Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vx209 problem s karburatorom  (Posjeta: 562 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
vx209 problem s karburatorom
« : 22 Kolovoz, 2009, 17:05:25 »
zanima vi koji ste trpali 200ccm na VX-a, a imali ste serijski Walbro karb, da li ste sta mijenjali na njemu ili ste ostavili takav kakav je? imam jedan zagonetan problem i ne znam kako ga rijesiti, o cem se radi, imam original Walbro karb koji su prije montirali na VX, karb nije nista diran, i sta se sad dogada, kod zavrtanja full gasa, motor se na tren zagusi i dalje ide normalno, i to se dogada svaki put kod jaceg zavrtanja gasa, sve je citavo u karbu i oko karba, jedino mi jos pada na pamet onaj mali filter na vrhu karba, ne znam koliko on igra ulogu, probao sam i vece dizne stvar je jos gora, probano i s manjom diznom, situacija se popravi, ali motor ide slabije, da napomenen da sam uzeo jos jedan takav karb i da je motor radio odlicno jedno tjedan dana i onda se ista stvar pojavila kao s prijasnjim karbom...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: vx209 problem s karburatorom
« Odgovori #1 : 22 Kolovoz, 2009, 19:38:51 »
meni se to desavalo na mom vx-u kada sam stavio deak auspuh...i kada su mi svi govorili da probam stavit serijski auspuh pa da vidim ako ce se to isto dogadat...kada sam stavio serijski auspuh stvar je bila ista prva dva dana i onda je sve bilo normalno...samo da znas da nije do karba nego do neceg drugog...ja sam isto probao stavit novi karb iz ducana isti kakav sam imo i to se opet desavalo...tako da neznam u cemu je problem... ??? :icon_biggrin:

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: vx209 problem s karburatorom
« Odgovori #2 : 22 Kolovoz, 2009, 19:56:59 »
do karba je sigurno, jer sam jucer stavio Walbro bas od VXR-a, i sve radi ok, svoj sada nisam vratio, hocu da vidim iskustva drugih, pa cu onda kemijat dalje...

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: vx209 problem s karburatorom
« Odgovori #3 : 22 Kolovoz, 2009, 21:25:28 »
isti problem i ja imam
sto je pod vecim opterecenjem (na dvoje mislim) on sve jace zacukne

bas mi je neugodan neki osjecaj dok mu odvrnem ful gas, a on tak jako zacukne  ???

al ja sam mislio da mi je to do svijecice
i prije mi je tako, stavio sam novu svijecicu pa je prestalo i sad je opet pocelo dok je ona odvrtila dosta km
..::4T Powaa::..

Offline X-Spirit

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 384
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Hostel Sunce
  • Mjesto: Slav.Brod
  • Moj Skuter: VX125 2k2
  • Moja Kaciga: HJC FG-15 Draco
Odg: vx209 problem s karburatorom
« Odgovori #4 : 22 Kolovoz, 2009, 23:00:28 »
isti problem i ja imam
sto je pod vecim opterecenjem (na dvoje mislim) on sve jace zacukne

bas mi je neugodan neki osjecaj dok mu odvrnem ful gas, a on tak jako zacukne  ???

al ja sam mislio da mi je to do svijecice
i prije mi je tako, stavio sam novu svijecicu pa je prestalo i sad je opet pocelo dok je ona odvrtila dosta km

koje svjecice koristis i nakon koliko ih mijenjas?