Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Termo grupe na trzistu  (Posjeta: 17253 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #40 : 23 Prosinac, 2008, 15:34:05 »
Nevjerujem, fabrizi i tcr, su bas male radione, ne rade na veliko, pogotovo tcr, to rukom i okom se prođe svaki dio koji izlazi.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #41 : 23 Prosinac, 2008, 16:24:43 »
Nevjerujem, fabrizi i tcr, su bas male radione, ne rade na veliko, pogotovo tcr, to rukom i okom se prođe svaki dio koji izlazi.

Zato im je i cijena tako velika!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #42 : 24 Prosinac, 2008, 04:15:39 »
Kada se vec spominje policija i tehnicki .. :icon_biggrin:

Kolika je kazna kod nas ?
Zato se voziš ko ja bez rege,ja trenutno nemam ni jedan regan motor,a vozim se normalno,idem u grad vidim pandura samo mu svirnem i proletim kraj njega,a pozitivno je to šta ne moram stajat na semaforu samo prođem lijepo lagano kroz crveno pa nek piše,a nema šta pisat :laughing9: danas posudio frendu motor bio on malo do grada i kaže nijeti ovo loše i ja probal malo kroz crvena svi se nešto deru,ja samo gas :laughing9: :laughing9:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #43 : 24 Prosinac, 2008, 13:18:33 »
Kada se vec spominje policija i tehnicki .. :icon_biggrin:

Kolika je kazna kod nas ?
Zato se voziš ko ja bez rege,ja trenutno nemam ni jedan regan motor,a vozim se normalno,idem u grad vidim pandura samo mu svirnem i proletim kraj njega,a pozitivno je to šta ne moram stajat na semaforu samo prođem lijepo lagano kroz crveno pa nek piše,a nema šta pisat :laughing9: danas posudio frendu motor bio on malo do grada i kaže nijeti ovo loše i ja probal malo kroz crvena svi se nešto deru,ja samo gas :laughing9: :laughing9:


 :laughing1: :laughing1: :laughing1:... tako treba :laughing7:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #44 : 24 Prosinac, 2008, 13:50:06 »
Citat:
koliko ljudi vani vozi na highend

moraš znat da vani high end scoot nikak ne smije na cestu i ti scootovi voze cca 5 do 10 sati max godišnje na meetovima


kako gdje....

a medjuostalo ne moras uopce imat high end da nebis imo pristup cesti, ako cemo zakonski....

znam dosta njih s drugih foruma koji imaju naturpijane teamove evolutione 2 fast-e i se voze bez beda na cesti...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #45 : 24 Prosinac, 2008, 14:30:02 »
puti to .....klinci se i vani kurce isto kao i kod nas po netu.....pogledaj koliki je problem ispao prošle godine na SA wikendu jer je par njih izašlo van žice sa naturpijanim scootovima......zabranili su opčenito održavanje SA wikenda i jedva su u jesen uspjeli organizirat jedan meet u nekoj zapizdini u istoćnoj njemačkoj
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline 3alfa3

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #46 : 24 Prosinac, 2008, 14:37:21 »
u nekoj zapizdini


Hehe, dobar izraz. Do sada sam samo koristio "pripizdina", ali od sada koristim i ovaj  :icon_thumright:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #47 : 24 Prosinac, 2008, 14:38:43 »
zapizdina ti je još dalje nek pripizdina  :frajer:
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #48 : 24 Prosinac, 2008, 14:45:53 »
puti to .....klinci se i vani kurce isto kao i kod nas po netu.....pogledaj koliki je problem ispao prošle godine na SA wikendu jer je par njih izašlo van žice sa naturpijanim scootovima......zabranili su opčenito održavanje SA wikenda i jedva su u jesen uspjeli organizirat jedan meet u nekoj zapizdini u istoćnoj njemačkoj


nevidim razlog zbog kojeg je organizator nahebo, da je organizacija bila bolja to se nebi desilo....

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #49 : 24 Prosinac, 2008, 19:13:05 »
puti to .....klinci se i vani kurce isto kao i kod nas po netu.....pogledaj koliki je problem ispao prošle godine na SA wikendu jer je par njih izašlo van žice sa naturpijanim scootovima......zabranili su opčenito održavanje SA wikenda i jedva su u jesen uspjeli organizirat jedan meet u nekoj zapizdini u istoćnoj njemačkoj


nevidim razlog zbog kojeg je organizator nahebo, da je organizacija bila bolja to se nebi desilo....
Pa zato je i naj#bo jer je bila organizacija loša,vani nema šanse da se ti vozikaš bezveze s takvim scooterom jer ti ga uzmu,a kaznu dobiješ da se usereš,nama je dobro za sada,ali doć će to i kod nas polako sve će nama ivo srediti trudi se on da nam i to sredi :laughing9: :laughing9:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #50 : 24 Prosinac, 2008, 19:20:15 »
puti to .....klinci se i vani kurce isto kao i kod nas po netu.....pogledaj koliki je problem ispao prošle godine na SA wikendu jer je par njih izašlo van žice sa naturpijanim scootovima......zabranili su opčenito održavanje SA wikenda i jedva su u jesen uspjeli organizirat jedan meet u nekoj zapizdini u istoćnoj njemačkoj


nevidim razlog zbog kojeg je organizator nahebo, da je organizacija bila bolja to se nebi desilo....
Pa zato je i naj#bo jer je bila organizacija loša,vani nema šanse da se ti vozikaš bezveze s takvim scooterom jer ti ga uzmu,a kaznu dobiješ da se usereš,nama je dobro za sada,ali doć će to i kod nas polako sve će nama ivo srediti trudi se on da nam i to sredi :laughing9: :laughing9:


Ma nije istina u italiju recimo, ti ga ne uzmu, daju ti kaznu ali opet ne premasnu, s obzirom na sta furas....

Prije su kod njih uzimali, medjutim sad nista, a svabe bolje nek se uhvate poliranja jer im ionako samo to ide  :laughing9:

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #51 : 24 Prosinac, 2008, 19:22:19 »
Neznam bas, u ita, to su bas postrozili, i mislim da ga uzimaju, momentalno!

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #52 : 24 Prosinac, 2008, 19:40:15 »
ma di će to kod nas biti, daš liku na tehničkom čevape i pusti te
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #53 : 24 Prosinac, 2008, 19:46:52 »
Evo kako je to u njemačkoj pa me pita njemac :icon_thumright:

shiitttt man this scoottttt is very grat i love you scoot ^^ do you drive this scoot at street?? when you drive this scoot in german the police shoot you down .. xDD ok yau work is ´very good... you can very good polish ^^ ... I know my english is very bad... but it`s better than nothing ...
by by

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #54 : 24 Prosinac, 2008, 19:50:57 »
vidis, a zato grupa njemaca (exkurzija), kada dosao na job, svi gledaju skut, i gledaju mene, komentiraju među sobom, a meni nista nije jasno, ko da sam sa nekim 500 2t dosao, a ne sa gilerom!

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #55 : 24 Prosinac, 2008, 19:53:58 »
vidis, a zato grupa njemaca (exkurzija), kada dosao na job, svi gledaju skut, i gledaju mene, komentiraju među sobom, a meni nista nije jasno, ko da sam sa nekim 500 2t dosao, a ne sa gilerom!
Pa mene je puno njih pitalo i kad im kažem da se vozim normalno i još bez rege ne mogu vjerovat :icon_scratch:

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #56 : 24 Prosinac, 2008, 19:59:00 »
Blago onda nama na balkanu (texasu)!

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #57 : 24 Prosinac, 2008, 23:58:14 »
Hrvati imaju povlastice.mi bi bjezali cajima kad bi nas gonili.a svabe se useru iako pod guzom imaju 25 konjica :)

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #58 : 25 Prosinac, 2008, 10:12:31 »
I imat će povlastice skroz dok skuteri nebudu pravili veće probleme ili dok netko skuterom, nedajbože, zatepe nečije dijete čiji je ćaća na nekom položaju da može utjecati na razvoj situacije sa skuterima. Kada se to desi skuteri su ****bali u skokovima  :toothy12: Zato treba koristiti dok se to može raditi i nepraviti pi*darije koje nemorate, kao naprimjer prolaženje kroz crveno. Kad vas netko satre, onda će država bit kriva  :laughing7:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Termo grupe na trzistu
« Odgovori #59 : 25 Prosinac, 2008, 10:15:32 »
reci im reci :toothy11: