Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: položaj spužvice?  (Posjeta: 553 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
položaj spužvice?
« : 18 Srpanj, 2009, 19:23:24 »
može li mi netko slikati položaj spužvice u airboxu kod bilo koje piaggio mašine i postaviti link na sliku?
je malo glupo ali skut mi konstantno vuče falš zrak...sve sam skidao i provjerio.....ne pušta na satavu karba i airboxa ni na drugim mjestma :punicemi: pa da SAMO PROVJERIM JESAM LIM TOLIKO GLUP DA NE ZNAM PRAVILNO STAVITI SPUŽVICU? :dontknow: :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja: :upsja:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: položaj spužvice?
« Odgovori #1 : 18 Srpanj, 2009, 19:26:16 »
rub spuzve mora malo prelazit okvir koji se nalazi na mjestu di ide spuzva..

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: položaj spužvice?
« Odgovori #2 : 19 Srpanj, 2009, 08:58:23 »

Offline libje

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 297
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: položaj spužvice?
« Odgovori #3 : 19 Srpanj, 2009, 12:02:36 »

stari hvala ti puno, bog si! :notworthy: :notworthy:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------