Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo  (Posjeta: 11453 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« : 14 Srpanj, 2019, 16:16:19 »
Evo nakon gledanja čime zamjenit dotrajali XT600e, došlo Visočanstvo  :icon_biggrin:

Troumio sam se između novog Kymca Downtown 300i, odnosno Kawasakia J300, nove Yamahe Xmax 300i iron max koju sam umalo i uzeo... i Majestya.

Kako se nikako nisam mogao riješiti XT-a, našao sam jednog lokalca koji je bio pristao na zamjenu ključ za ključ... no taj Majesty je bio 2006g, imao oko 35000km, udaran, dio šasije što drži prednju masku puknut... no ipak sam probao đir i oduševio se zaštitom od vjetra i položajem sjedenja koji je nekako "u skuteru"

No zamjena se nije dogodila jer mi se neda puno cackat po skuteru, pa sam otišao malo po njuškalu i našao ovog mog ljepotana u Splitu. 2009g, 9600km sa cijenom od 4000€. Da su kilometri originalni dokazuje servisna knjižica, kao i gume koje su godišta ko i skuter... izgledale mi kao nove kako je garažiran...

Brže bolje sam otišao po njega... i evo ga :







Nakon XT-a prvo što sam primjetio je to da se skroz drugačije "ruši" u zavojima. Doveo sam ga autocestom... držao sam ga na 130-150km/h i jedino što sam želio nakon 15min vožnje su čepići za uši jer sam oglušio od udara vjetra u kacigu  :laughing7:

Potrošnja mu je skroz ok, taj prvi dan sam ga baš ganjao... i potrošnja nije prelazila 5.5L

Super su mu pretinci naprijed, lijevi je ogroman i može se zaključati... a desni je manji, dovoljan za mobitel i novčanik... bez zaključavanja.

Sic se otvara okretanjem brave paljenja u lijevo, ispod vozačevog dijela stane jedna kaciga, a ispod suvozačevog druga. S tim da je prostor ispod suvozača dizajniran da iza kacige ima još mjesta za jaknu ili tako nešto... te oko kacige mjesta za bubrežnjak, rukavice itd... mala zamjerka jer se taj prostor dijeli na prednji i stražnji dio kad se sic preklopi, te uvijek treba paziti da nešto ne ostane na sredini.

Sa skuterom mi je došao nosač i kufer Givi V46... u poklopcu ima plastika za dokumente, dolje u kuferu lastika za držati kacigu ili drugi teret na mjestu. Imam plan i gore na njega staviti nosač za dodatni teret kad već ne može prikolicu vuć... :toothy10:

Od radova na skuteru imam očistiti filtere, zamjeniti ulje u mašini i getribi... i posložiti prijenos, jer mi nakon kretanja okretaji do 50tak km/h stoje oko 3000rpm i pojavljuju se vibracije... možda koji gram lakše rolice ili tvrđi centralni i to je to  :icon_thumright:

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #1 : 14 Srpanj, 2019, 16:34:08 »
Odlican skut. :icon_thumright:
Odlicno stanje :icon_thumright:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #2 : 14 Srpanj, 2019, 17:04:25 »
Skut je strava, vec ja jaaaako dugo na oglasu, pregledao sam sve moguce Majestye na njuskalu i ovaj je bio najskuplji.
Ali jakooo je tesko naci japanca u dobrom stanju, vecina japanskih skutera na njusci ima potrgane plastike(neke) pa je vlasnicima vjerojatno skupo kupit novu jer rabljenih za dijelove nema i to je tako pa onda naprave kupus od lijepog skutera te ga poseeafe knauf serafima i tako.
Ja sam se zaljubio u Burgmana 400 i vec sam dao lovu za njega i nakon 2-3 probne voznje i prolaska preko zescih rupa sam vidio da je netko krvavo nasjeo na rinzol ili neki kamen te je potrgao podnicu i nosac kilera itd itd, a na prvu je skut prva liga ljubav na prvi pogled.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #3 : 14 Srpanj, 2019, 17:41:14 »
Vozio sam novog Burgmana 400 od susjeda. Prvo vizualna usporedba, skuter do skutera, Burgman pored Majestya izgleda nekako usko i visoko, poput Beverlya. Nakon sjedanja na Burgmana, prvo što uočavam je da se sjedi "na skuteru" a ne "u skuteru" kao kod Majestya. Manja i udaljena instrument tabla mi daje nekako dojam manjeg skutera...

Drugo što uočavam je puno lakše manevriranje i držanje skutera u mjestu zahvaljujući odrezanim podnicama. Dok sam na Majestyu poprilično nestabilan ako je iza mene netko teži tko ne razumije problematiku držanja skutera u mjestu, pa se krene naginjat lijevo i desno dok stojim. U početku me čak bilo i strah da se ne srušim. Kad sam krenuo s Burgmanom, primjećujem da je puno viši volan nego na Majestyu i nekako je viši i prirodniji položaj sjedenja. Leđa su po 90, za razliku od Majestya gdje sam nekako savijen i volan odmah iznad koljena.  Sviđa mi se kako Burgman mirno i glatko kreće, bez podrhtavanja... upali ECO lampicu kad ga se vozi navrh gasa, kako i treba jer mu je tek 400km na satu. Nisam ga probao odvrnut niti kakva mu je zaštita od vjetra, jer je u fazi razrade... 

Nakon XT-a kad sam sjeo na Majestya, to je bilo savršenstvo u pogledu zaštite od vjetra... no sad mi je već nekako i to nedovoljno. Točno mi vjetar struji u kacigu kad idem preko 120 i cijela kaciga mi krene vibrirati i vidim sve duplo... iako sam uzeo novu, NoLan N87 i najmanju što sam mogao nagurat na glavu. Gledao sam veći Givi vjetrobran i preružan mi je. Razmišljao sam i da stavim deflektor na vrh vjetrobrana, no taman će mi biti vidnom polju...  :dontknow:

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #4 : 14 Srpanj, 2019, 17:53:38 »
Ja sam vozio Burgmana 400 2007godiste. Znaci ide feeenomenalno, puni 140 ko od sale, zastita od vjetra mrak, nista nije bubnjalo kao na X8 ili na Beverlyu.
Ma skuter je kralj medu maxi skuterima, vozio sam i probao skoro sve osim Kymca i najbolji dojam i kvalitetu je ostavila Suza Burgman.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #5 : 30 Srpanj, 2019, 19:19:01 »
I prvi doživljaji nakon 2000km :

Primjetio sam da skuter izaziva onaj wau efekt među prolaznicima što mi se sviđa (ili je to do mene, jer ko krkan zadignem noge, pete na plastike gore do blokade... i umišljam da je tmax), čak me je par ljudi zaustavilo, pitalo koji je to model, otkad se proizvodi, da li je nov... znači vrh!  :toothy12:

Udari vjetra u vrh kacige su mi užasno smetali i napokon su u potpunosti uklonjeni ugradnjom šoferšajbe... sad se vozi glatko, bez ikakvih šumova i udara vjetra od kacigu. Zadovoljstvo koštalo skoro 1000kn, no isplatilo se! Jedino je primjetno uvijanje plastike iznad instrument table gdje se nalazi nosač kad se ide preko neravne ceste i to me iritira jednako kao i neestetski odrađeni varovi... eh talijani!  :angry7:

Iduće ulaganje su rolice od Dr.Pulleya, one asimetrične - izobljeno zaobljene za navodno bolji start i bolju konačnu brzinu. Trebale bi mi doći za koji dan i nadam se da će mi riješiti vibracije u startu.

Što se tiče ostalih radova, imam plan jCosta variomat stavit... čekam da mi se admin javi da li je dobavljivo ili ne  :icon_thumright:

Evo par fotki :

« Zadnja izmjena: 30 Srpanj, 2019, 19:21:27 du_vlaho »

Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #6 : 31 Srpanj, 2019, 07:52:41 »
Jao, vizir mi je saka u oko. Taj skuco je raden za Japanca, vecinom su svi mali i mos ih jebat, njemu vjetar ne udara.
Al Majesty je mrak, bas je pojava sta se maxija tice.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #7 : 31 Srpanj, 2019, 18:38:00 »
Kužim, no meni je sa mojih 178cm bilo nepodnošljivo trpit te udare vjetra...

Stigle rolice... i naravno da sam pogriješio. Originalne su bile 19 grama, a ja naručio 15 grama... top speed 120km/h, ali zato čupaaaaa  :notworthy:

Ako nekom trebaju 25X15 15gr Dr.Pulley rolice nek se javi, prodajem ili mjenjam za 17gr. Korištene samo 15min.

Rastavljao sam sve do njih, pa sam vidio i da su filteri zraka prljavi, kao i filter variomata... to sve naručim, kao i ulje za mašinu i getribu i glicerinu. Čekam ovlašteni servis mjesec dana da dođem na red i na kraju se sam uhvatim svega. Treba visočanstvo razmazit  :toothy10:

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #8 : 14 Rujan, 2019, 16:07:57 »
Evo utisci i iskustva nakon par mjeseci druženja...

Skuter se najbolje opere Wurth šamponom za pranje automobila koji razrijedim 1/1 i ulijem u prskalicu. Potom cijeli motor naprskam i isperem vodom.
Kad se osuši namažem kistom Wurth pastu za plastiku i pređem također nekom Wurth magičnom krpom. Mjesta koja ne mogu dohvatiti krpom posprejam Wurth sprejem za plastiku... rezultati odlični  :icon_thumright:

Misteriozno sam zaradio sam par plitkih ogrebotina na viziru koje sam uklonio nekom polir pastom za farove iz Tokića.

Promjenio sve filtere, ulje, glicerinu, antifriz, gume... nakon 10000km su filteri bili zabetonirani masnoćom i prašinom. Sad sam na 12000 ponovno dizao lijevi filter zraka kako sam prckao po prijenosu i vidi se da se polako prikuplja prašina, dok je filter prijenosa baš bio fino zaprljan, zreo za ispuhat.

Svo ovo vrijeme sam se zabavljao sa prijenosom da se riješim onih vibracija u početku i napokon sam našao pravu kombinaciju :

Žute Malossi opruge kvačila na originalno kvačilo + 20gr Dr. Pulley rolice (originalne su 19gr). Zašto gram teže pitate se? Zato jer Dr Pulley ima neki zajeban oblik rolica i rolice koje Dr. Pulley preporuča za Majestya su 17gr i s njima se gubi 20km/h konačne. Napokon skuter kreće uglađeno, može se fino krstarit na niskim okretajima (cca 4000rpm) a po davanju gasa razvrti na 6000-6500. Međuubrzanja 90-130 su puno bolja.

Namjenjao sam se rolica, svakakvih kombinacija, pa evo rezultata mojih ispitivanja sa aplikacijom Drag Racer. Uvijek je vožena ista dionica nakon cca 15km vožnje zagrijavanja :

Tvornički setup 19g rolice                       : 12.2sec do 100, 20.4sec do 120 - oko 160km/h tuče u blokadu
Originalne opruge kvacila i 15g dr. Pulley : 11.7sec do 100, 20.5sec do 120 - oko 125km/h tuče u blokadu
Originalne opruge kvacila i 17g dr. Pulley : 11.1sec do 100, 17.8sec do 120 - oko 145km/h tuče u blokadu
Žute opruge kvačila i 20g dr. Pulley         : 10.8sec do 100, 18.6sec do 120 - testirano 150km/h oko 7200rpm, blokada na 8250  :toothy10:

Par fotografija đira do Imotskog :





i sa drag racera za usporedbu :








Offline dacerovs

  • Nema šerafanja nema živaca
  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1820
  • Spol: Muški
  • Yamaha Nmax Club
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Zagreb
  • Moj Skuter: Suzuki Burgman 400K7
  • Moja Kaciga: Schuberth R2
  • MojSetup: Skoro serijala
  • MojSpuh: Kromirjanji
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #9 : 15 Rujan, 2019, 10:29:59 »
Koliko si ti siguran u taj DragRacer??
Taj skuter mora imat ispod 10s do 100.

Yamaha ti je tip top, jednog dana ce se isplatit kupit je od tebe hahah.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #10 : 15 Rujan, 2019, 13:53:07 »
Respect za testiranje i prezentaciju,zanimljivo za citati. :icon_thumright:

Ja takodjer mjerim sa tim drag racerom i nemam pojma jel tocno,ali sa istim setupom pretezno imam iste brojke,sve u 0.5s,pa mi je dobro za usporedbu i testiranje.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline du_vlaho

  • Tržnica : (+3)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 379
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Workshop385 YT
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: Na 4 točka
  • Moja Kaciga: Homologirana
  • MojSetup: Ima rikverc
  • MojSpuh: Smrdi na dvotaktol
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #11 : 29 Rujan, 2019, 21:28:47 »
Danas pao mali đir... ovo je mačji kašalj za ovu mašinu... ali ajd da se pohvalim  :headbang:

Prvo lagani đir od Čilipa do pekare u Orašcu... cca 35tak km :



Potom još 30tak km do vjetroelektrane Rudine :





Iza tog sam išao gledati svako naselje koje sam usputno vidio... došao do nečeg što je bilo predrenesansna crkva...  :







I tako cik-cak po selima pa stigao do spomenika braniteljima iznad Bistrine... nabio i tu 100tinjak km



Potom do stona, cca 15tak km



Iza toga pravac Čilipi pumpa, pranje i u garažu, cca 75km  :icon_biggrin:



Prijenos uštiman savršeno. Taman za cruising na vrh gasa, a taman za dinamičnu vožnju ako se gas odvrne. Potrošnju nisam mjerio, ali vidim da bi mogao preći 300km do paljenja rezerve, što je oko nekih 4L. U potrazi sam za bočnim kuferima  :icon_thumright:

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #12 : 30 Rujan, 2019, 10:57:15 »
Cista uzivancija :icon_thumright:
Jel vas zeza Drag Racer kad stanete? Meni redovno gubi satelite. (Skuzio sam da je do vibracija tj u voznji je sve OK ali ako stanem i mob se treska sateliti padnu na 0%. Znaci ima bug da aplikacija kod stajanja u mjestu prati accelerometar senzor ili giro senzor vjerojatno radi triganja "starta" i iz nekog razloga dropa gps% bez obzira sto je pokrivenost maximalna- probano sa GPSTest aplikacijom)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline Nordistra

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 2
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: UMAG
  • Moj Skuter: yamaha Majesty 400
  • Moja Kaciga: HJC RPHA 90
  • MojSetup: MALOSSI MULTIVAR 2000, BREMBO SERIE ORO...
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #13 : 03 Studeni, 2019, 18:56:05 »
Lijepo očuvan skuter...i ja sam vlasnik istog ..2010. godište...dosta sam uložio u njega..variomat, Akrapović, diskovi itd...ali se isplati...potrošnja 4.5 litara...

Offline Kiki031

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 45
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 300i
  • Moja Kaciga: KYT HellCat
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #14 : 22 Studeni, 2019, 21:00:05 »
Majesty mi se nikako ne sviđa - u tuđoj garaži.  ;D :icon_biggrin:  Prekrasan skuter, u svim smislovima, i ja sam ga gledao na njuški, ali mi je bio preskup. Uživaj  :headbang:

Offline elviscankovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 1
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: MAJESTY 400
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #15 : 04 Lipanj, 2021, 07:26:23 »
Kako sam nedavno nabavio Majesty ajde da obnovimo malo temu. Do sada sam vozio motor pa me zanimaju me neke stvari o skuteru.

Offline geronimo49

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: bev 500
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #16 : 10 Srpanj, 2021, 11:32:42 »
evo i ja postadoh ponosni vlasnik primjerka iz 2012god. i ja sam mjerio sa više aplikacija i ubrzanje do 100 je oko 11 sec. inače skuter je stvarno odličan,udoban, stabilan, meni bolji od burgmana 400 kojeg sam isto imao. fali malo snage ali planiram staviti malossi variomat pa javim dojmove i brojke

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #17 : 10 Srpanj, 2021, 19:01:56 »
Skuter bolji od Burgmana 400, zanimljivo. :happy3:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #18 : 10 Srpanj, 2021, 22:14:46 »
Nemoj protiv burgije mrale :toothy12:
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline geronimo49

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 24
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: bev 500
Odg: Yamaha Majesty 400 - Visočanstvo
« Odgovori #19 : 10 Srpanj, 2021, 22:51:54 »
ho kad smo već kod toga onda je Kymco 400 za klasu bolji i od jednog i drugog, to je moje mišljenje a i mnogih drugih koji su vozili sva 3.Burgman nije loš ali kad mi je na trdesetak tkm zbog motorića klapne gasa 2500 kunića plus ruke utišlo u vjetar promijenio sam mišljenje. Stražnji disk nije izdržao niti 20000, ima toga još...
« Zadnja izmjena: 11 Srpanj, 2021, 06:45:18 geronimo49 »