Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: drag race  (Posjeta: 30897 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: drag race
« Odgovori #120 : 10 Studeni, 2007, 14:55:18 »
Aerox MHR TEAM 2 by team 46... RUNNER 180 BY TEAM 46- 29,5 ks
:laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

bahahahaha  Im here  :laughing6: :laughing6:

Offline Phive

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Yamaha Fz6 s2(totalka xD)
Odg: drag race
« Odgovori #121 : 13 Studeni, 2007, 13:18:04 »
da da 29,5 zadnje mjerenje prije friziranja dodatnog cujemo se jos  :headbang:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: drag race
« Odgovori #122 : 13 Studeni, 2007, 17:04:25 »
da da 29,5 zadnje mjerenje prije friziranja dodatnog cujemo se jos  :headbang:


Honda CBR 1000 RR

 :headbang:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: drag race
« Odgovori #123 : 13 Studeni, 2007, 20:29:04 »
ja imam runnera 50, i svi me deru, lol, sve serijsko, novi klip i celindar, ali, na ubrzanju sam car do 60km/h vodim, al poslije nikako, lol,sranje, a nerazumijem se baš tolko u motore jer sam tek kupio, et

S cim to usporedjujes? Runnerom sa blokadama? :laughing7:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: drag race
« Odgovori #124 : 13 Studeni, 2007, 23:23:58 »
ajme kako mi dizu tlak ova razmazena derišta sto im tatica odvjetnik kada dobiju 13 godina kupi derbi ili jos neke jace mašine pa onda seru po nama sto smo sami za speedfight zaradili i ja sam sa svojim zadovoljan jer jako dobro ide ide do 80 na ravnom nizbrdo sam 100 uvatija!   i lip mi je motor i sve i koji k onda vrijedate tude motore tako bi ja kao ono treba vrijedat nekog covika sto vozi daewo tico a ja u bmw-u , a što se tu ima rugat kupiš ono što mozes kupiti a ne biti razmazeno deriste i srati po tudim skuterima i faliti svoje, nije meni krivo sto ti vozit derbia, ili NRG power ili novog skupog runnera, itd. vozi to i ne vrijedaj moj speedfight jer on ide sasvim pristojno i neteba meni vise od toga..

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: drag race
« Odgovori #125 : 14 Studeni, 2007, 01:18:37 »
meni je s.w.a.t reka da mu ide isto ka i tvoj a danas smo mirili jedan uz drugog,sta njemu pise 80 meni je - 5,a jos ako recemo da moj mozda krade 1/2 eto vec ti je na -7
o to je solidna brzina za 50 ccm,meni po radaru ka vozin 75 pise 73,a kad mi je na brzinomjeru 80 tamo pise 75/76
...........1...........8...........7...........

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: drag race
« Odgovori #126 : 17 Prosinac, 2007, 18:51:35 »
hee, ja sa svojim perem sve serijale sa kojima sam se trko, tipa novi runner, stara runnerica iz 98 koja ima zx, u startu me malo ostavi i onda ju cepnem i ostavim, trko sam se po magistrali sa jednim sta je na novog nrga stavio zx i variomat, i lik ne moze vjerovat da ga drzim, tek me na krajnjoj odere, a lik je bio lud, i reko da kad je njegov bio serijala da je bio baja, ali sve ovisi i kako ga razradis...ne kazem ja da je moj neznam sta, ali je meni za serijalu ok...
« Zadnja izmjena: 17 Prosinac, 2007, 19:06:37 zoki_NRG »

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: drag race
« Odgovori #127 : 17 Prosinac, 2007, 19:05:41 »
e da, i dosla mi budala neka debilna, jer sam stavio auspuh serijski preradjeni pred 2 dana i debilima mozes pricat sta oces, i kad je mene pito kao, koliko mi motor ide, ja njemu kazem nekih realnih 80-85, neznam tocno jer digitalije lazu, a on meni, pa to ne ide ni kurca, od mog frenda nrg stari mc 2, ili 3 ide 110, ja ga pitam sta ima, on meni, nista, serijala, ja kazem to ti kazaljke lazu, on meni ne ne i ne, ajmee meni htio sam ga u more bacit, ja njemu reko, pa isli smo ja i fredn na njegovoj apriliji sr 120 po kazaljkama a kraj nas frend sa runnerom 96....on kaze, ma to nis ne ide, ovaj bi vas opro, isto sam se nasmijo, kad je ovaj reko da ima serijalu i da bi race, a odmah mu se javljaju ovi sta imaju nakitane...hehe

Offline zoki_NRG

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri-Kraljevic
  • Moj Skuter: Piaggio NRG power
  • MojSetup: Unique
Odg: drag race
« Odgovori #128 : 17 Prosinac, 2007, 19:09:49 »
ajme kako mi dizu tlak ova razmazena derišta sto im tatica odvjetnik kada dobiju 13 godina kupi derbi ili jos neke jace mašine pa onda seru po nama sto smo sami za speedfight zaradili i ja sam sa svojim zadovoljan jer jako dobro ide ide do 80 na ravnom nizbrdo sam 100 uvatija!   i lip mi je motor i sve i koji k onda vrijedate tude motore tako bi ja kao ono treba vrijedat nekog covika sto vozi daewo tico a ja u bmw-u , a što se tu ima rugat kupiš ono što mozes kupiti a ne biti razmazeno deriste i srati po tudim skuterima i faliti svoje, nije meni krivo sto ti vozit derbia, ili NRG power ili novog skupog runnera, itd. vozi to i ne vrijedaj moj speedfight jer on ide sasvim pristojno i neteba meni vise od toga..
potpis, glupo mi je kad neko se#e po tudjem, svi bi mi bmw ili nesto slicno, ili motore, skuplje, ali jebiga, kako je ko u mogucnosti..........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: drag race
« Odgovori #129 : 18 Prosinac, 2007, 13:42:21 »
e da, i dosla mi budala neka debilna, jer sam stavio auspuh serijski preradjeni pred 2 dana i debilima mozes pricat sta oces, i kad je mene pito kao, koliko mi motor ide, ja njemu kazem nekih realnih 80-85, neznam tocno jer digitalije lazu, a on meni, pa to ne ide ni kurca, od mog frenda nrg stari mc 2, ili 3 ide 110, ja ga pitam sta ima, on meni, nista, serijala, ja kazem to ti kazaljke lazu, on meni ne ne i ne, ajmee meni htio sam ga u more bacit, ja njemu reko, pa isli smo ja i fredn na njegovoj apriliji sr 120 po kazaljkama a kraj nas frend sa runnerom 96....on kaze, ma to nis ne ide, ovaj bi vas opro, isto sam se nasmijo, kad je ovaj reko da ima serijalu i da bi race, a odmah mu se javljaju ovi sta imaju nakitane...hehe

ja se odma ponudin i kazen da moj ide 100 realne ... rado ulazen i papire kod takvih  :laughing7: :laughing7:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: drag race
« Odgovori #130 : 11 Siječanj, 2008, 21:05:44 »
E Kiki..... ;D ...jel čitaš ti ovo... ;D

Ja mislim da bi nas oni svi oprali sa ovim standardnim jurilicama....   ;D


Pa kolko to konja ima ak tak ide......  ;D  :icon_biggrin:  :toothy12:   :toothy9:   :laughing6:
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj, 2008, 23:58:39 ZG Hrc »
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: drag race
« Odgovori #131 : 11 Siječanj, 2008, 23:13:55 »
to standardno vase moze u startu bit sa hayabusom i u sredini isto,al na kraju vi ipak dobijete.... :drunken_smilie:
...........1...........8...........7...........

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: drag race
« Odgovori #132 : 29 Siječanj, 2008, 16:11:59 »
E Kiki..... ;D ...jel čitaš ti ovo... ;D

Ja mislim da bi nas oni svi oprali sa ovim standardnim jurilicama....   ;D


Pa kolko to konja ima ak tak ide......  ;D  :icon_biggrin:  :toothy12:   :toothy9:   :laughing6:
 
:icon_scratch: previse za nas...         
 :toothy9: :toothy12: :toothy9:

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: drag race
« Odgovori #133 : 29 Siječanj, 2008, 16:21:37 »
E Kiki..... ;D ...jel čitaš ti ovo... ;D

Ja mislim da bi nas oni svi oprali sa ovim standardnim jurilicama....   ;D


Pa kolko to konja ima ak tak ide......  ;D  :icon_biggrin:  :toothy12:   :toothy9:   :laughing6:
 
:icon_scratch: previse za nas...         
 :toothy9: :toothy12: :toothy9:

Pa ak su serijale........onda oko 3 do 4 konja..... PLUS JEDAN NA NJEMU...   :binkybaby:   ;D   

 :laughing6:             :toothy12:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: drag race
« Odgovori #134 : 30 Siječanj, 2008, 12:58:40 »
ja iz svake te price oduzmi 30% i eo :) hehehe

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: drag race
« Odgovori #135 : 30 Siječanj, 2008, 13:00:15 »
ma najjaci mi je frend ima runnera i zx gore, i sad pokazujem mu kazaljka 105, i to je to !!! ono lik se ne kuzi ama bash  nist, kazem mu da to nije to nego laze i onda, sta ti znas?? valjda su ovi u gileri to napravili da valja?? reko dobro :) uzivaj u svojih 105!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: drag race
« Odgovori #136 : 30 Siječanj, 2008, 19:48:52 »
ma najjaci mi je frend ima runnera i zx gore, i sad pokazujem mu kazaljka 105, i to je to !!! ono lik se ne kuzi ama bash  nist, kazem mu da to nije to nego laze i onda, sta ti znas?? valjda su ovi u gileri to napravili da valja?? reko dobro :) uzivaj u svojih 105!
to mi isto ima frend runnera stariju liniju i zx-a , njemu isto pokazuje oko 100-110kmh , pa sad koliko je to stvarne brzine jer mu kada stoji na runneru je kazaljka na 10 kmh (serijski mu je tako)
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: drag race
« Odgovori #137 : 29 Lipanj, 2008, 14:10:09 »
al ima likova majkemi moje :notworthy: :notworthy:

svako svog konja hvali ko i po obicaju,nrg novi meni seriski nije isao preko 80-85 ni mrtav i to jedva kasnije kada sam roknuo onaj ravni auspuh je isoa nekih 95-96 uz saginanje niz velebit :toothy12:

runner koji imam sada sa zx drzim frenda koji ima malossi sport al me u krajnjoj pojede jbg

da mi je vidti pol tih skutera sta ih tolko hvalite kako to ide da se ganjamo :toothy9: eh lol

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: drag race
« Odgovori #138 : 29 Lipanj, 2008, 14:20:05 »
al ima likova majkemi moje :notworthy: :notworthy:

svako svog konja hvali ko i po obicaju,nrg novi meni seriski nije isao preko 80-85 ni mrtav i to jedva kasnije kada sam roknuo onaj ravni auspuh je isoa nekih 95-96 uz saginanje niz velebit :toothy12:

runner koji imam sada sa zx drzim frenda koji ima malossi sport al me u krajnjoj pojede jbg

da mi je vidti pol tih skutera sta ih tolko hvalite kako to ide da se ganjamo :toothy9: eh lol
jesi skontao datum haha a dobro moj ide 666 čvorova šijem sve katamarane po jadranu  :icon_biggrin:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: drag race
« Odgovori #139 : 30 Lipanj, 2008, 10:08:30 »
Citat: Mr J - 15 Veljača, 2007, 18:25:51
Citat: .:.MHR.:.Brnić.:. - 15 Veljača, 2007, 18:24:18
nema klase za mene u tome svemu


Ipak je high end, high end... Brnicu, Brnicu... Mogu ja sa autom doci protiv tebe?

moze na 200 metara u lovu za mjesec dana. vrijedi {$default_wink_smiley}
zelim ja na 200 m kad si vec tako samouvjeren :frajer:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD