Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox - novi auspuh  (Posjeta: 20683 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #20 : 02 Prosinac, 2008, 18:17:34 »
moze shot ili nardo bez problema i extra ide na base, samo treba veci karb... :icon_thumright:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #21 : 02 Prosinac, 2008, 18:27:29 »
moze shot ili nardo bez problema i extra ide na base, samo treba veci karb... :icon_thumright:

ako se moze vozit na serijali moze i na base kitu :icon_thumright:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #22 : 02 Prosinac, 2008, 18:38:55 »
A čemu stavljat tak jako otvoren spuh na base? Cilj je dugotrajnost, ne? Shot će ga ubit duplo prije nego neki slabiji spuh! Gle, nije problem ni Yasuni R-a vozit na serijskom motoru, u to smo se uvjerili! Ali sve ima svoj vijek trajanja

Preporuka je nešto tipa ZX jer je najzastupljeniji kod nas, al ako hoćeš nešto van ovoga kaj svi imaju, onda npr. Yasuni Z :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #23 : 02 Prosinac, 2008, 18:40:56 »
pa on trazi auspuh koji ce mu bit dobar na ovaj njegov setup i da nije puno para, a zx mu je sasvim dovoljan i medu jeftinijima...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #24 : 02 Prosinac, 2008, 18:41:16 »
ja vas ne kuzim.naravno da se sve moze.Mozes kupit TCR kit i imat zx-a gore i kakve koristi od toga.Ali vi ocito ne znate da je cilj nabrijavanja iz necega izvuc maximum i onda mozes rec da si napravio dobar posao a ne nesto stavit na motor tek tolko da kazes da to imas gore a to uopce ne radi ni na 70% svog kapaciteta.Evo primjer.onaj ko recimo izvuce npr iz malossi sporta maximum naravno bez diranja cilindra da recimo motor ide 110 po gps-u je recimo puno bolje obavio posao nego neko ko ima npr due+ na motoru i kome motor ide isto ko taj malossi sport ili ajde malo bolje a ima skoro duplo vise konja.To je moje razmisljanje a sad vi pricajte sta hocete.  :icon_thumright:

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #25 : 02 Prosinac, 2008, 18:42:37 »
ja vas ne kuzim.naravno da se sve moze.Mozes kupit TCR kit i imat zx-a gore i kakve koristi od toga.Ali vi ocito ne znate da je cilj nabrijavanja iz necega izvuc maximum i onda mozes rec da si napravio dobar posao a ne nesto stavit na motor tek tolko da kazes da to imas gore a to uopce ne radi ni na 70% svog kapaciteta.Evo primjer.onaj ko recimo izvuce npr iz malossi sporta maximum naravno bez diranja cilindra da recimo motor ide 110 po gps-u je recimo puno bolje obavio posao nego neko ko ima npr due+ na motoru i kome motor ide isto ko taj malossi sport ili ajde malo bolje a ima skoro duplo vise konja.To je moje razmisljanje a sad vi pricajte sta hocete.  :icon_thumright:

I ja potpisujem tvoje misljenje hehe.  :icon_thumright:  :laughing7:
Potpis

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #26 : 02 Prosinac, 2008, 18:44:39 »
pa glupo je raspravljat kad je vec toliko ljudi preporucilo mu zx-a...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #27 : 02 Prosinac, 2008, 18:55:16 »
Ali vi ocito ne znate da je cilj nabrijavanja iz necega izvuc maximum

Čujem Liju u ovim riječima a ne dottorea!  :toothy12:

Gle, ak hoće izvuč maximum onda nek uzme shota! Al opet se vraćamo na staro, dal hoće naj performanse ili dugotrajnost? Sa shotom neće puno dobit na tom karbu i zato je ZX best buy!  :icon_thumright:

Moj motor se ne vrti jako sa ZX-om a ide dobro na base-u
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #28 : 02 Prosinac, 2008, 18:58:11 »
e pa ti imas isti kit ko i on i imas zx-a pa mu mozes rec da motor ide sasvim solidno sa tim spuhom...

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #29 : 02 Prosinac, 2008, 19:02:31 »
e pa ti imas isti kit ko i on i imas zx-a pa mu mozes rec da motor ide sasvim solidno sa tim spuhom...

Pa zato i kažem  :icon_thumright:

Vjerojatno za koji dan probavam narda na svom setupu, samo moram lakše rolice nabavit! Javim dojmove... Al već se bojim kad vidim okretaje preko 10 hiljada...  :icon_scratch: Odma me zimica zgrabi  :laughing9:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #30 : 02 Prosinac, 2008, 19:07:46 »
a joj sta ce nardo cinit roxu... :happy8:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #31 : 02 Prosinac, 2008, 19:11:02 »
a joj sta ce nardo cinit roxu... :happy8:

Pa kad bolje razmisliš, potpuno isto ko i Shot! Zato sam i napisal, samo probavam! I to još nije 100% sigurno¨ :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline pajs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: orij (split)
  • Moj Skuter: aeroxx
  • MojSetup: tp trophy 70
  • MojSpuh: ARROW
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #32 : 02 Prosinac, 2008, 19:43:19 »
pa meni na sa arrowom vrti na 10 - 11 000 o/min pri krajnjoj.

i ovo mi je najvise sto mi se remen digne na variju
...odaziva se na gas ko beskucnici na besplatni rucak...

Offline malaguti f12

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 647
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: samobor
  • Moj Skuter: ponositi vlasnik aerox-a
  • MojSpuh: hmm.......
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #33 : 02 Prosinac, 2008, 22:29:44 »
e pa ti imas isti kit ko i on i imas zx-a pa mu mozes rec da motor ide sasvim solidno sa tim spuhom...

Pa zato i kažem  :icon_thumright:

Vjerojatno za koji dan probavam narda na svom setupu, samo moram lakše rolice nabavit! Javim dojmove... Al već se bojim kad vidim okretaje preko 10 hiljada...  :icon_scratch: Odma me zimica zgrabi  :laughing9:

ka dobijas narada kakvog :toothy9: :rofll:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #34 : 02 Prosinac, 2008, 22:39:41 »
2t Dottore svašta napiso manje više nevažno kake to veze ima šta ne iskoristi ni 10 % auspuha kad će sa shotom ić oko 20% bolje u startu i neki 5-10 više na sat već sa ZX a o zvuku da ne pričam, u shota je 5 put bolji a i kvalitetan je auspuh a i po meni je ZX shit po performancama i nebi ga nikad uzeo da kupujem novi, najbolje stavit neki base auspuh na base kit kao stage 6 pro ili yasuni R neće ga previše klat ali ako je cilj da ide što bolje onda shot, i to na TCR moreš stavit ZX  :icon_biggrin: nije fora u tome što više kit oslabit nego što više izvuć iz njega
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #35 : 02 Prosinac, 2008, 22:43:10 »
2t Dottore svašta napiso manje više nevažno kake to veze ima šta ne iskoristi ni 10 % auspuha kad će sa shotom ić oko 20% bolje u startu i neki 5-10 više na sat već sa ZX a o zvuku da ne pričam, u shota je 5 put bolji a i kvalitetan je auspuh a i po meni je ZX shit po performancama i nebi ga nikad uzeo da kupujem novi, najbolje stavit neki base auspuh na base kit kao stage 6 pro ili yasuni R neće ga previše klat ali ako je cilj da ide što bolje onda shot, i to na TCR moreš stavit ZX  :icon_biggrin: nije fora u tome što više kit oslabit nego što više izvuć iz njega

Dobar je na serijali ali ga u kombinaciji sa 70ccm ne preporučam!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #36 : 02 Prosinac, 2008, 22:45:03 »
ma najbolje da uzme polini evolutio, jelda?  :icon_biggrin: :toothy12: :toothy9: :toothy11: :toothy3: :laughing6: :laughing9: :laughing7:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #37 : 02 Prosinac, 2008, 22:46:45 »
2t Dottore svašta napiso manje više nevažno kake to veze ima šta ne iskoristi ni 10 % auspuha kad će sa shotom ić oko 20% bolje u startu i neki 5-10 više na sat već sa ZX a o zvuku da ne pričam, u shota je 5 put bolji a i kvalitetan je auspuh a i po meni je ZX shit po performancama i nebi ga nikad uzeo da kupujem novi, najbolje stavit neki base auspuh na base kit kao stage 6 pro ili yasuni R neće ga previše klat ali ako je cilj da ide što bolje onda shot, i to na TCR moreš stavit ZX  :icon_biggrin: nije fora u tome što više kit oslabit nego što više izvuć iz njega

Dobar je na serijali ali ga u kombinaciji sa 70ccm ne preporučam!
malo je bolji već seriski auspuh, takav isti je i yasuni Z , a dobar je ZX kad se hoće sačuvat kit jer ne vrti puno a i ne ide tak loše hehe
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #38 : 02 Prosinac, 2008, 22:47:18 »
nek stavi shota, al sa karbom od 17,5 i shotom ne ides nikamo-isprobano, tako da treba i veci karb... valjda 19 je dovoljno mada preporucujem 21

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Aerox - novi auspuh
« Odgovori #39 : 02 Prosinac, 2008, 22:48:42 »
2t Dottore svašta napiso manje više nevažno kake to veze ima šta ne iskoristi ni 10 % auspuha kad će sa shotom ić oko 20% bolje u startu i neki 5-10 više na sat već sa ZX a o zvuku da ne pričam, u shota je 5 put bolji a i kvalitetan je auspuh a i po meni je ZX shit po performancama i nebi ga nikad uzeo da kupujem novi, najbolje stavit neki base auspuh na base kit kao stage 6 pro ili yasuni R neće ga previše klat ali ako je cilj da ide što bolje onda shot, i to na TCR moreš stavit ZX  :icon_biggrin: nije fora u tome što više kit oslabit nego što više izvuć iz njega

Dobar je na serijali ali ga u kombinaciji sa 70ccm ne preporučam!
malo je bolji već seriski auspuh, takav isti je i yasuni Z , a dobar je ZX kad se hoće sačuvat kit jer ne vrti puno a i ne ide tak loše hehe

ma zx je ko original samo sa rezonantnom komorom, lol, na 12000 okretaja ne izdrzi ni 100 km, pukne odmah lol