Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: yamaha R6  (Posjeta: 46252 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #20 : 03 Siječanj, 2009, 15:55:06 »
a hebiga novi dodje sigurno oko 70000 kn,ovako ako okineš sa njega imam dečka koji radi plastike za motore,spojlere,i sve pi*darije crta po njima,dečko radi vrhunski pa tako da ga on može krpat a novi baš da razbijete,a dečki i di su mi tolike pare, a kredo za motor ne dolazi u obzir već sam napisao zašto.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #21 : 03 Siječanj, 2009, 15:56:16 »
imam frendova u ZG ali nitko od njih se ne kuži u motore,veći tukci od mene,a nemam pojma nešto ćemo smislit,što kažeš možda i na motori forumu ima neka dobra duša ili još bolje da netko prodaje :toothy9:

pa i sa motori foruma sam mislio...
kasno palim :icon_scratch: :toothy12:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #22 : 03 Siječanj, 2009, 16:01:48 »
imaš na auti.hr dosta R6ica,čak i mijenjaju za skuter il za auto.pogledaj.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #23 : 03 Siječanj, 2009, 16:04:16 »
hoću,tnx :toothy12:

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #24 : 03 Siječanj, 2009, 21:06:36 »
ta serija je imala nekakvu gresku, na 40tkm +- je bilo sran_a s cilindrima, pucali su il tak nes.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: yamaha R6
« Odgovori #25 : 03 Siječanj, 2009, 22:22:15 »
ma bjezi od 600rr motora koji su tak stari.Sve je to vise manje ubijeno jer drugacije ga nemozes vozit osim na visokoj turi jel inace nejde a ak je jos uz to lose servisiran onda je to koma jos veca.Takav motor se eventualno kupuje od nekog poznatog koji je prvi vlasnik i da motor nema vise od jedno 30-40000.To ti je moj savjet.

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #26 : 03 Siječanj, 2009, 23:11:53 »
ma bjezi od 600rr motora koji su tak stari.Sve je to vise manje ubijeno jer drugacije ga nemozes vozit osim na visokoj turi jel inace nejde a ak je jos uz to lose servisiran onda je to koma jos veca.Takav motor se eventualno kupuje od nekog poznatog koji je prvi vlasnik i da motor nema vise od jedno 30-40000.To ti je moj savjet.

potpis, a ako hoces dobar R za nevelike pare potrazi dobar, ocuvani GSX-R 750 s-rad. redovni servisi,i vozi se kolko oces

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: yamaha R6
« Odgovori #27 : 04 Siječanj, 2009, 01:56:58 »






os kupit? :)

cijena fixxno 36 000kn,regana do 8/09,nove gume,nove plocice,nova lamela,nov faz lanac,filter,ulje,svjecice,filter zraka,ocisceni i sinkronizirani karburatori, baterija,nikad padano,prva boja,wings auspuh, 43000km,ima san stvarno nekih problema s njon otkad san je kupia,i ulozia u nju dostai na kraju pocela radit na 3 cilindra i stavia je u garazu i  lezala dosta dugo jer san mislia da je gotova masina,al ispalo je da je smao svjecica bila :toothy9:

ako je ne prodan za 36000,necu je ni prodavat,ni kune ne iden ispod :icon_thumright:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: yamaha R6
« Odgovori #28 : 04 Siječanj, 2009, 11:06:20 »
sorry duje ali malo si pretjero sa cijenom.za 5000eura kupis jebenu R1 1998-1999.A ona je ipak potpuno druga prica od R6.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #29 : 04 Siječanj, 2009, 12:32:46 »
duje bez ljutnje ali za 500 eura više kupim suzuki gsx-r600 2004 g.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: yamaha R6
« Odgovori #30 : 04 Siječanj, 2009, 13:42:06 »
sorry duje ali malo si pretjero sa cijenom.za 5000eura kupis jebenu R1 1998-1999.A ona je ipak potpuno druga prica od R6.

3 godine stariji motor? di je tu druga prica? razlike u cijenama izmedju 600 i 1000 su minimalne,provrti malo po oglasniku,a opet ko ti garantira da ta R1 nijie skucana prije,ja kad san kupova motor san obiša 3-4 te r1,svaka je nesto kemijana,niti jedna nema original boju,a kamoli da nije padano. tesko je nac motor iz 2006/2007 s kojeg nije padano,pogotovo R motor,a kamoli i z 2001. a di je radi razlike od par konja svake godine placanje enormno skuplje registracije za motor koji vozis samo priko lita i cinis s njin 3-4 tisuce km godisnje jer nije za više..prodava je tip cbra1000 repsol 2007godina za 6-7 tisuca eura,nikada padano,hitno radi para, i kad je nekoliko ljudi otisl ovidit razocarenje.. al jbg ko ce to na ovon forumu ikome objasnit kad je 90 posto ekipe primitivno i ne zna ni svicicu odvidat,a kamoli da svati neke druge stvari


duje bez ljutnje ali za 500 eura više kupim suzuki gsx-r600 2004 g.


a kupi onda..daj meni broj,ja cu ga uzet odma..kad sna ja trazia motor ima san 38 tisuca kuna u dzepu,obisa san pola hrvatske i nisna moga nac bolji motor,bilo je i novijih i jefitnijih i skupljih,al ovako ocuvan nijedan

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #31 : 04 Siječanj, 2009, 13:59:48 »
nisam ja ni napisao da tvoj motor nije očuvan,ali provrti malo oglasnik nadju se dosta jeftinu ali sam zato i otvorio temu da mi dečki kažu nešto o tome motoru jer koliko para toliko i muzike a i nije sve ono što je skupo dobro kužiš? Zato mislim da se nemaš šta ljutit jer nisam nikoga povrijedio ako sam napisao da mi se to čini puno jer hebiga godine...

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #32 : 04 Siječanj, 2009, 14:12:26 »
ajme ljudi pročitao sam na motori.hr o njoj i totalno se razočarao,izgleda da su to sve krame i da imaju problema VELIKIH,evo pa pročitajte ako nekoga zanima
http://http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,118703.0.html

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #33 : 04 Siječanj, 2009, 14:53:24 »
ajme ljudi pročitao sam na motori.hr o njoj i totalno se razočarao,izgleda da su to sve krame i da imaju problema VELIKIH,evo pa pročitajte ako nekoga zanima
http://http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,118703.0.html

e pa o tom ti ja pricam

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: yamaha R6
« Odgovori #34 : 04 Siječanj, 2009, 14:59:26 »
ajme ljudi pročitao sam na motori.hr o njoj i totalno se razočarao,izgleda da su to sve krame i da imaju problema VELIKIH,evo pa pročitajte ako nekoga zanima
http://http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,118703.0.html

e pa o tom ti ja pricam
imaš pravo zato ih i svi prodaju oko te kilometraže, hebote svaka stvar koja mi se svidi nevalja :angry9:
a ništa tražit ćemo nešto,u svakom slučaju ostaje ninja 250,bolje i to novo nego nešto koje će bitistalno kod majstora i odnjeti mi novaca da mogu kupiti 2 nova

Offline spyke#1

  • Tržnica : (+3)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: yamaha R6
« Odgovori #35 : 04 Siječanj, 2009, 15:31:46 »
ajme ljudi pročitao sam na motori.hr o njoj i totalno se razočarao,izgleda da su to sve krame i da imaju problema VELIKIH,evo pa pročitajte ako nekoga zanima
http://http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,118703.0.html

e pa o tom ti ja pricam
imaš pravo zato ih i svi prodaju oko te kilometraže, hebote svaka stvar koja mi se svidi nevalja :angry9:
a ništa tražit ćemo nešto,u svakom slučaju ostaje ninja 250,bolje i to novo nego nešto koje će bitistalno kod majstora i odnjeti mi novaca da mogu kupiti 2 nova

ja bi na tvom mjestu uzeo gsx-r 750 s-rad, ali novo je novo.

Offline Tutty

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dicmo
  • Moj Skuter: gixxer
Odg: yamaha R6
« Odgovori #36 : 04 Siječanj, 2009, 19:04:48 »
drž se ti sintisajzera, daleko ćeš..
gixxer - KANTA

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: yamaha R6
« Odgovori #37 : 05 Siječanj, 2009, 03:16:00 »
sorry duje ali malo si pretjero sa cijenom.za 5000eura kupis jebenu R1 1998-1999.A ona je ipak potpuno druga prica od R6.

3 godine stariji motor? di je tu druga prica? razlike u cijenama izmedju 600 i 1000 su minimalne,provrti malo po oglasniku,a opet ko ti garantira da ta R1 nijie skucana prije,ja kad san kupova motor san obiša 3-4 te r1,svaka je nesto kemijana,niti jedna nema original boju,a kamoli da nije padano. tesko je nac motor iz 2006/2007 s kojeg nije padano,pogotovo R motor,a kamoli i z 2001. a di je radi razlike od par konja svake godine placanje enormno skuplje registracije za motor koji vozis samo priko lita i cinis s njin 3-4 tisuce km godisnje jer nije za više..prodava je tip cbra1000 repsol 2007godina za 6-7 tisuca eura,nikada padano,hitno radi para, i kad je nekoliko ljudi otisl ovidit razocarenje.. al jbg ko ce to na ovon forumu ikome objasnit kad je 90 posto ekipe primitivno i ne zna ni svicicu odvidat,a kamoli da svati neke druge stvari

Kakve ima veze kaj je R1 tri godine starija.To je ipak hiljadarka koja nema veze sa drkalicama od 600 kubika koji nejdu ispod 7000 s mjesta i ja nebi nikad kupio polovni 600rr jer svi pametni znaju kak se takvi motori voze.A ovo ak je farban motor nemora znacit da je razbijan sto se vrlo lagano u krajnjem slucaju i pogleda jer ako neznas uzmes nekog sa sobom ko zna kaj treba gledat na motoru kad se kupuje.I uvjek bi prije kupio stariji 1000rr ak je sve uredu s njim nego noviji 600rr jer je puno veca vjerojatnost da je 600rr ubijen do bola.


Offline [SB]Replica 180

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1444
  • Spol: Muški
  • iphone guru
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: SL.Brod
  • Moj Skuter: big bore blok
  • Moja Kaciga: hjc fg-15
  • MojSetup: 172ac
  • MojSpuh: x-tech 59
Odg: yamaha R6
« Odgovori #38 : 05 Siječanj, 2009, 08:53:01 »
duje lihvar!!  :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Replico  DIJAMANTUUUUUUUUUUU!!!!!!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: yamaha R6
« Odgovori #39 : 05 Siječanj, 2009, 14:42:46 »
sorry duje ali malo si pretjero sa cijenom.za 5000eura kupis jebenu R1 1998-1999.A ona je ipak potpuno druga prica od R6.

3 godine stariji motor? di je tu druga prica? razlike u cijenama izmedju 600 i 1000 su minimalne,provrti malo po oglasniku,a opet ko ti garantira da ta R1 nijie skucana prije,ja kad san kupova motor san obiša 3-4 te r1,svaka je nesto kemijana,niti jedna nema original boju,a kamoli da nije padano. tesko je nac motor iz 2006/2007 s kojeg nije padano,pogotovo R motor,a kamoli i z 2001. a di je radi razlike od par konja svake godine placanje enormno skuplje registracije za motor koji vozis samo priko lita i cinis s njin 3-4 tisuce km godisnje jer nije za više..prodava je tip cbra1000 repsol 2007godina za 6-7 tisuca eura,nikada padano,hitno radi para, i kad je nekoliko ljudi otisl ovidit razocarenje.. al jbg ko ce to na ovon forumu ikome objasnit kad je 90 posto ekipe primitivno i ne zna ni svicicu odvidat,a kamoli da svati neke druge stvari

Kakve ima veze kaj je R1 tri godine starija.To je ipak hiljadarka koja nema veze sa drkalicama od 600 kubika koji nejdu ispod 7000 s mjesta i ja nebi nikad kupio polovni 600rr jer svi pametni znaju kak se takvi motori voze.A ovo ak je farban motor nemora znacit da je razbijan sto se vrlo lagano u krajnjem slucaju i pogleda jer ako neznas uzmes nekog sa sobom ko zna kaj treba gledat na motoru kad se kupuje.I uvjek bi prije kupio stariji 1000rr ak je sve uredu s njim nego noviji 600rr jer je puno veca vjerojatnost da je 600rr ubijen do bola.



al s obziron koji si motor spomenia da bi radije uzea,vidin tvoje znanje i informiranost..uspia si nac onog koji se cak vise kvari od moje r6

usporedi malo vrimena na grobniku,pa mos rec da 6ice ne idu..koliko ja znan r6 je drzala hrvatski rekord grobnika,dok ga kranjec nije spustia par desetinki,zato ne pametuj,vidi se da si bistar ovako

evo ti jedan video isto r6 ove nove kako motor ide