Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Black-Team project black-rox (SLIKE NA 8 STRANICI)  (Posjeta: 143959 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Black-Team project black-rox (SLIKE NA 8 STRANICI)
« : 21 Prosinac, 2008, 21:10:35 »
Tuning je jedna predivna stvar,ali ni sami neznate u šta se upuštate jer ljudi moji to je rupa bez dna ja sam ju iskušao i reći ću isplatilo se je jednom se živi a ovakve se stvari ne zaboravljaju nekima motor služi da bi došli na posao,trgovinu,školu itd a nekima je to više od stvari nekima je to život nešto što vas motivira cheers


Styling and other parts

Underseat BCD (B.T. modified)
Rear mudguard Kiesler
Rear side fairing STR8
Pillion Cover TNT (B.T. modified)
Seat cover STR8
Sidestand chrome
Led Lexus Rear Light STR8
Twin headlamps STR8
Kickstart SSP chrome
Handlebar Grips STR8
SSP CNC Brake Levers chrome
Brake Reservoir Covers SSP chrome
Downhill Handlebars STR8 chrome
Handlebar Stem STR8 chrome
Handlebar Ends vx,vxr
Fuel Filler Cap Custom chrome
Water pump SSP CNC Racing chrome
Throttle Grip SSP CNC chrome
Fairing Screws Chrome
Oil Drain Plug STR8
Kill Switch
Adaptor for Stage6 Rev-Counter
Rev-Counter Illuminated Stage6
Paddock Stand Stage6 MK II
Polished parts as rims, kickstart cover, hydraulic forks, water pump cover



Suspension&Brakes:

Stage6 R/T 4-piston brake calliper steel grey anodised
Stage6 R/ T adaptor for 4-piston brake calliper
Front brake disc DMP 285mm
Rear brake disc SSP
Stage6 sport brake pads
Rear Shock Fournales 325mm
Subframe stage6
Tires Sava sporty MC29



Engine setup:

Blocks ported by B.T.
Stage6 Racing 70cc Modular ported by B.T.
Stage6 HPC Crankshaft 12mm
C4 Metal Cage
Stage6 24mm Pwk Black edition
Stage6 double layer
Stage6 Reed Valve V-Force3 by Tassinari
Intake manifold 'wedge' Kiesler 21mm
Intake manifold malossi
Yasuni C21
Stage6 Torque Control Clutch
Clutch Bell Stage6 R/T
Malossi primar 13/42
Malossi MHR 2005 Vario
Rear Pulleys Malossi MHR Overrange 2005
Malossi X Kevlar Belt
CDI Top performance (variable)
Spark Plug NGK B9ES
NGK spark plug cap and HT lead racing



Evo dva filmića moga projecta biti će ih još puno

 

Powerd by www.black-scooters.com


« Zadnja izmjena: 10 Siječanj, 2012, 16:31:15 black-rox »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #1 : 21 Prosinac, 2008, 21:11:32 »
Evo stigli neki dijelovi pa pogledajte ;)

 

Najgore od svega je šta mi nisu stigli ležajevi pa sada ne mogu ništa složit :-\

Evo jučer rastavio ponovno cijeli scoot i odspojio svu struju,cijevi s mašine i spremna je za skinut



Sada moram pilit nosače od mašine i preradit ih da bi mogal stavit PWK karburator i moram otpilit onu plastiku ispod sjedala,ima sad posla za poludit.

Sad par dana neću ništa radit na njemu jer moram na 180sp mijenjat silen blokove stavit Polini speed control,a razmišljamo da se ugradi druga glava i karburator 25mm sa prirubnicom 45 stupnjeva ;)

Evo project će za sada stajat neko vrijeme jer imam puno drugog posla ulovio sam se onog smeća od shitfighta,a imam i sp180 za radit tako da ne vjerujem da će scoot biti gotov do 5 mjeseca,ali do 7,8 mjeseca bi trebalo biti gotovo ;)

04.04.2008.
Evo danas je mašina od roxa išla na stol i raskopavanje sad se čekaju još neki dijelovi i radapciger za skinut magnet i onda na slaganje hurray hurray




21.04.2008.

Evo stigli neki bitni dijelovi,ležaje sam naručil polymer,a nekom greškom stigli su metal cage,tako da sam u dilemi da li da stavim njih ili opet naručim polymer ::),sad se ove dane zavlačim u garažu i lovim se cilindra,blokova da ih malo doradim thumbsup

Evo par slika od dijelova




28.04.2008.

Evo danas se radilo izrezali prostor ispod sjedala da more stat pwk i double layer filter,onda napravil home made radapciger za rastaviti blokove,i evo napokon cijela makina otvorena,sada ove dane ću malo doraditi blokove i cilindar thumbsup






30.04.2008.

Jučer i danas krenuli polirat blokove,i odlučil se s time ne zajebavat,tako da blokovi idu u crnu boju,a poklopac pumpe vode i variomata će biti polirani,danas počeli raditi poklopac variomata rezat rupe za hlađenje tu je par slika kako to za sada izgleda seeya




12.07.2008.
Evo napokon stigla jučer famozna prirubnica koju čekam već pun rac bang



Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #2 : 21 Prosinac, 2008, 21:12:06 »





3.08.2008.


Evo još dvije novosti koje sam zaboravio napisati,stigao novi štender stage6 i još jedan set felgi koje će se pofarbati,tako da jedan set polish sa slickovima i jedan set farbane sa cestovnim gumama thumbsup

Novi stage6 štender drool i felge trenutno na runneru,jer od runnera su na nrg-u thumbsup




28.08.2008.

Evo pritom da derbia više nema,ja na bolovanju,i neznam šta raditi od dosade odlučili mi lijepo se spustiti u garažu i završiti ono šta je već od davno trebalo biti gotovo,evo jučer se ulovili portinga blokova i cilindra,kroz par dana će biti to gotovo,onda idu blokovi na farbanje i slaže se makina thumbsup
Par slika kako je to izgledalo prije i kako je trenutno sada :o





30.08.2008.

Evo napravio ispuh na cilindru znači proširio ga i ispolirao,sada idemo dalje sa portingom i sljedeći tjedan dok blokovi budu na farbanju srediti ću felgu do kraja tako da sve bude spremno za slaganje i stavljanje scoota u pogon i onda na red dolazi sp 180 grrrrrrrrrrrrrrrrr drool





17.09.2008.

Evo pritom da je disk bio plavi,a to mi se ne uklapa s motorom pofarban u crno i napravljeni blokovi za overrange drool





9.10.2008.

Evo stigal napokon i zadnji komad Top performance CDI

 


6.11.2008.

Evo danas bio po novu brtvu od prijenosa i odmah složio novi malossi prijenos,evo slika starog i novog malossi i da sve na kilo ključ da bude profi drool


Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #3 : 21 Prosinac, 2008, 21:13:04 »
7.11.2008.

Evo 3:00 sata ujutro je i mogu reć danas mi je bio jeben dan,a nisam mislio da će ovako završiti,znači bilo je nekih problema s desnim blokom i ležajem radilice,i blok sam sredio i nabavio novi ležaj i danas se ja i frend ulovili posla,i zagrijali blok ohladili ležaj i ležaj uz malo muke upadne unutra,imam lijepu opeklinu na prstu,podsjetnik ;D ;D
I sad je trebalo ubost radilicu,po knjizi treba specijalni alat mi smo to na malo drukčiji način i spojili blokove,kad evo ti vraga,radilica se ne vrti nikako,u tom trenutku mi je došlo da uzmem cijelu mašinu i sve dijelove i bacim ju u tri pm,ali uz malo mozganja i i dobrog nam starog alata bang riješili problem i vrti se kuja sad izvrsno i da ne pišem dalje tu su slike pa vidite u kojem je to sad stanju,i reć ću samo jedno da su mi se radilice i ležaji zgadili za sva vremena.....
Komentirajte cheers





8.11.2008.

Kako je i rečeno slike u kasnim satima,znači danas mašina složena do kraja,stavljena na scoot,spojena sva struja koja je dosta prerađena,od one serijske,složen zadnji kraj,evo napokon vidim kraj za sada je prošlo 2 godine i 6 mjeseci od ovog projecta i mogu reć da mi danas nekako lakše kad vidim blizu kraj,a kad kresne i ako Bog da sve radi super srce će mi biti napokon na mjestu i mirnije ću spavat,za sada je ostalo najbitnije ispolirat prednju felgu do kraja,završiti deklo,pretapicirat sjedalo,staviti gume i to je to i ako ne bude nikakvih problema naliti bengu,naštelat to kako treba i vozi,slike su malo lošije na brzinu su slikane,uskoro očekujete završne slike scootera,pa recite kako vam se čini cheers





11.11.2008.

Danas se radilo deklo i pretapicirali sic,naručio nove gume,sutra još moramo pofarbat neke stvari i lovim se šmirglanja prednje felge,a neda mi se to joj ::)





Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #4 : 21 Prosinac, 2008, 21:13:59 »
29.11.2008.

Evo danas šmirglal felgu i završio na 800 sada još imam 1200,1500,2000 i moram nabaviti polir pastu jer je nemam više,a problem je šta ovo šta sam imal bila je neka extra i neznam kako se zove?????

 


30.11.2008.

Evo završio sa 2000 i mislio odmah završiti i sa pastom,ali počeo sam nešto malo i odusto jer me ruke bole za popizditi.....




1.12.2008.

Evo felge napokon gotove,sad je zima i biti će vlage,pa ću do ljeta nabaviti neku profi pastu i ispolirati ih da se sjaje kako treba neko se hvalio da će završiti prije mene ;D ....

Blink blink baby ;D drool




2.12.2008.

Danas kupio gume bio kod vulkanizera moram ga pohvaliti izolirali rub felge i čovjek je pazio ko da je njegovo svaka mu čast i šta reć nego nakon više od dvije godine ni sam ne mogu vjerovat da je na kotačima,kroz sljedećih par dana moram riješiti neke sitnice probat to čudo upaliti i tek kad vidim da li to radi kako treba jednim dijelom je project za sada pri kraju i da danas sam uočio par detalja koji mi nikako ne pašu tako da neki dijelovi idu dole s motora i naručuju se sa scooter-attacka novi po neznam koji puta mi se neš ne sviđa,tako sam imal crnu pumpu vode,pa plavu,pa na kraju chrom tri vrste ručki dvije utega,dvije vrste štopova,dvije vrste volana itd.... nikad kraja i opet dolazi isto,i ovaj project nikad neće završiti jer već su neka nova razmišljanja na prvom mjestu mašina će vjerovatno za koju godinu ići neki big bore kit,i još se poraditi na stylingu,evo par slika felgi s gumama,a slike scootera dolaze uskoro kada bude sve na svom mjestu cheers




19.12.2008.

Evo da malo dignem topic opet na vrh napokon stigli neki novi dijelovi stage6 radijalna kliješta s 4 klipića,i novo STR8 prednje svjetlo svjetlo će se vjerovatno farbat u boju motora,a kliješta ne pašu na ovaj disk od 285mm jer su rađena za 280mm tako da ću se ove dane malo pozabaviti time i pripasati to gore cheers




23.12.2008.

Jučer uz sva sranja koja su se dogodila bar jedna pozitivna složio prenju kočnicu napravljene nove distance,za S6 radijalna kliješta da bi mogla na DMP disk 285mm za ozračiti sranje,ali to sad koči brutalno,i moral sam skinut opet sve plastike po jedno dvadeseti puta od kad ga slažem jer sam imao problema s rashladnom tekućinom bilo je svuda nekvalitetni (škart) yamaha dijelovi....


« Zadnja izmjena: 24 Prosinac, 2008, 17:33:08 black-rox »

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #5 : 21 Prosinac, 2008, 21:45:00 »
u j#bote tito, ove felge od roxa su predoooooooobre! slinim po tipkovnici, nemogu gledati :glasses9:
svaka čast majstore

Offline Ivan SP

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 830
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #6 : 21 Prosinac, 2008, 21:47:27 »
svaka ćast što je je trud je vidljiv i jakoo jakoooo jakoooo bolesno dobro izgleda

ali felge su savršene
---OSIGURAČ RACING---

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #7 : 21 Prosinac, 2008, 21:48:24 »
ma sve je pre hebeno :icon_thumright:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #8 : 21 Prosinac, 2008, 21:50:03 »
Hvala,za sada sam uložio 2godine i 6 mjeseci truda u ovaj motor,a mislim ić još dalje ovo je ono šta sam htio ali bit će tu još par preinaka,a felge više nikad nebi ovo radio to me je ubilo najviše ko to počne ni sam nezna u šta se upušta :icon_thumright:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #9 : 21 Prosinac, 2008, 21:57:04 »
Hvala,za sada sam uložio 2godine i 6 mjeseci truda u ovaj motor,a mislim ić još dalje ovo je ono šta sam htio ali bit će tu još par preinaka,a felge više nikad nebi ovo radio to me je ubilo najviše ko to počne ni sam nezna u šta se upušta :icon_thumright:
ja sam počeo bio svoje felge polirati ali sam brže odustao nego što sam počeo! ovo si fakat predobro napravio!

Offline te-te-ac

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2032
  • Spol: Muški
  • kad ku.rac u pi.čku uđe nastaje je.banje
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • http://www.youtube.com/user/renci31551
  • Mjesto: Belišće
  • Moj Skuter: skučo
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #10 : 21 Prosinac, 2008, 21:59:50 »
projekt je stvarno svaka cast

para, vremena i volje u tome ima vise nego vode u dravi


picaboca je da bude  :headbang:

jebeno samo kud bas crna boja  :icon_biggrin:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #11 : 21 Prosinac, 2008, 22:01:11 »
Hvala,za sada sam uložio 2godine i 6 mjeseci truda u ovaj motor,a mislim ić još dalje ovo je ono šta sam htio ali bit će tu još par preinaka,a felge više nikad nebi ovo radio to me je ubilo najviše ko to počne ni sam nezna u šta se upušta :icon_thumright:
ja sam počeo bio svoje felge polirati ali sam brže odustao nego što sam počeo! ovo si fakat predobro napravio!
Hvala kolega ali vjeruj mi kad mi neko kaže to ću ja u par dana napraviti ja se samo nasmijem i kažem mu moš se misliti jer to sam i ja rekal kad sam krenuo ajde još poklopac varia i pumpe to ide vilice ono a felge sex živi i jedini najkvalitetniji aluminij koji ima najbolji sjaj i najduže deži da ne potamni su vilice felge su jako teške za održavat meni se usrala zadnja od mješavine benge i ulja i sad moram opet polirat tako da je to muka živa..

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #12 : 21 Prosinac, 2008, 22:06:37 »
projekt je stvarno svaka cast

para, vremena i volje u tome ima vise nego vode u dravi


picaboca je da bude  :headbang:

jebeno samo kud bas crna boja  :icon_biggrin:
zato što je crno najbolja i najljepša boja za ovakav skuter!
@black-rox:
ja si rađe kupim kromirani deklo nego poliram! previše vremena ode na to! sad si moram nabaviti nove ručke jer su moje u totalnoj komi!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #13 : 21 Prosinac, 2008, 22:10:05 »

zato što je crno najbolja i najljepša boja za ovakav skuter!
@black-rox:
ja si rađe kupim kromirani deklo nego poliram! previše vremena ode na to! sad si moram nabaviti nove ručke jer su moje u totalnoj komi!

[/quote]
E da lakše ga je kupiti i još je lijepši jer je chrom i lakše se održava,ali ja sam hio da to bude dijelo mojih ruku,i to mi je prvo šta sam napravio nisam ni mislio tada da ću se upustiti da i felge idem :toothy11:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #14 : 21 Prosinac, 2008, 22:14:29 »
e da nije moje ljenosti onda bi to mogao i ja polirati! :icon_biggrin:
sad si mi dao ideju kako bušiti deklo! nadam se da ću imati između božića i nove godine mjesta u garaži pa da sredim neke stvari!

Offline ...:::Masla:::...

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: SR 150
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #15 : 21 Prosinac, 2008, 22:15:49 »
imaš moj blagoslov ,stvarno uloženo puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun qrac truda i love i stvarno savršeno izgleda,nemam riječi  :wav: :sign188: :wav:

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #16 : 21 Prosinac, 2008, 22:18:42 »
e da nije moje ljenosti onda bi to mogao i ja polirati! :icon_biggrin:
sad si mi dao ideju kako bušiti deklo! nadam se da ću imati između božića i nove godine mjesta u garaži pa da sredim neke stvari!

Znači ona rupa ispred i nema neku funkciju,ona iza di je zvono ima veliku tuda mu ulazi zrak,a iza izlazi na ove otvore iza zvona :icon_thumright:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #17 : 21 Prosinac, 2008, 22:21:54 »
predobar projekt ,a kad sam vidio na black scooters koliko je ulozeno u roxa doslo mi da placem  :laughing7: :laughing7:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #18 : 21 Prosinac, 2008, 22:28:05 »
e da nije moje ljenosti onda bi to mogao i ja polirati! :icon_biggrin:
sad si mi dao ideju kako bušiti deklo! nadam se da ću imati između božića i nove godine mjesta u garaži pa da sredim neke stvari!

Znači ona rupa ispred i nema neku funkciju,ona iza di je zvono ima veliku tuda mu ulazi zrak,a iza izlazi na ove otvore iza zvona :icon_thumright:
ma znam, samo što je kod mene kromirano pa moram pažljivo raditi! ja neću rezati kao ti nego bušiti rupe, mislim da će 7mm biti dovoljno ako ima dosta rupa!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Black-Team project black-rox
« Odgovori #19 : 21 Prosinac, 2008, 22:38:33 »
predobar projekt ,a kad sam vidio na black scooters koliko je ulozeno u roxa doslo mi da placem  :laughing7: :laughing7:
A da za te pare sam mogal imat novi z750,ali ipak mi je ovo draže :icon_thumright: