Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ps2 emulator  (Posjeta: 773 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
ps2 emulator
« : 29 Siječanj, 2009, 12:17:06 »
jel ima ko? ja ga instaliram i stavim igricu ali kad je otvorim imam za izabrat, video, audio, i takve stvari... :dontknow: :help:

Offline renato-25

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • Spol: Muški
  • We Define Electro As A Way Of Life
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ps2 emulator
« Odgovori #1 : 29 Siječanj, 2009, 22:36:43 »
ja san isto probao igrat igru za ps2 na kompu.Jedno uru vremena san se mucio dok je proradio i kad je upalila ono jedva da ide blokira ko ludo.Da bi ti to normalno radilo trebas imat masinu.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: ps2 emulator
« Odgovori #2 : 30 Siječanj, 2009, 03:36:31 »
ma necu vise ni pokusavat, igrat cu na pleju i gotovo nego sam mislio to instalirat na lap da imam plej i na wc-u :laughing9:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: ps2 emulator
« Odgovori #3 : 30 Siječanj, 2009, 08:29:01 »
Da bi ti to normalno radilo trebas imat masinu.

To je zato jer arhitektura i princip rada PS2-jke je totalno različita od ove u PC-u i programeri su shvatili na koji način PS2 funkcionira, pa su pokušali napraviti konverziju i naravno nijedan program nije savršen, a u ovom slučaju ako se ne varam fali procesorske snage. Bilo je i prije takvih pokušaja. Ovaj je možda jedan od boljih ako se slika čak i pomiće  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline renato-25

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 213
  • Spol: Muški
  • We Define Electro As A Way Of Life
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: ps2 emulator
« Odgovori #4 : 30 Siječanj, 2009, 09:25:45 »
ja san to pokusavao na lap (procesor:2x2.0 AMD,2gb,ati radeon hd 2600).Mislm radilo je to ali slika je bila losa i delej je bio oko 5-10sec.