Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 180 by BP  (Posjeta: 83781 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #200 : 15 Lipanj, 2018, 19:17:37 »
Montiraj ju kako smo ti rekli, inace ujebes cijelu gumu
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #201 : 15 Lipanj, 2018, 19:39:20 »
A jebate, zvao sam ih vise od 10... i vulkal totalno preskocio, a jos sam prolazio kraj vulkala (samo u kontra smjeru) kad sam zvao ostale i reko moram ih nazvat i zaboravio. Vulkal mi je osjetno blize, sutra ih zovnem pa radije do njih odem. Hvala :)

A za smjer gume, u pravu ste. Gledao sam sad neki filmic testa k80 i voze ju okrenute kako ste rekli tj po strelici. Bas me zanima kako ce ju majstor sutra pocet montirat, hehe.


"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #202 : 15 Lipanj, 2018, 21:26:43 »
Sve znam i ja sam zivkao,pa svugdje treba cekati ko da idem na operaciju srca.Ne moras nis zvat,felge i gume u auto i gas kod Vulkala,ja se cudio kak mi je zenska rekla "da,dodite samo"kad sam zvao  :dontknow:
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #203 : 18 Lipanj, 2018, 20:09:03 »
Bogec je na cesti!
Bilo je uspona i padova, tri puta vracanje doma sa probnog djira i tako... smijanje uglavnom   :laughing9:

Da krenem redom,
Jucer je bio Apriliatop kod mene da mi namontira prijenos i da pregleda ostatak jel ok. Svaka mu cast, gospodin samo takav, ne stedi na pomoci i savjetima niti malo, hvala jos jednom  :headbang: :icon_thumright:
Stavljen je Polini variomat, Polini centralni feder, nove sajbice na variomatu, Polini remen i vxr polutka.


Prvi probni djir, jos uvijek melje, kao da nisam nista slagao... ja lud vec  :hmh:
Sad sam siguran da zvuk dolazi sa desne strane kod magneta. Kad skuter stoji nema sanse da cujem zvuk.  :icon_scratch:
Krenuo raskapati magnet, skuzim da nis od toga, trazi specijalni radapciger. I tako sjedim vani na stolcu, gledam bogeca i mislim si sta sam sve radio da je toliko pocelo rondat nakon zamjene selena. I sjetim se centralni nogar, kad sam ga stavio vidio sam da nemam gumeni stoper na bloku.
Skinem centralni nogar, bogec prede, klizi, necuje se a radi!!!  To je nevjerojatno, da jebeni centralni nogar radi takav zvuk kao da se raspada motor, ljudi okrecu glavu po cesti jer im nije jasno sta se desava  :laughing6:

Reko beba, sad je to to!
Drugi probni djir. Nakon kilometar je remen poceo grdo klizat, jedva sam se doma vratio. Otvorim dekl, pukla polutka.. Trebalo ju je tokarit da bi pasala i tu se oslabila na varu i pukla.


Nis, vratio staru originalnu polutku. Razlohane su rupe za pinove ali nemam drugu trenutno...
Treci probni djir. Nakon 15-ak km skuzim da mi rucica zadnje kocnice postaje sve tvrda, kilometar kasnije priblizavam se semaforu i evo ga, bogec koci sam od sebe. Stao na semaforu i ni makac, zacvikala zadnja kocnica. Sreca na cosku copio dobrog 'lada pa pricekao da se ohladi, i kako se ohladila tako je pustila i ja do doma koceci samo prednjom. Dosao doma, ispustio malo ulja i evo sad kocnica radi odlicno.


Cetvrti probni djir nije bio probni, 50km lupio ne skidajuci osmijeh sa lica. Sad bas grize kad ovrnem gas!  ;D

Znaci sad je fakat uređen mehanicki, od kad sam ga kupio sam cuda napravio i sad mu je vrijeme da pocne vracat ulozeno u vidu gusta u voznji!
Mali popis stvari sam odradio:

Mehanika:
-Novi termostat
-Novi senzor rashladne tekucine
-Crijeva goriva i vakuma
-Malossi prirubnica
-Polini variomat
-Polini centralni feder
-Nove sajbice u variomatu i kod ventilvara
-Polini remen
-Lageri polutke
-Lageri getribe
-Getriba
-13" felga sa diskom
-Zadnji pleteni lajtung
-Centralni selen sa plasticnim piksama, osovinama, selenima u bloku i federom
-Novi centralni nogar sa federima
-Prednji lajtung
-Prednja Stage 6 celjust sa adapterom
-VXR vilice reparirane
-Lezajevi volana
-Zadnji amortizer
-Selen u bloku od zadnjeg amortizera
-Heidenau K80 gume
-Novi airbox potpuno otvoren u sistem gljiva u kucistu
-Dihtunzi auspuha
-Sajla brzinomjera
-Remenica i remen uljne pumpe


Izgled:
-Prednji blatobran, bio je od novijeg runnera i ruzan je
-Novi vizir
-Nova hrpava plastika oko volana
-Svi prekidaci novi
-Sat od SP-a
-Vanjska plastika volana, neostecena
-Novi zadnji blatobran
-Novi VXR zadnji far
-Polini evolution gripovi
-Svi sarafi novi
-Ofarban auspuh i zapecena boja
-Novi retrovizori
-Novi lim auspuha

I mali photoshoot nakon svega i nakon zesce ugodnog djira!















HVALA SVIMA na pomoci i savjetima!!! Puno ste mi pomogli i puno sam naucio od vas u kratkom vremenu koliko imam skuter.
Zivjeli!  :icon_thumright:

"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #204 : 18 Lipanj, 2018, 21:09:21 »
Fino to sad izgleda, za razliku od pocetnog stanja  ;D iako je sav saren al ljepsi je nego bilo koji grob dokačen sa svake strane.

Online aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1312
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #205 : 18 Lipanj, 2018, 22:08:30 »
baksiz zivi :P dam druga polutka i gas
0981674245

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #206 : 19 Lipanj, 2018, 09:00:06 »
Testiranje uspjesno zavrsilo vidim, nek si pobrao sve probleme u jednom danu, barem ih nece biti kasnije :frajer:

Nije mi jasno ovo sto velis za zadnju kocnicu. Izlio je i sve ok. Kad ti zablokira celjust onda klipici u njoj zastekaju. Jesi provjeravao, dal se lako vracaju?
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SF2 Freak

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 3966
  • Spol: Muški
  • Dr. Peugeot triper^2
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity 50
  • Moja Kaciga: Xlite , Shark
  • MojSetup: Serijala komplet
  • MojSpuh: Serijski
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #207 : 19 Lipanj, 2018, 09:33:25 »
To se hoce desiti sa kocnicom kada ju odzracis sa potrosenim plocicama ,a ulje si natocio do vrha u posudici. Pa onda kada stavljas nove plocice rasiris klipice ,a ulje nema gdje otici nego sa vremenom pocne potiskivati klipice celjusti.
Peza kao zgewindani Lamborgini
Peugeot Scooters 092-306-3817
Samo Francuz :rock_:

Offline Rox225

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: Nrg mc3
  • Moja Kaciga: Airoh Jumper
  • MojSetup: Serijala
  • MojSpuh: Record
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #208 : 19 Lipanj, 2018, 10:45:23 »
Pratim ovu temu od početka i stv mi se svida kako si ga slozio, sad samo gas!!  :toothy12: :toothy12:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #209 : 19 Lipanj, 2018, 15:10:50 »
Ako imas previse tekucine u posudi i stisnes klipice, ona ce izaci van kroz odusak na poklopcu
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #210 : 19 Lipanj, 2018, 15:53:00 »
Ne znam kaj ga muci s tom kocnicom al dobrih 5-6 sati sam se jebavao s odzracivanjem kad je sve bilo prazno i nikako ju nisam mogao dobit da radi, stalno je propadala bez ikakvog otpora. Dok nisam skinuo rucicu i izvukao klipic tako da samo semering ostane unutra i pumpao tik do prve rupice na posudi. Na taj nacin sam ju odmah dobio, toliko da sam jedva vratio rucicu koliko je vec bila tvrda. Natocio ulja preko maximuma, odzracio postenski na celjusti i kocnica je delala super dok ju nisam prvi put kvalitetno zagrijao, kao da se ulje toliko rasirilo uslijed zagrijavanja i zacvikalo i rucicu i celjust.
Jucer navecer sam bacio rundu "razrade" plocica i doma sam se vratio sa malo tvrđom rucicom ali kotac se normalno okretao. Maloprije sam pregledavao kocnicu i opet je bila tvrda i tesko se vrtio kotac. Ispustio 3cm ulja u cjevcici na anlihteru i sad je opet ok...
 :laughing9: :laughing6: Znaci baksuz, baksuz.. nema sta se nije desilo  :headbang:
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #211 : 22 Lipanj, 2018, 11:50:11 »
Jucer je bio na sistematskom, prosao bez i jedne greskice, nalazi uredni :headbang:
Sparkao se ja, kazu mi stanite u red. Reko stao sam sa istom skupinom, ova dva kontejnera su ispred mene?  :dontknow: :laughing6:



Zadnja kocnica je odlucila normalno radit. Uzeo sam Malossi MHR zadnje plocice umjesto polovnih brembo sta mi je frend dao, mozda ih danas namontiram ako ce mi se dat.
Sa prednjom celjusti sam prezadovoljan. Koci osjetno bolje i dosta dobro se dozira. Sad je to jedan fini komplet kocnica i guma koji zaustavlja jako, jedino sta gume dosta cvile i na najmanjem blokiranju.

I dizne sam vratio na 50 ler i 105 glavna. S njima je dosao kad sam ga kupio i jos je imao gljivu, pa reko da stavim bogato dok ne odem do Apriliatopa da ga postelamo. Okrenuo ler smjesu na 2 kruga i upalio. Radi najbolje ikad  :laughing7: sad ovih par dana i se vozim da nisam taknuo frgu, a on radi perfektno. Jedino na stvarno najmanjem otvaranju gasa, tipa od 1-5% gasa ima neko trkeljanje, ali u koloni i kruzanju sam taman preko tog dijela tako da mi je to ok za sad. Moram otici do Apriliatopa da to popeglamo cim vise mozemo, mozda bi i probao sa malo laksim rolicama al nek on proba pa neka sudi  ;D
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #212 : 06 Srpanj, 2018, 19:50:29 »
Nis se nije raspalo vec neko vrijeme, izgleda da se premalo vozim  :laughing6:

Ali zato bogec jebe keve po cesti... :D
Start je los, zagusi se full pa moram lagano krenut. Cim se pokrenem ide ko pracka. Izgleda da mu trebaju jaci federi kvacila.

Dobio je Braking novi zadnji disk i Malossi MHR plocice, ali me opet lagano jebucka pumpica tako da sam u potrazi za hengtong od vxr-a sa 13mm klipicem.



Onu polutku sto mi je pukla sam bio zavario, tvornica je pi**in dim za ovaj var  :headbang:



Ali koliko god ju ja centrirao i precizno zavario ipak polutka "šlaga" za jedno 0.5-1mm, naravno skuzio sam to tek kad sam stavio polutke na osovinu getribe i zavrtio na vece okretaje nego u ruci. Nisam htio riskirati s tim pa sam vratio originalnu ali sam htio probat 14.7 rolice umjesto 15.7 sta su dosle sa variomatom. To je ispalo sranje, samo se derao a nikam nije isao. Nemrem vjerovati da gram razlike u rolicama nosi toliko veliku razliku...
Tako da sam nabavio jos jednu polutku, danas ju namontirao i vratio 15.7 rolice. Sad ide cist finjak, jos par sitnica imam u planu i mislim da ce bit brutalan kad se to stavi gore.  :icon_thumright:

Skinuo neku app za mobitel, da vidim kolko odvrnem po gps-u (ubijaju me one teme sa "50ccm" i 130kmh)  :headbang:
I nisam dostigao max brzinu, tj nisam imao gdje probat, brijem da cu na obilaznicu jedan dan da vidim kolko bu ispalo.
Ali imam 4 mjerenja ubrzanja do 100 i najbolji je 7.7 a najlosiji 7.9. To mi se cini nekak prebrzo s obzirom da sam 2m i 110kg i ni malo se nisam saginjao... ali neka mu bude, ja se ne zalim  :glasses9: :frajer:


"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline boulybox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sr70,ice150,sp180
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #213 : 06 Srpanj, 2018, 21:10:15 »
Disi uzo disk, i koja cifra je u igri. Autokreso je imo one nazubljene ove nisam vidio

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #214 : 06 Srpanj, 2018, 21:22:36 »
Zaboravi 7.7s do 100,te aplikacije su smijesne.

Utvrdi gpsom di je 100gps-a pa posnimi sat.

Ona ulysee ti je dobra za mjerit krajnju,pa mozes s njom provjeriti.

Polutka ti mozda ni dok je orginal bila nije bila ravna,specijalci ju stegnu u skripac i spigaju na taj nacin.Nebi smijelo utjecat na rad ako ne baca puno...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #215 : 07 Srpanj, 2018, 01:51:58 »
bouly box, kod benconya. 500 i nesto je puna cijena, ali da se neki popust dogovorit

Dario, znam da to nije neka sreca. Kod stalne brzine je full tocan ali na ubrzanjima je koma
Kolko se sjecam polutka je bila ravna kod prve montaze, mozda se spigala i kad je pukla. ko ce ga znat, tak i tak je viska sada :)
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #216 : 07 Srpanj, 2018, 10:02:12 »
ekipa from UK kaze da ih imaju više od 10 komada on stock  :icon_thumright:

https://www.ebay.com/itm/Italjet-Dragster-125-180-Rear-wheel-Silver-New/123056943877?epid=1850604848&hash=item1ca6c3f305:g:GF8AAOSwWBJXA9Io

cijena je prava sitnica s obzirom da ekipa za polovne felne trazi min. 500kn,jedino ne spominju shipping po pitanju felge, dok ostale dijelove od dragstera šalju za  27-28$ :dontknow:

pitao ga neki dan, veli 29 funti

a vidim sad da je i azurirao na ebayu  :icon_thumright:


2 BP
koji polini centralni imas

243.077 ili 243.081, i da li vozis sa polini sajbicom il ne
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline boulybox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 269
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: sr70,ice150,sp180
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #217 : 07 Srpanj, 2018, 12:34:27 »
ja imam 243.081 na speed controlu i sajbicu u kombi sa 15.7 rolicama. ide bolje nego serijski centralni i sajbica sa 14.5grama

Offline BP

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 319
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner 180
  • MojSetup: cilindar boran dinamitom
  • MojSpuh: Pipe Design Hornet
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #218 : 07 Srpanj, 2018, 14:12:14 »
Imam i ja dvije nove dragster felge, jedna je na prodaju a jednu cu si ostavit. Jedino je malo skuplja nego ove sa ebaya, ali ju dajem na uvid prije kupovine da se vidi da je potpuno nova i nekoristena.  :icon_thumright:
Tocno sam zakasnio sa skuterima, vec se rasprodao stari lager i sta je bilo u propalim ducanima, a tu su i najbolje cijene. Meni su trebale stici nove SP felge a dosle su mi za dragstera, steta, ove za SP bi otisle isti dan po puuuuno vecoj cijeni :)

Ne znam koji je centralni, Polini dugacki. Mislim da je to .081.
Nemam sajbicu posto u uputama kaze da ide izmedu distance i kalote a tamo ju nemres stavit ni da hoces posto je distanca kaskadna i ta plocica tamo ne ide, fizicki ju ne mozes stavit.
za 125ccm kaze da ide izmedu variomata i ventilatora, pa sam mislio jedan dan za probu ubacit ju da vidim dali se sta mijenja.
Kaj vi velite, jel probao netko sa sajbicom kod ventilatora?
"OEMs will generally provide you with a vehicle that functions nicely but is blessed with enough shortcomings that performance is far from optimum"

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Runner 180 by BP
« Odgovori #219 : 08 Srpanj, 2018, 09:29:11 »
to je vec stara diskusija, onako kako je polini zamislio da ide, to je nemoguce za staviti, jedino da ju je ubaciti prije distancera, ali to nema veze s mozgom, jer onda vario nece bti u centru s polutkom

trenutno vozim sa sajbicom do bolcne na 14g sa serijskim centralnim (vozio sam i 15,7, 15, ali nije to to)
sa sajbicom dobije nesto okretaja i start bude bolji logicno, kako sam smrsavio cca 15-20kg, osjetim da sam lagan za setup koji sam vozio nekad, non stop se dere i leti u okretaje pri napucavanju gasa kao da vozim multivar a ne speed control :P
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...