Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 8 STRANICI)  (Posjeta: 143931 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #20 : 21 Prosinac, 2008, 22:40:30 »
Čekao sam kad će taj skut biti u projektima na ovom forumu... Posebno mi se sviđa kaj si otvorio topic gotovo kad je projekt završen pa da ne moram listati 40 stranica... stvarno rox složen sa stilom... Velika buš konkurencija na scooterfestu u Sloveniji druge godine... Al ti ipak nešto fali na tom roxu a to je keislerova stražnja felga ;D.... :notworthy:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #21 : 21 Prosinac, 2008, 22:44:10 »
Čekao sam kad će taj skut biti u projektima na ovom forumu... Posebno mi se sviđa kaj si otvorio topic gotovo kad je projekt završen pa da ne moram listati 40 stranica... stvarno rox složen sa stilom... Velika buš konkurencija na scooterfestu u Sloveniji druge godine... Al ti ipak nešto fali na tom roxu a to je keislerova stražnja felga ;D.... :notworthy:
Ta felga me kopkala mjesecima da li ju uzet ili ne i na kraju za sada odlučio ne ali u daljnjem projektu je i ona u planu vilice od stage6 sam probal nisu bile niš posebno tako da sam ostal na ovim serijskim,a ja volim da sve bude na prvoj stranici i da je pregledno :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #22 : 21 Prosinac, 2008, 22:45:30 »
da, fakat kiesler felga bi bila super! zašto ih ima samo za zadnji kotač? nigdje nisam našao kromiranu prednju felgu za roxa!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #23 : 21 Prosinac, 2008, 22:49:16 »
da, fakat kiesler felga bi bila super! zašto ih ima samo za zadnji kotač? nigdje nisam našao kromiranu prednju felgu za roxa!
Ta felga je širine 5 a najgore mi je kad se sjetim da to još treba polirat opet ajme ne i motor se s time jako loše vozi ta felga je jako dobra za drag utrke :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #24 : 21 Prosinac, 2008, 22:53:12 »
istina, to ni bog dragi nebi uglancao ako je skuter u svakodnevnoj vožnji! u biti sam jako sretan sa ovim mojim rješenjem:


Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #25 : 21 Prosinac, 2008, 22:53:42 »
predobar projekt ,a kad sam vidio na black scooters koliko je ulozeno u roxa doslo mi da placem  :laughing7: :laughing7:
A da za te pare sam mogal imat novi z750,ali ipak mi je ovo draže :icon_thumright:
pa da ,nema do zvuka 2T ,kad ga zavrti na 10000+ rpm-a s gljivom gore  :toothy3: :toothy3:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #26 : 21 Prosinac, 2008, 22:55:46 »
istina, to ni bog dragi nebi uglancao ako je skuter u svakodnevnoj vožnji! u biti sam jako sretan sa ovim mojim rješenjem:


Ova tvoja kombinacija felgi ko šta ti imaš je super i da idem raditi bilo šta drugo samo bi rub radio :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #27 : 21 Prosinac, 2008, 22:59:54 »
rub nisam polirao saamo ogrebotine pošlajfao i na kraju kompletno sa bezbojnim lakom! ali ova zadnja felga što je došla iz rijeke je bila sa najmanje 15 slojeva farbe pofarbana pa čak i penzlom! na nju je otišlo 1,5 konzerve desola da to sve skinem i očistim! :toothy10:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #28 : 21 Prosinac, 2008, 23:02:14 »
Svaka čast majstore :notworthy: :notworthy: :notworthy: :icon_thumright:

