Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: tgb-lampica ulja  (Posjeta: 987 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dario_#303

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika gorica
  • Moj Skuter: tgb 303r
  • MojSpuh: leo vince tt
tgb-lampica ulja
« : 17 Srpanj, 2009, 22:52:24 »
imam jedan problem...
upalim skuter i krenem i skuzim odma da je nesto cudno. onako ko da se muci jedva krene al to do jedno 20 i dalje normalno.i vozim tak nekih 100 metara i skuzim da mi lampica ulja krenula svijetlit i ne gasi se.odma ugasim motor i odguram ga do doma. ulja u rezervaru bilo barem pola al nalijem ja njega do cepa.dam kontakt jos svijetli lampica.i sad sta to mooze bit?da nije uljna pumpa otisla pa da nije zaribo?neki osigurac mozda? :dontknow:

Offline Dario_#303

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika gorica
  • Moj Skuter: tgb 303r
  • MojSpuh: leo vince tt
Odg: tgb-lampica ulja
« Odgovori #1 : 18 Srpanj, 2009, 08:55:23 »
ima mozda ko kakvu ideju sta bi to moglo bit?sta da pogledam/provjerim?evo sad se malo provozo nije svijetlila jedno 5 min. i onda ga ugasim da cu ga opet upalit i pocne svijetlit :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Offline al bandi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Jet figter 50
  • MojSetup: nema se para
Odg: tgb-lampica ulja
« Odgovori #2 : 18 Srpanj, 2009, 16:43:53 »
ovako....kad upališ skuter triba zasvitlit crvena lampica koja se gasi nakon par sekundi , ako se ne gasi skuter vozi na servis nešto ne valja....ako se pali povremeno ili pri kočenju fali ti ulja al nije kritično.....  :icon_thumright:
FOLK 'N' ROLL

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: tgb-lampica ulja
« Odgovori #3 : 18 Srpanj, 2009, 18:07:07 »
kako je kolega rekao...lampica ulja se mora upalit kad das kontakt i mora se ugasit nako 5-10 sekundi..ovo sto te muci do 20 su ti oprugice kvacila, trebaju ti tvrde...

Offline Dario_#303

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika gorica
  • Moj Skuter: tgb 303r
  • MojSpuh: leo vince tt
Odg: tgb-lampica ulja
« Odgovori #4 : 19 Srpanj, 2009, 16:25:54 »
otkrio sta je...valjda negdje dolazi do kontakta jer svaki put kad predem preko neke neravnine na cesti zablinka malo.
a opruge kvacila sam stavljao stavio sam neke 15 % tvrde od serijskih, proizvodac neki top racing al opet se osjeti rupa u startu.koje da stavim onda?

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: tgb-lampica ulja
« Odgovori #5 : 19 Srpanj, 2009, 16:31:14 »
to kad predes preko rupe i onda ti zazmiga lampica ne znaci da negdje dobiva kontakt, to isto moze znacit da ce ti uskoro pocet svijetlit ulje...ondnosno moze znacit da plovak ne odraduje bas najbolje posao..a ovo za start probaj mrvicu lakse rolice..