Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Kojoj navija?koj skupini pripadate????

BBB
6 (31.6%)
Torcida
6 (31.6%)
Kohorta
2 (10.5%)
Armada
3 (15.8%)
ostale
2 (10.5%)

Ukupno Glasova: 19

Autor Tema: Navijačke skupine  (Posjeta: 20033 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #40 : 30 Travanj, 2007, 21:12:57 »
rijeka je dobila reala na kantridi  :laughing7:

hehe

nego , nitko mi nije jos odgovorio :

uh..

ja vam samo mogu reci da meni nije ugodno hodat po bilo kojem pa i mom gradu kad vidim te "navijace" , samo cujes o razbijenome ovome ili onome..

kamoli tek ljudima s djecom..


samo cujes pjesme, gdje neko nekome nesto jebe..

cujes gluposti, a nerijetko su tu i prekrsaji i kaznena dijela..

meni nije do toga..

a vama?

?
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #41 : 30 Travanj, 2007, 22:07:39 »
rijeka je dobila reala na kantridi  :laughing7:

hehe

nego , nitko mi nije jos odgovorio :

uh..

ja vam samo mogu reci da meni nije ugodno hodat po bilo kojem pa i mom gradu kad vidim te "navijace" , samo cujes o razbijenome ovome ili onome..

kamoli tek ljudima s djecom..


samo cujes pjesme, gdje neko nekome nesto jebe..

cujes gluposti, a nerijetko su tu i prekrsaji i kaznena dijela..

meni nije do toga..

a vama?

?
Nikom nije do toga, ali to su navijači i oni se tako ponašaju!Imaš one lude i one normalne, a mnogi od njih žive za svoj klub i to im je život!Nemaju kaj izgubiti i zato rade gluposti!Nikome nije svjedno kad dođe u neki drugi grad i kad moraš strahovati da ne dobiješ batine od ludog fanatika kojem ništa ne predstavlja da te "ubije"!Da nema navijanja i atmosfere na stadionima nogomet bi bio šugav i propao bi, a što veće tenzije i rivalstvo to bolje za nogmet!Veći je naboj i gledanost!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #42 : 02 Svibanj, 2007, 07:09:22 »
huliganizmu van sa stadiona, to je sve što mogu reć

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #43 : 03 Svibanj, 2007, 19:36:35 »
A evo Goran me je dosta iživcira i izvriđa ali ipak se zna koja je najjača skupina u Hrvatskoj tako da mu zakur*** sve šta je reka.Pokazalo se i kakav je taj vaš Marković tako da i tu neman komentara a ti kažeš da Hajduk sramoti Hrvatsku :angry7: :angry7:Hajduk je naš najpoznatiji klub u cilon svitu i ima svoju dugogodišnju povjest i uspjehe iza sebe a što je najvažnije navijače koji su uvik uz njega.Što se tiče bižanja iz šiugavog grada Splita kao šta ti kažeš,ja bi se zamislio di turisti iz cilog svita dolaze u Split ili u Zagreb.A i vi purgeri dolazite u Dalmaciju na ljetovanje.

Ali moran van priznat da u navijanju napredujete,prije ste bili na samo 2 riči DINAMO ZAGREB.A od ove sezone naučili set koristiti 3 riči: DINAMO ZAGREB ALE ALE ALE.Bravo za BBB,učite pomalo :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Izvriđa sam te sa razlogom i sve što sam rekao to je istina koja tebe boli!Samo se tješi da ste najjača skupina u Hrvatskoj!Marković nije moj niti će ikad biti, to je debil koji je glavna glava u savezu i kojeg treba smjenit jer mi već ide na ku..c kao i svim živim Hrvatima!Hajduk je osramotio Hrvatsku i HNL najvećim porazima u povjesti Hrvatske i Hrvata i to još na svojem terenu!Nikada ništa niste osvojili u Europi - o kakvim uspjesima ti pričaš!Samo znate gubiti u Europi!Svaki klub ima svoje navijače koji žive uz njega i daj ne laprdaj o navijanju i o navijačima kad znaš da nas BBB  ima duplo više od vas tovara i da smo mnogo poznatija navijačka skupina od vas a to smo pokazali u Europi!Turisti u Zagreb dolaze i po ljeti i po zimi, ima ih uvjerljivo više nego kod vas ipak smo mi metropola!Mi Purgeri dolazimo u Dalmaciju, a ne u Split jer tamo nemam kaj tražiti dok vi kod nas imate!!!

DINAMO PRVAK 2006/2007 sezona! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Toliko o tome koje bolji!Na svim frontovima smo bolji od vas!
a čoviče pročitajte ovo,ja neman šta komentirat :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Frende to je istina!vi ste preko zime mrtav grad!Nitko ne dolazi u Spilt jer nema šta tražiti dok nema ljeta!Iz Zagreba nitko ne dolazi u Split zato što uvijek bude neko sranje bez razloga, a i nemamo kaj tržiti tamo kad ima puno boljih mjesta za kupanje i zabavu!
daj sinko vidiš li ti šta pišeš.Drogiran nesmiš pisat po forumu.Ti tvrdiš da turista ima više u Zagrebu nego u ciloj Dalmaciji i Splitu.Ti sinko ili si lud ili ja neznan koji je tebi ku***
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #44 : 03 Svibanj, 2007, 23:00:21 »
A evo Goran me je dosta iživcira i izvriđa ali ipak se zna koja je najjača skupina u Hrvatskoj tako da mu zakur*** sve šta je reka.Pokazalo se i kakav je taj vaš Marković tako da i tu neman komentara a ti kažeš da Hajduk sramoti Hrvatsku :angry7: :angry7:Hajduk je naš najpoznatiji klub u cilon svitu i ima svoju dugogodišnju povjest i uspjehe iza sebe a što je najvažnije navijače koji su uvik uz njega.Što se tiče bižanja iz šiugavog grada Splita kao šta ti kažeš,ja bi se zamislio di turisti iz cilog svita dolaze u Split ili u Zagreb.A i vi purgeri dolazite u Dalmaciju na ljetovanje.

Ali moran van priznat da u navijanju napredujete,prije ste bili na samo 2 riči DINAMO ZAGREB.A od ove sezone naučili set koristiti 3 riči: DINAMO ZAGREB ALE ALE ALE.Bravo za BBB,učite pomalo :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Izvriđa sam te sa razlogom i sve što sam rekao to je istina koja tebe boli!Samo se tješi da ste najjača skupina u Hrvatskoj!Marković nije moj niti će ikad biti, to je debil koji je glavna glava u savezu i kojeg treba smjenit jer mi već ide na ku..c kao i svim živim Hrvatima!Hajduk je osramotio Hrvatsku i HNL najvećim porazima u povjesti Hrvatske i Hrvata i to još na svojem terenu!Nikada ništa niste osvojili u Europi - o kakvim uspjesima ti pričaš!Samo znate gubiti u Europi!Svaki klub ima svoje navijače koji žive uz njega i daj ne laprdaj o navijanju i o navijačima kad znaš da nas BBB  ima duplo više od vas tovara i da smo mnogo poznatija navijačka skupina od vas a to smo pokazali u Europi!Turisti u Zagreb dolaze i po ljeti i po zimi, ima ih uvjerljivo više nego kod vas ipak smo mi metropola!Mi Purgeri dolazimo u Dalmaciju, a ne u Split jer tamo nemam kaj tražiti dok vi kod nas imate!!!

DINAMO PRVAK 2006/2007 sezona! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Toliko o tome koje bolji!Na svim frontovima smo bolji od vas!
a čoviče pročitajte ovo,ja neman šta komentirat :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Frende to je istina!vi ste preko zime mrtav grad!Nitko ne dolazi u Spilt jer nema šta tražiti dok nema ljeta!Iz Zagreba nitko ne dolazi u Split zato što uvijek bude neko sranje bez razloga, a i nemamo kaj tržiti tamo kad ima puno boljih mjesta za kupanje i zabavu!
daj sinko vidiš li ti šta pišeš.Drogiran nesmiš pisat po forumu.Ti tvrdiš da turista ima više u Zagrebu nego u ciloj Dalmaciji i Splitu.Ti sinko ili si lud ili ja neznan koji je tebi ku***
Mali debilčeku kupi si cvike pa pročitaj što piše jer vidim da si podcrtavaš crvenom bojom i još ne vidiš dobro pročitati!Rekao sam i napisao  da u Zagrebu ima više turista nego u Splitu jer kod nas turisti dolaze u velikom broju i po zimi za razliu od vas u ST!Mi rijetko idemo u Split mi provodimo ljeto na drugim lokacijama u Dalmaciji!mislim da si ti toliko nadrogiran da ne znaš ni pisati ni čitati!Kad dođeš sebi mogao bi čestitati na osvojenom prvenstvu i na novim rekordima u HNL-u koje Hajduk nikad ne bude napravio niti dostigao!!! :jerk: :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #45 : 03 Svibanj, 2007, 23:43:58 »
Aj prestanite sranja pričat,kakvi turisti????Kaki je to glupi turist koji ne ide na more a ne u neki grad razgledavat Kaptol i Gradec :laughing7: :laughing7: Gdje ti ljetuješ,u Dalmaciji??Kad ti se tolko gade Dalmatinci brćkaj se na Jarunu :laughing7: :laughing7:
I aj malo prestanite jer će i ovu temu Lockat :sign014: :sign014: :cigle:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #46 : 04 Svibanj, 2007, 12:33:24 »
Aj prestanite sranja pričat,kakvi turisti????Kaki je to glupi turist koji ne ide na more a ne u neki grad razgledavat Kaptol i Gradec :laughing7: :laughing7: Gdje ti ljetuješ,u Dalmaciji??Kad ti se tolko gade Dalmatinci brćkaj se na Jarunu :laughing7: :laughing7:
I aj malo prestanite jer će i ovu temu Lockat :sign014: :sign014: :cigle:
Ljetujem Zadar, Vodice, Makarska, Hvar!!!Ne gade mi se Dalmatinci nego tovarčine iz Splita!!!U svakom pogledu  svaki grad i mjesto u Dalmaciji je bolje od Splita!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #47 : 04 Svibanj, 2007, 13:09:09 »
lakše s vrijeđanjem, rasprave dopuštamo ali vrijeđanja ne...

zadnja opomena :sign096:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #48 : 04 Svibanj, 2007, 16:18:25 »
Aj prestanite sranja pričat,kakvi turisti????Kaki je to glupi turist koji ne ide na more a ne u neki grad razgledavat Kaptol i Gradec :laughing7: :laughing7: Gdje ti ljetuješ,u Dalmaciji??Kad ti se tolko gade Dalmatinci brćkaj se na Jarunu :laughing7: :laughing7:
I aj malo prestanite jer će i ovu temu Lockat :sign014: :sign014: :cigle:
imamo mi i jednu pismu za njih:
Od sad ćete toćat ćunu u Zagrebu na Jarunu,nema na more,nema na more!!!!!!

Usput čestitan na osvojenom prvenstvu,a to što kažeš da hajduk nikad neće tako napraviti prednost,malo sutra.Uostalom neznam tko se je borio u ligi za ostanak prije 2 godine
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #49 : 06 Svibanj, 2007, 13:19:58 »
Ajde da čestitam StreetRunner-u i Hajduku na jučernjašnoj pobjedi protiv Zagreba!Napokon da ste pobjedili!jedva čekam zadnje kolo da dođete u Zagreb!!!Odluka o prvaku je davno rješena i nadam se da će se igrati dobar nogomet bez ikakvog straha i kompromisa!Baš mezanima koliko će vas ovaj put doći u Zagreb!Lako vama doći u punom broju kad vam damo cijelu južnu tribinu!Ipak smo mi purgeri gostoljubivi! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Da ne zaboravim - onaj mali Gabrić da ima prazan gol nebi ga zabio, to ti je sama činjenica da igra radi staroga, tako kako on igra pola igraća igra s lijevom nogom u drugoj ligi!Pa da ne znam koliko je mlad ali to se vidi da neke elementarne stvari ne kuži!Prerano su ga ugurali u prvu momčad! :sad3:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #50 : 06 Svibanj, 2007, 17:46:13 »
Ajde da čestitam StreetRunner-u i Hajduku na jučernjašnoj pobjedi protiv Zagreba!Napokon da ste pobjedili!jedva čekam zadnje kolo da dođete u Zagreb!!!Odluka o prvaku je davno rješena i nadam se da će se igrati dobar nogomet bez ikakvog straha i kompromisa!Baš mezanima koliko će vas ovaj put doći u Zagreb!Lako vama doći u punom broju kad vam damo cijelu južnu tribinu!Ipak smo mi purgeri gostoljubivi! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Da ne zaboravim - onaj mali Gabrić da ima prazan gol nebi ga zabio, to ti je sama činjenica da igra radi staroga, tako kako on igra pola igraća igra s lijevom nogom u drugoj ligi!Pa da ne znam koliko je mlad ali to se vidi da neke elementarne stvari ne kuži!Prerano su ga ugurali u prvu momčad! :sad3:
Čestitan i ja tebi na naslovu prvaka.Potpuno zasluženo,mi smo malo zasrali.

Što se tiče Gabrića ja neman šta reć za njega nego sve najbolje.Ti si ga gleda samo jednu utakmicu pa nisi baš upoznat sa situacijom.Tako san i ja mislio tatin sin,igra samo zbog toga što mu je stari bio šta je bio,ali privario san se i ja.
Igra baš sa srcen i puno se trudi za razliku od drugih.Bit će on dobar tek mu je 18.Najveći promašaj što se tiče mladih igrača je Rukavina u zadnje vrime.Jednostavno neznan šta mu je ali ima potpuno podršku i dalje od Torcide.
Sinoć je navijanje bilo preludo,koreografija odlična,malo smo pokisli ali to nije bitno.Ako buden ima love možda dođen na zadnju utakmicu u Zagreb
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #51 : 30 Svibanj, 2007, 21:25:07 »
ajme vi i vaše prepucavanje...split ovo , zagreb ovo , koliko igrača igra u prvoj postavi i jednog i drugog kluba koji su došli iz nekih manjih gradova...zašto? jer i split i zagreb imaju para ka blata pa kupuju....neki gradovi ni nemaju pošteni stadion...jedan igrač koji vi kupite je tri puta skuplji od zadarskog stadiona....i ja ću rađe navijat za funcute (zbog cure :)  ) tornado i tako te manje i slabije....i ne zaboravite svi vi koji se tu prepucavate da kad dodjete u protivničke gradove npr. ti iz splita u zagreb i obratno....naletiš ti i tvojih 4-5 frendova sa šalom,dresom i tim pi*darijama svoje skupine naletite na rivale kojih ima preko 20....100% ni jedan od vas se neće derat(vikat) nego će se skupit i molit boga da se ništa ne dogodi....PAS KOJI LAJE NE GRIZE...a po vašoj svađi čini se da oboje lajete.......peace
...........1...........8...........7...........

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #52 : 30 Svibanj, 2007, 21:41:49 »
nisan službeni član torcide, međuti počeja san ič na utakmice i jednostavno volin Hajduk pa san prema tome kao član Torcide.

Torca ee Torca oo Torca voli samo Hajduk Spalatooo torca eeeee eee torca ooooo torca voli samo Hajduk Splatooooo :headbang:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #53 : 09 Lipanj, 2007, 00:29:38 »
nisan službeni član torcide, međuti počeja san ič na utakmice i jednostavno volin Hajduk pa san prema tome kao član Torcide.

Torca ee Torca oo Torca voli samo Hajduk Spalatooo torca eeeee eee torca ooooo torca voli samo Hajduk Splatooooo :headbang:
aj ako budeš iša još koji put javi se.Ja san na svakoj i uvik
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #54 : 10 Lipanj, 2007, 14:47:01 »
nisan službeni član torcide, međuti počeja san ič na utakmice i jednostavno volin Hajduk pa san prema tome kao član Torcide.

Torca ee Torca oo Torca voli samo Hajduk Spalatooo torca eeeee eee torca ooooo torca voli samo Hajduk Splatooooo :headbang:
aj ako budeš iša još koji put javi se.Ja san na svakoj i uvik
dogovoreno :icon_thumright:

EDIT:
Jesi ti slučajno jedan od onih šta drži onaj "omiški" trasparent? mislim da je neki lik u kaputu nacrtan na njemu, ali nisan siguran sada 100%?
« Zadnja izmjena: 11 Lipanj, 2007, 14:34:50 ALONSO »

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #55 : 11 Lipanj, 2007, 21:01:36 »
nisan službeni član torcide, međuti počeja san ič na utakmice i jednostavno volin Hajduk pa san prema tome kao član Torcide.

Torca ee Torca oo Torca voli samo Hajduk Spalatooo torca eeeee eee torca ooooo torca voli samo Hajduk Splatooooo :headbang:
aj ako budeš iša još koji put javi se.Ja san na svakoj i uvik
dogovoreno :icon_thumright:

EDIT:
Jesi ti slučajno jedan od onih šta drži onaj "omiški" trasparent? mislim da je neki lik u kaputu nacrtan na njemu, ali nisan siguran sada 100%?

imamo transparent šta stoji na ogradi i onaj na 2 štapa.Drži mi ga jedan prijatelj,uglavnon nas omišana je na svakoj najmanje 8-10.
60-tka rules
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #56 : 12 Lipanj, 2007, 00:18:37 »
Zadar : Cibona - 2:1
eo pozivan sve zadrane(tornadovce) da dodju sutra na finalnu utakmicu navijati za svoj voljeni k.k.
...........1...........8...........7...........

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #57 : 12 Lipanj, 2007, 12:32:57 »
Makar sam Zagorec obozavam Zadar kao grad, kosatku i nogomet...al naravno Dinamo je na prvom mjestu...BBB forever!  :headbang: :notworthy: kaj se tice košarke zna se...ZADAR!  ;D

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #58 : 12 Lipanj, 2007, 13:01:56 »
moj čo`ik
...........1...........8...........7...........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Navijačke skupine
« Odgovori #59 : 12 Lipanj, 2007, 14:42:45 »
@ goran...

cek ti mene nevolis jer san TOVARCINA iz splita a niti me neznas??

pa ti si obicna budala...

ja niti gledan nogomet niti ga volin i zaboli me zvecka za tudmanovog dinama ili za splitskog hajduka..


daj ti brate malo razmisli sta pricas i kako se izrazavas...

U SPLITU se ne lituje jer je Split tranzitni grad i ljudi su u PROLAZU ... dok idu na druge destinacije usput pogledaju split.. a i split je povezan morskim linijama sa svim destinacijama koje zanimaju turiste...

nabijem tebe i sve ostale zbog kojih ja ne mogu u zagreb sa ST tablicama i sta moji PRIJATELJI iz zagreba nemogu doc u mene sa ZG tablicama a da se ne treses oce ko razbit auto...

zbog tebe san cita malo cilu temu.. i da te razbistrin,.

vas PRAVIH zagrebcana ima isto ka i nas PRAVIH splicana..

naime ako ima iti 5% pravih IZVORNIH zagrebcana u zagrebu ode mi glava.. sve je to ka i split.. doseljeno iz bosne i okolice... dan livo jaje da ti nisi pravi zagrebcanin a glavno da se tuces sakama u prsi i shema.. kukavice pucajte u prsa..

ja san inace iz fetive splitske familije.. i stvarate mi alergiju s ovakvim ispadima.. ova prepucavanaj zagreb split su dosla do te mjere da vas sve triba u logor strpat i podavit plinon da bude mir u drzavi...

ja nerazumin kako vi razmisljate u tin zatucanin glavama... kakve veze ima ko je odakle ako je normalna osoba itd. ...

jbt to je ista stvar ka i izjave mrzin zidove a NEZNAS ni jednog zidova.. i kako mozes mrzit narod .. mrzi se pojedinca..

tako kako mozes mrzit CILU populaciju grada splita a neznas ni 100 ljudi odavde... ??? mogu svatit da ti se grad nesvidja.. iako je meni osobno lipsi od zagreba.. more je more.. gusti su gusti.. a mi ih ne placamo... zagreb sa novim naseljima pomalo postaje ko hitlerovo odmaraliste na baltiku... 

e da.. dabog da cila nogometna liga propala i svi isli u amatere pa da se prati sport a ne pare i korupcija...

eto nadan se da se nisu digle tenzije s ovin poston.. al stvarno ako nemate o cemu razmisljat nego ko je iz splita i obratno ovi odavde ko je iz zagreba pa da ga serete i sl. onda ste propaliteti
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com