Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Termo grupe na trzistu  (Posjeta: 17020 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #20 : 09 Prosinac, 2008, 20:08:50 »
Po meni je najbolje kupit polini evo 2 rotax ispuh, oko 21 ks se izvuče a nema butterfly style ispuh kod koji problem rešetka koja se prigrijava pa ne traju dugo čak je jači od evo 1 koji ima butterfly ispuh , i MK pro race2 isto je rotax ispuh s vrlo kvalitetnim mahle klipovima
ma daj šta se opterećujete s primjerima na kraju il neće ništ metit il će stavit neki midrace kit,kakav polini evo2,tcr.....za to treba para a i neisplati se jer će stalno nešt šarafati.stavi rođo mhr repliku i vozi se ko čovijek :headbang:

 :icon_thumright:, uvijek se napiše 5 stranica o high end-u... a otvarač teme koji se zanimao za takav setup stavi base kit :'(
« Zadnja izmjena: 09 Prosinac, 2008, 20:10:36 dino gp1 »

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #21 : 22 Prosinac, 2008, 16:16:31 »
base je tek tolko da ga imam za vozit se do grada i natrag mado. a u proljece kad zatopli kad ja i bolji zrak za stelanje skutera dolazi sve metrakit i duplo jaci nego sto ti imas druze dino- i bilo bi dobro da dodjes do zga na race s amnom da vidis sta radi minarelli piaggio masinama :jerk:...ja stavio bio tu temu jer me zbilja zanima a ekipa ziva komedija...dobro mi je reko aprilia top da se na isplati to pitati na forumu jer ljudi ko ljudi ce ti se rugati i srati gluposti...admin sory al toi sam morao pisati-demokracija buraz :icon_thumright:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #22 : 22 Prosinac, 2008, 16:30:06 »
ja kontam sljedeću zimu kupit fabrizi racing u kompletu al morat ću nać nekog iskusnog da mi preradi blokove,ako mi se svidi due+ i ovo što imam 100% ću stavit fabrizi-a..

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #23 : 23 Prosinac, 2008, 03:17:16 »
ja kontam sljedeću zimu kupit fabrizi racing u kompletu al morat ću nać nekog iskusnog da mi preradi blokove,ako mi se svidi due+ i ovo što imam 100% ću stavit fabrizi-a..
Ja ću ti ih preraditi bez beda :toothy11:

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #24 : 23 Prosinac, 2008, 12:40:59 »
ja kontam sljedeću zimu kupit fabrizi racing u kompletu al morat ću nać nekog iskusnog da mi preradi blokove,ako mi se svidi due+ i ovo što imam 100% ću stavit fabrizi-a..
Ja ću ti ih preraditi bez beda :toothy11:
lako  :icon_thumright:se dogovorimo

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #25 : 23 Prosinac, 2008, 12:43:20 »
aha. i ja ću na proljeće staviti 2 big bore cilindra, već sam pričao s roostom za izradu 2 auspuha, produžujem prijenos za 123% i maximalu očekujem oko 200. naravno to ne bi bilo to da nemam uber cool neonku kričavo zelenu ispod skutera koji će mi povečati downforce kako mi se nebi u startu dizao na zadnji... a da ne spominjem malossi naljepnicu o kojoj se već puno zna kolko snage daje.

sorry ali moro sam. ak ne planiraš vozit trke koji će K jaći kit od due+,mhr replica, s6 racing ili tpr??? pogotovo ako ni to nisi sam složio nego ti je neko drugi slagao i uštelavao.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #26 : 23 Prosinac, 2008, 12:55:02 »
nemam na čeg pare potrošit pa ću na fabrizi-a

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #27 : 23 Prosinac, 2008, 12:57:58 »
pa onda samo naprijed, nemam ti šta drugo reći, mislim da će ti to biti najbolja investicija u životu jer sumnjam da će taj kit preći preko 100 km. a da ne pričamo kako će ići u odnosu kako bi morao ići. pozdrav
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #28 : 23 Prosinac, 2008, 12:59:59 »
nitko nije rekao da ću ga ja sklapat ni uštimavati ja to neznam,a vjerojatno postoji netko ko zna

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #29 : 23 Prosinac, 2008, 13:08:38 »
ako o tome neznaš ništa i ne upuštaj se u to

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #30 : 23 Prosinac, 2008, 13:33:32 »
Citat:
naravno to ne bi bilo to da nemam uber cool neonku kričavo zelenu ispod skutera koji će mi povečati downforce kako mi se nebi u startu dizao na zadnji...

moraš prvo meni poslat tu neonku da ju sturpijam prije neg montiraš.......gratis dobiš naljku "tuned by hac" koja povečava bar za duplo downforce u ključnim trenutcima  :frajer:

@area mf........ja ti neču savjetovat da ne uzmeš.....treba sve u životu probat,na greškama se najbolje naući
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #31 : 23 Prosinac, 2008, 13:40:55 »
Ne kuzim, pa covijek mozda stvarno oce stavit taj i kit, i neka, pa i ja bi, da imam para i volje za to, i vi biste, da imate lovu to odrzavat, pa zasto ne, koliko ljudi vani vozi na highend, i cisto normalna pojava, kada zacvika, mjenja i cao, ali skut mu leti, i nenadjebiv je, samo kod nas, kada neko to oce napravit, udri po njemu.

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #32 : 23 Prosinac, 2008, 13:46:41 »
sa svojim novcima radi svako šta hoće, ako to želi neka radi

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #33 : 23 Prosinac, 2008, 13:58:39 »
Citat:
koliko ljudi vani vozi na highend

moraš znat da vani high end scoot nikak ne smije na cestu i ti scootovi voze cca 5 do 10 sati max godišnje na meetovima
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #34 : 23 Prosinac, 2008, 14:09:11 »
Pa sta im se isplati to? Nesmje ni kod nas, pa opet se svi voze, u francuskoj, znam da je ilegalno prodavat dijelove za tuning, ali da se ne voze, u to sumnjam.

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #35 : 23 Prosinac, 2008, 14:22:58 »
vjeruj mi da im ne pada na pamet terat takav scoot po cesti,policija na licu mjesta oduzima scoot,vode te u stanicu,zovu roditelje,kazna je da možeš još 3 takva scoota složit.....nije ti to ko kod nas platiš mizernu kaznu,tehnički i nikom ništa
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #36 : 23 Prosinac, 2008, 14:42:55 »
Kada se vec spominje policija i tehnicki .. :icon_biggrin:

Kolika je kazna kod nas ?

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #37 : 23 Prosinac, 2008, 14:50:22 »
hac - hahahaha. predobro :D a jel tuniraš i crvene neonke ili samo kričavo zelene ? :D

300 kuna je kazna i 80 kuna tehnički.

ma nemam ja ništa protiv, nego su mi najjači ti što pričaju da uzimaju high end  :toothy12:
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #38 : 23 Prosinac, 2008, 14:52:34 »
samo zelene,crvene se moraju obrađivat spec laserskim biaxima kakvih još nema za kupit u HR
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Termicke grupe na trzistu
« Odgovori #39 : 23 Prosinac, 2008, 15:18:46 »
Citat:
naravno to ne bi bilo to da nemam uber cool neonku kričavo zelenu ispod skutera koji će mi povečati downforce kako mi se nebi u startu dizao na zadnji...

moraš prvo meni poslat tu neonku da ju sturpijam prije neg montiraš.......gratis dobiš naljku "tuned by hac" koja povečava bar za duplo downforce u ključnim trenutcima  :frajer:

@area mf........ja ti neču savjetovat da ne uzmeš.....treba sve u životu probat,na greškama se najbolje naući
ma nema šanse da kupim fabrizi da dam 1500eura pa da mi se desi isto ko na due+ :nono:nevjerijem više nijednom proizvođaču,puno para a pitanje šta ćeš dobit...fala na savjetu