Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia SR 70 R Factory  (Posjeta: 105956 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #340 : 29 Veljača, 2020, 19:25:44 »
To je to Ziga, jedino ne volim TOP kajlu jer dize temperaturu masine, al dobro.

Dobro si se snasao sa dizanjem tlaka na autu, varijacija ima milijun, sta mislis kako se ja snadjem u sred sume kad treva podesiti smjesu, na purejetu sve mozes DIY :D
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #341 : 04 Ožujak, 2020, 20:41:33 »
Evo ga. Kad sam puhao jedva sam uspio progurati ulje, a feder je jako jako mekan. Sa kompresorom radi bez problema.

Ne vidim nista problematicno osim da se tvoj zacepio, nesto je moralo upasti jer je razmak izmedju kuglice i unutrasnje stjenke 0.33mm.

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #342 : 05 Ožujak, 2020, 07:50:24 »
Da. I ta na novom bloku radi tako. I sam carb spray je dovoljno jak da ga odtvori. Na starom bloku sa carb spreyem nisam uspijo. Kad sam ga sa kompresorom propuhao, radi skoro bez upora. 100% je taj dio kod mene bijo problem. Još čekam taj nov, da vidim kak radi i starog ču nekog dana vadit, da vidim šta se desilo.
Purejet racing :aprilia:

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #343 : 07 Ožujak, 2020, 21:58:55 »
Skoro sam završijo sa štelom smjese. I replika je prodisala. Najprije sam smanjijo smjesu na original bez Polini čašice. Skuter ide gladko i mrvicu bolje od 50ccm i jedva zavrti do 8500 na ubrzavanju 7900rpm. U medjuvremenu sam nešto pokušavao sa različitim svječicama, jer sam sumljao, da je problem u smjesi. Imam pripremljenih par federa i par šejbica i idem u lagano dizanje smjese. Da nebi radijo na pamet, jer ne mogu izmjerit pritisak, izmjerim koliko trebam za različite napora, da uguram regulator u Polini čašicu bez oringa, da nema dodatan upor. Stavim na vagu, Polini čašicu feder i regulator, resetujem na 0 i pritiskam, dok regulator ne sjedne. Na sportu sam imao oko 600g (original Polini feder ima preko 3000g). Idem sada sa jednim mekšim federom, koji imam i izmjerim 300g. Složim. Ide skoro isto ko prije. Stavim opet od sporta feder, koji treba 600g. Ide bolje ubrzava 8200 i malo lakše se zavrti do 8500rpm ali se muči. Zanimivo mi je to da 2 puta ne starta jednako. Nekad puca od snage nekad jedva proguta preko 6000rpm i onda izpuca. Probam i iz TPS izvadim pregradu. Dobije jak guboki zvuk i dobijem odziv na gas ali to još uvjek nije OK. Vratim natrag. Kažem si idem sad u pojčanje smjese iznad sporta. I stavim jednu tanku šajbicu pod feder u Polini čašicu izmjerim odpor na vagi i ima oko 1000g. Sklopim. E sad je več bolje ubrzava skoro na 8500 rpm i izvrti se skoro do 9000rpm. Vadim svječicu, da vidim boju (nova ZMR7AP) koje je presvijetla i za foru ubacim neku staru CPR8E i radi u leru puno bolje a u vožnji skoro jednako. To sam pokušao, jer prije je išao u okretaje bez pucanja samo sa ZMR7AP. Pa da vidim šta se desi ako još pojačam pritisak. Ubacim još jednu šajbicu i izmjerim 1300g. E sada je to brutalno prodisalo. Sada več ubrzava na 8500rpm i lagano ide do 9000. Vratim opet ZMR7AP i opet radi slabije u leru nego sa CPR8E i zbog toga je vračam. Tu sam sada stao. Sa podešenim prenosom od sporta ide sada bolje od sporta. Osjetim, da trebam start 500 do 1000 rpm više, oko 6000 rpm i ubrzavanje isto 500 do 1000 više, oko 9100 ču najprije hvatat. Tek onda, kad vidim kako če se izvrtit, ču pokušat još dignut pritisak.

Sada pitanje. Zašto mi bolje radi sada sa CPR8E a prije samo sa ZMR7AP. Koju se koristi na MHR Replici i karbu? Vjerovatno sada trebam hladniju svječicu 8 il čak 9 po NGK-ju?

Još jedno pitanje za one koji su imali i sporta i MHR replicu, koliko jaču smjesu su imali na Replici ili broj dize prije i poslije.


« Zadnja izmjena: 07 Ožujak, 2020, 22:42:24 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #344 : 07 Ožujak, 2020, 23:16:59 »
9 svjećka bi na karbosu išla s tim setupom.
A što se tiče propucavanja pa toplija svjećica uvijek bolje podnosi neravnotežu u štelungu smjese od hladnije svjećice pa nije ni čudo što je s njom radio bolje dok nisi pogodio smjesu..
Ja licno sam pokvario par devetki na svom skutu kad sam tek pocinjao sa stelom jer sam imao problema sa preljevanjem fergazera. Nakon dvije devetke stavio sam bosnu super fe75 sto je ekvivalentno ngk 6 ili 7 i skuter radio najnormalnije, mozes ga zaljevati koliko hoces svjecka ne crkava jer je toliko topla da se uzari i sagorijeva gorivo bez da baca iskru pa ju je samim tim nemoguce zaliti gorivom do te mjere da crkne.

Btw vidim fino napredujes, svaka cast. Kad vec Pero nece da eksperimentira nek si ti uveo malo noviteta na forum   ;D

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #345 : 08 Ožujak, 2020, 06:07:05 »
Neka i drugi experimentiraju, ja cu pomoc koliko mogu.

Dobro si se snasao s vaganjem opruga, bez o ringa zacas izvazes otpor. Zato sam ja trajno ugradio manometar i odmah vidim situaciju u bar-ima, a negdje sam imao zapisano koliko svaka debljina sajbice donosi pritiska, tako da je to copy/paste i moze svima koristiti.

Sto se tice svijecica, CPR8E je tip svijecice sa isturenom elektrodom, i osim sto ti poveca malo kompresiju, takav tip svijecice definitivno najljepse i najstabilnije radi u leru. Sa onim kracim svijecicama u podrucju elektoda, one daju grublji rad u leru, a pogotovo kad nisu nove, onda zna raditi kao traktor, kako idu kilometri sve je gore, ali u voznji je sve normalno.

Imas u Aprilia manualu kako je CPR8E tvornicki upgrade, umjesto CR8E, makar 50ccm masina mora raditi i s njom dobro, jer ja koristim samo takve posto su mi 7x jeftinije.

Dok sam bio u fazi nabrijavanja da je kljuc u svijecici, trazio sam svijecicu koja je identicna CPR8E, dakle sa tom isturenom elektrodom, i nasao sam od Beru-a, ugradjuje se u Ferrarija, a ima pozlacenu centralnu elektrodu i platinu na ground elektrodi. Svijecica je seks, za influencere dusu dala, medjutim 30€ mi je bilo neisplativo.

Uglavnom, i ja sam imao te nestabilnosti u radu masine, i to mi je bilo neprihvatljivo u svakodnevnoj uporabi. Auspusi ti diktiraju takodjer stabilnost rada smjese, npr. SC08 ti daje da vise dignes pritisak ubrizganog benzina nego ZXR. Nasao sam se na stock sport cilindru i to je prica koja me drzi godinama, a onaj pocetni elan je splasnuo tako da nisam vise kandidat za extremnija experimentiranja, bitno da baza funkcionira bez greske, a ako netko hoce vise sigurno necu odmoci..

Vidi jos ako ima pomaka, super, ako ne lako se vratis i sve ce biti po starom. :)


« Zadnja izmjena: 08 Ožujak, 2020, 06:14:37 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #346 : 08 Ožujak, 2020, 19:57:07 »
Danas sam imao drugih obaveza. Ali sam ipak morao probat kako pali sada, kad je smesa skoro idealna.

Purejet racing :aprilia:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #347 : 08 Ožujak, 2020, 20:29:23 »
Lijepo pali i radi. Daj snimi kad je malo vozis.

Zanimljiv detalj na gornjem nosacu auspuha.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #348 : 08 Ožujak, 2020, 20:42:34 »
Lijepo pali i radi. Daj snimi kad je malo vozis.

Zanimljiv detalj na gornjem nosacu auspuha.

Sačekaj, da poštelam sa deltom i OR i da smislim neki nosač, da sa jednom rukom ne napravim pi*darije. Gde si nabavijo nosač za telefon?
Purejet racing :aprilia:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #349 : 08 Ožujak, 2020, 21:02:47 »
Kod komsije kineza, za 10kn. Dobije se cak i kutija :D
Provjereno izdrzljiv, elastican i mob ne mrda nikuda, testiran na tripovima vec 2 godine.

Ako hoces poslati cu ti jednog, iduci tjedan cu otici uzeti sebi za stek jer nemam vise biti jednog u rezervi.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #350 : 15 Ožujak, 2020, 19:09:57 »
Skuter: Aprilia SR50R Factory PureJet 2007
Cilindar: Malossi MHR Replica 70ccm PJ
Radilica: Piaggio stock, lezajevi fabricki original
Auspuh: LeoVince ZX crome duga grana sa ZXR denferom
Sistem direktnog ubrizgavanja goriva: PureJet + Malossi TC ECU 2.8.0., polini čašica za sada pola mekši feder od originala
Filter vazduha: Trokutni air box odtvoren 25mm lulica u L, pregreda potpuno odtvorena, Malossi dvoslojna spužva
Usis: Malossi VL reed, TPS fi 20, ported
Svećica: NGK CPR8E
Kvačilo: Malossi delta
Zvono: Malossi
Torque drive remenica: Malossi OR komplet
Centralna opruga kvačila: Malossi plavi
Oprugice kvačila: Malossi crvene (start na 6000 o/min)
Varijator: Malossi MHR team potokareno čelo za 0,6mm
Rolnice: malossi 7,2g
Remen: Malossi kevlar 820mm
Primar/Sekundar: primar 7% duži
Gume: Heideau K80 130/60/13
Kočnice: S6 280 mm od Aeroksa s homemede adapterom, Polini Plave pločice, zada 190 mm disk EBC, EBC pločice

Morao sam prekopirat setup, da sam se sjetijo šta imam. Danas sam samo umjesto mog homemade OR (diteck polutka) stavijo Malossi OR sa deltom i plavim federom. SR-ka se preporodila. Čupa iz nule radi ko po ulju gladtko, ubrzava na 9100 rpm i sad se osjeti moč replike, za koju se primjeti da traži još jaču smjesu. Baš me zanima kolko ču trebat dignut pritisak :dontknow:

Nastavlja se...
« Zadnja izmjena: 15 Ožujak, 2020, 19:14:00 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #351 : 15 Ožujak, 2020, 19:18:28 »
Sutra se bacam na posao da probam sta ce se desiti ako na povrat stavim leptir ventil.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #352 : 15 Ožujak, 2020, 20:54:53 »
Malossi overrange polutku si stavio??

Ako je tako trpaj zeleni feder,eventualno ljubicasti.Ja sam sa midraceom vozio ljubicasti i nikad nije popustio,u veliki brijeg je drzao zakucane okretaje.
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #353 : 15 Ožujak, 2020, 22:45:13 »
Neznam kakva je ta plava. Mora da bude jača od ljubičaste. Ali momentalno diže okretaje na 9100 i drži zakucane. Htijo sam samo dignut okretaje, da vidim gde mi je najači i onda sam samo ubacijo kompet OR sa deltom. Sada ču opet poštelat smjesu, da vidim. I tek onda se vračam, na fino šelovanje prijenosa.

Koliko na karbu replica traži jaču smjesu od sporta?
« Zadnja izmjena: 16 Ožujak, 2020, 13:19:08 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline matija84m

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5079
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zvečaj
  • Moj Skuter: gilera dna
  • Moja Kaciga: vemar
  • MojSetup: Gilardoni 180😉
  • MojSpuh: SM04
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #354 : 16 Ožujak, 2020, 07:54:26 »
A tesko je to usporedit jer na karbu jako ovisi o snazi auspuha. Jaci auspuh ce odma trazit bogatiju smjesu i obratno.
Mnogo jaka grana, role grama malo,
Tripovat se mora, makar se raspalo.

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #355 : 18 Ožujak, 2020, 21:14:51 »
Još uvjek mi je ta MHR replica zagonetka. Danas sam pojačao u 4 koraka pritisak sa 1200g na federu do 2000g u Polini čašici. U moči na punom gasu zanemarljiva razlika. Ubrzavanje je na 9000- 9100 rpm. Zaklučak je da je 1200g jakost federa na gornoj granici, jer več ako ga konstanrno držim na 7000-8000 momentalno gubi snagu i nakon toga nekad puca z auspuha. Na ječe podešenemu federu su ti simptomi još gori. Kad voziš na pun gas, toga nema na svim jakostima federa (različiti pritiski). To sam pokušavao sa dvije različite svječice, da nebi opet izpalo, da se mi svječica jebe.  Na najačem in najmanjim sam isto pokušavao sa vadenjem leptira iz TPS i ne pomaže izpeglat, možda je malo bolje ali minimalno. Moram pronač Bing TPS 24mm ili napravit baypass cjev od fitera do prirubnice mimo TPS-ja, da mu dodam više zraka. Na testnoj stazi koja ide uz brdo imam praktički istu izlaznu brzinu ko sa sportom ali na 300 okretaja više i 3% kračem prijnosu zbog manje gume.  :sad1: Prijenos je slabo podešen. Sledeci plan je to sredit. Delta počne hvatat na 5000 i skuter krene do 15-20 km/h na 6000 brutalno ugrize, da malo digne točak. Osječaj ko da dvaputa hvata. Kad sa 5000 krene imaš osječaj, da je to to i onda brutalno zagrie, da si u šoku, kako je to moguče. Na pjesku jako neugodno. Nemam pojma kako to popeglat ili če letit van.

Novi plan. Baciti plavi feder van i zamjenit ga za ljubičati, jer imam jako visoke putne brzine. Na oko sa tim federom tražim za 0,5g lakše velcne i pojma nemam kako če odreagirat delta? Sada bi tražijo okretaje na ubrzavanju 9100 - 9200 rpm.

Još neka zagonetka. I kad znam, da je prejaka smjesa svječica ne kaže na to. Očekivao bi puno temniju. Boja sviječice za najjačom smjesom.
« Zadnja izmjena: 19 Ožujak, 2020, 19:21:59 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #356 : 19 Ožujak, 2020, 09:18:07 »
Malo pomaze kajla da paljenje ide u advance. Ali se masina jace grije tako da to ne bi preporucio. Imam u steku taj tps 24mm sa bypassom, ali nece ti niti on pomoci.

U konacnici kad se pretjera s prebogatom smjesom, masina ne radi stabilno u visim okretajima.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline dario007

  • moderator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6999
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nrg 180,2x SP180
  • Moja Kaciga: X-lite x661
  • MojSetup: OEM+
  • MojSpuh: Pia-SM06,Jollymoto
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #357 : 19 Ožujak, 2020, 12:33:04 »
Jaca kompresija također trazi vise goriva i daje malo vise snage i momenta u niskim okretajima...
Ne vozi brže nego što tvoj andeo čuvar može letjeti!!!

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #358 : 19 Ožujak, 2020, 19:30:48 »
....počelo je štelanje prenosa.
1. Na Malossi OR sam stavijo ljubičastu i odmah dao u MHR variomat 6,5g valjcne. Start se nerazumno s istom deltom (crveni najmekši
    federi maksimalno opušteni) digao za 1000rpm, okretaji na ubrzavanju su se digli na 9400rpm i osjeti se da tu nemaju šta tražit.
2. Sve isto samo sam stavijo Fly kuplung sa zelenim federima. Start se pogodijo ali okretaji na ubrzavanju isto preveliki za PJ.

    pokušavao sam još druge variante i nakraju...

3. Vratim stari setup od sporta samo ostavim 6,5g u MHR multivaru, sa ditech polutkom, ljubičatim, fly. Dobijem dobru lekciju. Okretaji
    padu na 8800 rpm i jako sretan skužim, da je to to. Tu je i replika najjača isto ko i sport. Omah produžim do testne staze i
    dobijem 5 km/h bolju izlaznu brzinu. Jako sretan.

Svaka čast onom ko je skužijo tu ditech kombunaciju. Mislim da je čak i bolja od Malossi OR. Dat ču mu još jednu šansu i sa njim hvatat te okrataje na ubrzavanju, jer sam stalno krivo imao u glavi, da tebam za Replicu tražit više okretaje tamo oko 9100-9300rpm. Druga priča je sa Deltom. Tu mislim, da je za mene jako težko upotrebljiva, jer i na najmanje naštelana hvata previsoko i prebrutalno za svaki dan.

Jako sam sretan, da sam skužijo, da replika radi u veoma sličnom režimu okretaja i tu ima stalno malo više snage od sporta. Ne puno ali je ima.
« Zadnja izmjena: 19 Ožujak, 2020, 20:36:34 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Aprilia SR 70 R Factory
« Odgovori #359 : 19 Ožujak, 2020, 20:28:17 »
Samo jedna fora. Kolko se ditech kombinacija više odtvara u maksimumu. Na ditechu je još 0,7mm šajbica. Na Malossi OR nema šajbica nikakve fore, jer su staze prekratke i one zaustave maksimalno odtvaranje.

Ja koristim remen Malossi OR i zapravo kad variator izgura do kraja ne treba uč u polutke tako duboko. Ali sa kračim remenom mislim, da bi gubijo na krajni brzini.
Purejet racing :aprilia: