Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rally ;) Pimpaj mi skutic ! 51. stranica  (Posjeta: 176573 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 180fxr

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2139
  • Spol: Muški
  • MF team- - 091/5983/707
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: SP180 & VXR180
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #760 : 30 Siječanj, 2009, 14:35:31 »
Fino fino
PRODAJEM TUNING I STYLING DIJELOVE ZA SVE SKUTERE    (PM,MSN)

            

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #761 : 30 Siječanj, 2009, 16:08:41 »
eo ovako... trenutno dizna 84 airbox preradjen... gusi se na 1/4 gasa i na ful gasu malo crna smjesa... 2/4 i 3/4 malo tamnije od ok... :)

to rijesit jednom ili dvije male rupice na airboxu (koje vec imam izbusene ali sam ih zatvorio) i dic iglu za zub pa vidit onda :)

prijenos... start... naravno dize na gas :) no... rolice trenutno 3,3 i zuti centralni mislim da bi idealno bilo 3,1 ;)

klipovi kasnije... idem trenutno ovo sredit pa onda nagovorit sestru da snima malo po ulici :) hehe

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #762 : 30 Siječanj, 2009, 22:07:38 »
Karbich
          dizna 84 + raskopan airbox + serijska spuzva, igla dignuta na prvi zub... nema vise onog gusenja na 1/4 gasa, na ful gasu malo crnija smjesa i isto tako na 2/4 i na 3/4 ali to sve rijesit jednom rupicom od 5 mm na dnu airboxa pored postojecih :)

Prijenos
          multivar + 3,3  zuti centralni, crveni federi na kvacilu nategnuti do kraja + sva 3 tega na svakom kraku... start bolestan, dize tocak cak i kad legnem na prednji kraj... u startu malcice baci okretaje i onda u roku odma ih spusti i tu drzi... razvukao sam ga nekih 95... tako nesto autom me slijedio frend... dostigao je tu brzinu a nije jos poceo prevrtavat...
nisam silio jer nisam instalirao mjerac temp. pa neznam kolika je temp... pa da nebi slucajno ostao bez kojeg djela :)

sve u svemu rally ide ko blesav... digitalac mi nije bio doma kao i sestra pa nije imao tko zabiljezit to :)

ali sutra clipovi :) hehe

i btw. da se pokurcim sa svijeckom :)  hehehe



i da potrosnja mu je isto sad jaca strana :) onak otprilike koliko sam sipao i imao u rezervaru rekao bih oko 6-7 litara  to onak od oka kazem :) hehe
« Zadnja izmjena: 30 Siječanj, 2009, 22:19:53 vpucko »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #763 : 01 Veljača, 2009, 14:26:06 »
Ja imam mjerač temperature i mogu ti reć da sad kad je ovako hladno preko 50 temperatura ne ide nikako možeš ga grijat koliko god hoćeš preko ne ide :icon_thumright:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #764 : 01 Veljača, 2009, 14:56:53 »
ja isto mogu potvrdit za temp,hebo bez termostata najviše što sam uspio danas dić je na 51 stupanj......temperatura vani +4 stupnja
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #765 : 01 Veljača, 2009, 15:05:31 »
ja isto mogu potvrdit za temp,hebo bez termostata najviše što sam uspio danas dić je na 51 stupanj......temperatura vani +4 stupnja
A zato će po ljeti biti ok ja se nadam :icon_thumright:

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #766 : 01 Veljača, 2009, 15:33:14 »
ma za temp. eo koliko killera sam prekrio i napokon sad radi fino :) hehe nakon full gasa probam cilindar i onako fino je vrel :)
eo koliko sam killer prekrio


nego. eo par klipova :)





karb sam postelao tako da mi je tamnija smjesa... ipak dok ne stavim temp. mjerac ne zelim riskirat... tak da ici ce to jos bolje... i isto tako moram nabavit 3,1 rolice... treba vise okretaja... u startu malo poskoce i onda odlicno povuce i onda malo padnu kroz ubrzanje...

kvacilo moram postelat jer kako sam natezao opruge danas opet... ocigledno jednu nisam nategnuo kao i ostale pa zato prvo jedna mal zagrebe onda sve ostale... jer fora je na kvacilu ovom bash u mikrometar moraju sve opruge bit TOCNO nategnute :)
« Zadnja izmjena: 01 Veljača, 2009, 17:04:16 vpucko »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #767 : 01 Veljača, 2009, 15:44:48 »
To se i meni događa da zagrebe,i sad ne mogu niš štelat pada snijeg lud sam...

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #768 : 01 Veljača, 2009, 15:46:47 »
To se i meni događa da zagrebe,i sad ne mogu niš štelat pada snijeg lud sam...

a meni je juce fino bilo.... ali isao sam natezat jos... (preko onih crtica) i onda ne vidim koliko koju sam natego i eo rezultat hehehe :) a sad cu to popodne sredit kak spada :)

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #769 : 01 Veljača, 2009, 15:54:28 »
To se i meni događa da zagrebe,i sad ne mogu niš štelat pada snijeg lud sam...

a meni je juce fino bilo.... ali isao sam natezat jos... (preko onih crtica) i onda ne vidim koliko koju sam natego i eo rezultat hehehe :) a sad cu to popodne sredit kak spada :)
Ma meni isto malo zagrebe i malo zakliže u startu ali onda kad ulovi puni ko lud i na kraju je najviše 14900 okretaja još ću se igrat s tim ovih dana samo da snijeg prestane padat :icon_thumright:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #770 : 01 Veljača, 2009, 16:00:36 »
To se i meni događa da zagrebe,i sad ne mogu niš štelat pada snijeg lud sam...

a meni je juce fino bilo.... ali isao sam natezat jos... (preko onih crtica) i onda ne vidim koliko koju sam natego i eo rezultat hehehe :) a sad cu to popodne sredit kak spada :)
Ma meni isto malo zagrebe i malo zakliže u startu ali onda kad ulovi puni ko lud i na kraju je najviše 14900 okretaja još ću se igrat s tim ovih dana samo da snijeg prestane padat :icon_thumright:
koji ti spuh imas ??

@vpucko

lijepo dize mali na zadnji  :headbang: :headbang:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #771 : 01 Veljača, 2009, 16:03:33 »
koji ti spuh imas ??



Yasuni C21

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #772 : 01 Veljača, 2009, 16:10:39 »
Citat:
karb sam postelao tako da mi je tamnija smjesa... ipak dok ne stavim temp. mjerac ne zelim riskirat... tak da ici ce to jos bolje... i isto tako moram nabavit 3,1 rolice... treba vise okretaja... u startu malo poskoce i onda odlicno povuce i onda malo padnu kroz ubrzanje...

okretaji ti padaju najvjerovatnije zbog prebogate smjese ,nemoj dirat role......rađe štelaj karb
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1317
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #773 : 01 Veljača, 2009, 18:11:27 »
daj ispusti heli iz prednjeg kotaca i stavi normalni zrak kao sat tu faca hice na zadnji a u kotacu heli da leti :toothy9: :toothy9: :notworthy: :notworthy:
0981674245

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #774 : 01 Veljača, 2009, 18:24:14 »
daj ispusti heli iz prednjeg kotaca i stavi normalni zrak kao sat tu faca hice na zadnji a u kotacu heli da leti :toothy9: :toothy9: :notworthy: :notworthy:
:icon_biggrin:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #775 : 02 Veljača, 2009, 00:11:13 »
fino to ide.. :) al skuter uvjek bolje ide kad nema plastika, vidjet ćeš kad plastike staviš šta će biti :)

a ovo što ti se događa kad daš ful gas i pustiš i opet mu malo vremena treba da digne okretaje, meni se to događalo kad sam imao malossi žutu centralnu za probu, s crvenom je funkcioniralo odlično
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #776 : 02 Veljača, 2009, 00:20:13 »
ma ici ce to jos bolje :) poslusaj samo svoje okretaje kad si imao tpr+roost i sad moje :) cim to zatopli onda ga onako fino ustelat... zasada ovako vozit :) slabije ide al sam barem siguran :) hehe

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #777 : 02 Veljača, 2009, 00:22:15 »
hehe, već sam i zaboravio.. :) super, nadam se da će potrajati setup..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #778 : 03 Veljača, 2009, 18:03:30 »
fino to ide.. :) al skuter uvjek bolje ide kad nema plastika, vidjet ćeš kad plastike staviš šta će biti :)

a ovo što ti se događa kad daš ful gas i pustiš i opet mu malo vremena treba da digne okretaje, meni se to događalo kad sam imao malossi žutu centralnu za probu, s crvenom je funkcioniralo odlično
a crvena je tvrđa nego zuta ??
i znaci ak mi se to desava trebao bi stavit tvrđi centralni  :icon_scratch:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rally ;) Pimpaj mi skutic !
« Odgovori #779 : 03 Veljača, 2009, 18:40:37 »
fino to ide.. :) al skuter uvjek bolje ide kad nema plastika, vidjet ćeš kad plastike staviš šta će biti :)

a ovo što ti se događa kad daš ful gas i pustiš i opet mu malo vremena treba da digne okretaje, meni se to događalo kad sam imao malossi žutu centralnu za probu, s crvenom je funkcioniralo odlično
a crvena je tvrđa nego zuta ??
i znaci ak mi se to desava trebao bi stavit tvrđi centralni  :icon_scratch:

Da, tvrđi je crveni za razliku od žutog.. U malossi pakiranju onaj... I ak staviš taj imat ćeš dost obrtaja i riješit ćeš problem taj, ali ćeš i malo krajnje si uzet  :icon_thumright: