Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: BLOKADE (Pitanja i odgovori)  (Posjeta: 464837 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline lcarevi5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: vespa VN 150
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #60 : 20 Svibanj, 2007, 13:38:42 »
NIJE MI JASNO,TO SAM JA SVE NAPRAVIA-OSIM AUSPUHA-PA MI UZBRDO IDE 45-50,A PO RAVNOM 60-65,NIZBRDO I MAlO PRIKO 70 KM.STA SI TI NAPRAVIA OKO AUSPUHA!

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #61 : 20 Svibanj, 2007, 18:51:26 »
Imam salni devila 50 ccm, promijenio sam rolice, 3,5 gr Malossi, skuter ide bolje ali to nije to kaj trebam jos napraviti? Da li ima jos neka blokada?
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Offline svrle

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #62 : 20 Svibanj, 2007, 21:04:45 »
jel zna neko kako da skinem blokadu na peugeot jet force 50 sa ubrizgavanjem.Koje on ima blokade i kako da ih uklonim?

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #63 : 21 Svibanj, 2007, 09:02:07 »
to je ta zica, ako je odspojena onda nema blokade.

Napravio sam sam sve moguće (slijepo crijevo, iz karburatora izvadio vijak na gornjem deklu, prerezao žicu od blokade...) nema što nisam i dalje ne bi navukao preko 50!!!

Ima još jedna stvar: kad je skuter na nogaru, onda ga mogu zavrtiti u visoke obrtaje, a kad ga vozim ne može; kao da ga nešto guši!
Prijatelj mi ima isti takav Baotian i kad sjednem na taj puno je startniji i dignem ga na 65 km/h.
Da bi stvar bila gora, on nije na njemu dirao baš ništa

Da li netko ima još kakav prijedlog???

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #64 : 21 Svibanj, 2007, 09:09:46 »
bez blokada skuteri iz kine trebali bi ići oko 65, sa lakšim vozačem i niz vjetar i do 70, sve više je nerealno očekivati..
najčešće blokade jesu na auspuhu i va variju, a elektronika zna bit zablokirana  u smislu ograničenja okretaja ali to sa serijskim spuhom najčešće nema problema jer se on ne vrti više od 8000 okr..
tak smo mom nećaku na cracker stavili polini spuh, rolice lagane a on nije htio u okretaje, jer je bila blokirana elektronika..

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #65 : 21 Svibanj, 2007, 09:24:19 »
NIJE MI JASNO,TO SAM JA SVE NAPRAVIA-OSIM AUSPUHA-PA MI UZBRDO IDE 45-50,A PO RAVNOM 60-65,NIZBRDO I MAlO PRIKO 70 KM.STA SI TI NAPRAVIA OKO AUSPUHA!

Izbušio pop nitne i skinuo zaštitu sa lonca i onaj kromirani završetak, oko završne cijevi izbušio rupe i izvadio je i vratio sve nazad.
Jučer sam mu izvadio slijepo crijevo i nema nekakve razlike.

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #66 : 21 Svibanj, 2007, 09:32:36 »
bez blokada skuteri iz kine trebali bi ići oko 65, sa lakšim vozačem i niz vjetar i do 70, sve više je nerealno očekivati..
najčešće blokade jesu na auspuhu i va variju, a elektronika zna bit zablokirana  u smislu ograničenja okretaja ali to sa serijskim spuhom najčešće nema problema jer se on ne vrti više od 8000 okr..
tak smo mom nećaku na cracker stavili polini spuh, rolice lagane a on nije htio u okretaje, jer je bila blokirana elektronika..

Kako onda prevariti elektroniku?
Sa podignutim zadnjim kotačem digne okretaje do maximuma, a u vožnji mu ne da.
Da li možda ima senzor na prednjem kotaču ili na kilometar satu???

Offline lcarevi5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: vespa VN 150
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #67 : 21 Svibanj, 2007, 11:27:56 »
Imam salni devila 50 ccm, promijenio sam rolice, 3,5 gr Malossi, skuter ide bolje ali to nije to kaj trebam jos napraviti? Da li ima jos neka blokada?

 Blokada ti je slićno kao kod Baotiana

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #68 : 21 Svibanj, 2007, 11:39:41 »
prije će bit da je snaga motora premala da se razvrti pod opterećenjem, a na nogari je kotač slobodan..
probat sa lakšim rolicama..

Offline lcarevi5

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: vespa VN 150
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #69 : 21 Svibanj, 2007, 12:23:02 »
Baotian 
  http://billig-scooter.dk/viewtopic.php?t=49                                                                                                                        http://www.preloved.co.uk/fuseaction-forums.showdiscussion/thread_id-7711/startrow-1/maxrows-20/19983841.html
http://www.chinesescooterclub.co.uk/technical_docs/BT50QT9_go_faster.pdf
http://www.scootusa.com/repair_document_muffler_139QMB.htm
Probaj ovdje viditi,možda ti nešto pomogne :icon_thumright: :headbang:
To je to.
« Zadnja izmjena: 21 Svibanj, 2007, 22:28:28 lcarevi5 »

Offline stalker

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 86
  • Spol: Muški
  • Bolje izgubiti tren u životu nego život u trenu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Honda SH150
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #70 : 21 Svibanj, 2007, 18:09:13 »
Ja sam na Stalker s kitom 70 ccm stavio elektronsku blokadu "limitron". Danas sam na tehničkom prošao jer ima 15-ak stupnjeva podešavanja. Aktivira se kod svakog gašenja a deaktivira na taster. Ja sam stavio deaktiviranje na tipku sirene. Sve radi divno krasno ali otkad sam je ugradio kod paljenja ponekad teško vergla ko da je loš akumulator. Čak ni proizvođač ne zna zašto se to događa.
Evo http://www.limitron.inferno.hr/?language=hr koga zanima elektronska blokada made in HR

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #71 : 21 Svibanj, 2007, 19:17:54 »
cini mi se da ti povuce previse struje blokada,vjerojatno je blokada napravljena od kondenzatora,a kondenzator se prazni i puni i samim tim ispraznjuje akumulator

Offline svrle

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #72 : 21 Svibanj, 2007, 19:35:19 »
moze li neko da mi pomogne,mislio sam da je ovo forum gde ljudi pomazu,a ne kuliraju.

Offline svrle

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 11
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #73 : 21 Svibanj, 2007, 19:37:56 »
evo da ponovim pitanje posto ga niko ocigledno nije video.U pitanju je peugeot jet force 50 tsdi,znaci verzija sa ubrizgavanjem.Koje on blokade ima i kako da ih uklonim?

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #74 : 24 Svibanj, 2007, 21:19:25 »
evo da ponovim pitanje posto ga niko ocigledno nije video.U pitanju je peugeot jet force 50 tsdi,znaci verzija sa ubrizgavanjem.Koje on blokade ima i kako da ih uklonim?
ima na variomatu i spuhu,probaj to poskidat pa javi kako ide,ako nesto neznas samo pitaj

Offline Tino22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG-Sesvete
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Nemam
  • MojSpuh: Serijski
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #75 : 25 Svibanj, 2007, 19:57:29 »
Imam jedno pitanje:
dali ja prolazim na tehničkom ako stavim blokadu na 30 km/h (meni sat malo laze pa mi po cajgeru ide 40 a u zbilji 30 km/h) tj. ako valjci pokažu 30 ili 40 km/h??
Dali me mogu zajebavat??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #76 : 26 Svibanj, 2007, 10:23:45 »
Glavno da ne ide preko 50 i sve super  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline Tino22

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG-Sesvete
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Nemam
  • MojSpuh: Serijski
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #77 : 26 Svibanj, 2007, 11:23:48 »
Glavno da ne ide preko 50 i sve super  :icon_thumright:

Stavit ću onda na 30 km/h
Bitno da neide preko 50 a poslije ugasim blokadu i vozim se godinu dana normalno... ;D
Hvala na pomoći :icon_thumright:

Offline R2D2

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 35
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #78 : 03 Lipanj, 2007, 22:59:53 »
na pinasco blokadi imaš prekidač koji služi za pola broja npr:ako staviš na broj 5 ako ne pomakneš prekidač to je 5 ako pomakneš prekidač(nije bitno u koji položaj) to je 5,5.Probaj tako doštelat blokadu.

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: BLOKADE (Pitanja i odgovori)
« Odgovori #79 : 04 Lipanj, 2007, 14:19:11 »
na pinasco blokadi imaš prekidač koji služi za pola broja npr:ako staviš na broj 5 ako ne pomakneš prekidač to je 5 ako pomakneš prekidač(nije bitno u koji položaj) to je 5,5.Probaj tako doštelat blokadu.

a tko kaze da on ima pincaso blokadu   :dontknow: :dontknow:

...evo ja se ispricavam, sad sam tek vidio u drugoj temi da ipak ima pincaso blokadu..moj bad
« Zadnja izmjena: 04 Lipanj, 2007, 14:22:18 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...