Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kupovina cpi gtr 50  (Posjeta: 21102 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #40 : 18 Siječanj, 2009, 08:00:15 »
Mozda bude medju manjinom pa mu se posreci.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #41 : 18 Siječanj, 2009, 08:53:24 »
samo da dodam u korist piaggiove kvalitete evo sad dovršavam NRG-ja novijeg, imao sam zipa iz 2000. god i SF iz 2002, kvaliteta plastika i još nekih dijelova između starijih modela i ovog novog NEMOŽE SE USPOREDITI znatno su lošije kod novog skuta, praktički ko kineske, znači loša plastika koja puca lako..
far i kiler su npr iz Taiwana i još neki dijelovi, jedino blok, rama i to nešto vrijedi..
nije Piaggio ono što je bio nekad ccc...

Ista stvar i na gp1, ipak su mogli bolje napraviti te plastike s obzirom na cijenu tih skuteri :(

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #42 : 18 Siječanj, 2009, 12:50:51 »
Trojan,
puuuuuuuno losiji skuter u kojeg ces na odrzavanje morati uloziti kroz 1-2 godine vise nego si ustedio kod kupnje
otkud ti da su puuuno losiji,po cemu to?uloziti za odrzavanje..pa zvao sam po hr skoro sve sto sam nasao u oglasnicima.svi su zadovoljni.rekao sam mane.display i akumulator.chowek presao 14000 nikakve greske,sipaj i vozi.ti skuteri nisu "provjereni" i to je najveci problem.jel ih nema bas u hr.
ne kupuje se jel mu je cijena prevelika za 50 kubika.


Da ne pricam da iole znacajniji tuning na takvom skuteru ne postoji.
A i bolje da ne postoji, jer ti skuteri su jedva sigurni za vozit i u konfiguraciji u kojoj dolaze tvornicki, a kamoli malo nabrijani.
tuning me toliiko ne zanima.kazem da sam bio zadovoljan i sa vision.koja se ne moze ni usporedjivati s ovim.
i jos kazes da nije siguran za voziti.odakle sad taj podatak,jesi provjerio?jel kad kome otpao tocak ili slicno dok je vozio:p

Mozda bude medju manjinom pa mu se posreci.
pa i jesam medju manjinom.sto se tice tih skutera.stvarno ih nema puno.to bi znacilo da imas iskustva sa ljudima koji voze taj motor,a imaju problema.jel moze primjera ili to kazes cisto zato sto si cuo..



Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #43 : 18 Siječanj, 2009, 12:57:43 »
pa ako si odlucio kupit, onda ga kupi i gotovo , nema smisla raspravljat o tome vise u ovoj temi

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #44 : 18 Siječanj, 2009, 13:53:29 »
pa odlucio sam za tjedan dana otici po njega u zgb.topic sam postavio da vidim njegove nedostatke,iskustva s njim.za to vrijeme se mogu predomisliti bez problema.zato me i zanimaju tudja misljenja.

Offline charnel

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Ukraden
  • Moja Kaciga: nolan n84
  • MojSpuh: sp 180
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #45 : 18 Siječanj, 2009, 13:56:56 »
pa odlucio sam za tjedan dana otici po njega u zgb.topic sam postavio da vidim njegove nedostatke,iskustva s njim.za to vrijeme se mogu predomisliti bez problema.zato me i zanimaju tudja misljenja.
pa zasad nisi dobio niti jedno pozitivno misljenje

Offline trojan

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #46 : 18 Siječanj, 2009, 14:15:26 »
znam.ali nije mi se bas javljalo puno njih koji su taj skuter tesitrali i da bi kroz primjer mogao dati misljenje.naravno da me je ovo distanciralo od njega i da gledam i druge modele,ali i dalje ne nalazim nista sto bi mi se svidjalo.u biti sad me najvise muci izgled.predobar mi je sto se toga tice kad ga usporedjujem s drugim modelima nista mu nije ravno.

Offline zuzi497

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 46
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #47 : 18 Siječanj, 2009, 20:25:02 »
evo ja sam jos jedan ljubitelj cpi gtr,neznam bas puno o njemu ali mi je na prvi pogled preeedobar

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: kupovina cpi gtr 50
« Odgovori #48 : 18 Siječanj, 2009, 20:30:29 »
evo jos jedno negativno misljenje  :toothy9: Po meni je taj motor ili skuter kak god ni vrit ni mimo jer ak oces skuter kupi si skuter da izgleda ko skuter a ak oces motor kupi motor na brzine a ovakve prevare su bas na sredini i to je meni bezveze.Evo ti primjer gilere dna ista stvar ko ovo.I kolko ih vidjate da ih ima.Mozes ih nabrojat na prste dvije ruke.Ja ak sam vidio u zivotu 3-4 na cesti i to sam puno rekao.