Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner zaustavljen godinama ne želi otići  (Posjeta: 15746 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #20 : 16 Studeni, 2021, 16:15:06 »
Ažuriranje: uspio sam natjerati zračni injektor da radi, wow!

Sad imam problem da se motor upali na 1-2 sekunde i ugasi.
Mislim da ću morati promijeniti sve o-prstenove sklopa mlaznica, pumpe goriva i kompresora, zar ne? O ringi ako na oko nisu oštečeni su ok. Promjeni samo one koje misliš da nisu ok, jer su inače vječni, ako se jih ne dira ili na silu sklopljeni bez pomoči ulja.
Gdje ih mogu pronaći? Težko. Tebaju bit iz vitona. Odnesi onog koji je oštecen, kde prodaju avto djelove in nek pokušaju pronač takav. Ili piaggio servis. Vidio sam da teflonski prsten mogu sam napraviti, ali o-prstenova (posebno onih na benzinskoj pumpi) nema nigdje.
Uzeo sam one mađarske, ali nisu dobre! Ja isto.Obični gumeni su i nisu OK.

Koju svijeću preporučate?NGK ZMR7AP ili NGK CPR8E razmak elektrode na 0,9mm. Ovako je meni na 50ccm naviše odgovaralo
Mora li filtar zraka biti specifičan za Purejet? Ne
Vidio sam da je original specifičan za purejet, a i Malossi je specifičan za purejet, ali negdje sam pročitao da su i one verzije s karburatorom u redu.

Hvala na pomoći!
« Zadnja izmjena: 16 Studeni, 2021, 16:44:01 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #21 : 16 Studeni, 2021, 18:25:01 »
E bravo @Zigas na kolegijalnosti i volji da pomogneš čovjeku. A vidim i da ima volju i da ne sjedi prekrštenih ruku i čeka da mu neko drugi odradi posao. Ne treba se ustručavati sa savjetima u ovom slučaju. Ako ga uspijete popraviti ovako preko foruma, skidam kapu, stvarno bi bilo cool ;D

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #22 : 16 Studeni, 2021, 22:38:57 »
Za svaki slućaj napravi test regulatora pritiska. Da nije probijo. Kad sklapaš nazad regulator, najprije stavi mali i veliki o ring u kučište i tek onda sa malo ulja uguraj regulator nazad, tako 100% nečeš uništiti o ringe. Nije to jedi način, a meni taj radi OK. A ova dva najviše puta stradaju, kod netko na silu sklapa nazad.



Imaš u komentaru videa objasnjeno kako znaš da nije OK. Stavi si tekst u prevoditelja.
« Zadnja izmjena: 16 Studeni, 2021, 22:41:19 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #23 : 07 Prosinac, 2021, 23:21:23 »
Vratio sam se, ispričavam se ako više nisam ažurirao ali zbog posla nisam imao vremena popraviti skuter.
Danas sam išao raditi nove testove (podsjećam da sam ga uspio upaliti ali se odmah ugasio), a sad opet ne ide zračni injektor.
Ne razumijem što dovraga nije u redu. Jedino što mi pada na pamet je da postoji kabel koji ostvaruje kontakt unutar "trake" kabela koji dolazi do terminala koji ide do upravljačke jedinice i koji, svako malo, pomičući skuter, kablovi kreću li se i ostvaruju ili ne uspostavljaju kontakt.
Ako moram otvoriti sve "snop" kabela, to je nered, onda bi ostali slobodni osim ako ne upotrijebimo tone električarske trake.

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #24 : 09 Prosinac, 2021, 00:07:58 »
Dakle, shvatio sam zašto ovaj put zračni injektor nije radio: stavio sam previše ulja u zračni kompresor u vrijeme ponovnog postavljanja, a ulje je ispucalo u zračnu cijev koja ide do tijela za ubrizgavanje!
Sada sam ipak sve ponovno sastavio, zamijenio slomljene O prstenove (preuzete iz drugog rabljenog sklopa injektora), no motor se neće uključiti. Ako pokušam napuniti pumpu goriva (uključujem i gasim ključem) nakon nekog vremena zasvijetli na 1-2 sekunde ali onda je to to; Pumpu goriva uvijek moram puniti mnogo puta. Ipak, radi dobro jer ga benzin koji dolazi iz rezervoara dobro usisava (filter goriva je bio prazan i kada sam napunio pumpu isisavao je benzin iz rezervoara puneći filter, tako da nema gubitka zraka, barem tako čini se).
Svjećica nije nova ali sam probao drugu koja je skoro nova i ništa se ne mijenja.
Teflonski prsten još nisam promijenio jer prije nego što ga stavim želim biti siguran da više ne moram vaditi mlaznicu zraka i samim tim ga oštetiti. Montiram ga ako znam da motor dobro pali i radi, inače moram kupiti drugi prsten.
Što mi preostaje da probam?
Hvala

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #25 : 09 Prosinac, 2021, 23:41:18 »
Bok, uspio sam ga pokrenuti i zadržati ga dugo !! Da ga upalim prvih nekoliko puta morao sam upotrijebiti sprej raspršen u usis (motor je bio pun ulja i zapravo je puno dima izlazilo iz prigušivača pri uključivanju).
Sad ga mogu uključiti tipkom, problem je što mi ne drži minimum. Može li biti zato što nisam zamijenio teflonski prsten? Uspio sam ga staviti, ali ne i zategnuti, pa sam koristio drugi injektor sa rabljenim prstenom.
Hvala na pomoći!!

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #26 : 19 Prosinac, 2021, 00:06:14 »
Vratio sam se.
Nakon mnogo pokušaja s tipkom za pokretanje, uspijevam natjerati skuter da se počne igrati s tijelom za gas (ne izravno s gasom). Ali ne drži na minimumu, pa čak i ako ga nastavim pojačanim nakon nekog vremena, ugasi se. Kad se motor malo zagrije, mogu ga pokrenuti gotovo odmah.
Ako izvadim svjećicu, ona je čađavo crna.
Napravio sam test regulatora tlaka i ne curi, tako da bi trebao biti dobar. Filter zraka je čist a spužva nova. Svijeća je nova. Očistio sam letvice i dobro se otvaraju. Benzinski injektor neprestano prska.
Moje sumnje ostaju na pumpu goriva jer ako maknem crijevo na držaču injektora, nema jakog ``guranja'' kada ga pustim (kao da nema dovoljno pritiska), a na kompresoru zraka jer ako ja napravi test da vidiš da li mlaznica za zrak, postavljena na držač injektora, raspršuje benzin, ništa ne izlazi, znak da možda nema puno zraka.
Što kažeš? Očajan sam, ne znam više što da radim jer pumpa za gorivo dobro usisava (filter goriva je bio prazan i kad je pumpa upalila isisala je gorivo iz kruga, punila filter) i skinuo sam i očistio kompresor i stavi ga na klip dobro se pomiče i dobro brtvi.
Hvala onima koji će mi pomoći!

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #27 : 24 Prosinac, 2021, 23:10:10 »
Zdravo,
Zamijenio sam regulator tlaka onim iz radnog skutera, ali nisam riješio problem.
Pokušao sam promijeniti 3 svjećice od kojih je jedna nova i sad više ni ne idu (pokisnu ali motor ne pali, iskra ima).
Hvala na pomoći i sretan Božić!

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #28 : 21 Siječanj, 2022, 23:48:35 »
ažuriranje
Kako nisam bio siguran u test sa zadnjom mlaznicom, kupio sam ovaj regulator tlaka da se uvjerim da je dio nov.
https://www.ebay.com/itm/363452776458
Skuter ne pali isto, ako maknem rezervoar injektora ima malo benzina, ali znao sam da ako je regulator tlaka dobar, benzina ne smije biti. Što misliš?
Da li regulator koji sam kupio nije pravi ili ima drugih problema?
Hvala vam

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #29 : 22 Siječanj, 2022, 01:28:43 »
Ako je regulator nov, trebao bi biti ok. Jedan od gornjih o ringa nije dobro sjeo. Verovatno onaj mali. Pravilni postupak, kad sklapaš regulator je, da prvo staviš mali o ring u kučiste i onda guraš regulator sa večim oringom unitra. Za lakše guranje trebaš nauljiti oba o ringa. Onda pogledaš, da je onaj drugi mali o ring, koji je za zrak, koji dođe u čašicu na mjestu. Tek sada stavljaš čašicu. Opet je važno, da je prvo u čašici oring i tek onda ona plastična distanca. Opet z malo ulja staviš čašicu i stegneš šravima.
Purejet racing :aprilia:

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #30 : 22 Siječanj, 2022, 13:28:31 »
Bok Zigas,
da, napravio sam ovo, prvo sam stavio mali o-prsten koji je bio tamo s regulatorom unutar tijela injektora, zatim veliki direktno na regulator, oboje sam nauljio i kada sam ga montirao na tijelo injektora osjetio sam klasično ' 'klak'.
Ista stvar s dijelovima tave.
O-prstenovi su svi zdravi (zeleni injektor, regulator tlaka, posuda).
U ovom trenutku mislim da ni novi regulator nije dobar jer ima benzina u spremniku, ali povratne informacije od prodavača bile su sve pozitivne...
Gdje mogu pronaći novi 100% radni regulator da napravim posljednji test s ovim dijelom prije nego što prijeđem na druge kontrole?
Hvala vam

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #31 : 22 Siječanj, 2022, 19:10:39 »
https://www.ebay.com/itm/New-Fuel-Injection-Pressure-Regulator-For-CHRYSLER-DODGE-PLYMOUTH-PR211-5277829/151392212808?hash=item233fadd748%3Ag%3AIEQAAOSw~TBa~UyA&LH_BIN=1

Naruči ovog. Taj je od 3 bara (original 2,5 bara). Malo treba prerade. Trebaš borerom 5mm probušit onaj pipac izpod, dok ne izpadne. Radit če i taj. Bit če malo jači. Ako bi u fazi zagrijavanja malo popucao zbog jače smjese, možeš TPS probušit iz 18mm na 20mm.
« Zadnja izmjena: 22 Siječanj, 2022, 19:20:00 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne %u017Eeli oti%u0107i
« Odgovori #32 : 24 Siječanj, 2022, 13:18:33 »
Hvala Zigas, prije nego uzmem još jedan komad, ipak bih volio odraditi zadnje probe s onim što imam.
Na primjer, bojim se da su brtve cilindara loše jer je rashladna tekućina nestala (za više od 10 godina mogla bi i ispariti i iscuriti iz brtvi).
Kako mogu znati da li čak i vrlo malo vode ulazi u cilindar? Mogu li probati maknuti svu vodu i upaliti motor da vidim da li ne pali jer je i on u cilindru?
Ili, može li biti problem s lošom kompresijom zbog uljnih brtvi vratila? Motor je prešao samo 9000 km i bio je u redu prije nego što se više nije koristio, tako da mislim da cilindar nema problema s habanjem ili zaglavljivanjem.
Još jedno pitanje: Je li se plavi O-prsten mlaznice mogao stisnuti kada sam ga ponovno sastavljao i tako stvoriti probleme s kompresijom? Promijenio sam teflonski prsten.
Međutim, kad se jednom upali, svijeća odmah pocrni od čađe. Koji je simptom? Previše benzina?
Hvala vam
« Zadnja izmjena: 24 Siječanj, 2022, 14:24:07 PJIta »

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #33 : 25 Siječanj, 2022, 15:25:34 »
zatim, vidio sam da kad se motor upali, nekoliko kapi vode izlazi iz prigušivača, pa sam odlučio ukloniti svu rashladnu tekućinu. Sada motor dobro pali, ali se gasi nakon 2-3 sekunde.
Od tada ću morati mijenjati brtve, rastavljao sam cilindar i našao sam klip sa ovom oznakom na usisnoj strani (ostatak klipa i cilindar nemaju tragove).
Kažete da se kompresija može narušiti i da zato ne radi dobro? Kako se to moglo dogoditi kad je motor bio u redu kad je zaustavljen?
Je li ovaj klip dobar ili je kineska stvar? https://www.ebay.it/itm/142437169184?_trkparms=ispr%3D1&hash=item2129eab820:g:3eMAAOSwcj5ZXfbd&amdata=enc%3AAQAGAAACoPYe5NmHp%252B2JMhMi7yxGiTJkPrKr5t53CooMSQt2orsS9d9gBrkNbRQtRn8MVXnYkoLQfKw1U4bqT7pcbCr5tybTlkJhkJhbSjuEOXVDT%252Fyc8G6gjcVwGSokNchiD3V44%252BAF4KF0HHBa2gsn0rmINXhxddBySpdVGwgJWhkjeNyWKuqZ3ZRrXplHhZ3fh9okPdtn1QD4V4r0XNtI3p5BYQe281hBLccuKNpJpW%252BbzMB1K%252BMYoilaaRpoLde1vDdoGuWHh8b3%252FTzyWu%252BgB%252F2W3cfYLEWNk8fcaK6UXrQvOm%252FmkzIg5K%252FuULERBw79NROws8tl41dsNkNZXuwXmAZ%252F54zcQVlhjzH7ozAblV6bwlxsGbtmslvLPdZfdq7ah2t%252BK6qc57XEeV%252BH8%252FXHtudOCrd%252BqJ3hL6J4t3Uu37s9rWH7T6PO1g45DbOEsRoRQIBZ14tt05RHO9M8pmp4sLmdsppFvfQrJSpNJE33SWYYm9QaWMUNA8D9L5rHejasxeCoS1gl9A5BNpCFaBynvQ7NAxwQSgd%252FP4nBFvRoKkIuUC8EsuY%252BgVO2WEMFOdwLr5QyY13OT8doWSNIUw904DZ2wgq1nyFnkuGf1JjPq47QaleiOx4AlhvqJVoDAD3KpD1XDXSESGEipltHMTFKF3eCCWaQYjvF%252BIpYdLQNBjgrUPqZzYPkyLBAK7SC7pT78eUW8d4z7rZBAr4O5X8ung8oelMnJhXG3LI6Lb5RMY5s9qZEmAvjl%252FKIRIlj6PQ9pKqVhpTAvo5FQ8GARnQKam6Z0OYurIKqL5Kf9l1MyheJXblmh32Sd5eKZRxsNmfdBYB0bLBZKWoabdxYqM93ceCJhLTq6Ue3JOFTyDNvESkvhRswUD8CMC60Eg%252B9KG2Pu7WmbQ%253D%253D%7Cclp%3A2334524%7Ctkp%3ABFBMhODHk9Jf
Što bi mogao biti pouzdan klip?
Hvala vam


Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne %u017Eeli oti%u0107i
« Odgovori #34 : 25 Siječanj, 2022, 15:26:36 »







« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2022, 15:29:33 PJIta »

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Runner zaustavljen godinama ne %u017Eeli oti%u0107i
« Odgovori #35 : 25 Siječanj, 2022, 16:29:20 »









To je još OK. Možes samo sa 2000 vodobrusnim šmirglom očisti klip i cilindar ako ima tragova. Možeš preventivno staviti nove original klipne prstene in nove brtve. Ja milslim, da su prsteni još ok. Izvadi gornji prsten. Stavi ga u cilinar i klipom gurni 1-1,5 cm duboko i slikaj zazor. Ako možeš izmeri taj zazor. Ako ne na oko, ču ti reči ako su ok.
« Zadnja izmjena: 25 Siječanj, 2022, 20:05:58 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #36 : 29 Siječanj, 2022, 00:49:39 »
Tipi di traduzione
Traduzione del testo
Testo di origine
1.442 / 5.000
Risultati della traduzione
Klipnim prstenovima sam izmjerio mjerač. On nam daje 0,20 pa su i dalje dobri.

Sve sam ponovo sastavio sa novim brtvama ali nisam stavio antifriz. Ako ga pokušam uključiti, radi 1-2 sekunde i ugasi se; kad se onda pokusajem motor zagrije, pali i na 4-5-6 sekundi ali ako dam gas uvijek se ugasi. Svijeća postaje čađavo crna

Ne znam više što da osjećam, uradio sam sve:
- čiste brizgaljke
- testirano sa 4 potpuno nove svijeće
-Promijenio sam teflonski prsten (možda kao što je spomenuto u nekoj drugoj poruci ili se prsten ili O-prsten mogao oštetiti kada sam montirao injektor na glavu jer je ušao uz puno truda, ali sam također pročitao da je u teorija bi motor trebao raditi isto, najvise nakon nekog vremena mlaznica pregori)
- Zamijenio sam regulator tlaka onim na ebay linku
-očistio kompresor zraka

Bez manometara za provjeru tlakova, pokušao sam staviti prst ispred cijevi zračnog kompresora i tlak je vrlo nizak; Može li to biti zbog činjenice da motor ne radi dobro (možda se benzin ne raspršuje dobro i stoga se svjećica odmah smoči)?
Ipak sam očistio kompresor (plosnata opruga ventila radi dobro), klip nema tragova i u svakom slučaju, kao i ostatak skutera, ima samo 9000 km.
Ako stavite prst ispred kompresora, osjećate li jako zrak?

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #37 : 29 Siječanj, 2022, 06:48:00 »
Kolko ti daje tlaka pumpa za benzin. Kad daš kontakt izmeri. Trebala bi imat 8-11 bara. Zračni kompresor min 4,5 bara. Koje svječice koristiš? Firma i oznake. NGK-R ZMR7AP, CR8EKB, CR7EKB, CPR8E ili Champion RG6YCA, RG6YC.
Purejet racing :aprilia:

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 102
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #38 : 29 Siječanj, 2022, 13:38:37 »
nažalost nemam manometar za mjerenje tlaka benzinske pumpe i kompresora.

Isprobao sam i RG6YCA i RG6YC svjećice, sve nove

Od crijeva koje ide od kompresora i dolazi do držača injektora, ako stavim prst ispred njega ne čuje se skoro ništa, ako stavim pištolj zračnog kompresora na 4-5 bara umjesto toga čuje se, znači da kompresor motora ne dolazi do tog tlaka?
Budući da motorni kompresor nema propuštanja, koji je razlog zašto ne daje dovoljan pritisak? Nisam zamijenio cijev ali ne curi (puhnuo sam pištoljem i zatvorio jednu stranu i ne izlazi zrak uz cijev)

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Runner zaustavljen godinama ne želi otići
« Odgovori #39 : 29 Siječanj, 2022, 15:06:38 »
Spoji motor na pištolj vanskog kompresora, aktiviraj pištolj i pokušaj upalit. Nema veze koliko ima tlaka samo da ima preko 4,5 bara. Ako upali i radi. Krivac je zračni kompresor. Ako je kompresor od motora može se ga odtvoriti očistiti i mora opet da radi, oko nije klip ili prsern oštečen.
« Zadnja izmjena: 29 Siječanj, 2022, 20:12:16 Zigas »
Purejet racing :aprilia: