Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kupovina cpi gtr 50  (Posjeta: 21099 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
kupovina cpi gtr 50
« : 15 Siječanj, 2009, 19:36:04 »
Kao prvo pozdrav svima,novi sam na forumu i ispricavam se ako sam stavio topic i krivi dio podforuma..
Jako mi se svidio cgi gtr,posto sam iz os a nasao sam ga u zgb dosta povoljno odlucih se zaputiti da ga vidim i odfuram na servis tamo.
Koliko sam cuo na motoru nema ostecenja nit je bilo ikakvih kvarova.on ga je uzeo na nekih 2000km a sad ima cca 14000km.znam previse ali cijena je ok i u servisu mi kazu da to nije toliko strasno za taj motor i da bi morao i dalje sljakati kako je radio ako je bio redovito servisiran i to.on kaze da ga je sam servisirao.pa me sada zanima vas savijet?dali uzimati ovak nesta ili da pak uzmem nesto tipa luna vision2.imao sam je vec i radila mi je super.sve dok jedan sa sporedne nije izletio i napravio totalku na njoj.svaki savjet dobrodosao.hvala
« Zadnja izmjena: 15 Siječanj, 2009, 22:43:37 trojan »

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kupovina cgi gtr 50
« Odgovori #1 : 15 Siječanj, 2009, 19:38:11 »
runner, sr, nrg ili aerox polovni  :icon_thumright:

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: kupovina cgi gtr 50
« Odgovori #2 : 15 Siječanj, 2009, 19:44:39 »
Prvo se prestavi u sobi namjenjenoj za to

A onda cpi gtr je dosta dobar skuter, veliki tockovi, stabilan dosta udoban,imaju verzije sa 1 i sa 2 sica, disk i naprijed i nazad,dobre kocnice, ima 2 amortizera nazad, vodeno je hladjenje, sasvim fino ide ako je redovno servisiran i masina u ok stanju i ako su skinute blokade...A sad izgled,meni je licno i izgledom fin, razlicit od ostalih 50-ica unikatan...Ako ti je cijena ok i ako ti se svidja kupi ga...

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cgi gtr 50
« Odgovori #3 : 15 Siječanj, 2009, 19:53:04 »
thx..jedino me plasi kilometraza.jel dosta je presao s njim.neznam koliko su ti skuteri izdrzljivi.nema ih previse a strah me da nebi bilo malo malo kvarova.proucavajuci zadnjih dana na netu o njima.jedine mane sam pronasao display koji ode s vremenom i akumulator. sad sto se tice ostalih modela. pronasao sam jedan u aerox u os.cini mi se povoljno --http://www.njuskalo.hr/oglas262277-- ali usporedjujuci ga po izgledu sa gtr-om bolje i ne govoriti o tome.gtr mi se prvenstveno svidio zbog izgleda.ne kontam se toliko u motore.kazem meni je bila dovoljana i luna vision ali kad sam ugledao ovoga zaljubih se:) nemojte sad kupio si onda vision kad mi oko zesce zapelo za ovoga:p
« Zadnja izmjena: 15 Siječanj, 2009, 19:56:29 trojan »

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kupovina cgi gtr 50
« Odgovori #4 : 15 Siječanj, 2009, 21:24:52 »
poslusaj moj savijet i uzmi ili nekog runner ,nrg-a ,sr-ku ili aeroxa i neces se pokajat

taj gtr je lijep i super sve ,al rezervni dijelovi su banana ,imao sam cpi-a znam sta je to s djelovima

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kupovina cgi gtr 50
« Odgovori #5 : 15 Siječanj, 2009, 21:26:50 »

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: kupovina cgi gtr 50
« Odgovori #6 : 15 Siječanj, 2009, 21:31:55 »
imaš pm u vezi tvoje crash lune

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cgi gtr 50
« Odgovori #7 : 15 Siječanj, 2009, 22:41:38 »
@dino_sk
ali zvao sam servis oni su mi rekli da ima rezernih dijelova.i da posluju sa jednim likom u os tako da sve sto mi bude trebalo mogu dostavi u os.neznam zasto bi lagao taj iz servisa objasnio sam mu o cemu se radi..btw kako ti je radio cpi.koji si model imao.jel bilo puno kvarova?
« Zadnja izmjena: 15 Siječanj, 2009, 22:43:22 trojan »

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #8 : 15 Siječanj, 2009, 22:45:42 »
ja sam imao aragona , imao jedan kvar u 10000km izgorilo paljenje
al kazem da bolje uzet provjereno piaggio ili minarelli masinu i miran si ....tak sam barem ja napravio nakon sto sam vidio da cpi-u sta god stavio on ce ic puno puno slabije od piaggia i minarellia

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #9 : 15 Siječanj, 2009, 22:56:00 »
kontam.ali ja sam ovoga nasao dosta povoljno.a nemam nekih 10milja na raspolaganju da bi mogao uzimati ove provjerne koji drze tu cijenu.btw citao sam da cpi gtr ima minarelli masinu?

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #10 : 15 Siječanj, 2009, 23:01:09 »
nema minarelli masinu , nađes za tisucu € jako lijepog roxa 2006.g
ima na auti.hr ,potrazi crne boje  :headbang:

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #11 : 15 Siječanj, 2009, 23:13:42 »
vidim ga:)znaci vise se isplati uzimati tako nesta nego gtr-a.ali sto se tice izgleda puno mi je atraktivniji gtr a i uspio bi ga dobiti za manje novaca.ne kontam se bas  u skutere i totalni sam pocetnik u tome svijetu.thx budem svakako proucio detaljnije i tog roxa..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #12 : 15 Siječanj, 2009, 23:14:38 »
upravo sam sad istrazivo i je minarelli masina gore ,tak da uzimaj gtr-a  :headbang:
ima 17 cola felge to ima da letii  :toothy9:

ps. vozio sam jednog i ide jako lijepo,dobre vozne osobine ,kocnice uglavnom sve na svom mjestu osim plastika koje skripe(po meni malo iritirajuce) al uz neke male preinake umetanjem gumenih podloski nekakavih bi se to rjesilo

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #13 : 15 Siječanj, 2009, 23:22:13 »
too brate.sad sam sretan zbog masine:) definitv je gtr na prvom mjestu za sada i skoro putujem za zgb.hvala jos jednom.ako jos tko zna kakve mane i iskustva write please:p

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #14 : 15 Siječanj, 2009, 23:24:42 »
upravo sam sad istrazivo i je minarelli masina gore ,tak da uzimaj gtr-a  :headbang:
ima 17 cola felge to ima da letii  :toothy9:

ps. vozio sam jednog i ide jako lijepo,dobre vozne osobine ,kocnice uglavnom sve na svom mjestu osim plastika koje skripe(po meni malo iritirajuce) al uz neke male preinake umetanjem gumenih podloski nekakavih bi se to rjesilo
odakle ti da je to minarelli? , to je tajvanski skuter, isto "kopija"

Offline ichko

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kotor, Montenegro
  • Moj Skuter: Generic xor and custom project
  • Moja Kaciga: AGV K Rossi zoo
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: Polini 4race
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #15 : 15 Siječanj, 2009, 23:55:12 »
Ostale sve kopije su kratki blok AC, a gtr ima duzi blok i LC je, tako da nevjerujem da su samo zbog jednog modela radili kopiju nego su fino tutnuli original...i kazem ja fino na pocetku da je gtr pun pogotak po svemu, zato mu je i cijena jaca,novi je isto koliko i novi rox npr... mnogo dobar skuter

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #16 : 16 Siječanj, 2009, 12:34:24 »
upravo sam sad istrazivo i je minarelli masina gore ,tak da uzimaj gtr-a  :headbang:
ima 17 cola felge to ima da letii  :toothy9:

ps. vozio sam jednog i ide jako lijepo,dobre vozne osobine ,kocnice uglavnom sve na svom mjestu osim plastika koje skripe(po meni malo iritirajuce) al uz neke male preinake umetanjem gumenih podloski nekakavih bi se to rjesilo
odakle ti da je to minarelli? , to je tajvanski skuter, isto "kopija"
odi na SA i po kiteve i vidit ces da su isti kataloski brojevi i za roxa i za gtr-a

Offline zuzi497

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #17 : 16 Siječanj, 2009, 13:32:53 »
je li cpi gtr automatik?


Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #19 : 16 Siječanj, 2009, 18:40:38 »
upravo sam sad istrazivo i je minarelli masina gore ,tak da uzimaj gtr-a  :headbang:
ima 17 cola felge to ima da letii  :toothy9:

ps. vozio sam jednog i ide jako lijepo,dobre vozne osobine ,kocnice uglavnom sve na svom mjestu osim plastika koje skripe(po meni malo iritirajuce) al uz neke male preinake umetanjem gumenih podloski nekakavih bi se to rjesilo
odakle ti da je to minarelli? , to je tajvanski skuter, isto "kopija"
odi na SA i po kiteve i vidit ces da su isti kataloski brojevi i za roxa i za gtr-a

po SA stranici isti su kodovi za minarelli i za gtr

Na SC za njega nema skoro nista...


a na Malossi stranici nema nista za njega..

po meni to nije nikakav minarelli , blok ni ne slici na minarelli, a vi kako ocete