Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VX zamijena ulja u vilicama  (Posjeta: 586 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
VX zamijena ulja u vilicama
« : 11 Kolovoz, 2009, 10:39:38 »
jel ih netko rastavljao,na sta treba paziti,di nac semeringe,koje ulje ide unutra i sl

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VX zamijena ulja u vilicama
« Odgovori #1 : 11 Kolovoz, 2009, 11:06:46 »
vilice ko vilice nema nikakve filozofije......sve su jako slicne.....al moj savjet je ak nisi nikad rastavljo bilokakve vilice da ih ne rastavljas nego ih daj nekom ko je to radio i usput gledaj kak se to radi tak da znas za ubuduce.....a kaj se tice ulja moja preporuka je ulje 15 il 20 tvrdoce al bolje mozda 15 jer bi ti 20 moglo bit pretvrdo.....sve ovisi kakav stil voznje volis.......

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VX zamijena ulja u vilicama
« Odgovori #2 : 11 Kolovoz, 2009, 12:55:52 »
vilice ko vilice nema nikakve filozofije......sve su jako slicne.....al moj savjet je ak nisi nikad rastavljo bilokakve vilice da ih ne rastavljas nego ih daj nekom ko je to radio i usput gledaj kak se to radi tak da znas za ubuduce.....a kaj se tice ulja moja preporuka je ulje 15 il 20 tvrdoce al bolje mozda 15 jer bi ti 20 moglo bit pretvrdo.....sve ovisi kakav stil voznje volis.......
a gle sve se nauci,nije to neki bauk,di da nadjem semeringe i koliko ih ide 4 komada?

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: VX zamijena ulja u vilicama
« Odgovori #3 : 11 Kolovoz, 2009, 15:41:18 »
dap....treba ti 4 komada.....po jedan stavis u svaku vilicu i dva ti ostanu za rezervu u slucaju da nes zajebes kod montaze.....

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: VX zamijena ulja u vilicama
« Odgovori #4 : 11 Kolovoz, 2009, 22:01:13 »
dap....treba ti 4 komada.....po jedan stavis u svaku vilicu i dva ti ostanu za rezervu u slucaju da nes zajebes kod montaze.....
danas sam rastavio sve plastike i pregledao instalaciju jer je gubio struju i nije mogao upaliti bez pomocnog akumulatora,vidio sam da su semeringi poderanii i da su ulje pustili van,ne bi trebao biti problem sa sastavljanjem :icon_thumright: