Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sa runnera vxr 200 na pure jet  (Posjeta: 1925 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline v3kac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner, leonardo
sa runnera vxr 200 na pure jet
« : 12 Siječanj, 2022, 14:51:41 »
sa runnera vxr 200 na pure jet, dali to ima smisla, nekom sa 125 kg ?
Cilj ušteda goriva i top performansa.

Online zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #1 : 12 Siječanj, 2022, 16:04:32 »
u svakom slucaju bolje nego sa runnera na pežu
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2827
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #2 : 12 Siječanj, 2022, 16:50:50 »
ja sam sa xmaxa i v-stroma prešao lagano na Powera 70cc nakitanog, al tu podrazumjevam drevo70, 17,5 karb te đineli GO spuh, potrošnja zagarantirana do 4,5 litara punog gasa.
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #3 : 12 Siječanj, 2022, 18:14:31 »
sa runnera vxr 200 na pure jet, dali to ima smisla, nekom sa 125 kg ?
Cilj ušteda goriva i top performansa.

Usteda na gorivu ima smisla.
Ali razlika u snagi je velika. Sam bi trebao probat vozit pjuru i procjenit dali je to dovoljno snage sa tvoje potrebe.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #4 : 12 Siječanj, 2022, 19:09:23 »
Covjeku sa 125kg tesko da ima smisla tako nesto uraditi..

Online zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #5 : 12 Siječanj, 2022, 19:12:57 »
Bas, nek jednostavno tog runnera vozi kao 50ku tj s manje gasa i trosit ce ispod 5l sigurno, treba samo bit njezan s gasom a ne svaki semafor gas do kraja
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #6 : 12 Siječanj, 2022, 19:57:30 »
Ja mislio onaj Glover s VXR-om dosao ovo pitat. Jer VXR hoce uzeti 5.5l u Zagrebu. 4.5l mi je minimum bio, al to mi dodje kao da vozim 50ccm.

Trebalo bi bacit kalkulacije ako recimo oces dostavljat. E sad, brze vozilo ostvaruje i 2, 3 dostave vise u smjeni od 10, 12h ako se ne varam.
Medjutim ima jedna veoma bitna i inteligentna stvar. Sine moj, ti ako juris u dostavama, ti si kroz koji mjesec plafon karamboliran, to je neodrzivo da jurcas stalno. Ne poznajem ni jednu budalu, a da nije pao i bar se malo posteniie nabio, toliko, da ipak nakon toga mora postavit neki limit. Bolje je bit inteligentan, pa postavit si limit unaprijed. 
To je tako nemoguce drzat dugi tempo, nevjerojatno je kakve te gluposti sjebu, nevjerojatno je cega sam se sve nagledao/izbjegao i sto sve ocekujem.


U svakom slucaju, PJ nije za nikoga.
« Zadnja izmjena: 12 Siječanj, 2022, 20:06:50 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1313
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #7 : 12 Siječanj, 2022, 22:26:01 »
Frend vozi i scim got da je vozio 125 150 200., 50ccm je najisplatljivije za dostave u svemu btv sf2 je vozio 4mj 15 tisuca okrene bez beda
0981674245

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #8 : 13 Siječanj, 2022, 00:39:04 »
Moj mc3 Purejet je u dostavi u 4mj okrenuo 20ak tkm.Hard test polozen

mehanicki kvarovi 0

crijeva visokog tlaka promijenjena jer su u dva navrata pucala

jedan set klizaca i jedan ventilator

jedna svjecica

zadnja guma ubijena

pukla sajla kilometar sata,koju odgađam mijenjati da ne nabija kilometre :laughing6:

3x pao sa bocne nogare,par ogrebotina i iskrivljena rucka kocnice

prosjek potrosnje je 3L

na skuteru je sve oem osim malko pojacane uljne pumpe,cak su rolice prva ugradnja i trenutno broje oko 30tkm ;)



Dobro Pero zbori,prosjecno je dostavljac radio 32-33 dostave sa powerom 70(vozio se par dana dok je purejet bio na izmjeni crijeva i servisu),dok je sa purejetom radio 29-30 dostava :headbang:
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2022, 00:42:45 dario007 »
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #9 : 13 Siječanj, 2022, 09:56:23 »
4 miseca, 20.000km, znaci misecno 5000km, i nek radi cca 25 dana daje cca 200km dnevno!

po gradu! svaki dan! :notworthy:

jebeno!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #10 : 13 Siječanj, 2022, 12:44:45 »
@Rade, samo bih jos malo uljepsao tu sliku o primjerku kojeg si uzeo, ako dozvoljavas.

1. Visokotlacno crijevo nikad ne stradava ako je polozeno kako je u originalu. I uklanjanje zastitne gumene izolacije je problem. Nebitno sve to, uglavnom, statisticki, ta teflonska originalna crijeva su vjecna (potvrdjeno, prpvjereno na desetinama skutera te samo na mojih vise od 100 000 kilometara s purejetima, znaci bas je odvozeno kod mene, plus na to sve kilometraze kojue su skuteri imali).

2. Ventilator ne bi nikad morao mijenjati da je zaljepljen u zvijezdu s 2K ljepilom, jer tada postaje vjecan.

3. Zadnja guma bi durala vise da je bila tvrda smjesa, ali riskirat zivot i polemizirati o tome, bas i nema smisla.

4. Kilometar sajlu, toliko staru, vrijedi nauljiti. Puz takodjer i onda to traje.


Zakljucak: PJ je igra na sigurno. To sam davno konstatirao, dok je sve ostalo lutrija. A zasto je tako, pa zato sto skoro svi dijelovi nikad ne odlaze :D Testirano, provjereno, ozbiljnim metodama.


Sto se tice mase i opterecenja skutera. 125kg opterecenja na Nrgu (100kg) i Runneru (108kg) nije nista, 80kmh se postize, promet se prati bez da te gaze.

Ja vozim na Elstaru 130kg i sigurnih 110kg u opremi bez problema. Gradski promet se prati s lakocom, a vozim se cesto i u dvoje i niti tu nemam kriticnih problema da gmizem.
 Doduse, kad dodje netko sa 70kg, i bez pola skutera, s nekim malim govancetom, onda smo si tu negdje, ili me namaze ako ima priblizno jak setup, i linearno poslozen naravno.



Iskreno, meni pase da PJ propadnu, jer su poceli ljudi nabijat opake cijene u namjeri da se obogate preko noci. Radje neka projekti ostanu u tajnosti, jer ja cinim.dobro djelo da od lesa napravimo najbolji skuter, a na kraju popusim kurcinu.

Statistika je pokazala da, sto si glasniji, i vise govoris - ljudi ti manje vjeruju, odnosno , nikako.
A ako radis u tajnosti, onda bez problema mozes pricu prodavati - jako skupo.


Postoji jos PJ ekipe dostavljaca, iskustva su samo potvrdila ono u sto sam se i sam uvjerio, a ne pada mi na pamet da se to iznosi. Mogao sam napraviti intervju, i tocno znam o kojima se skuterima radi.
S druge strane imam iskustvo u opcoj podrsci dostavljacima, i zamisli kako se legendarni zracnjaci takodjer nafukaju s dosta sitnica, koje stop znace....
« Zadnja izmjena: 13 Siječanj, 2022, 12:58:33 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline v3kac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner, leonardo
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #11 : 13 Siječanj, 2022, 13:29:20 »
Ja mislio onaj Glover s VXR-om dosao ovo pitat. Jer VXR hoce uzeti 5.5l u Zagrebu. 4.5l mi je minimum bio, al to mi dodje kao da vozim 50ccm.

Trebalo bi bacit kalkulacije ako recimo oces dostavljat. E sad, brze vozilo ostvaruje i 2, 3 dostave vise u smjeni od 10, 12h ako se ne varam.
Medjutim ima jedna veoma bitna i inteligentna stvar. Sine moj, ti ako juris u dostavama, ti si kroz koji mjesec plafon karamboliran, to je neodrzivo da jurcas stalno. Ne poznajem ni jednu budalu, a da nije pao i bar se malo posteniie nabio, toliko, da ipak nakon toga mora postavit neki limit. Bolje je bit inteligentan, pa postavit si limit unaprijed. 
To je tako nemoguce drzat dugi tempo, nevjerojatno je kakve te gluposti sjebu, nevjerojatno je cega sam se sve nagledao/izbjegao i sto sve ocekujem.


U svakom slucaju, PJ nije za nikoga.


 :laughing6: :laughing6: :laughing6: Pero pero nisam taj .... runner mi je uzimao oko 4.5 litre na 100 ali 100 km dnevno kad mi treba skuter mi nije ništ.

Stvar je takva da često vozim relaciju Zagreb Vrbovec cca 45 km, uglavnom idem zbog radova na imanju, pa me na škrtost primora jel si zbrajam utroške za materijal ..na kuču u izgradnj i to kaj potrošim na gorivo...pa onda škrtost...

Offline Vragolasti Denis

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Banned!
  • Postova: 160
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Jet force
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #12 : 13 Siječanj, 2022, 13:34:03 »
Purejet trosi 2l manje od toga trosi samo onaj el. choper s neonkma.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #13 : 13 Siječanj, 2022, 13:45:57 »
Ja sam jednom sa Dottoreom iso do rijeke, oba na vxrovima, i malo smo se zivlje vozili, kad smo tankali u Rijeci, ispalo mi je potrosnja ispod 4l, jedino sta sam onda imao ispod 90kg... probaj dopumpat gume i dr pulley rolice, mozda kaj skines potrosnju prije prelaska na pj  :icon_biggrin:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #14 : 13 Siječanj, 2022, 13:54:24 »
Ma znam da nisi, ovo je sve javno pa nek se vidi.


Zaboravio sam rec, i napomenut za Radetov skut, da PJ s rezo auspuhom uzima jos manje, jer rezonka vec s 1/3 gasa krene punit i ide kao serijski spuh na 3/4 gasa. Sve te bacve i serijski, traze puni otklon gasa.


Jedan od skutera koji se brutalno proslavio, je onaj od Danijela koji je bio tu predstavljen i prodan, Crveni Nrg mc3. Decko ga je nemilice vozio, i vidjao sam ga u nekoliko navrata (kao i sve hardcore vozace koji ganjaju 10+ sati dnevno), i na kraju ga je zaustavio karambol, prilikom oduzimanja prednosti. A bome je i svaki put gasirao s Extrom gore.

S druge strane, jedan Srbin je odgulio 7000km u 2 mjeseca bez da je ista naucio o bilo cemu na skuteru, i netko nije stavio obujmicu na gumeno koljeno iz airboxa (kupio skuter i odmah krenuo u hardcore dostavljacke vode), i u jednom momentu dok je radio bunny hoop s katedrale drito na Trg, odvojila se malo guma i poceo je vuci zrak direktno izvana. Da stvar bude gora, posto nije reagirao na dublji zvuk masine, docekao je i prvu kisu, pa je zadnji kotac nabacao blatnjave smjese, a masina je to veselo sukala sve dok se kompersija nije spustila da je tesko poceo paliti...




Ja sam jednom sa Dottoreom iso do rijeke, oba na vxrovima, i malo smo se zivlje vozili, kad smo tankali u Rijeci, ispalo mi je potrosnja ispod 4l, jedino sta sam onda imao ispod 90kg... probaj dopumpat gume i dr pulley rolice, mozda kaj skines potrosnju prije prelaska na pj  :icon_biggrin:

Jel to bilo priie 15 godina kad smo isli na Grobnik?
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline v3kac

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 278
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner, leonardo
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #15 : 13 Siječanj, 2022, 14:00:33 »
dakle još bolje da uzmem nrg-a doduše to mi je bio i plan  :icon_biggrin: i bačvicu

ubrzanje nije toliko parametar bitno je top speed i km kroz litru sa 125 kg majke mase   :icon_biggrin:

Imam u šteku još f12 max 200 vxr sam prodao, pa ču mu još dati malu šansu ali 4.5 na 100 mi je za te potrebe malo previše.

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4108
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #16 : 13 Siječanj, 2022, 14:02:51 »
Ma znam da nisi, ovo je sve javno pa nek se vidi.


Zaboravio sam rec, i napomenut za Radetov skut, da PJ s rezo auspuhom uzima jos manje, jer rezonka vec s 1/3 gasa krene punit i ide kao serijski spuh na 3/4 gasa. Sve te bacve i serijski, traze puni otklon gasa.


Jedan od skutera koji se brutalno proslavio, je onaj od Danijela koji je bio tu predstavljen i prodan, Crveni Nrg mc3. Decko ga je nemilice vozio, i vidjao sam ga u nekoliko navrata (kao i sve hardcore vozace koji ganjaju 10+ sati dnevno), i na kraju ga je zaustavio karambol, prilikom oduzimanja prednosti. A bome je i svaki put gasirao s Extrom gore.

S druge strane, jedan Srbin je odgulio 7000km u 2 mjeseca bez da je ista naucio o bilo cemu na skuteru, i netko nije stavio obujmicu na gumeno koljeno iz airboxa (kupio skuter i odmah krenuo u hardcore dostavljacke vode), i u jednom momentu dok je radio bunny hoop s katedrale drito na Trg, odvojila se malo guma i poceo je vuci zrak direktno izvana. Da stvar bude gora, posto nije reagirao na dublji zvuk masine, docekao je i prvu kisu, pa je zadnji kotac nabacao blatnjave smjese, a masina je to veselo sukala sve dok se kompersija nije spustila da je tesko poceo paliti...




Ja sam jednom sa Dottoreom iso do rijeke, oba na vxrovima, i malo smo se zivlje vozili, kad smo tankali u Rijeci, ispalo mi je potrosnja ispod 4l, jedino sta sam onda imao ispod 90kg... probaj dopumpat gume i dr pulley rolice, mozda kaj skines potrosnju prije prelaska na pj  :icon_biggrin:

Jel to bilo priie 15 godina kad smo isli na Grobnik?

Nisi ti onda bio sa nama, mislim da je Lav iso sa mitom  :icon_biggrin:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #17 : 13 Siječanj, 2022, 23:38:12 »
U pravu je Pero,ja sam zaboravio napomenuti da je puknuce crijeva bilo jer je neki biser poskidao izolaciju i crijevo se gulilo od ramu dok nije probilo teflon,tako da sam nabavio originalna crijeva sa izolacijom i jos dodatno izolirao na nekim mjestima koja su mi djelovala "kriticno",tako da su sad vjecna.

Na skuter sam stavio Molas gume jer sam garantirao da ce se skuter vozit kao formula,cak i po mokrom,sto se i obistinilo.Cijena je brze trosenje guma,ali bar nema totalke i potrganih plastika.

Zaboravio sam napomenuti i da je tvornicki amortizer procurio vec u prvim danima,da je zamjenjen najjeftinijim rms-om koji se pokazao dosta dobrim.

Vilica je standardno probusena i nafilana mast u nju.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: sa runnera vxr 200 na pure jet
« Odgovori #18 : 14 Siječanj, 2022, 14:01:05 »
Ma znam da nisi, ovo je sve javno pa nek se vidi.


Zaboravio sam rec, i napomenut za Radetov skut, da PJ s rezo auspuhom uzima jos manje, jer rezonka vec s 1/3 gasa krene punit i ide kao serijski spuh na 3/4 gasa. Sve te bacve i serijski, traze puni otklon gasa.


Jedan od skutera koji se brutalno proslavio, je onaj od Danijela koji je bio tu predstavljen i prodan, Crveni Nrg mc3. Decko ga je nemilice vozio, i vidjao sam ga u nekoliko navrata (kao i sve hardcore vozace koji ganjaju 10+ sati dnevno), i na kraju ga je zaustavio karambol, prilikom oduzimanja prednosti. A bome je i svaki put gasirao s Extrom gore.

S druge strane, jedan Srbin je odgulio 7000km u 2 mjeseca bez da je ista naucio o bilo cemu na skuteru, i netko nije stavio obujmicu na gumeno koljeno iz airboxa (kupio skuter i odmah krenuo u hardcore dostavljacke vode), i u jednom momentu dok je radio bunny hoop s katedrale drito na Trg, odvojila se malo guma i poceo je vuci zrak direktno izvana. Da stvar bude gora, posto nije reagirao na dublji zvuk masine, docekao je i prvu kisu, pa je zadnji kotac nabacao blatnjave smjese, a masina je to veselo sukala sve dok se kompersija nije spustila da je tesko poceo paliti...




Ja sam jednom sa Dottoreom iso do rijeke, oba na vxrovima, i malo smo se zivlje vozili, kad smo tankali u Rijeci, ispalo mi je potrosnja ispod 4l, jedino sta sam onda imao ispod 90kg... probaj dopumpat gume i dr pulley rolice, mozda kaj skines potrosnju prije prelaska na pj  :icon_biggrin:

Jel to bilo priie 15 godina kad smo isli na Grobnik?

Nisi ti onda bio sa nama, mislim da je Lav iso sa mitom  :icon_biggrin:

E sjecam se Lava, a tad nisam bio. Al jesam onaj put kad si imao Serdarevica bez db killera. Brijem da mi je to bila ujedno i prva (ili druga) voznja do mora ikada s 2 kotaca.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<