Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)  (Posjeta: 4271 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« : 05 Lipanj, 2019, 10:18:33 »
Da se ne spama po garaži, nastavak o toj temi nastavite ovdje 

moderator


Fora je honda,nije baš atraktivan al bitno da služi i da se bezbrižno tripuje

Ja bi jedino malo provjerio na tvom mjestu,sigurno ima po stranim forumima,pošto otvoreni auspuh traži bogatiju smjesu i nije nemoguće odnosno dosta se često događa da od njega izgore ispušni ventili i otiđe sve u k,a pošto je ovo i.e. vj. bi trebalo stavit malossi lambda emulator


Žao mi je ovih jadnika što od osnovne škole 15-20 godina drkaju po 50icama i nisu sposobni A kategoriju položit
I kaj onda da netko vozi 50ku i 40 godina,njegov izbor,tak mogu i ja reć da mi je žao pretilih debelih ljudi od 140+kg sa drobinom koja se vuče po podu i koji nisu sposobni smršavit i kojima džaba i vozilo za A kategoriju kad su toliko debeli da ih ni ono ne pokrene s mjesta
« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2019, 10:47:36 zvonkec92 »

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #1 : 05 Lipanj, 2019, 10:30:56 »
Tomi svaka ti dala!
« Zadnja izmjena: 24 Kolovoz, 2019, 19:59:00 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #2 : 05 Lipanj, 2019, 10:45:28 »
Ma i bitno i nebitno svako zna svoje,da hoću mogu u dućan po novi r motor,nego mi je smiješno takvo šupljeglavo razmišljanje

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #3 : 05 Lipanj, 2019, 11:10:51 »
S obzirom da je tema u off topicu, mogu komentirat

Tomi svaka ti dala!

A sta mislis tko ce mi platit vozacki i uzet motor ak imam plaću 4500kn od toga 2000 ode na kredit za kucu. A osuden si na to u ovoj drzavi. I jos moras odhranit dvoje male djece od tog sto ti ostane. I skrpat sve ostalo.

Koliko god pokušavao, nikako razumit ljude koji rade ispod nekih 5-6t kn. Radije bi doma ležao, nego radio za novce manje od toga :dontknow: 4ipo? Cili život radiš, radiš i radiš i radiš, pola plaće odlazi na kredit, s takvom plaćom će i mirovina bit nikakva, praktički ljudi rade sami od sebe sirotinju i socijalni slučaj kad odu u mirovinu. Ne znam.
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #4 : 05 Lipanj, 2019, 11:23:44 »
A gle gdje ces nac ovdje u slavoniji vecu placu?
Kod vas uz obalu je drukcija situacija. Pogotovo jer nitko ni nece tamo radit za manje, pa dolaze nasi radit za te pare. A moraju dic svakako
A nebi ni ja iso da nemam drugog izbora. I da imam apartmancic koji sastrane pa da mogu prezivit od toga. Lezo bi doma takoder. I da zivim sa starcima ili s nekim ko ce mi platit rezije hranu i sve ostalo
A ovako si osuden sljakat i jos kad dodes doma hvatat nesto u fusu da bi mogo si priustut nesto
« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2019, 11:59:54 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #5 : 05 Lipanj, 2019, 11:59:58 »
Apsolutno razumijen pcelu. Bio san takvoj situaciji 15 godina i nikako napred. Trenutno je situacija nesto bolja jer nena radnika. A onda se treba postavit i izborit za normalnu placu od koje mozes zivit. Dok nasi poslodavci voze skupe aute idu na ljetovanje i zimovanje radnik jedva prezivljava.
A oni zive od nas.
« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2019, 12:02:34 matija84m »
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #6 : 05 Lipanj, 2019, 12:03:39 »
Ko vam kriv kaj niste polozili A1 sa 16 godina i sa 18 bi đaba dobili A, kao ja  :laughing7:

Salim se moram vas malo prcat, ja za tu shemu nisam ni znao nego eto slucajno se nasao u tom razdoblju kad se djelila đabe A kategorija i da mi bata Tomi nije reko da je to procito na motori.hr k**ra* bi danas imo A kat. A svojim parama ju vjerovatno nikad nebi platio jer ih uvjek potrosim na nekaj drugo

Ali decki nedajte se, moj ćale je u 48 godini zivota iso polagat za A kategoriju, nikad nije kasno.

Svakako se slazem da je ona izjava jadna, ispada kao sprdnja bogatog covjeka nad sirotinjom
« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2019, 12:05:41 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #7 : 05 Lipanj, 2019, 12:17:28 »
Tomi se prepozno.
Vidim da te je jako pogodilo.
Zvonkec nije to neki trošak ali neki radije ostaju u ilegali. Pitanje je vremena kad će te naturpijane 50ice biti zapljenjene pogotovo uz ove nove ruske stacionarne kamere koje ti mogu izbrojat prišteve na licu.
Žao mi je što tomi nije citiro cjeli post gdje sam naveo da je jedini ispravni put polagat Akat ako se želi više brže jače.
Ako neko želi vozit 50ici serijalu neka vozi čitav život, njegov izbor

Offline ivano_007

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: x9 500, DL 650, A3
  • Moja Kaciga: LS2, KYT
  • MojSetup: Serijski
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #8 : 05 Lipanj, 2019, 12:24:32 »
Ali decki nedajte se, moj ćale je u 48 godini zivota iso polagat za A kategoriju, nikad nije kasno.

Moj stric u 59.oj godini, odvozio je dodatnih 15 sati (naravno, dodatno ih je platio). Sad ima 67 godina :icon_thumright:

Apsolutno razumijen pcelu. Bio san takvoj situaciji 15 godina i nikako napred. Trenutno je situacija nesto bolja jer nena radnika. A onda se treba postavit i izborit za normalnu placu od koje mozes zivit. Dok nasi poslodavci voze skupe aute idu na ljetovanje i zimovanje radnik jedva prezivljava.
A oni zive od nas.

Prvu godinu sam radio za 5t kn, drugu godinu za 6t kn, treću godinu sad radim za 7t kn. Živim kod staraca, ne plaćam režije nit išta, sad mi je okej. Međutim, da sam oženjen i da imam djecu, ni 10t kn mi nebi bilo dosta mjesečno. Naravno, preživi se i sa 3000kn mjesec, al to nije život, to je krpanje od 1.og do 1.og u mjesecu. j#bo takav život.
« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2019, 12:30:40 ivano_007 »
Disi Toza kuco stara ognjiste bez zara, jel jos zajebavas ljude? Ne mogu se sjetiti trenutno zasto si me spalio, al znam da sam ti j#bo sve po spisku!!!

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7002
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #9 : 05 Lipanj, 2019, 12:31:27 »
Tomi se prepozno.
Vidim da te je jako pogodilo.
Zvonkec nije to neki trošak ali neki radije ostaju u ilegali. Pitanje je vremena kad će te naturpijane 50ice biti zapljenjene pogotovo uz ove nove ruske stacionarne kamere koje ti mogu izbrojat prišteve na licu.
Žao mi je što tomi nije citiro cjeli post gdje sam naveo da je jedini ispravni put polagat Akat ako se želi više brže jače.
Ako neko želi vozit 50ici serijalu neka vozi čitav život, njegov izbor

Pljenit ce motore,how yes no!
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #10 : 05 Lipanj, 2019, 12:43:39 »
Kako ćeš objasnit da si na male tabele vozio 100tku
"Bacio ga s nadvožnjaka"
Probajte u Njemačkoj vozit ovo što vozite u lijepoj našoj

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #11 : 05 Lipanj, 2019, 12:47:50 »
Sva sreca nismo švabe vec balkanci, tu jos uvjek takve stvari prolaze i neka takoni ostane. Pored hrpe nelogicnih i bezveznih zakona i zabrana netreba nam jos i švapski režim
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #12 : 05 Lipanj, 2019, 12:51:41 »
Tomi se prepozno.
Vidim da te je jako pogodilo.
Ne nisam se prepoznao,ne vozim 50ku još od škole,a ne vozim je ni 15 godina,al i da vozim nebitno,mogao sam vozit kaj sam htio i još mogu al imam druge prioritete u životu,samo ne volim ograničeno razmišljanje,jer isto tak se može reć da je nakon puno godina "ispravan put" kupovina novog mercedesa,a ne dacie,ja to ne velim nego samo karikiram

A ti Zvonkec si dužan klopu za informaciju nisam ti to još naplatio  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2019, 12:53:14 Tomi_ZG »

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #13 : 05 Lipanj, 2019, 13:05:20 »
Tomi se prepozno.
Vidim da te je jako pogodilo.
Ne nisam se prepoznao,ne vozim 50ku još od škole,a ne vozim je ni 15 godina,al i da vozim nebitno,mogao sam vozit kaj sam htio i još mogu al imam druge prioritete u životu,samo ne volim ograničeno razmišljanje,jer isto tak se može reć da je nakon puno godina "ispravan put" kupovina novog mercedesa,a ne dacie,ja to ne velim nego samo karikiram

A ti Zvonkec si dužan klopu za informaciju nisam ti to još naplatio  :laughing7:

Ajde barem čitaš moje postove :notworthy:

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #14 : 05 Lipanj, 2019, 13:16:52 »
Kako ćeš objasnit da si na male tabele vozio 100tku
"Bacio ga s nadvožnjaka"
Probajte u Njemačkoj vozit ovo što vozite u lijepoj našoj

Slazem sa tobom. Ali skuteri smetaju na cesti sa 50km/h. To je kriminal id zakona. Recimo ovako da biciklisti jure cak do 80km/h. Da da netreba mu vozacka, netreba polagat testove netreba mu tehnicki isoravno vozilo, netreba mu osiguranje..... Sta je to? Ko je tu lud?
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #15 : 05 Lipanj, 2019, 13:18:53 »
Ivano slazem se s tobom. Svaka cast jer ovdje je to nemoguce ako nisi tatin sin ili nisi u HDZu. Nazalost al tak je.
Do prije dvije i pol godine sam radio za 2500 pa su digli minimalac na 2900 al onda sam otisao.  sta mislis koja je to lova.
. Jednostavno nemas izbora i radis bilo sta , sta uhvatis.

I dzaba ti veci i jaci motori kad je npr ogranicenje 50 ili 90 bio ti na skuteru od 50cc ili 900cc svakako krsis zakon ako vozis brze ..

A ove nove kamere, nemam rijeci. Fali im novaca pa ce sad jos lakse moci naplacivati kazne za brzinu, pojaseve i telefoniranje.

Normalno da svabe ne voze , bar imaju mjesta gdje se mogu vozit bez ogranicenja i na svoju odgovornost, gdje mogu doci vikendom i ispucat se. Sta mi imamo , k**ra*

:yamaha:

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #16 : 05 Lipanj, 2019, 13:26:56 »
Tomi se prepozno.
Vidim da te je jako pogodilo.
Ne nisam se prepoznao,ne vozim 50ku još od škole,a ne vozim je ni 15 godina,al i da vozim nebitno,mogao sam vozit kaj sam htio i još mogu al imam druge prioritete u životu,samo ne volim ograničeno razmišljanje,jer isto tak se može reć da je nakon puno godina "ispravan put" kupovina novog mercedesa,a ne dacie,ja to ne velim nego samo karikiram

A ti Zvonkec si dužan klopu za informaciju nisam ti to još naplatio  :laughing7:
Koji bu to put da jedes na racun vozacke  ;D svake godine me uhvatis dok zaboravim pa ispocetka  :laughing7:  al ajde pojest nikad nije bio problem, mozemo jos 25x ako treba
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #17 : 05 Lipanj, 2019, 13:33:20 »
Ivano slazem se s tobom. Svaka cast jer ovdje je to nemoguce ako nisi tatin sin ili nisi u HDZu. Nazalost al tak je.
Do prije dvije i pol godine sam radio za 2500 pa su digli minimalac na 2900 al onda sam otisao.  sta mislis koja je to lova.
. Jednostavno nemas izbora i radis bilo sta , sta uhvatis.

I dzaba ti veci i jaci motori kad je npr ogranicenje 50 ili 90 bio ti na skuteru od 50cc ili 900cc svakako krsis zakon ako vozis brze ..

A ove nove kamere, nemam rijeci. Fali im novaca pa ce sad jos lakse moci naplacivati kazne za brzinu, pojaseve i telefoniranje.

Normalno da svabe ne voze , bar imaju mjesta gdje se mogu vozit bez ogranicenja i na svoju odgovornost, gdje mogu doci vikendom i ispucat se. Sta mi imamo , k**ra*


A di bi se ti ispucaval? Odeš na stazu, platiš sat dva vožnje kolko već i ispucas se. Il kupiš kroser i odeš u šumu i ispucas se.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline PchelaUbica

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4022
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pž
  • Moj Skuter: Aerox Rossi Replica
  • MojSetup: Lake rolne za start
  • MojSpuh: Mnogo jaka grana odsijeca
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #18 : 05 Lipanj, 2019, 13:40:44 »
Pa to ti i govorim. tu ima i staza (glavica) pa su i to zabranili.. nedavno su trebale bit utrke koje se tamo vec godinama organiziraju, pa na kraju kifla, mogo si i inace doci kad hoces , platis i vozis
Nek se utrkuju sad po cesti :)
« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2019, 13:42:49 PchelaUbica »
:yamaha:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Rasprava iz teme HONDA SH 150i (2014.)
« Odgovori #19 : 05 Lipanj, 2019, 18:22:40 »
Nisam htio nista komentirati kad sam tek pročitao post al eto kad je vec pokrenuta offtopic tema..
Ne razumijem cemu stalno "omalovazavanje" pedesetke kao skutera. Ja to ne vidim kao "nije svako u mogucnosti da ima nesto jace" vec stvar licnog izbora iz licnih razloga. Svako vozilo je luksuz, osim purejeta naravno, to je dzabna voznja  ;D
I ne volim nikog nosati po ustima tako da cu sebe uzeti za primjer. Bacio sam para i para na runnera pedesetku, dosad sam mogao uzeti bilo sta jace ali nisam. Love se uvijek nekako "ukrade" od neceg drugog pa se da na te neke gluposti koje nam daju tu neku satisfakciju jer smo si neku zelju ispunili(samo ako zelis). Nekom je to dio za motor, nekom novi frizider, nekom lijep cvijet za vrt, felge za auto..... i tako u nedogled. Ne bi bio fazon da smo svi isti, ne bi bilo zanimljivo.

Meni je interesantnije vidjeti da neko radi ovo sto je corrector uradio sa pedesetkom do Turske nego da je neki litras bio u pitanju. Jednostavno mene ta strana dvotockaskog svijeta ne zanima i sta sad hocemo reci da sam ja jadan jer nisam polozio za A kategoriju?
Hvala Bogu ljudi su se izborili za slobodu, svak ima pravo da radi sa svojim zivotom sta zeli. Ali ta "sloboda" se cesto iskoristava za nametanje svojih izbora drugima ili ti ga ispiranje mozga sto definitivno nije ok..