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #29 : 21 Prosinac, 2008, 23:12:27 »
ovaj project pratim vec dosta dugo,tu su neprospavane moje i black-roxove noci :D neke informacije sam samo ja znao i sta se sve radilo ne mozete vjerovat,kupi novi neki dio danas i poslije 15 dana ne valja vise,znaci ne uklapa se,i koliko puta tako,sve dok nije dosao do savrsene kombinacije koju mozete vidjeti :D sto se tice black-roxa,to je kod njega sve islo lagano,sve se islo napraviti kako treba da bi bilo sve na svom mjestu,on bi bio na kompu do 2 ujutro,a u 2 i 15 je posao u garazu radit oko roxa i to bezbroj puta.vjerujte mi na rijec,ne trebate imat samo lovu za napravit ovakav project,najbitnija je volja...golemi je trud ulozen u ovaj project.ja sam osobno ocaran ovim scootom tako da sam krenuo black-roxovim stopama sto se tice stylinga,a poslije ljeta cu ako Bog da nabaciti neki puno jaci setup.UVIJEK MOZE BOLJE,ALI MISLIM DA OVO NE MOZE  :o

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #30 : 21 Prosinac, 2008, 23:15:29 »
ovaj project pratim vec dosta dugo,tu su neprospavane moje i black-roxove noci :D neke informacije sam samo ja znao i sta se sve radilo ne mozete vjerovat,kupi novi neki dio danas i poslije 15 dana ne valja vise,znaci ne uklapa se,i koliko puta tako,sve dok nije dosao do savrsene kombinacije koju mozete vidjeti :D sto se tice black-roxa,to je kod njega sve islo lagano,sve se islo napraviti kako treba da bi bilo sve na svom mjestu,on bi bio na kompu do 2 ujutro,a u 2 i 15 je posao u garazu radit oko roxa i to bezbroj puta.vjerujte mi na rijec,ne trebate imat samo lovu za napravit ovakav project,najbitnija je volja...golemi je trud ulozen u ovaj project.ja sam osobno ocaran ovim scootom tako da sam krenuo black-roxovim stopama sto se tice stylinga,a poslije ljeta cu ako Bog da nabaciti neki puno jaci setup.UVIJEK MOZE BOLJE,ALI MISLIM DA OVO NE MOZE  :o
to je živa istina! da nema snjega po gorskom kotaru sutra bi sjeo na lunu i pravac do black roxa da vidim tu mašinu!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #31 : 21 Prosinac, 2008, 23:19:08 »
Luka hvala šta da kažem ti znaš puno toga i sve šta si napisal istina je,a šta da kažem uvijek može bolje,ja sam htio da motor ne mjenja puno izgled da zadrži ono svoje,a da izgleda super tako da sam sjedio pred kompom noćima pa u garaži kemijal pa onda naručil neki komad stavio ga sve super,kupim drugi neki i sad mi se to ne uklapa pa opet kemijaj i tako u nedogled,a mašina ov je početak za nju imam još velike planove a to je big bore za sad će ovo poslužiti ja mislim da je sasvim dovoljno za početak,ja sam ti rekjal samo polako i ti ćeš dogurat do ovoga volja je najbitnija :icon_thumright:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #32 : 21 Prosinac, 2008, 23:20:32 »
super projekt :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #33 : 21 Prosinac, 2008, 23:20:47 »
ma majstore svaka cast... mislim da sam ti vec reko da je rox jeben :icon_thumright:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #34 : 21 Prosinac, 2008, 23:37:04 »
Moram jednom doći vidjeti roxa...

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #35 : 21 Prosinac, 2008, 23:44:01 »
Moram jednom doći vidjeti roxa...
Vidjet ćete ga na nekom od meetova :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #36 : 21 Prosinac, 2008, 23:47:34 »
dino ajmo sutra do marina pa cemo mu ukrast roxa :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #37 : 21 Prosinac, 2008, 23:51:40 »
dino ajmo sutra do marina pa cemo mu ukrast roxa :toothy12: :toothy12: :toothy12:
ja mislim da ga čuva bolje nego amerikanci zlato u fort knoxu :laughing11:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #38 : 21 Prosinac, 2008, 23:52:33 »
pa sta mislis zasto je on stalno budan... :icon_biggrin:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #39 : 21 Prosinac, 2008, 23:54:27 »
dino ajmo sutra do marina pa cemo mu ukrast roxa :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Može :drunken_smilie:, samo neka on slučajno ostavi otključana vrata od garaže :laughing7: