Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Mislite li da ?e Hrvatskoj bolje biti u EU????????

Ho?e
5 (35.7%)
Ne?e
7 (50%)
Ne znam
1 (7.1%)
Nije me briga
1 (7.1%)

Ukupno Glasova: 14

Autor Tema: Europska unija  (Posjeta: 6942 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Europska unija
« : 05 Ožujak, 2007, 20:05:23 »
evo baš me zanima šta vi mislite jer ja nisam za europsku uniju iz više razloga ali neću ništa govorit bez vaše diskusije.Ja bi u EU samo zbog toga što bi se prominio zakon o skuterima Valjda :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing6:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Europska unija
« Odgovori #1 : 05 Ožujak, 2007, 20:58:08 »
zar nemaju vatrogasci tako neki novi hit  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Europska unija
« Odgovori #2 : 05 Ožujak, 2007, 21:30:06 »
naravno da ce nam bit bolje, na neki nacin...
prisilit ce nas da se provode zakoni, i uvedu novi. neki nama nece bit u korist, ali vecina ce bit.
vrijeme  je da se uvede red kod nas, kad vec nismo sposobni sami...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Europska unija
« Odgovori #3 : 05 Ožujak, 2007, 21:31:44 »
naravno da ce nam bit bolje, na neki nacin...
prisilit ce nas da se provode zakoni, i uvedu novi. neki nama nece bit u korist, ali vecina ce bit.
vrijeme  je da se uvede red kod nas, kad vec nismo sposobni sami...

uvest ce da.. jos tcomova  :toothy9: :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline nrg50power

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
  • I drive NRG
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: NRG 50 POWER sport series
Odg: Europska unija
« Odgovori #4 : 05 Ožujak, 2007, 22:59:30 »
samo nam jos to fali da udjemo u EU,onda smo tek naje....

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Europska unija
« Odgovori #5 : 05 Ožujak, 2007, 23:39:52 »
pa i treba nam jos t-comova  :icon_biggrin:
konkurencija uvijek dobrodosla. to je jos jedna prednost, ubit ce se svaki monopol. ovako se moze bilo sta privatizirat i eto ti...

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Europska unija
« Odgovori #6 : 06 Ožujak, 2007, 00:51:56 »
Hm, bez obzira na sve, naželost izbora nemamo. Nije uopće pitanje bi li htjeli ili ne, nego je MORAMO. Izbora već duže godina nemamo, kao niti vidljive alternative... :'(

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Europska unija
« Odgovori #7 : 06 Ožujak, 2007, 02:06:45 »
Bezrezervno sam za uniju pa makar morao kupovat jači skut i regat ga kao motocikl...  :laughing9:
Širi horizonti i mogućnosti nikome neće naškoditi, to je sigurno. Izolacionizam vodi u stagnaciju. Sjetite se samo koda nas je Tuđman doveo sa svojim odavno prevaziđenim idejama!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Europska unija
« Odgovori #8 : 06 Ožujak, 2007, 08:57:01 »
ja baš nisan za EU jer neznan kako će hrvatska kao mala zemlja s puno prirodnih ljepota i svih čuda u njoj proć.A sitite se samo generala koji vise u Hagu ni krivi ni dužni.Ja mislin da je to sramota,jer Hrvastka očito ne priznaje i ne brani svoje generale ali i branitelje koji se sve više ubijaju jer nemogu ostvariti svoja prava.Ja msilin da ćemo mi ulaskom u EU puno izgubit a malo dobit.Po mom mišljenju nismo mi još spremni :dontknow:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Europska unija
« Odgovori #9 : 06 Ožujak, 2007, 09:21:37 »
Ja stvarno na kraju nisam siguran...  ??? :dontknow:
Za neke stvari mi zvuči ok, ali mislim da će tu biti puno više s*anja nego dobra
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Europska unija
« Odgovori #10 : 06 Ožujak, 2007, 09:31:39 »
ja baš nisan za EU jer neznan kako će hrvatska kao mala zemlja s puno prirodnih ljepota i svih čuda u njoj proć.A sitite se samo generala koji vise u Hagu ni krivi ni dužni.Ja mislin da je to sramota,jer Hrvastka očito ne priznaje i ne brani svoje generale ali i branitelje koji se sve više ubijaju jer nemogu ostvariti svoja prava.Ja msilin da ćemo mi ulaskom u EU puno izgubit a malo dobit.Po mom mišljenju nismo mi još spremni :dontknow:

Da nismo spremni to je točno! Isto tako da moramo ući i to je točno!

Pitanje generala nije pitanje ulaska EU, nego je to političko pitanje s kojim nam se otežava ulazak! Bez obzira ušli mi u EU ili ne naši su generali otišli u Haag. USA nije članica, niti će biti EU, pa njihovi generali ne odlaze na sudove izvan SAD-a. :)

Ulazak u EU treba gledati najviše kroz dobit običnih malih građana. Najviše time mogu dobiti upravo Vi mladi, koji ste spremni na izazove i putovanja i koji ćete uskoro završiti školovanje jer je znanje jedino što ćete moći najbolje prodati u EU. Ostalo imaju već desetljećima...

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Europska unija
« Odgovori #11 : 06 Ožujak, 2007, 10:07:44 »
pa otvorit ce se puno vise mogucnosti, zamo zamisli da nema carina, to je vec velika stvar. srusit ce nam cijene maksimalno.
osim toga, jos nitko nije propao u EU.
a to sto cemo mi rasprodat svu obalu itd... nas problem, takav smo narod, rasprodamo,pokupimo pare i cudimo se  :dontknow:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Europska unija
« Odgovori #12 : 06 Ožujak, 2007, 10:18:43 »
pa otvorit ce se puno vise mogucnosti, zamo zamisli da nema carina, to je vec velika stvar. srusit ce nam cijene maksimalno.
osim toga, jos nitko nije propao u EU.
a to sto cemo mi rasprodat svu obalu itd... nas problem, takav smo narod, rasprodamo,pokupimo pare i cudimo se  :dontknow:
Potpisujem... :-[
Who's looking for punishment ??

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Europska unija
« Odgovori #13 : 06 Ožujak, 2007, 13:03:40 »
a šta, bit ćemo stranci u vlastitoj državi (prodat ćemo sve) i to je to. uvozit će se jeftina radna snage iz rumunjske, bugarske i ostalih "bogatih" članica eu i bit će sve manje posla za nas

međutim realnost je da je to neizbježno, i da ima puno dobrih stvari koje bi nam trebale ići u korist, napredovat, pripat toj nekoj europskoj obitelji ..sve ima dva lica...

vrijeme će pokazati, slovencima i njemcima je puno gore nego je bilo, dok se siromašnim državama višestruko isplatilo...gdje smo mi?! negdje očito u sredini... :redface:




Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Europska unija
« Odgovori #14 : 06 Ožujak, 2007, 13:08:27 »
Kako smo krenuli, mi ćemo sve rasprodati bili mi u EU ili ne  :-[

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Europska unija
« Odgovori #15 : 06 Ožujak, 2007, 13:12:18 »
Kako smo krenuli, mi ćemo sve rasprodati bili mi u EU ili ne  :-[

nije li to uvjet?! :icon_scratch:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Europska unija
« Odgovori #16 : 06 Ožujak, 2007, 13:13:03 »
a šta, bit ćemo stranci u vlastitoj državi (prodat ćemo sve) i to je to. uvozit će se jeftina radna snage iz rumunjske, bugarske i ostalih "bogatih" članica eu i bit će sve manje posla za nas

međutim realnost je da je to neizbježno, i da ima puno dobrih stvari koje bi nam trebale ići u korist, napredovat, pripat toj nekoj europskoj obitelji ..sve ima dva lica...

vrijeme će pokazati, slovencima i njemcima je puno gore nego je bilo, dok se siromašnim državama višestruko isplatilo...gdje smo mi?! negdje očito u sredini... :redface:





pa i ovako je takva situacija, ne moramo mi u europu da nam dodu stranci, evo ti sve puno kineza. dode jedan, pljune pare, i eto cijela bliza i uza obitelj za njim.
sve negativno se vec dogada, samo kad udemo u europu nece imat ko zaradit na kinezu koji je dobio drzavljanstvo. mislim na politicare.
al kako to kod nas je...niko ne bi u EU jer niko zapravo ni ne zna sta ih ceka. ma nikog ni ne zanima, ljudima je valjda dobro u njihovim govnima.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Europska unija
« Odgovori #17 : 06 Ožujak, 2007, 13:20:53 »
trebat će se prilagodit, dobro si reko za kineze, vidjeli oni koliko se radi u kini, vjerojatno najveća sirotinja tamo, malo šverca i vid zarade...

i nama je dobro jer možemo kupovat jeftinije, zar ne? svi idemo u kineske dućane i nosimo kineske patike za 50 kn...

samo što kad dođu rumunji i bugari koji će radit za 150 e plaću, tu ćemo popušit..ne?! nama je i tih nekih 400-450 eur kolika je realna prosječna plaća malo...a znate ono, ima ko će radit za manje... :dontknow:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Europska unija
« Odgovori #18 : 06 Ožujak, 2007, 13:31:57 »
nikome u stvari nije lose u EU, ni starima, ni novima, ni bogatima ni siromasnima, osobito ako se sagledava globalno... svijet se polarizira drukcije nego u doba hladnog rata, a mocnija europa ima vise izgleda za prosperitet, nego razjedinjena...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Europska unija
« Odgovori #19 : 06 Ožujak, 2007, 13:55:55 »
slažem se, no međutim vrijeme će pokazati, nadajmo se najboljem...