Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?  (Posjeta: 85913 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #140 : 21 Ožujak, 2007, 21:15:02 »
na svaki skuter je moguce stavit jacu masinu, isto kak moj XOR postoji sa 125cc.
neki i nemaju jace kubikaze na istoj rami al se da slozit s nosacima... al nije to bas tak super pouzadano.

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #141 : 21 Ožujak, 2007, 21:49:48 »
Melkiot, nemoj to radit...  :nono: 
"upast" ćeš u zavrzlamu broja šasije sa drugom mašinom, tj. obavezom dobivanja atesta/homologacije (što li...), potom tehničkog pregleda (gdje bi te definitivno gledali kroz mikroskop (a ne povećalo...), i sve tako...
Za početak, nabavke adekvatne zadnje vilice od 125-ice... ako se već upuštaš u tu (nadasve financijsku) pustolovinu, prodaj to, što imaš, i kupi si 125-icu... mnogo jednostavnije, vjeruj... osim, ako baš    n e m a š     namjeru "to" registrirat... onda, ako je samo za gušt, i izazov, kao takav.... onda samo naprijed... :icon_thumright:
Live to ride, ride to live

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #142 : 21 Ožujak, 2007, 22:25:10 »
broj sasije je na rami a ne na masini... na tehnickom nisu tako detaljni i ne znaju mnogo oko skutera i masina...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #143 : 21 Ožujak, 2007, 22:46:30 »
Ne, ne...O.K. samo sam se krivo izrazio, mislio sam na stavljanje veće mašine na osnovi rama od 50 ccm (pa makar ram i predviđen za nju...
jedino se postavi pitanje kako "voziti" (samo) 50 na valjcima (za proći tehnički-ako nemaš nekoga tko će samo "blagoslovit"/potpisati, da je brzina O.K.)...
Jbt. ja sam danas stavio za tehnički PVC prsten, direkt na dolnju stranu sajle, pa sam skratio hod ručice gasa, za više od pola  !... Koliki bi onda bio za 125-icu (ako nemaš "vezu")...
Znamo da oni znaju, da su zaduženi pravit se idiotom, ali zasad nisu dužni napraviti mehaničarsku provjeru, kakva je blokada, glavno da udovoljava slovu zakona (i ne ide preko 50)...
Live to ride, ride to live

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #144 : 21 Ožujak, 2007, 22:49:01 »
Ne, ne...O.K. samo sam se krivo izrazio, mislio sam na stavljanje veće mašine na osnovi rama od 50 ccm (pa makar ram i predviđen za nju...
jedino se postavi pitanje kako "voziti" (samo) 50 na valjcima (za proći tehnički-ako nemaš nekoga tko će samo "blagoslovit"/potpisati, da je brzina O.K.)...
Jbt. ja sam danas stavio za tehnički PVC prsten, direkt na dolnju stranu sajle, pa sam skratio hod ručice gasa, za više od pola  !... Koliki bi onda bio za 125-icu (ako nemaš "vezu")...
Znamo da oni znaju, da su zaduženi pravit se idiotom, ali zasad nisu dužni napraviti mehaničarsku provjeru, kakva je blokada, glavno da udovoljava slovu zakona (i ne ide preko 50)...

ma to se rijesi elektronskom blokadom...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #145 : 21 Ožujak, 2007, 22:52:29 »
...Šta toliko može elektronika "skinut".... da ne vozi preko 50 (?)...
(dok ne izađe iz stanice za tehnički pregled, sa novim pečatom u prometnoj dozvoli  ;D :laughing7: :frajer: )...
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #146 : 21 Ožujak, 2007, 22:56:58 »
...k'o ja danas, napravio 200 metara, do prvog ugla, tek, baš, da me ne gledaju, da ih sprdam...  toliko poštovanja imam za njih  :icon_tongue: :frajer:
Ali ionako ću stavit blokadu u servisu, serijsku, kad naiđe neki kupac...   
Live to ride, ride to live

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #147 : 22 Ožujak, 2007, 00:25:30 »
sve se moze, naravno da ga mozes blokirat. imas takvih s jacim masinama kolko hoces... naravno da elektronika moze, isti je princip blokiranja, krades mu okretaje.

Offline melkiot

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 134
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ivani?-Grad
  • Moj Skuter: Piaggio Typhoon 50
  • MojSetup: a mi je srednja
  • MojSpuh: samo što nije otpao
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #148 : 22 Ožujak, 2007, 07:00:28 »
Melkiot, nemoj to radit...  :nono: 
"upast" ćeš u zavrzlamu broja šasije sa drugom mašinom, tj. obavezom dobivanja atesta/homologacije (što li...), potom tehničkog pregleda (gdje bi te definitivno gledali kroz mikroskop (a ne povećalo...), i sve tako...
Za početak, nabavke adekvatne zadnje vilice od 125-ice... ako se već upuštaš u tu (nadasve financijsku) pustolovinu, prodaj to, što imaš, i kupi si 125-icu... mnogo jednostavnije, vjeruj... osim, ako baš    n e m a š     namjeru "to" registrirat... onda, ako je samo za gušt, i izazov, kao takav.... onda samo naprijed... :icon_thumright:

mislim,ja sam to samo pitao...nemam bas namjeru to raditi....mislim da je bolje onda kit upucat i auspuh predviden za taj motor,pa si na svojem...sto se tice tehnickog, to imam veliku vezu,tak da 50 km/h nije problem. :toothy9: :headbang:

eh da, da se i mjenja masina, sta je sa hladenjem motora?

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #149 : 22 Ožujak, 2007, 08:11:42 »
...za "vodeno" hlađenje, je ionako svejedno...
I... ako sam stavljaš tekućinu za hlađenje: ne zaboravi da je antifriz potreban i LJETI (a ne samo zimi, protiv smrzavanja), jer ima sastojke protiv korozije u mašini...
Live to ride, ride to live

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #150 : 22 Ožujak, 2007, 09:13:57 »
nie bas svejedno,ide veci kiler, ako ga imas gdje stavit.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #151 : 22 Ožujak, 2007, 17:40:03 »
nisam sudjelovao u cijeloj raspravi, ali kolega mi ima cpi-a, i to je mogu reć -RAGA..
još mašina kak-tak, al ove ostale stvari koma, recimo skuter ima realnih 7500 km, a disk je poderan do pola kao i pločice..
serijske kineske gume su koma i voziš se ko po ledu, kočnice su općenito slabe, zadnja cvili ko da neko kolje prase..
felge su od običnog lima..
a kažem skuter ima tek 7500 km..

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #152 : 22 Ožujak, 2007, 18:26:35 »
obicno su ljudi zadovoljni CPI-evima... ja imam istu masinu ko on ali nista drugo ni slicno. istina da ima lose plastike ali opet je jeftin i plastike su 5 puta jeftinije od konkurencije. nije ni rijesenje imat ne znam kak kvalitetnu plastiku, pa je strgaj i eto ti problema. mozes plakat nad hrpom kvalitetne plastike.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #153 : 22 Ožujak, 2007, 19:28:14 »
ma dobro CPI nije loš ali bolje da uzme polovnu provjerenu marku nego to.Ali za po gradu ti je i CPI dobar a pošto vidin ti tražiš i nešto brzine i izdržljivosti ja ti nebi uzeo CPI-a
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #154 : 22 Ožujak, 2007, 22:50:05 »
ma dobro CPI nije loš ali bolje da uzme polovnu provjerenu marku nego to.Ali za po gradu ti je i CPI dobar a pošto vidin ti tražiš i nešto brzine i izdržljivosti ja ti nebi uzeo CPI-a

Ovo mi bas nije jasno :icon_scratch: Ja sam se uvjerio da nije do ducana i nazad. :laughing7:
« Zadnja izmjena: 22 Ožujak, 2007, 22:53:00 AeRRox »

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #155 : 22 Ožujak, 2007, 22:55:55 »
...za "vodeno" hlađenje, je ionako svejedno...
I... ako sam stavljaš tekućinu za hlađenje: ne zaboravi da je antifriz potreban i LJETI (a ne samo zimi, protiv smrzavanja), jer ima sastojke protiv korozije u mašini...

Uvijek je bolji antifriz nego obicna destilirana voda :icon_thumright:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #156 : 23 Ožujak, 2007, 15:00:07 »
ma dobro CPI nije loš ali bolje da uzme polovnu provjerenu marku nego to.Ali za po gradu ti je i CPI dobar a pošto vidin ti tražiš i nešto brzine i izdržljivosti ja ti nebi uzeo CPI-a

Ovo mi bas nije jasno :icon_scratch: Ja sam se uvjerio da nije do ducana i nazad. :laughing7:
ja san ga isto vozio(ja mislin da je bio popcorn ako se ne varan) i nisan bija baš zadovoljan,posebno pri startu cili se trrese ka lud.Sad jeli to samo u njega neznan ali znan da ga je prije 3 miseca proda,a za koliko neznan
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #157 : 25 Ožujak, 2007, 23:32:32 »
nie bas svejedno,ide veci kiler, ako ga imas gdje stavit.
Samo, kako je ram Runnera (već) predviđen za jači stroj, onda sigurno ima i mjesta za pričvrstit veći hladnjak... Samo ga se mora računat, zbog ne-pregrijavanja veće mašine...
Live to ride, ride to live

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #158 : 25 Ožujak, 2007, 23:43:08 »
nie bas svejedno,ide veci kiler, ako ga imas gdje stavit.
Samo, kako je ram Runnera (već) predviđen za jači stroj, onda sigurno ima i mjesta za pričvrstit veći hladnjak... Samo ga se mora računat, zbog ne-pregrijavanja veće mašine...

Ili uzet killer od većeg runnera... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Koji skuter (50ccm) do 5000 kn?
« Odgovori #159 : 25 Ožujak, 2007, 23:57:03 »
Dopiii...lo mi... Idem sutra vidjet drugu opciju... Najprije uzet stroj (125 ZS) na duuugo godina (što manju ratu, tim bolje), pa onda tražit kupca za runnera...polaaako, bez obaveze i žurbe, pa kad (netko) naleti, tim bolje, da ne moram isplaćivat 2 krede... alo nitko ne naleti (što je ipak malo vjerojatno, dolaze topla vremena, probudit će se imteres), ostat će meni... i maloj...
Live to ride, ride to live