Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner-Skidanje Prednje Vilice??Novo Pitanje?  (Posjeta: 3224 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Runner-Skidanje Prednje Vilice??Novo Pitanje?
« : 06 Studeni, 2008, 00:12:54 »
ovako...zanima me kako se skida na runneru prednja vilica..jel mi neko moze objasnit postupak....znaci da mi u ruci ostane viljuska sa onom cijevi gore....i jel trebam na sta pazit kad budem skido...frend mi rece na nekakve kuglice male da pazim da nebi koju izgubio.....treba mi ovo posto sam naso od runnera 2008 godiste vilicu prednju,runner  udaren sa zada do rezervoara sve ali je vilica ok..pa da skinem svoju i stavim tu drugu i probam da vidim jel sve ok ...ako ima i kakvih slikovitih opisa kako se skida...molim slike :)
« Zadnja izmjena: 08 Studeni, 2008, 09:29:20 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner-Skidanje Prednje Vilice??
« Odgovori #1 : 06 Studeni, 2008, 12:28:20 »
jel neko zna ? :S ....hitno mi je ..
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner-Skidanje Prednje Vilice??
« Odgovori #2 : 06 Studeni, 2008, 13:21:24 »
mislim da moraš odšarafit one imbuse s donje strane u štapovima da bi se oni oslobodili, probaj, ništa ne košta..
imbus je 6mm..

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner-Skidanje Prednje Vilice??
« Odgovori #3 : 06 Studeni, 2008, 17:50:24 »
ma strah me krenut skidat ih a da neznam kako...mogu sta sjebat pa i tog belaja ili izgubit nesto ....zato ljudi kako skinut vilicu ?
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Runner-Skidanje Prednje Vilice??
« Odgovori #4 : 06 Studeni, 2008, 17:54:59 »
Neovisno o tvom pitanju, zanima me od cega je napravljena osovina sto prolazi kroz prednje vilice, i kotac??? Imam ideju uzet duzi komad te osovine od takvog materjala sa vise navoja i to piknut gore, zasarafit i da mi ostane jos max 3cm navoja i na to stavit slidere.

Offline YamahaSpy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 806
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.mojskuter.com
  • Mjesto: Velika Goric
  • Moj Skuter: Yamaha Spy
  • MojSetup: Top Performance
  • MojSpuh: LeoVince ZX

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Runner-Skidanje Prednje Vilice??Novo Pitanje?
« Odgovori #6 : 08 Studeni, 2008, 09:33:27 »
Skinuo sam vilice na runneru..skidaju se tako sto se skine saraf na volanu samom i skine se volan i ostane sipka i ram...onda imaju 2 matice sa udubljenjima koje se odvrnu uz pomoc cekica i sarafcigera..ispod njih jos jedna matica i kuglice....kad to skines...mora se skinut ona plastika sto dodje izmedju dvije vilice....kruznog je oblika...drze je 2 sarafa m6 ...i onda lagano samo izvuces vilice i pazis u donjem dijelu imaju isto velike kuglice da nebi poispadale i to je to...mene zanima sljedece...cim se namazu vilice kad se vracaju ...jer i kuglice i sipka vilice je bila namazana necim bijelim...vise je ljepljivo nego masno ....???
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner-Skidanje Prednje Vilice??Novo Pitanje?
« Odgovori #7 : 08 Studeni, 2008, 10:35:06 »
pa to je mast za vilice, ima u piaggio dućanu mislim..
može poslužiti i obična litijeva, mislim..

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner-Skidanje Prednje Vilice??Novo Pitanje?
« Odgovori #8 : 08 Studeni, 2008, 12:16:44 »
a imo si tamo u mom projektu kako se skidaju i ispravljaju vilice, još sam ti i reko al kad nečeš pogledat   :redface: