Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: oče ovo radit??  (Posjeta: 14082 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #20 : 06 Prosinac, 2008, 12:11:48 »
Pa Carrera 16 je malo jači od Yasuni R-a i radi na malo višim okretajima kolko sam dobro shvatio testiranja!

A Carrera 20 je race spuh valjda, jel? Jer radi na oko 12000 okretaja  :dontknow:

Nardo je negdi po tome malo slabiji od c20?  :icon_scratch:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #21 : 06 Prosinac, 2008, 12:12:28 »
 :laughing6:

evo primjer hac, covjek je imo naturpijnu replicu i narda, vozio se punoooo... to sve sto odlaze klipovi ovo ono, jedino moze bit nepostelan karb ili da negdje vuce falsh.

A za mhr replicu spuh  :laughing6: 1600-1800kn za ime i da ti na topu pise mhr  :laughing6: a spuh nesto jaci od zx-a i ekipe  :happy6:

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #22 : 06 Prosinac, 2008, 12:32:28 »
najprije se moraš odlučiti dali želiš da motor ide ili da ide optimalono i da taj setup bude kolko toliko dugotrajan!!!!

a onda se može dalje raspravljati
pa zelim da motor ide ali ne sad da mi rikne nakon 2000 km,bar nekih 5000 da uspijem prec i ja presretan!!  ::)

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #23 : 06 Prosinac, 2008, 12:33:22 »
prirubnicu stavi od runnera 180, a spuh stavi malossi mhr replicu... :icon_thumright:
e a kolika je razlika u cijeni između yasunia i mhr replike??

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #24 : 06 Prosinac, 2008, 13:04:54 »
:laughing6:

evo primjer hac, covjek je imo naturpijnu replicu i narda, vozio se punoooo... to sve sto odlaze klipovi ovo ono, jedino moze bit nepostelan karb ili da negdje vuce falsh.

A za mhr replicu spuh  :laughing6: 1600-1800kn za ime i da ti na topu pise mhr  :laughing6: a spuh nesto jaci od zx-a i ekipe  :happy6:

Dosta je on jači od zx-a samo šta ekipa oba auspuha fura na serijali pa po tome sudi, mhr replica spuh vrti mhr replica kit na 10800-11000 okretaja (po meni idealno za optimalne performanse uključujući trajnost), istina da je možda preskup spuh s obzirom na snagu jer je C16 skuplji samo 30-40 eura!
« Zadnja izmjena: 06 Prosinac, 2008, 13:06:59 dino gp1 »

Offline perica_46

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 487
  • Spol: Muški
  • ....sjedi mi na sic, ako nečeš onda šic!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek, Antunovac
  • Moj Skuter: KF Runnera
  • Moja Kaciga: za skijanje
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: c16
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #25 : 06 Prosinac, 2008, 13:18:28 »
:laughing6:

evo primjer hac, covjek je imo naturpijnu replicu i narda, vozio se punoooo... to sve sto odlaze klipovi ovo ono, jedino moze bit nepostelan karb ili da negdje vuce falsh.

A za mhr replicu spuh  :laughing6: 1600-1800kn za ime i da ti na topu pise mhr  :laughing6: a spuh nesto jaci od zx-a i ekipe  :happy6:

Dosta je on jači od zx-a samo šta ekipa oba auspuha fura na serijali pa po tome sudi, mhr replica spuh vrti mhr replica kit na 10800-11000 okretaja (po meni idealno za optimalne performanse uključujući trajnost), istina da je možda preskup spuh s obzirom na snagu jer je C16 skuplji samo 30-40 eura!
aj fala na odgovorima, ipak onda yasuni pa da malo jurim po gradu!! hehehe

Offline ami trade

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Banned!
  • Postova: 376
  • Spol: Muški
  • brz sam ali ne dovoljno
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: karlovac
  • Moj Skuter: zip sp, rsv1000r
  • MojSpuh: evo
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #26 : 06 Prosinac, 2008, 14:25:05 »
stavi malo otvoreniji auspuh tipa gianneli shot i tp ti je to, 5000km si sigurno bez brige, nemoj nešto preotvoren stavit

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #27 : 06 Prosinac, 2008, 15:07:35 »
Pa Carrera 16 je malo jači od Yasuni R-a i radi na malo višim okretajima kolko sam dobro shvatio testiranja!

A Carrera 20 je race spuh valjda, jel? Jer radi na oko 12000 okretaja  :dontknow:

Nardo je negdi po tome malo slabiji od c20?  :icon_scratch:

da samo sto po tim testovima na kojima c20 ima najvecu snagu na 12, c16 ima na 11 tj. 10,5 na ac-u, a nardo bjednih 9,5, a yasuni r na 8,5

pa sad racunaj koliko je sta jako  :icon_thumright:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #28 : 06 Prosinac, 2008, 15:16:59 »
ma bravo C16 isusati jestel vi svi normalni, due + ne traje sa c 16 nikoliko a da će MHR replica, taj auspuh max daje 16+ks na mhr team a vrti se koliko znam na neki 13000 tad najbolje ide, MHR replica se raspada već na 12500 sa shotom, zx ostavi ako ćeš da traje dugo al preporuka je Forrace on je najbolji za replicu tj najbolje daje da ne skraćuje vijek puno a iće puno bolje već sa ZX

svašta ste tu nadrobili......mhr replica kit je trenutno bestbuy kit,orginalni AW klip je odličan i ja još nisam vidio da je pukao nikom na replici a da nije bila ljuska pogreška........moja se trenutno vrti +13000 rpm sa evo 6 spuhom,prošlu godinu je odvozila 5500 km na prerađenom mina nard....nisam je štedio nimalo,stalno je bila na 11500-12500 rpm.....

1.evo ti ovak otprilike setupi :
2.MHR replica+zx base setup
3.MHRreplica+yasuni R....solidan jači base setup
4.MHR replica+nardo.....slabiji midrace
5.mhr replica+yasuni 16.....solidan midrace......trebalo bi ipak cilindar malo doradit da bi optimalno radio sa spuhom
6.mhr replica+ c20,s6R1200,polini evo......jači midrace.........obavezno preradit cilindar ga bi radio optimalno sa zadanim spuhom

što se tiče održavanja treba kariku i klip kontrolirat na nekih 10tkm na 1.2.3.4. setupima ,na setupu 5. kontrola na 5-7 tkm i na ovom zadnjem 6.setupu treba kontrolu na nekih 3-5 tkm napravit i zamjenit djelove koji su van tolerancija......
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #29 : 06 Prosinac, 2008, 15:21:28 »
ja mislim da mu se najvise isplati napravit 4. setup...

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #30 : 06 Prosinac, 2008, 15:59:12 »
Mislim meni je glupo sve ovo oćeš da ti motor ide i traje LOL bitno je da on ide pa makar 2000km a ne da se vuče 20000km rađe ću da uživam 2000km nego 20000km da se vučem :laughing9:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #31 : 06 Prosinac, 2008, 18:02:48 »
Kao prvo hac je imo prerađeni nardo koji se nije vrtio koliko i nardo za minarelli, na AC znam da se na shotu raspada kit za LC druga priča pa neću svoje mišljenje govorit... C16+ mhr team(nekih 21ks max) 16.7 ks,due+ (14ks max) + nardo 12.7 ks pa prosudit treba koliko je c 16 jači od narda... a čovjeku se sa ZX klipovi raspadali a šta će bit sa C 16 100km i papa klip, u HR ima par ljudi koji bi mogli složit sa c 16 MHR replicu da traje ko npr due+ sa shotom
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1317
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #32 : 06 Prosinac, 2008, 18:10:55 »
sve ovisi o postelanosti karba ako je gljiva onda dizna 110-120 na jacim auspusima da se ne topi klip da ne nastane rupa na njemu
0981674245

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #33 : 06 Prosinac, 2008, 18:17:44 »
sve ovisi o postelanosti karba ako je gljiva onda dizna 110-120 na jacim auspusima da se ne topi klip da ne nastane rupa na njemu
još uvijek ima boju svjećice nakon što mi se klip istopio, tamno smeđa je, naravio sam da bude bogatija smjesa, al bili su problemi oko silikonskog kabla od svjećice nije valjo i semernig nije valjo, al ni sad se ne usuđujem shot stavit ipak mi se vozi duže a da ide ko gus sa shotom
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline tomof10

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1086
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Neum
  • Moj Skuter: MaLaGuTi F10 LC
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #34 : 06 Prosinac, 2008, 18:38:38 »
ja imam c20 na runneru na serijali  i ide 105-110,postelovan extra i jos cekam tpr,hpc,itd naruceno u sebe isad ce doc ovaj tjedan ako ja mogu voziti c20 na serijali moze i on c16 na mhr replici a ja bi mu preporucio yasuni r jer dobro radi na tom kitu.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #35 : 06 Prosinac, 2008, 18:51:21 »
šta sve ljudi neće stavljat, ne čudi me ako svi ne počnu stavljat Mhr team auspuh na serijalu ili Roost sprint
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #36 : 06 Prosinac, 2008, 18:53:25 »
ja imam c20 na runneru na serijali  i ide 105-110,postelovan extra i jos cekam tpr,hpc,itd naruceno u sebe isad ce doc ovaj tjedan ako ja mogu voziti c20 na serijali moze i on c16 na mhr replici a ja bi mu preporucio yasuni r jer dobro radi na tom kitu.

ne vjerujem daj sliku s danasnjim novinama
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #37 : 06 Prosinac, 2008, 18:56:26 »
peri sam ja karb uštelavo, smjesa je bila odlična, čelo klipa i glava je smeđa, klip je puko kod onog prozora na gornjoj strani, sva sreća pa cilindar i glava nemaju doslovno crtice.
pero eto hac ti je napisao ono što sam ti ja odpočetka govorio.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #38 : 06 Prosinac, 2008, 18:59:55 »
Aiii, kuda ovo vodi  :icon_scratch:
Imao sam taj spuh na tom kitu, i sada imam yasuni r, za koji god da se odlucis, neces pozalit, jer i sa jednim i sa drugim, skut leti, sa yasuniem, malo bolji start, sam osjetio, ali ti kazem, ovi sta pricaju da mhr rep. spuh ne radi sa tim kitom lupaju praznu slamu, jer pricam iz iskustva, i znam kako je skut isao.

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: oče ovo radit??
« Odgovori #39 : 06 Prosinac, 2008, 19:02:21 »
ja imam c20 na runneru na serijali  i ide 105-110,postelovan extra i jos cekam tpr,hpc,itd naruceno u sebe isad ce doc ovaj tjedan ako ja mogu voziti c20 na serijali moze i on c16 na mhr replici a ja bi mu preporucio yasuni r jer dobro radi na tom kitu.

ne vjerujem daj sliku s danasnjim novinama

 :o niti ja...