Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pokrpani NRG Power by dario007  (Posjeta: 131728 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #220 : 01 Lipanj, 2018, 12:38:23 »
Pa cudo je zbog toga sto je totalno neocekivano. Znaci base klasa ide 120 i blica na autoputu jer joj nije dovoljna ravnica ni tamo :headbang:

Znaci DR evo70,karb 19,multivar, 20%getiba, Nardo i brasnarenje sveg moguceg moze zapoceti :laughing6:

Kad ce ici neki minarelli tako? NIKADA


Perica a aerox sa seriskim trofijem 70,stage2 spuhom,17.5,top variom i remenom i 25% primarom i hop 118 GPS u samo 2km? Testni pilot sam bio ja a rox znas ciji je bio. Zakacit na to karb 19 i neku malo bolju rezu i di smo onda? Reko bi da ni minarelli nije bas za bacit ali i nije bas za svakog tjunera to ti jako dobro znas  :glasses9:

Sorry al moro sam ti ovo komentirat kad si se malo zaletio sa trik pitanjem :icon_tongue:

Offline TopPerfomance4

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1059
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio Nrg
  • MojSetup: Tp black trophy,malossi multivar2k,Ditech linearna polutka
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #221 : 01 Lipanj, 2018, 12:40:15 »
jel se potrošnja promjenila kako kad je sad dell 19?

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #222 : 01 Lipanj, 2018, 12:52:37 »
jel se potrošnja promjenila kako kad je sad dell 19?
Naravno da je veca
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #223 : 01 Lipanj, 2018, 12:56:22 »
Power je bas tezak...ima 107kg,Corector je oko 190cm i 90+ kg.On kaze da ga je 123km/h po satu vozio i da bi isao jos da je bilo ravnice.

Cak s leovincetom je isao toliko po satu,ali jako je ovisilo o vjetru i idealnim uvjetima...Sa nardom i samnom gore ide pod obavezno 124-126km/h,a evo kad si uporan ide i preko 130km/h(sat laze nekih 7-8km/h).Samo s Nardom je puno vise snage,a vrti se 10100 start pa malo padne na 9700-800.

Ja sam odusevljen,kao i svi koji su probali :D

Bitna stavka je da uspravan na 1/3 gasa drzi 102-105km/h na 9soma.


Potrosnju nisam mjerio.Moram srediti preljevanje karba,pa cu izmjeriti,ovako dosta goriva baca po cesti...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #224 : 01 Lipanj, 2018, 13:17:20 »
Correctore, ti si očito jako razljutio ovog starog člana koji ima 1 post (sada 2) u zadnjih 3 godine :




Interesantno je kako su neki vozili Piaggio cijeli život pljuvajuci po Minarelliju, i prešli na kraju na minarelli sa smješkom na licu, a još interesantnije je i kako je bivši doktor Minarellija koji je pljuvao po Piaggiu otišao u Piaggio vode. Nekad je to bio rat gori nego između Dinama i Hajduka, bez pobjednika na žalost...

Al sada vidim da je premalo Minarellijevaca na forumu da bi nastavili ovaj nikad završeni (i besmisleni) rat  :happy8:

Malossi je kriv sto posto kad je napravio MHR RC-ONE blok za Minarelli (Piaggio blok sa nosačem mašine za minarelli)  :icon_biggrin:
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #225 : 01 Lipanj, 2018, 14:41:38 »
Braco.

Za mene je purejet broj 1, nije u performansama ko karbos jer ne moze izvuci potencijal rezo spuha, ali najbrzi je definitivno piaggio karbos zbog najveceg prijenosa.
Moze i minarelli ici, ali budimo realni, koliko on trazi para?
Druga stavka, raspada se, puno toga sam mu zdrobio, variomate, remenje, rolica i klizaca ne mozes namjenjati, dosjed primara, par pomicnih polutki jer su pinovinrasturili kanale.

