno lijepo puni do 150 a vjerojatno i dalje al nije bilo vise ceste......sve u svemu fora igracka al samo za vikend i to do ducana i nazad.....sve preko toga je rizicno.....  ;D

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #42 : 26 Listopad, 2009, 20:06:46 »
Ma to nikako nije auto za svaki dan. Prosjek kvarova je barem 2x tjedno. Za izluditi....
No zato se vozi samo preko vikenda i onda ga se gazi do bola.  Za to je napravljen, tako če i umrijeti.  :toothy12:

2 horvat: Uff da je meni takav prijenos... To bi bilo mrak. Iako, realno, putna mi je 80 i to mi je sasvim dosta. Za preko bi si ipak uzeo kakav supermoto što mi i je u planu ako prodam TGBa.

Fora je u tome kaj meni Rox služi za apsolutno sve. Za vozikanje, za ganjanje, za duge relacije i za gušt. I zato ga nedam nikome  :frajer:

Jedino po kiši je banana  :binkybaby:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #43 : 30 Listopad, 2009, 21:17:14 »
Giz koje ti je vrijeme 0-80 sa skutačem?I snimi video ubrzanja

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #44 : 30 Listopad, 2009, 21:32:03 »
Nemam pojma. Skut je pripremljen za zimsko san tako da neče biti videa do proljeća.

Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline Mislav46

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 635
  • Spol: Muški
  • 2t u srcu/4t u garazi
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: aprilia sr 50 ditech /gilera runner vx 180 /stalker for stunt
  • Moja Kaciga: hjc hx-246
  • MojSetup: 180 alu
  • MojSpuh: china
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #45 : 25 Prosinac, 2009, 21:20:27 »
ja neznam jesam li ja gluh ili decko koji vozi srku krenuo je sa manje od pol gasa.....a ko zna kak se cuje srka172 sa jollyjem zna o cem pricam tak da ova prica da tgb tolko ostavi srku na startu malo ne drzi vodu iz ceg dolazimo do zakljucka da ste dobro namjestili video svaka cast.....bwaahhahahahaa......

slazem se da tgb ide odlicno ali da kida sr 172 u startu je smijesno, meni se cini da je i prije krenuo ili je pola gasa na startu nevazno vidi se da ga stize a kasnije i prestize  :)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #46 : 26 Prosinac, 2009, 10:00:03 »
tgb ima ultra kratku getribu, hvata u roku odmah kuplung i ne cudi me sto ide ovako u startu.. pa serijala skoro na zadnji ide u startu... glavno je da ima dobro pogodjene opruge i rijetko tko ga opere u startu.. mene sa tgbom nitko od 50/70 nije imao u startu, a serijala
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #47 : 26 Prosinac, 2009, 11:13:11 »
slazem se da tgb ide odlicno ali da kida sr 172 u startu je smijesno, meni se cini da je i prije krenuo ili je pola gasa na startu nevazno vidi se da ga stize a kasnije i prestize  :)

Caka je samo u oprugama kvačila koje su podešene na SRki malo niže i jednostavno se ne može navrtiti i krenuti kako spada dok moj TGBac je podešen do bola.
Ipak sam ja velika picajzla...   :laughing7:
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: Jedan mali race.
« Odgovori #48 : 26 Prosinac, 2009, 18:27:07 »
Caka je samo u oprugama kvačila koje su podešene na SRki malo niže i jednostavno se ne može navrtiti i krenuti kako spada dok moj TGBac je podešen do bola.
Ipak sam ja velika picajzla...   :laughing7:

Neko mora biti od nas!  :icon_thumright: