Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kupnja novog auta  (Posjeta: 21493 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2789
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Kupnja novog auta
« Odgovori #100 : 26 Veljača, 2021, 21:01:22 »
na Kodijaku kad sam išao uzet, bio je automatik, i to mi se sviđa kao izbor. Vozio sam davnije dostavnog sprintera automatika, i doslovno me naučio puno taj kombi u svijetu automatika i jako sam se tad zaljubio. napravio sam sa njime oko 90.000 km u 6 mjeseci na relaciji Zadar - Brodarica - Skradin u dostavi i doslovno, naučiš se prebacivati brzine sa pedalom gasa, jedno vrhunsko iskustvo koje sam probao, a na kumovom 323i automatik benveju sam također probao istu stvar i stvarno je radilo to šaltanje a bome i na kodijaku prije 20.etak dana. Od tada, oduševljen automatikom, ali u DSG i fauve grupaciji dolazi samo u obzir nov jer i 50.000 km lošije i divlje vožnje može ga načet i dobit posli vreću govana. Neki ljudi kojima se divim imaju DSG 2,0 i 1,9 TDI po 400.000 km bez otvaranja getribe i mašine tako da smatram da je kvar DSG samo do stila voznje
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Kupnja novog auta
« Odgovori #101 : 27 Veljača, 2021, 09:58:21 »
Sretno sa passatom, pravi izbor si napravio, pogotovo za tu di zivis  :icon_thumright:

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1997
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Kupnja novog auta
« Odgovori #102 : 27 Veljača, 2021, 10:02:05 »
...pa vitara je gotovo ista kao passat po dužini, a mjesta nema ni za prdnut. koljena mi imaju modrice od vožnje u vitari...
Vitar 4.175 a passat 4.766 duzine
To je skoro 60cm razlike, nije to malo