Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 50 R projekat  (Posjeta: 103687 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #20 : 02 Rujan, 2009, 23:11:48 »
red sponge i 64 dizna..i ovo kak ti je dino reko...

kupi desol skini gume i namazi felge!!!!!

kljesta ..ovak skini lajtunge ako oces spricat....kupi novo ulje i ozraci!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #21 : 03 Rujan, 2009, 01:26:05 »
kako da skinem svo crnilo koje se nakupilo na celjusti
tvornicke su zlatne i nebih skidao boju, ali ne zelim ostetiti gumice jer nema ih kupiti nigdje samo da skinem masnocu i crnilo da vratim prirodnu cistu boju...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #22 : 03 Rujan, 2009, 14:58:05 »
@dino gp1 dizna je 53 serijska.

Evo slike, ovako treba šmirgalti felge jel? Znači da kupim desol, jer je ovako stvarno teško skinuti boju, teško spada, šmirglam sa vodobrusnim 600 ali skroz teško ide dole. Ima li taj desol u vim radnjama "boje i lakovi"?


Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #23 : 03 Rujan, 2009, 15:50:12 »
da,u svim trgovinama boja i lakova

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #24 : 03 Rujan, 2009, 15:58:49 »
OK, danas to idem kupiti, iako mi je majstor rekao da neće moći tajdesol skinuti boju ali probat ću.  :dontknow:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #25 : 03 Rujan, 2009, 16:18:40 »
reci ti majstoru da sere ..ako je plastificirana onda ce malo teze ali skinuti ce ,,,,samo je potrebno malo vise premaza ...ali to skida boju nenormalno i onda nakon to ga ako imas visokotlacni perac za auto stim skines ostatke s felge ...ej ali pazi da ne ostavis duze felgu da stoji stim desolom da ti se nebi oni ostatci opet zaljepili za felgu meni se to dogodilo s deklom ...nije nist strasno ali opet moras ponavljati proces  :hello:

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #26 : 03 Rujan, 2009, 16:23:22 »
OK, valjda piše na bočici koliko treba da stoji, a jbt džaba sam ovoliko šmirglo, ruke mi otpale, prsti se crvene nisam koristio rukavice, više sam išmirglo sebi prste, gotovo prokrvarili jbt. I skontao sam koju ću boju, kombinacija kao na McLaren-Mercedes formuli, crna-siva-crvena.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #27 : 03 Rujan, 2009, 18:40:31 »
zasto si sa vodobrusnim 600 smirglo felne? neces nikad tako.. trebo si bar sa obicni bruspapirom 200-240.  :o
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #28 : 03 Rujan, 2009, 20:06:02 »
zasto si sa vodobrusnim 600 smirglo felne? neces nikad tako.. trebo si bar sa obicni bruspapirom 200-240.  :o

Zar ne bih tako izgrebao felge, ma sutra ću kupiti Desol ili skdiol pa onda skinut boju.

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #29 : 03 Rujan, 2009, 20:07:02 »
zasto si sa vodobrusnim 600 smirglo felne? neces nikad tako.. trebo si bar sa obicni bruspapirom 200-240.  :o

Zar ne bi tako izgebao felge, sutra ću kupiti desol ili skidol pa skidat boju.

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #30 : 04 Rujan, 2009, 16:08:17 »
pa sto ako ih izgrebe neces ih polirat da ne zelis imat niti jednu crticu.. predes ih sa 240 da lakse skines boju pa onda obicni 320-400 i ako ih neces plastificirat nego obicni lak bacis sprickit i njega izslajfas i bit ce felne glatke ko severinina guza.  :icon_biggrin:
ako ces ih plastificirat predi ih jos sa obicnim 600 i to je to..
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #31 : 04 Rujan, 2009, 16:15:22 »
kod farbanja se vide crtice ako je smirglano ispod 800 vodobrusnim ;)

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #32 : 04 Rujan, 2009, 19:42:27 »
Evo danas kupio skid boju, namazao i ide boja dole ali ne može šmirgl papirom, uzeo sam špahtlu i lagano da ne izgrebem. Koja je prednost plastificiranja, nemam pojma o tome, prvi puta čujem. Kako se to radi? Ja sam planirao felge ofarbati samo u crnu metallic.

Evo ovo sam danas uradio skidol-om, špahtlom i vodobrusnim 500 nije sve završeno. Sad na ovo ide špricgit pa metallic crna jel tako?



Ja sam kupio ovo g#vn% i slabo skida boju as felgi i dekla.  :sad3:



« Zadnja izmjena: 04 Rujan, 2009, 20:03:17 EmirF121 »

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #33 : 05 Rujan, 2009, 10:31:33 »
Zna li ko jesu li kod mene plastificirane felge, jer ja ne znam? Kako da skidam boju, ovo sredstvo gore ne može, može li taj lavacol? Roditelji su mi počeli srat, "jesam ti govorio ne diraj, eto sad si upropastio nove felge".... :BangHead:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #34 : 05 Rujan, 2009, 11:20:41 »
Zna li ko jesu li kod mene plastificirane felge, jer ja ne znam? Kako da skidam boju, ovo sredstvo gore ne može, može li taj lavacol? Roditelji su mi počeli srat, "jesam ti govorio ne diraj, eto sad si upropastio nove felge".... :BangHead:
kupi lavacol ili desol 2 oakiranja i namazi jebeno na debelo i ostavi par sati isperi
i opet ako treba onda opet

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #35 : 05 Rujan, 2009, 19:20:00 »
Zna li ko jesu li kod mene plastificirane felge, jer se ja ne razumijem baš u te stvari, pa možda zato neće da skine ovaj skidol majku mu. Da kupim 2 pakiranja jel? Nemam više para, a roditelji ne daju. Jesam naj#bo jesem ti miša.  :BangHead:
Vidite ove sijalice od prednjeg fara. Ova desno je ispravna a lijevu sam pokušao odvrnuti pa je pukla. Htio sam staviti plave sijalice ali izgleda da se nemože odvrnuti nego se mora ovo komplet zamijenit??? Sijalice su Philips H8, 12V, 35W.


Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #36 : 05 Rujan, 2009, 20:39:55 »
one se iscupaju van a ne okrecu

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #37 : 05 Rujan, 2009, 23:13:52 »
rakitje jesi li siguran jer ova jedna košta 15 eura, jednu sam već uništio, ako i durugu sj**** vozim bez svjetala.  :toothy11:

i zna li neko jesu li kod mene plastificirane felge, giannelli ti bi trebao znati?  :-[

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #38 : 06 Rujan, 2009, 13:12:03 »
ne znam, nisam nikad slajfao felge na aprilij mojoj niti ijednoj drugoj. ali 90% sam siguran da su sve (ako ne sve, vecina) felgi na skuterima plastificirane jer ne vjerujem da bi tvornica stedila na tome.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline EmirF121

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 878
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Brčko
  • Moj Skuter: Aprilia SR 50 R
  • Moja Kaciga: HJC FG-ST
Odg: Aprilia SR 50 R projekat
« Odgovori #39 : 06 Rujan, 2009, 14:46:52 »
Evo sad sam stvarno nanio skid boje i evo kako izgleda:

Ali ipak mi se čini da bi taj lavacol-deso, bolje skinuo jer sam gledao neke slike kako to sredstvo djeluje.

Ali evo odozgo, gdje dođe guma, neće nikako da skine:


Giannelli jel možda znaš je li moguće skinuti ove sijalice? Ja sam planirao staviti ove: ili neke druge samo plavo da sjaje.  :drunken_smilie: