Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: outlook express  (Posjeta: 762 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
outlook express
« : 29 Siječanj, 2009, 13:05:17 »
imam mail na --------@net.hr i sad me zanima dal zna neko dal mogu na tu adresu primat mailove preko outlook expressa?

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: outlook express
« Odgovori #1 : 29 Siječanj, 2009, 16:54:09 »
32.      Mogu li čitati/primati e-mail poruke koje stižu na moju besplatnu adresu preko nekog e-mail klijenta (Microsoft Outlook, Outlook Express, Eudora itd.)?
   
Svi korisnici koji su spojeni na internet preko Iskona mogu čitati poruke putem nekog e-mail klijenta. Podaci koje je potrebno upisati u Vaš e-mail klijent (program): Incoming mail server (POP3) je pop.net.hr.



 33.
   Mogu li slati e-mail poruke sa svoje besplatne adrese preko nekog e-mail klijenta (Microsoft Outlook, Outlook Express, Eudora itd.)?
   
Samo korisnici koji su spojeni na internet preko Iskona, osim Easy i Gost pristupa, imaju mogućnost slanja e-mail poruka s besplatne adrese putem nekog e-mail klijenta. Podaci koje je potrebno upisati u Vaš e-mail klijent (program): Outgoing mail server (SMTP) je mail.iskon.hr.
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: outlook express
« Odgovori #2 : 29 Siječanj, 2009, 16:55:58 »
to sam procitao i napravio sam to ali mi on kad probam poslat mail pokazuje neku gresku...nekuzim, sve sam to prepisao kako treba... :dontknow:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: outlook express
« Odgovori #3 : 29 Siječanj, 2009, 17:05:20 »
Pa kolko vidim Iskon nema opciju da se spajaš na njihov pop3 server ako nisi spojen na internet preko njih. To je prije tako bilo kada si na Dial-Upu imao njihovu konekciju pa si mogao. Neznam zašto nisu i danas to rješili  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: outlook express
« Odgovori #4 : 30 Siječanj, 2009, 03:40:50 »
znaci nemoze se?