Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pukla glava na cil(Luna vision)  (Posjeta: 13016 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline babb0

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 136
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Luna Vision 2, Aerox
  • MojSetup: ubojica
  • MojSpuh: prdechi
Odg: Pukla glava na cil(Luna vision)
« Odgovori #100 : 23 Svibanj, 2009, 12:12:18 »
@kemo_nrg : pusa, sve 5, serijska luna moja je isla jako lose, ni priblizno ko talijani i japanci. al cu ti rec vako, ja sam svoju lunu kupio s popustom finim, izasla me nova 6,6tk+ 400kn za kofer. sad sam opet ufatio gadni popust za tt, platio ga 660 kn+240kn montazu u ovlastenom servisu da mi ostane garancija (sve novo i spuh i skut).
sto ce rec potrosio sam 7,5tkn na skuter (kofer je dodatak koji bi moro kupit i za neki drugi skut pa ga necu uracunat) i jucer smo
frend na aeroxu serijskom i ja isli do slowridera i skroz smo se lijepo vozili po ljubljanskoj, on me opere oma na startu a poslije smo se vozili on malo ispred, ja malo iza, al sam ga drzao, obojica ful gas, zagreb istok -> zapad i dosli do tresnjevke zajedno.
ja vise od skutera ni ne trazim nista vise, bitno mi je da ne smetam u prometu i da me luna doveze na poso i s posla po ljepom vremenu. za ruzno vrijeme imam auto.
za 7,5tkn imam skuter koji ide solidno, ima garanciju jos vise od godinu dana i u trenu kupnje nisam imao pojma o skuterima.
dakle ja zadovoljan sa svojom kineskinjom.
« Zadnja izmjena: 23 Svibanj, 2009, 14:35:56 babb0 »