Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: prijenos problemi..  (Posjeta: 550 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
prijenos problemi..
« : 10 Srpanj, 2009, 12:56:53 »
Kada krenem se vuce i tek onda hvata, stavljen je drugi remen od polinia, polinijev variomat sa 9 rulina, kvacilo drugo original sa zutim susticama, centralna original i ravan auspuh, prije je bio original remen koji je ubijen i ruline 4.8, nisam pametan sta vise napravit, jednostavno dok povuce mu treba i mogu se jebat i onda uhvati i ide, da vratim seriske ruline i pustim zute suste, ili druge ruline i seriske suste, nzm fkt sta vise... bilo koja pomoc dobro dosla

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: prijenos problemi..
« Odgovori #1 : 10 Srpanj, 2009, 13:01:22 »
Kada krenem se vuce i tek onda hvata, stavljen je drugi remen od polinia, polinijev variomat sa 9 rulina, kvacilo drugo original sa zutim susticama, centralna original i ravan auspuh, prije je bio original remen koji je ubijen i ruline 4.8, nisam pametan sta vise napravit, jednostavno dok povuce mu treba i mogu se jebat i onda uhvati i ide, da vratim seriske ruline i pustim zute suste, ili druge ruline i seriske suste, nzm fkt sta vise... bilo koja pomoc dobro dosla
Možda ili remen proklizava ili su federi premekani pa lovi na niskim okretajima dok nema snage

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: prijenos problemi..
« Odgovori #2 : 10 Srpanj, 2009, 13:12:01 »
žuti od 180 su gore

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: prijenos problemi..
« Odgovori #3 : 10 Srpanj, 2009, 14:10:40 »
 ??? ??? ??? ???