Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?  (Posjeta: 85882 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #20 : 01 Ožujak, 2007, 11:10:31 »
Prema ZAKONU O SIGURNOSTI PROMETA NA CESTAMA:
"...
Članak 2.
...
36) »moped« je motorno vozilo s dva ili tri kotača čiji radni obujam motora nije veći od 50 cm3 i koje na ravnoj cesti ne može razviti brzinu veću od 50 km na sat,
37) »motocikl« je motorno vozilo s dva kotača, s bočnom prikolicom ili bez nje, i motorno vozilo na tri kotača – ako njegova masa nije veća od 400 kg,
..."
Sad, kako mopede sa brzinama ne mogu testirati na valjcima, ako ti nigdje u papirima nije deklarirana max. brzina, onda je i Mito 50 moped... Ako mu je negdje deklarirana brzina veća od 50 km/h, mora na veliku tablicu, i nije moped nego motocikl...
 :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #21 : 01 Ožujak, 2007, 11:26:19 »
Prema ZAKONU O SIGURNOSTI PROMETA NA CESTAMA:
"...
Članak 2.
...
36) »moped« je motorno vozilo s dva ili tri kotača čiji radni obujam motora nije veći od 50 cm3 i koje na ravnoj cesti ne može razviti brzinu veću od 50 km na sat,
37) »motocikl« je motorno vozilo s dva kotača, s bočnom prikolicom ili bez nje, i motorno vozilo na tri kotača – ako njegova masa nije veća od 400 kg,
..."
Sad, kako mopede sa brzinama ne mogu testirati na valjcima, ako ti nigdje u papirima nije deklarirana max. brzina, onda je i Mito 50 moped... Ako mu je negdje deklarirana brzina veća od 50 km/h, mora na veliku tablicu, i nije moped nego motocikl...
 :frajer:

E,a koja je fora sa tomosima? pa tomos nema blokade,razvija brzine do 70km/h,a spada pod mopede...i novog tomosa kad kupis je moped,makar ide brze od 50....nikad nisam gledao papire od motora, tak da nemam pojma koliko brzina pise na tomosu....

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #22 : 01 Ožujak, 2007, 11:38:40 »
Mammamia... Pa čitaj... Ako u papirima nema ništa šta bi ga kačilo za veliku tablu, onda je moped... Ako ima, onda je motocikl... Za Tomos ne znam šta piše u papirima, ali znam šta piše u zakonu... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #23 : 01 Ožujak, 2007, 13:59:36 »
Što se tiče Cagive Mito 50 ovako:NETREBA ti A kategorija jer ti je dovoljna A1 kategorija(sam si reka da je to 50ccm) tako da to možeš odman zaključit.Za njega neznan kako ide tablica,ja mislin da mu ide velika tablica jer je to motocikl(99% sam siguran da mu ide velika).
Što se tiče Tomosa,on se deklarira kao moped odman iz tvornice a zašto pitaj njih,valjda oni misle da njihov moped od 50 ccm nemože razviti brzinu od 70km/h tako da ja neznan :dontknow: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #24 : 01 Ožujak, 2007, 14:23:29 »
Što se tiče Cagive Mito 50 ovako:NETREBA ti A kategorija jer ti je dovoljna A1 kategorija(sam si reka da je to 50ccm) tako da to možeš odman zaključit.Za njega neznan kako ide tablica,ja mislin da mu ide velika tablica jer je to motocikl(99% sam siguran da mu ide velika).
Što se tiče Tomosa,on se deklarira kao moped odman iz tvornice a zašto pitaj njih,valjda oni misle da njihov moped od 50 ccm nemože razviti brzinu od 70km/h tako da ja neznan :dontknow: :glasses9: :frajer:

znaci,ja sam onom M kategorijom ( za mopede i skutere) nemogu vozit Mito 50? ma to me zanimalo....
pa sa A1 mozes vozit do 125ccm,ali ja nisam niti jednu A kategoriju polagao,ja imam samo B polozeno i s njom sam dobio M kategoriju,tj. ono za mopede...
a bas sam se poradovao da cu vozit "sportaka" od 50....
tomosa kad malo poslozis ide i preko 80 bez problema....treba BT50 kupiti i gotovo...valjda je to moped...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #25 : 01 Ožujak, 2007, 14:52:15 »
Što se tiče Cagive Mito 50 ovako:NETREBA ti A kategorija jer ti je dovoljna A1 kategorija(sam si reka da je to 50ccm) tako da to možeš odman zaključit.Za njega neznan kako ide tablica,ja mislin da mu ide velika tablica jer je to motocikl(99% sam siguran da mu ide velika).
Što se tiče Tomosa,on se deklarira kao moped odman iz tvornice a zašto pitaj njih,valjda oni misle da njihov moped od 50 ccm nemože razviti brzinu od 70km/h tako da ja neznan :dontknow: :glasses9: :frajer:

znaci,ja sam onom M kategorijom ( za mopede i skutere) nemogu vozit Mito 50? ma to me zanimalo....
pa sa A1 mozes vozit do 125ccm,ali ja nisam niti jednu A kategoriju polagao,ja imam samo B polozeno i s njom sam dobio M kategoriju,tj. ono za mopede...
a bas sam se poradovao da cu vozit "sportaka" od 50....
tomosa kad malo poslozis ide i preko 80 bez problema....treba BT50 kupiti i gotovo...valjda je to moped...
AAAA kad ga posložiš ide 80km/h.Biće se zato i zove moped jer nemože razvit brzinu veću od 50 km/h.To što ga to "posložiš" pa ide 80 km/h to njemu nepiše u papirima :laughing7: :toothy9: :toothy12:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #26 : 05 Ožujak, 2007, 10:13:29 »
vidim da od runnera mogu uzeti 50SP, star oko 5-6 godina...jel to dobar izbor? jel ima motor snage,dali podnosi kit?
jer ja cu se vozit po otvorenoj cesti...a 50km/h bi me moglo živcirati....runner mi je ljep...

eh, da,a Luna? jel ima tko nju? kakav je skuter?

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #27 : 05 Ožujak, 2007, 10:36:53 »
ako uzmes runnera morat ces lezajeve i karike mjenjat sigurno, a i rolice i federe na kvacilu ako nisu dugo mjenjane ali to nisu veliki izdaci

lunu ti niko nema (ja mislim) jer su svi u paranoji od baotiana   :laughing7:

uzmi ti runnera promjeni nekoliko sitnica jos ako ga tuniras stavis novu radilicu i termo grupu(kit) to ti je u biti nova masina cjela tako da neces imati briga
sretno sa kupovinom   :hello:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #28 : 05 Ožujak, 2007, 11:58:01 »
ostao sam bez B kategorije 6 mjeseci (tek od sljedeceg mjeseca ide kazna)..

sad bi kupio skuter od 50 ccm do nekih 5000kn....treba mi skuter da izdura tih 6 mjeseci, tj. svaki dan cu radit oko
 35 - 40 km...da uzmem nekog novog kineza ili nesto rabljeno bolje marke?

bez ustručavanja uzmi kineza...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #29 : 05 Ožujak, 2007, 12:19:10 »
Ona Luna do 5 tisuća je 4T...
http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=259&Itemid=33
Imaš za 7 i po Lunu 2T, možda bolje rješenje...
http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=33
Svakako, o kinezu se da dooobro razmislit, stvarno dobiješ za svoj novac, pogotovo kad kupuješ od ozbiljnog dealera ka Šta je Mario... Moj je preživija do Karlobaga i nazad, a i nije previše zaostaja iza Nexusa 250 i X8 250... Al je zato cilo vrime bija u crveno... :laughing7:
A na Baotiane iz nečije garaže ili iz Peveca, Metroa, Emezete itd. zaboravi...
« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2007, 12:20:43 Doomsday »
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #30 : 05 Ožujak, 2007, 12:40:31 »
ako uzmes runnera morat ces lezajeve i karike mjenjat sigurno, a i rolice i federe na kvacilu ako nisu dugo mjenjane ali to nisu veliki izdaci

lunu ti niko nema (ja mislim) jer su svi u paranoji od baotiana   :laughing7:

uzmi ti runnera promjeni nekoliko sitnica jos ako ga tuniras stavis novu radilicu i termo grupu(kit) to ti je u biti nova masina cjela tako da neces imati briga
sretno sa kupovinom   :hello:

Inace,kakvi su runner skuteri? nedostatci

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #31 : 05 Ožujak, 2007, 19:30:27 »
pa ja ti mogu reć da san ja prezadovoljan s svojim U meni ti je Runner 50 DD iz 98. godine.Inače model DD ti je najotvorenija verzija runnera.Dosad sam od 98 godine(priša san 19033km) ima samo jedan problem a to je vodena pumpa koja ti nova dođe 190 kn tako da bi ti runner bio pun pogodak.ALI ovisi u koga kupuješ,kako je očuvan,ko ga je vozio itd.Uglavnom dobro pogledaj i provozaj šta kupuješ
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #32 : 05 Ožujak, 2007, 19:51:50 »
Ona Luna do 5 tisuća je 4T...
http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=259&Itemid=33
Imaš za 7 i po Lunu 2T, možda bolje rješenje...
http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=258&Itemid=33
Svakako, o kinezu se da dooobro razmislit, stvarno dobiješ za svoj novac, pogotovo kad kupuješ od ozbiljnog dealera ka Šta je Mario... Moj je preživija do Karlobaga i nazad, a i nije previše zaostaja iza Nexusa 250 i X8 250... Al je zato cilo vrime bija u crveno... :laughing7:
A na Baotiane iz nečije garaže ili iz Peveca, Metroa, Emezete itd. zaboravi...

čekaj,na 4T motor nemozes staviti kit? ili sam krivo prije pročitao? jel si vozio lunu,ak jesi ,kakav je motor?

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #33 : 05 Ožujak, 2007, 19:56:21 »
ma možeš stavit kit i na 4-T ali je to dosta skupa investicija.Ja nisan vozio lunu i neznan nikog tko je ima
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #34 : 05 Ožujak, 2007, 19:56:43 »
Vozio sam ja Lunu i 2t i 4t!

2t ide jako lijepo...

4t ide bolje nego baotian i ljepse izgleda a potrosnja je oko 2l - to mu je najjaci adut!!!

« Zadnja izmjena: 05 Ožujak, 2007, 22:35:28 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #35 : 06 Ožujak, 2007, 02:44:36 »
Za petaka je najbolje uzet dobro očuvan rabljeni skut 2T.
Mala Luna mi se ne čini bitno bolja od baotiana, a velika je već skuplja... deklarirane snage motora oba ta skuta ne mirišu na dobro... Kakva je kvaliteta izrade? To bih volio saznati!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #36 : 06 Ožujak, 2007, 08:30:25 »
Za petaka je najbolje uzet dobro očuvan rabljeni skut 2T.
Mala Luna mi se ne čini bitno bolja od baotiana, a velika je već skuplja... deklarirane snage motora oba ta skuta ne mirišu na dobro... Kakva je kvaliteta izrade? To bih volio saznati!
a najbolje ti je malo stuntat s njom,tako ćeš sigurno provjerit kvalitetu izrade :laughing7: :laughing7: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #37 : 06 Ožujak, 2007, 09:27:31 »
Za petaka je najbolje uzet dobro očuvan rabljeni skut 2T.
Mala Luna mi se ne čini bitno bolja od baotiana, a velika je već skuplja... deklarirane snage motora oba ta skuta ne mirišu na dobro... Kakva je kvaliteta izrade? To bih volio saznati!

Ljudi iz Beta-motoa su trazili da im na Lune ugradjuju kvalitetnije karburatore (japanske), trazili su jos neke kvalitetnije dijelove tako da je Luna poprilicno kvalitetnija od Baotiana a i navedena snaga se odnosi na blokirani skuter, kada se maknu blokade naravno da se snaga povecava...

Izgledom me podsjeca na SF2...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #38 : 06 Ožujak, 2007, 09:37:34 »
Za petaka je najbolje uzet dobro očuvan rabljeni skut 2T.
Mala Luna mi se ne čini bitno bolja od baotiana, a velika je već skuplja... deklarirane snage motora oba ta skuta ne mirišu na dobro... Kakva je kvaliteta izrade? To bih volio saznati!

Ljudi iz Beta-motoa su trazili da im na Lune ugradjuju kvalitetnije karburatore (japanske), trazili su jos neke kvalitetnije dijelove tako da je Luna poprilicno kvalitetnija od Baotiana a i navedena snaga se odnosi na blokirani skuter, kada se maknu blokade naravno da se snaga povecava...

Izgledom me podsjeca na SF2...

sad me sve više misao tjera na ono "novo je novo"!
Luna mi se ne čini kao loš motor, 10 puta je ljepša od baotania...a cijena je super....jedino to što je 4T,ali to nije neki minus...čekaj malo, kakvi kitovi idu na 4T motore?

sad se odabir smanjuje na novu Lunu i na rabljenog Runnera 50SP.

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #39 : 06 Ožujak, 2007, 09:53:59 »
kitovi za 4 t skutere su ti od 80 kubika ne od 70 kako je za 2 t osim iznimke 2 fast kita koji ima 80 kubika

malo mi je cudno to tuniranje 4 t scoota jer nema spuhova za njih a obicno su jako jako jako blokirani sa svakavim razlicitim magnetnim blokadama i tako....

uzmi runnera mala investicija i imas scoot za kojim ce se okretat ljudi i kad te neko pita koji scoot imas kazes runnera a ne lunu pa te oni bljedo pogledaju