Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Beverly 500 Cruiser, 2009. - zaletava se gas  (Posjeta: 4091 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline auriga21

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 80
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner 180 SP
Odg: Beverly 500 Cruiser, 2009. - zaletava se gas
« Odgovori #40 : 17 Veljača, 2023, 14:17:52 »
evo da se javim i ja opet...

motor je odvezen na kraju u moto mondo 03.01. na popravak i tamo je bio do 13.02., kad su me zvali da su ga popravili...

Više kvarova je na motoru bilo a glavni je bio to da su (pretpostavljam u ami tradeu u karlovcu) dirali šaraf na zaklopki gasa koja je blindiran iz tvornice i ne bi se smio dirat... uspjeli su ga nastelat nekak u moto mondu... osim toga, na motoru je bio potrgan injektor, potrgana lulica jedne od svjećica i ispušna grana je puštala... još su mi popravili vratašca od rezervara i reparirali prednje amortizere, to sam im ja rekao da rade kad je motor bio već tamo... kad sam došao po motor u moto mondo rekli su da mi fali jedna mala plastika sa desne strane kaj nekakve žice pokriva i da mi fali guma koja stoji preko akumulatora i drži ga na mjestu... oba dijela sam imao, u kojem trenu su nestali sa motora ni sam ne znam, niti koji od servisa ih je sjebao...

svo to veselje me koštalo malo manje od 400 eura (ne računajući plastiku s desne strane i gumu koju moram sad nać i kupit), 7 mjeseci života i živciranja i naravno 7 mjeseci registracije a da se nisam na motoru vozio, tako da vam svima NAJTOPLIJE PREPORUČAM da ami trade i prikratki izbjegavete u najširem luku, ja im iskreno ne bi ni nacrtane ovce dao da čuvaju a jedino što mogu sad je probat ih naguzit preko piaggia sto cu definitivno probat i napravit, ekstra ću se potrudit da imaju nekakve posljedice...

evo i slika računa iz moto monda...

https://postimg.cc/w16dzFZr

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Beverly 500 Cruiser, 2009. - zaletava se gas
« Odgovori #41 : 17 Veljača, 2023, 20:55:26 »
Moto mondo je jedini dobar Pia servis u ZG sa obzirom na trenutne okolnosti (gužva u djelovima sezone) :headbang:
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Beverly 500 Cruiser, 2009. - zaletava se gas
« Odgovori #42 : 18 Veljača, 2023, 06:01:59 »
Sve se bojim sta bi bilo da treba generalku na takvom skuteru raditi. Ja sam tek sada vidio temu, cudi me da nitko nije preporucio bivseg clana Steeefa koji je tata mata za te 4t skutere, ali evo za ubuduće znaš.
Inace u ovlastenima rade svakakvi šusteri,nije to slucaj samo kod motora/skutera nego i kod auta. Cast izuzecima kao sto su prije spomenuti Čok i još par decki koji su radili/rade u ovlastenima,među njima i naš Jog sa foruma.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Beverly200x

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 200 & 500
  • Moja Kaciga: Shoei Raid 1
  • MojSetup: Tvornički
  • MojSpuh: Tvornički prigušivač
Odg: Beverly 500 Cruiser, 2009. - zaletava se gas
« Odgovori #43 : 18 Veljača, 2023, 09:23:10 »
Moto Mondo je za sada jos uvijek dobar servis sto se tice otkrivanja kvarova, popravaka itd. i nadam se da se nece pokvarit. A sto se tice redovnih servisa e tu vole oženit  sto je sasvim razumljivo jer su ovlasteni. Za ami trade sam na pocetku teme napisao da treba izbjegavat u najsirem mogucem luku i ovo mu je jos jedna je*ena reklama.
Drago mi je da si napokon rijesio probleme i da ti se taj motor nece zgadit jer stvarno nije problematican. Moj ima 32 000 km pa evo ga super radi. Nadam se da ces ove sezone nadoknadit i sve izgubljeno u prosloj  :headbang:

Offline faster

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: solin
  • Moj Skuter: Majesty 400
Odg: Beverly 500 Cruiser, 2009. - zaletava se gas
« Odgovori #44 : 22 Veljača, 2023, 18:37:02 »
dobro si i prošao obzirom da je sam injektor(originalni) skoro 200 eura
https://www.motorcyclespareparts.eu/en/piaggio-parts/8720235
« Zadnja izmjena: 22 Veljača, 2023, 18:48:16 faster »

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4109
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Beverly 500 Cruiser, 2009. - zaletava se gas
« Odgovori #45 : 23 Veljača, 2023, 00:08:56 »
znaci sad su dobili semeringe i brisace vilice, htio sam ranije kupiti, pa nisu imali...

kak ti se cini vilica sa ovim uljem? Mislim da je serijski 7.5w ulje