Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Što napraviti da utrke skutera postanu atraktivnije  (Posjeta: 74837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #20 : 22 Rujan, 2009, 23:19:08 »
no dobro.....ak ce se promjenit stanje u hms malo na bolje onda cemo osim mladih nada masovnije pocet vozit i mi malo veca djeca preko 20g....

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #21 : 22 Rujan, 2009, 23:20:32 »
Cijeli problem je u organizatorima i ljudima koji to vode..

Jel do kje to krenulo bilo je masu ljudi puno zaintresiranih..bila su neka pravila i mala ogranicenja..i to je usper bilo..

I kansije su si ljudi poceli stelati pravila kak im pase..da sebe metu u poziciju pobjede..jel svi ti organizatori i voditelji i direktori su povezani s nekim od klubova..u tome je cijeli problem..nisu neovisni...

Pa ko je ot pratio vidlo se..pocela su ogranicenja u klasama...pa godine..pa ogranicenja vozaca da nesmiju vise od dvije klase voziti  ili tak nekak..

nekuzim opce zas to..kaj te boli k...kolko klasa neko vozi...ak zna voziti i moze pusti ga..ali je problem kaj taj neko ko tak vozi zna dobro voziti i onda potuce neke na losija mjesta jel on pobjediva..ali tako se vidi pravi talnet i ko zna voziti..a ne onda dodavanjem novih pravila nemres vise od tolko i tolko klasa voziti i godine pa je to uglavnom uvijek nekome u korist igralo pa je u nekoj klasi pobjedivao neko drugi i to samo zbog prilagodavanja pravilnika ubiti..

lopovluk kriminal cigani sve..

cinjenice su takve..
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #22 : 22 Rujan, 2009, 23:22:44 »
Cijeli problem je u organizatorima i ljudima koji to vode..

Jel do kje to krenulo bilo je masu ljudi puno zaintresiranih..bila su neka pravila i mala ogranicenja..i to je usper bilo..

I kansije su si ljudi poceli stelati pravila kak im pase..da sebe metu u poziciju pobjede..jel svi ti organizatori i voditelji i direktori su povezani s nekim od klubova..u tome je cijeli problem..nisu neovisni...

Pa ko je ot pratio vidlo se..pocela su ogranicenja u klasama...pa godine..pa ogranicenja vozaca da nesmiju vise od dvije klase voziti  ili tak nekak..

nekuzim opce zas to..kaj te boli k...kolko klasa neko vozi...ak zna voziti i moze pusti ga..ali je problem kaj taj neko ko tak vozi zna dobro voziti i onda potuce neke na losija mjesta jel on pobjediva..ali tako se vidi pravi talnet i ko zna voziti..a ne onda dodavanjem novih pravila nemres vise od tolko i tolko klasa voziti i godine pa je to uglavnom uvijek nekome u korist igralo pa je u nekoj klasi pobjedivao neko drugi i to samo zbog prilagodavanja pravilnika ubiti..

lopovluk kriminal cigani sve..

cinjenice su takve..

beni o tom ti ja pricam......dok se ne promjene neki ljudi u izvrsnom odboru nebu nis nazalost krenulo na bolje.....

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #23 : 22 Rujan, 2009, 23:27:26 »
pa to se sve zna...

ljudi koji su na vodeicm pozicija tih trka su familija,prijatelji ili nes trece klubova koji voze..ili voze njihova djeca itd...

i to nemre izaci fer play iz toga nikako..

to isto ko da u nogomet ubacim brata za sudca i pol familije kao pratece sudce pa ne vide faul..isti klinac...

Nezavisni odbor mora bit ljudi koje prate i kuze taj sport..ali nisu povezani s nikim...tocka..to je fer play.
Under construction...

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #24 : 22 Rujan, 2009, 23:30:27 »
U hms-u tesko da ce se nesto promijenit, vecina onih koji su to prije koliko toliko dobro vodili su odstupili, isto ko i ono malo sponzora sto ih je bilo. Nije problem samo u skuterima, vec u cijelom moto sportu, sto se je vidjelo na samim utrkama. Svagdje se je skoro prepolovio broj vozaca.                                                  Btw...evo pisala sam knjizevno kako bi me svi mogli razumijeti xd
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #25 : 22 Rujan, 2009, 23:31:09 »
da.....najgore je to kaj se sve zna al se nis ne uspjeva poduzet po tom pitanju da to prestane....

Nezavisni odbor mora bit ljudi koje prate i kuze taj sport..ali nisu povezani s nikim...tocka..to je fer play.

 :icon_thumright:

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #26 : 22 Rujan, 2009, 23:36:04 »
tipicno hrvatska..

tog samo kod nas ima..
Under construction...

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #27 : 22 Rujan, 2009, 23:39:13 »
definitivno treba uvest klasu 50 2T standard u kojoj bi sve bilo standard osim auspuha(ali bez onih piksni na auspuhu)!
Ali serijski cilindar, karborator 17,5, serijske vilice, serijski amortizer, i eventualno variomat!

po meni bi to bila interesantna klasa u kojoj bi bilo dosta vozača i koju svako može novčano pokriti!

i bez ograničenja na godine

a još jedna zanimljiva klasa možda bi bila sve isto samo 1802t

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #28 : 22 Rujan, 2009, 23:43:16 »
tak je......to bi bile odlicne dvije klase ne preskupe u kojima bi vecinu uloge igrao sposobnost vozaca a ne kak je motor dobro slozen.....

i ja bi recimo jos ubacio jednu ili cak dvije klase sa 4T skutere sa isto cim manje modifikacija na skuteru.... 

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #29 : 22 Rujan, 2009, 23:45:22 »
za 50 se potpuno slazem

jedino ova za 180sp mi niej bas.jel ubiti u igri je smao jedna masina onda..i svi bi bili vise manje isti..ak bi bila jos ogranicenja na djelovima...

Istina vidla bi se iskustva vozaca..ali opet je malo u interesu vidjeti sposobnosti slaganja motora...

a mislim sve se to da govoriti...

Svakako bolje nego sad...
Under construction...

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #30 : 22 Rujan, 2009, 23:46:14 »
Ovo je sad malo krenuln krivim smijerom, jer pljuvanje po vozacima ma od kuda bili nije u redu. To kaj Kude ima dobre mehanicare ima ih i Domagoj. Obojica uz to voze odlicno. Je da je bilo niz nepravilnosti, ali tu vozaci nisu krivi. Sto se tice dobne granice, mi iz Zagreba smo ju trazili za klasu 50, jer je to klasa za pocetnike i nije u redu da ju vozi onaj od 10 god, jos dijete sa stricekom od 30.
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #31 : 22 Rujan, 2009, 23:46:25 »
a iz tih klasa bi se dosta vozača "nabrijalo" te bi im ove klase bile pre spore te bi slagali 70 i open
i opet bi se 70 i opet vratile na staru slavu

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #32 : 22 Rujan, 2009, 23:49:43 »
a dobro sve se to da organizirati kadse hoce..

a niko nis za vozace neveli...ali zna se da se stelaju pravila kako kome pase jel su clanovi odbora povezani s odredenim vozacima..i to nije uredu...po meni..kako sma gore naveo vec..

Glavni problem je organizacija i dok se to ne rijesi nebu se nis rijesilo..i badave davanja savjeta ka jbi trebalo napraviti kad ionako nebu nis stoga..
Under construction...

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #33 : 22 Rujan, 2009, 23:51:58 »
svake godine sve slabije... kad je u zupanji bila prva trka prije koju godinu,bilo je puno gledatelja,natjecatelja zafrkancije,ma svega..i onda je iz godine u godinu sve slabiji odaziv. ove godine je bilo ja mislim 10-12 vozaca u TRI klase skutera,u 50 klasi ih bilo 2 il 3,ostali 70 i open..super moto se jos i drzi nekako... mislim da bi puno veci odaziv bio samo da se stavi novcana nagrada za prva 3 mjesta...barem da natjecatelji imaju motiva ako nista drugo ili da mogu pokrit troskove puta i hrane... najpametnije bi bilo izac iz hms i pokrenuti neko drugo natjecanje sa svojim pravilima (bez glupih ogranicenja kako je sada) pronaci sponzore,platit novinama za promociju,stavit novcane nagrade i bit ce veca konkurencija a i posjecenost
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #34 : 22 Rujan, 2009, 23:52:06 »
Ovo je sad malo krenuln krivim smijerom, jer pljuvanje po vozacima ma od kuda bili nije u redu. To kaj Kude ima dobre mehanicare ima ih i Domagoj. Obojica uz to voze odlicno. Je da je bilo niz nepravilnosti, ali tu vozaci nisu krivi. Sto se tice dobne granice, mi iz Zagreba smo ju trazili za klasu 50, jer je to klasa za pocetnike i nije u redu da ju vozi onaj od 10 god, jos dijete sa stricekom od 30.

Mihi ja neznam od kud si ti zakljucila da neko od nas pljuje po vozacima......mislim da niko to nije nigdje napisao....i naravno da vozaci nisu krivi.....oni su tamo samo da voze a ne da odlucuju o necem.....a kai se tice duela izmedju decki od recimo 15 godina i ovih od 30 godina ja ne vidim u cem bi tu bio problem.....pa nije utrka ring u kojem odlucuje ko je veci stariji i jaci.....ja se dam kladit da bi vecina mladih decki bila bolja od nas starijih konja..... 

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #35 : 22 Rujan, 2009, 23:52:49 »
i to šta kažeš jer i ove godine su bile tri klase u 4t i to sa reganim motorima i nije se nitko prijavio!

ali ima nešto i u tome što je to jako slabo razglašeno

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #36 : 22 Rujan, 2009, 23:55:25 »
i to šta kažeš jer i ove godine su bile tri klase u 4t i to sa reganim motorima i nije se nitko prijavio!

ali ima nešto i u tome što je to jako slabo razglašeno


naravno da je u tom jedan dio problema.....jer znas kak se veli da dobra reklama prodaje proizvod....  ;D

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #37 : 23 Rujan, 2009, 00:00:12 »
Pa onda nek taj stricek vozi klasu open sa velikim deckima il kako ivan je rekao vozi r motor, jer vec ima neku placu i iskustvo u cestovnoj voznji.
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #38 : 23 Rujan, 2009, 00:00:46 »
Interesira me od vas koji ste tu u raspravi dal bi itko vozio i zanimaju me kako oni zamišljaju klasu koju bi htjeli(mogu je financijski podržati) voziti?

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: STO NAPRAVITI DA UTRKE SKUTER POSTANU ATRAKTIVNIJE
« Odgovori #39 : 23 Rujan, 2009, 00:02:26 »
ja dok nisam tu na forumu procitao za klasu regnaih motora ja nisam niti znao..i to sam procitao tek prije 5 dana mozda..

mislim da to govori dosta o tome kakva je reklama..

ja kao aktivni skuteras koji to relativno dosta prati nisam znao za to..
Under construction...