Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!  (Posjeta: 2258 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« : 10 Lipanj, 2022, 12:50:40 »
Momci trebam savjet, u pitanju je skuter iz 98 koji sam jeftino kupio u dobrom stanju pa bi htio da ga malo sredim za voznju. Na masini je sve orginalno osim sto je neko stavio zute federe na kvacilo. Rolnice su bile 8.5gr orginalne ja sam stavio od 7gr. Problem je sto skuter ne dize remen do kraja. Na njemu je orginalni bando remen standardnih dimenzija 691x18x30 koji je sa 18mm debljine vec fino potrosen do 16.5mm. Skinuta je blokada sa variomata ona sto bude iza na peugeot skuterima. Htio bi podici ovaj remen do kraja al ne mogu da skontam na koji nacin. Jedino sto mi pada na pamet je malo duzi remen. Dobro bi mi dosao neki vas savjet.

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16947
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #1 : 10 Lipanj, 2022, 13:00:18 »
kupis novi remen i 8,5g utege i dizat ce ga do kraja

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #2 : 10 Lipanj, 2022, 13:12:54 »
Zaboravio sam napomenut da sam takodjer skidao auspuh  trazio blokadu nisam mogao naci nikakvo suzenje bila je pipa na auspuhu al sam je odsjekao i zavario. Skuter dostize brzinu na ravnom do 65km/h al uzbro jedva 30 ide.
kupis novi remen i 8,5g utege i dizat ce ga do kraja
Mislis da ce na orginalnoj velicini ici do kraja? Meni se cini da bi ipak par milimetara trebao duzi.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #3 : 11 Lipanj, 2022, 20:08:36 »
kome su se zamjerila perca na ventilatoru da ih je izubijao onako  :toothy11:
 kad skines variomat, spojis ga sa ventilatorom, i stavis remen, do koje visine stoji remen?
jel ti remen kad je ugasen skuter, ostane na bolcni variomata ili je stisnjen iznad?

Inace serijski pezo mi je bolje iso sa dayco remenom nego bandom...

edit, sad gledam, nije ni meni serijski vario puno vise dizao, al vidim da nemas limic na variomatu koji drzi da mast ne izlazi..
« Zadnja izmjena: 11 Lipanj, 2022, 20:11:05 Poggiali »

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #4 : 16 Lipanj, 2022, 08:58:43 »
Stavio sam dayco remen 700x17.7x30 medjutim kad ga stavim na zadnje polutke da bi ga nabio na bolcnu moram malo stisnuti polutke da udje unutra i tad opet stoji nekih 5mm u polutkama. Nema veze pomirio sam se s tim da je tako ne kupuje mi se jos jedan remen. Imam drugi problem sad. Naime skuter razvrtava obrtaje na nogari dobro i u ravnici razvija brzinu do 65km/h ali kad uzbrdo krenem padnu obrtaji i uz brdo ide 30km/h i prilicno vuce do pola gasa od pola samo drzi iste obrtaje i ne razvija vise od 30km/h. Dali je problem u centralnom serijskom federu ili nesto drugo. Karburator je ociscen i nastelan na dva kruga gdje ima najvise okretaje a iglica karburatora je podesena na drugi stepen odozdo i ne pravi razliku na bilo kojem je stepenu.

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #5 : 16 Lipanj, 2022, 09:02:09 »
Da napomenem da je sve serijala sto se tice karba i airboxa i da su federi(mali) kvacila zute boje kao i da se prilikom kretanja cuje kako zacvili malo lamela.   ??? :help:

Offline Vragolasti Denis

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 160
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet force
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #6 : 16 Lipanj, 2022, 11:17:44 »
Ovako ocrtan variomat ukazuje na probleme u prijenosu. Remen je serijskih dimenzija kao i rolice. Centralni feder da je pre mekan skuter bi bar podigao remen do vrha na nizbrdici bez obzira sto bi upadao u rupu na uzbrdicma.
Znaci ostao je variomat i polutke. To su jedini pokretni dijelovi jos.

Kod variomata pregledaj stupice po kojima idu klizaci. I provjeri piksu od bolcne.

Polutke skini poklopac na polutkma i vidi jesu li podmazane i u kakvom su stanju kanali i pinovi.

Javi rezultate

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #7 : 16 Lipanj, 2022, 12:10:38 »
Ovako ocrtan variomat ukazuje na probleme u prijenosu. Remen je serijskih dimenzija kao i rolice. Centralni feder da je pre mekan skuter bi bar podigao remen do vrha na nizbrdici bez obzira sto bi upadao u rupu na uzbrdicma.
Znaci ostao je variomat i polutke. To su jedini pokretni dijelovi jos.

Kod variomata pregledaj stupice po kojima idu klizaci. I provjeri piksu od bolcne.

Polutke skini poklopac na polutkma i vidi jesu li podmazane i u kakvom su stanju kanali i pinovi.

Javi rezultate

Ono sto sam ja provjerio do sad je da klizaci variomata uredno klize do kraja ne osjeti se ni malo da igdje zapinje, kad stavim remen izmedju vario i ventilatora ide vise nego sto je ocrtan skoro do kraja. Sto se tice polutki provjerio sam onako na masini kako se otvaraju i uspijem ih rukama otvoriti do kraja, takodjer su polutke ocrtane do kraja znaci da se ipak remen spusta osim sto ne nalijeze na bolcnu u polutkama jer ima ono kao neko uzvisenje u dnu jedne polutke koje ne dozvoljava da remen ide na bolcnu, ne znam dali je to neka vrsta blokade posto sam isto vidio na jos dosta polutki na netu. Provjerim kad dodjem s posla kakvo je stane klizaca i podmazanost pa javim u svakom slucaju.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #8 : 16 Lipanj, 2022, 16:25:23 »
Stavio sam dayco remen 700x17.7x30 medjutim kad ga stavim na zadnje polutke da bi ga nabio na bolcnu moram malo stisnuti polutke da udje unutra i tad opet stoji nekih 5mm u polutkama. Nema veze pomirio sam se s tim da je tako ne kupuje mi se jos jedan remen. Imam drugi problem sad. Naime skuter razvrtava obrtaje na nogari dobro i u ravnici razvija brzinu do 65km/h ali kad uzbrdo krenem padnu obrtaji i uz brdo ide 30km/h i prilicno vuce do pola gasa od pola samo drzi iste obrtaje i ne razvija vise od 30km/h. Dali je problem u centralnom serijskom federu ili nesto drugo. Karburator je ociscen i nastelan na dva kruga gdje ima najvise okretaje a iglica karburatora je podesena na drugi stepen odozdo i ne pravi razliku na bilo kojem je stepenu.

hmm, oznaka na mom dayco remenu je bila 17.5x765 LE 7191
Remen je bio dublje u straznjim polutkama nego bando, jer je bio i nesto kraci i uzi od bando remena. Samo ja sam se igrao i stavljao podloske iza kalote variomata i na bolcnu dok nisam dobio najbolje... Mislim da je isla max 0.75mm podloska bez da pravi problem za kurblu.. Pezo zracno i vodeno hladjenje nemaju iste duzine bolcne i mali zupcanik kurble pa se i sa tim mozes igrati, ja sam svog prije prodao ... Jer i samom promjenom variomata nisam puno dobivao na serijskom skuteru ( probao sam polini i yasuni)

Ja sam na svom sa 8.5g stavio 8g rolice, ostalo je bilo pre lagano, centralni feder od piaggia, serijski, je nesto meksi od pezo federa, pa sam sa njime vozio i male federe kvacila, najmekse kad bi stavio od malossi.a bili bi pretvrdi, onda sam vratio serijske i izbusio par rupa na paknama te time dobio optimalan start. Cim stavis tvrdje, skuter je preslab, pa dugo klizi kvacilo umjesto da sastavi.

Offline Vragolasti Denis

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 160
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet force
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #9 : 16 Lipanj, 2022, 18:38:10 »
Poggiali ti si imao trekkera , a on ima zenitha. Nisu iste duljine blokovi , Zenith ima kraci blok od trekkera.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #10 : 16 Lipanj, 2022, 19:14:48 »
ahaa, sad kad bolje pogledam, nisam skontao da je kraci, onda je sigurno razlika u remenu...

ne znam kolko taj skuter moze serijski ici, ac trekker ima kratku getribu i 80 po satu je max max (da bi kotac napravio krug, zvono se okrene 13.4 puta)... u brdo me vukao 40, ja imam 105 kila...

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #11 : 16 Lipanj, 2022, 21:43:06 »
Momci, nisam mogao skinuti saraf sa kvacila jer nemam alat za to. Iz***ao se 3 sata nema sanse. Uglavnom polutke kvacila se otvaraju normalno ne steka nigdje. Probao sam bez dekla i skuter otvara i zatvara i variomat i polutke kvacila normalno. Medjutim kad skinem kvacilo rasirim polutke do kraja i ubacim remen ne moze da se nagura dalje od ovog nekog "distancera" a ni pri punom gasu ne moze da se spusto dalje. Saljem vam sliku u privitku pa vidite ima li rijesenje za to.

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #12 : 16 Lipanj, 2022, 21:53:05 »
kome su se zamjerila perca na ventilatoru da ih je izubijao onako  :toothy11:
 kad skines variomat, spojis ga sa ventilatorom, i stavis remen, do koje visine stoji remen?
jel ti remen kad je ugasen skuter, ostane na bolcni variomata ili je stisnjen iznad?

Inace serijski pezo mi je bolje iso sa dayco remenom nego bandom...

edit, sad gledam, nije ni meni serijski vario puno vise dizao, al vidim da nemas limic na variomatu koji drzi da mast ne izlazi..

Perca ventilatora su neka prica iz proslosti od kad je skuter bio u nekom drugom vlasnistvu i meni ih je bilo zao hahah

Remen sa variomatom i ventilatorom ulegnr do.kraja, stavio sam par podloski da ga ni ne stisce a i da ima dovoljno lufta da zavrti. Limic na vario sam cuo da je blokada pa sam sminuo svakako nema ulja u njemu.


Ovako ocrtan variomat ukazuje na probleme u prijenosu. Remen je serijskih dimenzija kao i rolice. Centralni feder da je pre mekan skuter bi bar podigao remen do vrha na nizbrdici bez obzira sto bi upadao u rupu na uzbrdicma.
Znaci ostao je variomat i polutke. To su jedini pokretni dijelovi jos.

Kod variomata pregledaj stupice po kojima idu klizaci. I provjeri piksu od bolcne.

Polutke skini poklopac na polutkma i vidi jesu li podmazane i u kakvom su stanju kanali i pinovi.

Javi rezultate

Stupice su ravne klizaci ne zapinju nigdje, polutke imaju ovaj neki prsten koji me otprilike koci.


Stavio sam dayco remen 700x17.7x30 medjutim kad ga stavim na zadnje polutke da bi ga nabio na bolcnu moram malo stisnuti polutke da udje unutra i tad opet stoji nekih 5mm u polutkama. Nema veze pomirio sam se s tim da je tako ne kupuje mi se jos jedan remen. Imam drugi problem sad. Naime skuter razvrtava obrtaje na nogari dobro i u ravnici razvija brzinu do 65km/h ali kad uzbrdo krenem padnu obrtaji i uz brdo ide 30km/h i prilicno vuce do pola gasa od pola samo drzi iste obrtaje i ne razvija vise od 30km/h. Dali je problem u centralnom serijskom federu ili nesto drugo. Karburator je ociscen i nastelan na dva kruga gdje ima najvise okretaje a iglica karburatora je podesena na drugi stepen odozdo i ne pravi razliku na bilo kojem je stepenu.

hmm, oznaka na mom dayco remenu je bila 17.5x765 LE 7191
Remen je bio dublje u straznjim polutkama nego bando, jer je bio i nesto kraci i uzi od bando remena. Samo ja sam se igrao i stavljao podloske iza kalote variomata i na bolcnu dok nisam dobio najbolje... Mislim da je isla max 0.75mm podloska bez da pravi problem za kurblu.. Pezo zracno i vodeno hladjenje nemaju iste duzine bolcne i mali zupcanik kurble pa se i sa tim mozes igrati, ja sam svog prije prodao ... Jer i samom promjenom variomata nisam puno dobivao na serijskom skuteru ( probao sam polini i yasuni)

Ja sam na svom sa 8.5g stavio 8g rolice, ostalo je bilo pre lagano, centralni feder od piaggia, serijski, je nesto meksi od pezo federa, pa sam sa njime vozio i male federe kvacila, najmekse kad bi stavio od malossi.a bili bi pretvrdi, onda sam vratio serijske i izbusio par rupa na paknama te time dobio optimalan start. Cim stavis tvrdje, skuter je preslab, pa dugo klizi kvacilo umjesto da sastavi.
Drug ovo je druga masina, remen preko 720 lupa o deklo i ne nalijeze na bolcnu variomata tako da mi je neizbjezan remen ove velicine koji je ujedno najduzi za ovu seriju.

Momci pomozite mi samo da skontam jel ovo neka blokada ima li rijesenja da se remen spusti nize? Ili je jedino rijesenje druge polutke bez ovog zuba. Pogledajte prethodnu sliku u privitcima.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #13 : 16 Lipanj, 2022, 22:57:18 »
zadnje polutke ti nisu u blokadi, to bude taj dio na nekim polutkama koji malo strsi... mozes  probat druge polutke, ako ove nisu linearne se moze isplatit, ako jesu , ja nebi dirao..

restrikcija/blokada na variomatu ovako nekako izgleda https://sbd.etailercdn.de/media/pimg/o/e/thumbs/264255_2667216.jpg
ti kad si mako onaj limic koji drzi mast na rolicama promjenio si i masu variomata, tako da utice i na tezinu rolica.

Kad je variomat u pocetnom polozaju, remen treba doc do bolcne, ako ne, to je ko da kreces iz "druge" i to ti je to, nemas nekih kemija na serijali, sad ti ostaje prakticki mjenjat potrosene dijelove za iste takve ili ici na tuning...

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #14 : 16 Lipanj, 2022, 23:41:53 »
zadnje polutke ti nisu u blokadi, to bude taj dio na nekim polutkama koji malo strsi... mozes  probat druge polutke, ako ove nisu linearne se moze isplatit, ako jesu , ja nebi dirao..

restrikcija/blokada na variomatu ovako nekako izgleda https://sbd.etailercdn.de/media/pimg/o/e/thumbs/264255_2667216.jpg
ti kad si mako onaj limic koji drzi mast na rolicama promjenio si i masu variomata, tako da utice i na tezinu rolica.

Kad je variomat u pocetnom polozaju, remen treba doc do bolcne, ako ne, to je ko da kreces iz "druge" i to ti je to, nemas nekih kemija na serijali, sad ti ostaje prakticki mjenjat potrosene dijelove za iste takve ili ici na tuning...
Sutra cu vratiti taj dio koji identicno izgleda i nisam siguran dali je to nedto dto drzi mast ili blokada. Logicki vodjen  niti jedna vrsta skutera nema mast u variomatu a ni dio koji drzi mast pa sam skinuo taj dio variomata. Nadam se da  ce tvoja teorija rijesiti problem dizanja remena. Lijep pozdrav javim rezultate sutra poslije 16:00h.

Edit: Remen na praznom hodu lijeze na bolcnu variomata i nategnut je do kraja. Medjutim tako nategnut se ne penje do vrha polutki kvacila sto znaci da nema dovoljnu duzinu. Isto kao sto u polutkama kvacila ne moze zbog ovog ispupcenja sici do dna ne moze se na maksimalnoj brzini popeti na vario do kraja. Sto u logickom smislu znaci da je iako je duzi od serijale remen ipak kratak. Pitanje je dali postoji neki rijesenje? Mozda neko ko se susreo sa istim skutom ili problemom?
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2022, 23:55:00 bezdanas »

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #15 : 17 Lipanj, 2022, 00:25:36 »
ovdi na slici vidis taj limic koji drzi mast i koliko je serijala kod mene dizala remen, nisam uspio sa 2 razlicita remena da dize vise... Limic nema uticaj na to koliko dize, jer ti mozes skroz razdvojit kalotu toliko da rolice popadaju iz kanala sa tim limicem, barem je kod mene tako bilo. Ali ce svakako utijecat na rotacionu masu jer je vario laksi za taj limic i 3 srafa, pa je moguce da je potrebno korigirat tezinu rolica. Za moj je serijski bilo 8.5g tezina, ne znam za tvoj. Ali meni je ljepse radio sa 8g.




Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #16 : 17 Lipanj, 2022, 23:36:46 »
Uradio sam sto ste rekli nije pomoglo. Odustajem od ovoga neka ga ovako nemam zivaca sad. Zna li nekon zasto okolo svijecice bude mokro kad je izvrnem? Na onom prstenu sto sluzi kao dihtung i plus po cilindru bude gdje ide svijecica na onom krugu okolo ne previse al bude mokra.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #17 : 18 Lipanj, 2022, 00:28:39 »
zna ostat mokro, nije strasno.. kakve boje je svjecica, nije crna?

Offline bezdanas

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • Samo polahko...
  • YearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Peugeot Zenith 50cc
  • Moja Kaciga: Da!
  • MojSetup: serijski
  • MojSpuh: hrdjavi
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #18 : 18 Lipanj, 2022, 09:17:48 »
zna ostat mokro, nije strasno.. kakve boje je svjecica, nije crna?
Boja svijecice smedja vuce malo na crvenkasto.
Hvala puno na pomoci.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Peugeot Zenith, dizanje remena pomoc!
« Odgovori #19 : 18 Lipanj, 2022, 13:36:00 »
nemas beda, jbg takav je peza zracnjak, nije nesto jako brz, al zato je meni trosio do 3 litre  :toothy11:
Dobis dosta sa auspuhom i vecim karbom ak budes htio u te vode :)