Dobar je minarelli ako se povremeno koristi, tu moze proc, ali nisam na tom nivou i nema sanse da se vracam.
I ima dobar start.
I nema normalnog skutera s minarelli masinom :icon_biggrin: :icon_biggrin:


Bio sam veliki fan minarellija, ali znao sam da je piaggio bolji. Kad mi je se ukazala prilika skocio sam na piaggio i snasao se.
Imao sam i peugeot, i piaggio karb, i hondu, i kymco, i tgb... uzeo sam si ono kaj mi je najbolje i sto se najmanje raspada


Zakljucak, ne pase mi minarelli iz objektivnih i subjektivnih razloga.
Nema prikladnog modela, ucestalo stelanje, cesci neocekivani kvarovi, me vise jednostavno ne zanimaju.
Volio bih vidjeti minarellija koji ide bar 115kmh gpsa.
« Zadnja izmjena: 01 Lipanj, 2018, 14:49:02 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #226 : 01 Lipanj, 2018, 14:56:54 »
promjer bolcne na minarelliu  :toothy12:

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #227 : 01 Lipanj, 2018, 15:15:52 »
Minareli nema neku krajnju ali iapucava ko metak. Jos skakanje one masinice  :toothy9:
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline mauricio

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 187
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bergaZ
  • Moj Skuter: je u divnom sjećanju
  • Moja Kaciga: je nova
  • MojSetup: je mrtva serijala
  • MojSpuh: je kromiran
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #228 : 01 Lipanj, 2018, 15:51:02 »
Braco.

Za mene je purejet broj 1, nije u performansama ko karbos jer ne moze izvuci potencijal rezo spuha, ali najbrzi je definitivno piaggio karbos zbog najveceg prijenosa.
Moze i minarelli ici, ali budimo realni, koliko on trazi para?
Druga stavka, raspada se, puno toga sam mu zdrobio, variomate, remenje, rolica i klizaca ne mozes namjenjati, dosjed primara, par pomicnih polutki jer su pinovinrasturili kanale.

Dobar je minarelli ako se povremeno koristi, tu moze proc, ali nisam na tom nivou i nema sanse da se vracam.
I ima dobar start.
I nema normalnog skutera s minarelli masinom :icon_biggrin: :icon_biggrin:


Bio sam veliki fan minarellija, ali znao sam da je piaggio bolji. Kad mi je se ukazala prilika skocio sam na piaggio i snasao se.
Imao sam i peugeot, i piaggio karb, i hondu, i kymco, i tgb... uzeo sam si ono kaj mi je najbolje i sto se najmanje raspada


Zakljucak, ne pase mi minarelli iz objektivnih i subjektivnih razloga.
Nema prikladnog modela, ucestalo stelanje, cesci neocekivani kvarovi, me vise jednostavno ne zanimaju.
Volio bih vidjeti minarellija koji ide bar 115kmh gpsa.

Purejet je priča za sebe i tu ne da se slažem sa tobom, nego se slažem u potpunosti. Nitko osim Joga nije valjda probao složiti neki drugi tip ubrizgavanja u minarellija koliko ja znam (a ne znam baš puno) tako da i tu fali argumenata za bilo kakvu raspravu.

Dottore ima Aeroxa AC kojemu je prijenos doveden do nivoa da već dvije godine konstantnog voženja mijenja samo remen kad se potroši, bez ikakvih "raštelavanja" prijenosa tijekom perioda i bez zamjena rolica, federa i ičega. Snaga mu je negdje kao LC serijala sa ZX-om ali se manje vrti i zalegnut ide 95 po GPS-u. Troši nikad više od 3.5 litre i može pun gas držati onoliko koliko treba 7 litara tanku da se potroši.

Kad smo već kod karba, Dottore ti je naveo davno umrli minarelli koji je relativno slab, a išao je 95 po navigaciji bez saginjanja a trošio manje od 4 litre. Što znači da je ipak moguće, ali je kompliciranije. Ako je primar stavka koja odskače cijenom onda nek sve ide kvragu, pa nađu se već za 250 kn rabljeni. A što se tiće trošenja svega, to je logično da je piaggio bolji kad ima barem 20% masivnije komponente prijenosa, od variomata i remena do polutki, ali nije da je baš prevelika razlika u trošenju kad je TP TPR variomat napravio 50+ tisuća km, radio i dalje, ali je osjetio potrošenost (lagani luft na bolcni i klizište remena lagano neravno). OK, kupiš novi jer je ionako to jako puno km pa nije neka investicija, plus toga jeftiniji je nego za piaggio jer je manji  :happy8:

I da, opet će Piaggio biti nijansicu brži ali realno i na kratkim relacijama i na dugim putovanjima je to previše nebitno da bi utjecalo na generalni dojam. A motor sa minarelli mašinom... Hm, da  :icon_biggrin: Možda F12 LC? Mekan ovjes i dva konja komotno stanu na onaj ogroman sic.

Realno, Piaggio je puno uložio u taj 50cc agregat za razliku od minarellija koji je stao tamo negdje u devedesetima. Ali koliko god bio mali taj minarelli blok i većina ljudi ga nikad nije uspjelo naštelati, još uvijek prcne kojeg piagga u  :fingering:

Zato ga neki vole i dalje  :binkybaby:


EDIT:

Plus toga sve Malossijevo na minarelliju krepava. Zavjera...?  :happy8:


« Zadnja izmjena: 01 Lipanj, 2018, 16:10:29 mauricio »
===> Its Not What You Ride, But How You Ride <===

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #229 : 01 Lipanj, 2018, 16:16:23 »
Piaggio ima veci variomat i polutke ali ima kracu getribu, mina ima obrnuto. To sam jednom bas usporedivao i mislim da je to jedini razlog zasto je kod pijada veci prenos a kod mine manji. Jer realno da na mina getribu stavis piaggio prenos ( teorecki samo kazem ) brijem da bi to islo 120 gpsa dok pak pijado sa maleckim mina variomatom nebi iso ni 75

Usporedivao sam jednom prilikom omjer zvono/kotac na obe masine i ustanovio to sto sam gore napiso
« Zadnja izmjena: 01 Lipanj, 2018, 16:19:03 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #230 : 01 Lipanj, 2018, 16:20:32 »
Moj novi topov variomat, nakon par tisuca km, bolcna se razlohala ali brutalno, kao i vecina masakara, sve je to brutalno razvaljeno. I na kanalima su se pojavile crtice. Ali ajde, bilo bi nebitno da se jos dosta toga nije sahranilo. Stavis nov remen on pukne, polutke kanali se razlohaju brutslno a ima masti, pa drugi put druge...

Nije minarelli za baciti, ali fale mu nijanse i gotovo.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #231 : 01 Lipanj, 2018, 16:25:01 »
Mini fale batina polutke, tocka... ja odvozio na njima sve kolko je bio rally kod mene i nikad nikakvih problema sa polutkama. Serijske minine sa 2 stifta su najvece smece kaj postoji, vece od kineskih
« Zadnja izmjena: 01 Lipanj, 2018, 16:33:28 zvonkec92 »
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #232 : 02 Lipanj, 2018, 15:35:09 »
Evo,posnimio sam kako to izgleda trenutno...
U prvoj probi sam zalegnut nalovio 127km/h,ovdje s mobom u rukama nemrem tak zalegnut,tek na 120km/h odem u neki poluzalegnut polozaj...

Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #233 : 02 Lipanj, 2018, 16:03:08 »
da si na motoru, dobio bi komentare da si stavio kraci prijenos (jer brzinomjer je spojen na senzor  kod prednjeg lancanika najcesce)    :toothy12:

 :notworthy: :icon_thumright:

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #234 : 02 Lipanj, 2018, 16:14:32 »
Alfa,jesi i ti imao problem s trokiranjem i preljevanjem karba u situacijama pustenog gasa i spustanja niz brijeg?
Kako si sanirao?
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #235 : 02 Lipanj, 2018, 16:16:55 »
Alfa,jesi i ti imao problem s trokiranjem i preljevanjem karba u situacijama pustenog gasa i spustanja niz brijeg?
Kako si sanirao?

Mrvicu, da, na phbg karbu (i 19 i 21) sa iberlaufom na karbu i curenjem, ali trokiranje ne (to je ipak do stelanja karba - provjeri nivo polovka i jel gumeni dio na iglici plovka mekan i citav, ak nije - zamijeni iglicu). Meni skut nije troksao ni na 1/8 gasa kod konstantne brzine kretanja, pa ipak, prosjecna potrosnja je bila oko 5,5 (setupa se vjerojatno sjecas, da ne ponavljam)

Rijesio u velikoj mjeri (ne do kraja) tako sto sam u crijevo goriva prije nego bi ga usteko u karb stavio diznu ( obrusio ju da stane u crijevo) razbusenu na puno vecu mjeru nego mi je glavna dizna - ajmo rec na 130-140 dok je dizna u karbu bila 85). Al kod mene ni prije toga nije curilo, samo je znalo malo zasrat karb i oko njega od kovitlanja zraka - rijesio 90% toga sa tom diznom


Probaj to sa diznom u crijevu, samo naravno pazi da nebu usko grlo, nek bude 40-50 brojeva veca od glavne dizne, tako nebus ni teoretski ostavio karb bez goriva. Ko zna, ak si ludji od mene, ici ces i smanjivat tu rupu u toj dizni pa nac sweet pot :D



P.S.

sad kad drugi put citam tvoje pitanje....
Spustanje niz brijeg sa gasom.... Tu se zapravo radi o tome da vozilo zapravo ne treba razvijat snagu, pa je normalno da trokira malo (pogotovo cvajo i to kad je otvor gasa mali, ali ne skroz oduzet, a vozilo ne ubrzava). Nema u tome nista lose, dapace, osim ak to nije nizbrdica koja traje "godinama", to samo znaci da bu ti se termo grupa podmazivala i hladila kako treba, a to kaj bu svjecica malo "dobila" se rijesi vec na prvih 5 sekundi kad odvrnes gas kod ubrzanja. Nebi brinuo oko toga nimalo
« Zadnja izmjena: 02 Lipanj, 2018, 16:31:02 3alfa3 »

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #236 : 02 Lipanj, 2018, 16:32:27 »
Probao sa 115 diznom ista stvar se desava...

Kod mene je bas do preljevanja karba naljeva i u usis visak goriva,tocno u voznji osjetim kad preljeva,jer onda bas jako zatrokira.Plovak sam spustio do 17,2mm i dalje se ne usudim,stanje nepromjenjeno.

Sutra cu s drugim karbom probati...

Hvala na infu.  :icon_thumright:
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #237 : 02 Lipanj, 2018, 16:38:40 »
Probao sa 115 diznom ista stvar se desava...

Kod mene je bas do preljevanja karba naljeva i u usis visak goriva,tocno u voznji osjetim kad preljeva,jer onda bas jako zatrokira.Plovak sam spustio do 17,2mm i dalje se ne usudim,stanje nepromjenjeno.

Sutra cu s drugim karbom probati...

Hvala na infu.  :icon_thumright:

nivo plovka na PHBG je 16-16,5mm ak se dobro sjecam, provjeri, nemam vise nigdje zapisano, a davno je to bilo.
Kod PHBG, stavis ga na stol na usis pa provjeris udaljenost plovka od kucista.
Inace, zna se nivo kroz vrijeme i poremetit - ja si napravio kartoncic izrezan na (valjda tih 16-16,5mm) za brzu provjeru. Nikad se nivo nije poremetio, al eto, cuo/citao da se moze , pa da imam "alat" i za to :D


Zamisli samo kak bi bilo da imas kratku prirubnicu pod 45 (nizbrdo)  :toothy12:






btw, jasno ti je da je nivo plovka stelajuci element koji utjece na smjesu:  nakon sto ga stavis na nivo koji treba bit, racunaj da bi trebao jednom jos provjerit smjesu na svim otvorima gasa
« Zadnja izmjena: 02 Lipanj, 2018, 16:43:50 3alfa3 »

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #238 : 02 Lipanj, 2018, 16:49:05 »
Mislim da je tvornicki 16 +/- 0.5mm.Ja podesio na 17.3 i ne valja.Vise cu znati kad smontiram drugog phbg-a...


Znam da se s nivoom poremeti smjesa,provjerio sam i dobro je,iovako je bio malo prebogat...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Dax

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1357
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Pokrpani NRG Power by dario007
« Odgovori #239 : 02 Lipanj, 2018, 23:08:40 »
Ma ide ovo tvoje odlicno
Sad bas kad gledam ovako je moj punio u pocetku kad sam sve slozio,cak i brze do 120

Ide energija za oskara
Samo gas

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk