Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vjecni skuter - PureJet  (Posjeta: 199688 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Deki.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 970
  • Spol: Muški
  • Kymco power
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Kymco Downtown 350i
  • Moja Kaciga: Nolan N104
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #880 : 24 Ožujak, 2021, 16:37:44 »
Mene danas dobrano propuhala!

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #881 : 24 Ožujak, 2021, 17:28:44 »
Da, jos nije to to, ali moze se prihvatiti.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #882 : 25 Ožujak, 2021, 11:47:32 »
Konacno nesto!
Prednja cwljust krene lagano blokat jer AJP nema snage da dovoljno povuce izvucene i prljave klipice. Nakon ciscenja sve radi ko beba.

Umalo sam stavio jace pumpice da konacno sredim kocnice, ali nemam sad vremena, pripaziti cu isto kao i kad se vozim na padavicarskim gumama.








Stare plocice (sinter, iste kao nove) su lijepo ravnomjerno potrosene. Zivio Brembo!
Extremna temperatura je ostala zabiljezena, jer ko ima Bridzs, smije prkosit i i fizici. Ostalo je izmedju 0.5 i 1mm mesa. Da pazim i mazim, mjenjao bih na 2mm jer krenu jebavat disk.




« Zadnja izmjena: 25 Ožujak, 2021, 11:51:30 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #883 : 26 Ožujak, 2021, 12:07:56 »
Testiran serijski auspuh po prvi put na Pezi.



Sad konacno mogu usporedit ovaj skuter i Nrg mc3 koji skace na zadnji uz minimalan cuk.

Dojmovi naspram ZXa:
1. Tuga, do 70kmh je jos i dobar, nakon toga samo propuh
2. Voznja u dvoje. Kao da vozim Peugeot Vertikalu s auspuhom. Tragedija najviseg nivoa, 60kmh gpsa i plafonjerq, dalje molis bog dal ce ili nece za 1kmh. Auti strahovito proletavaju pored osjecaj useravanja i opasnog podjebavanja ostalih u prometu je neprekidan.

Uglavnom, za 10kmh ranije posustane, isto toliko je slabija putna, i krajnja. 
10kmh manje u prometu mnogo teze pada nego kulturnih 160kmh vise.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #884 : 05 Travanj, 2021, 13:15:24 »
Uskoro ce ZX biti ofarban, nikako ulovit vremena. A s ovim gmizavcem, jebiga, gmizem. Fali mi jako 10gpsa. I je pada mi na pamet tripovat s takvim setupom i zajebavat ekipu kako je to nakbolji izbor, to je ovako za kvarta odlicno. Najvise mi sluzi kad treba otic u trgovinu ili na trznicu pa tu ga uvijek natrpam. A u ovaj veliki kofer ko gospoda stavim stvari umjesto vrecica, i kad dodjem na odrediste, samo ga skinem i ponesem. I ekoloski i gospoda.
Eno, prekjucer dosao par sati nakon otvaranja placa, i ko onaj batica sto dodje u kafanu kad se skupe sve picke, uparkira ga tocno pred ulaz, i ode zadovoljavat svoje potrebe.
Za extra urbanu sredinu sam zadovoljen.



U medjuvremenu sam odlucio podici prednju vilicu na max. Iz vise sitnicarskih razloga.
Da smanjim extremna opterecenja na prednju gumu.
Da mogu ko covjek di hocu bez nasukavanja, i za nedaj Boze za odradit neki bijeg, ili da opusteno sasjecem zracnom linijom kad vidim da je neki cep.

Usput testirao neke extremnije uspone gdje s obicnom gumom neces zagaziti niti 2m, vec ce te izbaciti iz putanje...
Testiro extremne uspone, pa extremna spustanja, sve mi se cini da ce biti i nekog dobrog offa. Jer Molas je majka!











Setup je dakle potpuno serijaki sada, jedino ima multivar i ditech polutku. Agregat ima 36tkm, nisam ga nikad otvorio i sve je zapakirano oem, vodena normalno da je prva jer sam skuzio da prebacuju 40tkm opusteno.


Kad bi napravili cesticu do Mkeseca, ja bi iz Molasa i Purejeta naravno, tripovo VERTIKALNO.


« Zadnja izmjena: 05 Travanj, 2021, 13:33:48 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #885 : 07 Travanj, 2021, 14:29:38 »
Ljubav na prvi dvogled i odmah swap na PureJeta kako bi to dobar poso. Ovi novi ultra euro4 gmizavci me ne zanimaju niti ce ikada. Ovo mi nemres raditi, doslovno i bukvalno mi original Peza ovo radi!!!!!!!


Dobar sic i niska podnica, pa nisi skvrcen, lajk za napredak Peze u polozaju sjedenja!







Prisjetimo se.patnji po trokiranju natjunirane Peze, koliko god da mu uskratia goriva. Ne valja. Obozavam ove Peza startove gdje masina trokira, a ne pomice se ni milimetra

« Zadnja izmjena: 07 Travanj, 2021, 14:35:06 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #886 : 14 Travanj, 2021, 18:27:00 »
Konacno vratio ZXa. Repariro vunu i ofarbo penzlom, jer sprejevi su za stajlere, a.meno sprej drzi 2 tjedna i aj bok. Treba mi neato sto drzi 3 ljeta i 3 zime.

Sinterovo propisno pa cu vidjeti kako traje boja kad se postupno zagrijava aususpuh.

Naspram serijskog auspuha, dobio sam jedno 20% snage. Ona serijala je na mrtvoj granici opcuorabljivosti, nemre se a vjetrom borit. Za Nrg i lagane skutere moze proci znatnonslabiji setup i masina.



Odmah sam testirao uz jebacku travnatu uzbrdicu nasip jer sam vidio neki komad gume dobar za izradu blatarica, moc i sila se osjecaju jedva cekam da odem rasparat nasip, i potrazit uspon veci od 50% DA putlrejet pokaze moc momenta.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #887 : 14 Travanj, 2021, 19:01:17 »
Ma daj mi zestok uspon i visoku debelu travu jaooooo ovom Molasu nema granica, idemo na 60%






Znaci prvi put sam uzei 3m zaleta da bude extremnije i zapeo sam 1m do vrha, kad je krenulo nazad, zadnja je Molasica ugrizla i skoro me sve iskipalo u rikverc, ali gas i ispravlja se bocno.


Zivio purejet moment i odealan prijenosni ne prebr omjer s kojim mozes sve.


Bitno.mi.je da me konacno vertikala jemre kopirat jer ovo je NEMOGUCE ZA VERTIKALU hehe
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +42 000km
« Odgovori #888 : 21 Travanj, 2021, 09:14:59 »
Francusko vozilo pocelo prokosnjavat ispod sica, smocilo mi kacigu. Samo odjednom. Jako volim cari nq koje bi se mogao kladiti da nikada necu imati bakecanja.

Postoji jedna cinjenica koju sam naglo utvrdio, a je se ispotvrdjivala.

Recimo na talijanskom skuteru, fokusiras se na usku problematiku, unaprijedis to i ti si car.

Kod francuskog, pohaba ti se broj sasije, i ode ti svih onih 30% dijelova koje se inace obavezno prvo bacaju u smece jer nikad nece otici, kad recimo rastranciras talijana za prodaju i dijelove. Plus, naravno, 70% svega ostalog.

« Zadnja izmjena: 21 Travanj, 2021, 09:25:24 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #889 : 24 Travanj, 2021, 14:44:52 »
Ubacio 7% getribu. Dobio taman malo putne, boljeg ubrzavanja i vise krajnje s puno kasnijim prevrtavannem za koje je potrrbna sada iskljucivo nizbrdica. Idem po ravnom preko 80gpsa to mi je bitno.

Setup:
- 50ccm
- ZX, multivar, ditech polutka, 7%
- 3bar + 200ohm smjesa, 3.03l trosi gasiranja u gradu. Slozen da pali na zub, bez onog glupog anlasovanja.




Usput odlucio staviti novi lezaj sekundara kotaca jer je se poceo cuti, i malo bi skrgnuo. Uzeo i novi ssmering iako je stari ko nov, al ne planira dirat getribu vise nikad.
Ovih 7% me privlaci zbog toga sto cu furat polovno remenje od 18mm, tako da nemam potrebe kupovat novo, a i novo nije bas pametno jer struze od bendiks, tako da sam ostvario win win.















I po prvi put da sam uspio napraviti zub na zadnjem disku, to se rijetko vidja, al zestok nivo kocenja je svakodnevno prisutan hehe
Prava guma i dobra kocnica, koja moze dosta bolje ovdje, dozvoljavaju da se kosis s fizikom.




« Zadnja izmjena: 24 Travanj, 2021, 14:47:54 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #890 : 25 Travanj, 2021, 19:30:05 »
U par navrata odvalio slucajno preko 400km.

Jucer i danas smo gasirali u dvoje, u 220km je uklopljen posjet Vinskom Vrhu za vrijeme WRC trke, te vracanje nekim novim valovitim cesticama, te sjurivanje starom rijeckom ko covjek oko 95gpsa da je cijela Peza pocela iskakivati iz putanje. Ide to jos ali imam blokadu okretaja na 9500rpm na ovom setupu, pa se ta blokada raskuca vrlo brzo. A imam je jer ganjam ECO boost performanse, a to sam prptumacio tako da smanjim gorivo na minimum, tako da ga goni iskljucio zrak.




Bio je i Matija pa sam ponesao pivcuge, pecenu prasetinu, domaceg kruha i luka, te sira za nedaj Boze.






Danas je odvaljen djir do Samobora. Testirao speed na ravnom, za nekih 320kg brutto mase na debelom Elystaru, sasvim pristojno. Za ovo izvuc iz pedesetke treba juhe, a potrosnja mi je punog gasa tocno 3.0l u dvoje na tripu.



Prije same WRC trke, odlucio sam otici na benzisku da budem miran i neogranicen s glupostima kao sto su razmisljanja o benziskoj. I nakon tocenja sam dozivio fail. Na davanje kontakta, pumpa goriva se vise ne cuje. Reko dobro je to, najgore je kad se cuje, a ne radi. Maznem je kako to Ivica radi, i ko bog, vozi do slijedeceg gasenja. Vidjet cemo sta se desilo s pumpom, posto vozim dok ne crkne, a ova je odvalila vec i previse, ali sreca je sto se to zalemi i onda nema problema.



I tako sam je u par navrata trebao kucnuti da se pokrene i odvozili Karlovac, i sta ces, danas je lijep dan, a najavili sve neke.lose, jebes intervenciju oko pumpe, nego ju lupi i kreni put Samobora. Dosao tamo, parkirao ko covjek,


i lupio je jos jednom za povratak, koji je bio preko Kerestinca, da se ne guzvam s rajom i da ne udisem smrdljive ispusne plinove oronulih dizelasa.


Bbq rostilj je bio vrhunski u samom centru, sve je ispeceno s nevjerojatnim nivoom socnosti:




I ovaj prizor vise nikada ne bi glumio, da je Gsxr zlatni



Ovako dodjes ko covjek, i ides u majici kratkih rukava BEZ ovih stvari koje zabijes u skuter:
- 2 intergralne kacige
- 1 velika XXL touring moto jakna s protektorima, 1 obicna jakna
- debela trenirka i hoodica
- 3 para rukavica, s tim da su jedne zimske broj 11, ko Jet kaciga skoro
- i jos neke sitnice
- deka za skuter, za nedaj Boze, a dobra je ga sjest na livadi.



*Lupanje pumpom se ne preporucuje. Nego znam tocno zasto se to desilo pa si mogu dozvoliti tu zajebanciju da idem na kraci trip. Inace ekipa udara macolom dok ne doslovno smrvi pumpu i trajeno je deformira. Ovdje je los kontakt nakon gro kilometara ili je potrosen motor u pitanju, oko 30tkm mogu preci pa trebaju reparaciju. Medjutim ja ne izvrsavam pravovremene servise nego tjeram u svrhu saznanavanja i otkrivanja granica dokle ide.
Nesto se moze srediti apgrejdom, ali mi to nije u i teresu istrazivanja, a nesto jednostavno traje 30tkm i trazi intervenciju.



« Zadnja izmjena: 25 Travanj, 2021, 19:50:13 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #891 : 27 Travanj, 2021, 17:01:31 »
Sinoc rijesio pumpu, uspio sam potrositi (polovan) motor. Ali cekajte, to nije sve, motor se moze reparirat i vozi novih 30tkm, ovisno o kvaliteti bakra i brzini vrtnje motora... Ima tu faktora, ali opcenito potrositi motor znaci da si se navozao posteno.









>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline mic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 730
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Yamaha Zuma
  • Moja Kaciga: 3XL
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #892 : 27 Travanj, 2021, 19:35:44 »
Tu bi bilo fora iskemijat zamjenu tog el. motora sa motorom bez četkica. To bi onda bila vječna pumpa bez servisnog intervala barem što se samog motora tiče. Motor bez četkica možeš takoreći birat kakav hoćeš na hobbykingu.

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #893 : 27 Travanj, 2021, 19:43:41 »
Razmisljao sam u tom smjeru, ali nema potrebe za tim, onaj tko podere motor, taj je se i navozio. I to se da sredit sto i radim.

Poanta PureJet price je da si SVE mozes sam posloziti, reparirati, da si neovisan o kupnji novoga!
Zanimljivo je da bi si mogao sloziti sve to doslovno na cesti, uzmes saku materijala i saku alata i ti ides za Mozambik ko covjek, kakav hak, osiguranja i picke materine :happy3:

Ti kad sam imas apsolutnu kontrolu, to se ne moze kupiti, jebes postara s paketom!! Jer to je lazan osjecaj, gdje mozes dobiti ciglu ili riblju glavu... Gdje dobijes zamjenski dio koji ce ti sav trud oblatiti kakicom... Jedini je istinaki sretan onaj tko je uzeo proviziju...


Motor u tom kucistu se koristi u masi uredjaja, ali treba pripaziti na broj okretaja.
Vidio sam, a i probao jos prije. Kako neki ubace elektromotor koji vrti 5x brze od ovoga i fora je cuti nabrijanu pumpu kao ultrazvuk, ali to neminovno skracuje vijek ostalim radnim mehanickim elementima.
JER postojale su posebne S serije pumpe koje su tvornicki brze vrtile, i te su puno puno ranije zavrsavale na servisu, a sve su imale iste probleme....
Bitno je zadovoljiti protok i tlak, uzalud ti dizati okretaje pumpe gdje samo povecavas protok goriva koji se vraca kroz povrat u rezervar jer regulator tlaka drzi pritisak stabilnim i potrebitim, tako da tuniranje pumpe samo skracuje njen vijek.


Ja sam uspio ovog dovesti do faze kada je kolektor na jednom mjestu potrosen do ibera, i kad bi se na toj tocki zaustavio na cetkici,ne bi imao kontakt i prilikom pokretanja, ne bi se zavrtio. Zato ga lupis da cetkica dohvati zdravi dio i onda se motor moze vrtiti cak i bez jednkg cijelog polja, doduse za 1/3 sporije, ali radi,sve do zaustavljanja.

Moze se vidjeti od oka koliko je potrosen, ja sam isao za tim da ga vozim dokle ide bez razmisljanja o preventivnom servisnom intervalu, jer me zanimaju neke krajnje granice do kojih se dolazi iskljucivo kroz iskustvo.
« Zadnja izmjena: 27 Travanj, 2021, 19:54:24 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline SCANIA R500

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Runner sp50
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #894 : 27 Travanj, 2021, 20:19:07 »
Test pumpe moze obaviti pravi drumski mornar :laughing7: :laughing7: mission accomplished

Offline Zigas

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 787
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trbovlje/SLO
  • Moj Skuter: Aprilia SR 70 R
  • Moja Kaciga: GIVI
  • MojSetup: Malossi MHR Replica/Purejet
  • MojSpuh: Leo ZX
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #895 : 27 Travanj, 2021, 20:54:06 »
Zanimljivo. Dva dana nazad sam promjenio moju pumpu za tvoju repariranu (Hvala) :icon_thumright:, jer sad kad sam u fazi testiranja tlaka, primjetio sam, da stara pumpa, kad ude motor iznad 8000 rpm mu nedostaje goriva/tlaka i zapuca, ko da bi ga gasio u vožnji. Jer u vožnji nisam gledao u auspuh, mislio sam da sam prejak sa smjesom, je puca identično, ko prejaka smjesa, samo da kod prejake smjese se vidi na auspuhu, kad zapuca dim i ponekad vatra. Pokušao ga izvrtit na nogi i počinje pekidat na 7000 rpm a u vožni zapuca. Sa tvojom repariranom ga na nogi izvrtim lagano iznad 9000rpm. Sad se osjeti, u vožnji, da mu mogu još dodat tlaka, jer iznad 8500 rpm gubi na snagi. Težko je purjeta pogoditi po smjesi gledajuč sviječicu, ker bilo koji tlak imam ona ima uvijek idealnu cigla boju.

Dali si testirao ili znaš, do koliko se može dignut tlak na regulatoru, da se još ima dosta protoka. :dontknow:

Zašto se to pitam.

50cmm sa 2,5 bara ide u okretaje čak iznad 11000rpm, sport 70 ccm sa cca 3,5 bara ide do oko 10000rpm, sada za MHR replicom i oko 4,3 bara ide malo iznad 9000rpm. Da nisam došao, do max kolko pumpa može. Ili je to zbog jače kompresije?

Edit: Mislim da imam od  negde u glavi, jer smo imali neku drugu temu oko pumpe, da ima pumpa protok oko 5,2l/h. Tako, da znam, da ima još šanse, da dignem tlak ;D
« Zadnja izmjena: 28 Travanj, 2021, 17:20:31 Zigas »
Purejet racing :aprilia:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #896 : 30 Travanj, 2021, 12:29:08 »
Thug life



>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #897 : 30 Travanj, 2021, 13:51:14 »
Zalepeće!

Ako se pregrijao nije bilo potrebe da luftiraš mašinu, mogao si ga samo ostaviti na vjetru i dosao bi sebi..  :nono:

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #898 : 30 Travanj, 2021, 14:03:49 »
Posrala me trkaca sreca, pa da su me poceli izdavat dijelovi iz 2003 ne mogu na vjerujem, vec sam si telefonski narucio vertikalu. :happy3:

Posto nemam cukicu za temperaturu na Pezi, moram se oslanjato na uho. I tako ti je meni nesto bilo sumLJivo vec par dana, i da bi stvar bila jaca, jucer sam teipovo za Karlovac i to u dvoje u pretovaru...



Cijelo to vrijeme je cilindar bio veoma ugrijan sto sam jutros odlucio izmjeriti:



Taj cilindar je vec zakuhao i izbio crijevo vode tijekom burn outa... I sad je opet bio u crvenom danima...


I evo kakva me sreca posrala:







Zdrav covjek bi rekao, kupi si vertikalu i rijesi se takvih problema.
Ali ja kazem da je to bolestan covjek jer je se ovo desilo jednom u 18 godina, a servisni interval za termostat je nekih 10 godina.


Kad sam vec otvorio sve, uvjerio se u vrhunsko i nevjerojatno stanje cilindra, od pregrijavanja su malko karike dobile, pa sam ga pocastio novima:









Hsput prosirio jos ispusnu rupu, kanal nisam dirao.




Odlucio sam voziti bez termostata, novi mi je skup, a zamjenski necu da kupujem jer nisam debil da si svjesno podmecem nogu i programiram skorasnju havariju. Ide to bez termostata bez problema, prva 2km cemo lagano i to ce mu biti termostat.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: Peugeot Elystar 50>70>50LC, ali Piaggio PureJet +43 000km
« Odgovori #899 : 30 Travanj, 2021, 14:50:41 »
Ja sam izbacio termostat nekako odmah nakon razrade, ali vidim da je temperatura malo ispod idealne. Stigne na onih zeljenih 75-80°C samo kad je bas topal dan, pogotovo ako je voznja u dvoje, inace ujutro ili kad sunce krene zalaziti pada na 65-68°C.. doduše imam i st kiler koji je duplo veci od serijskog al eto vozim tako pa cemo vidjeti, ne vjerujem da ce sad nesto drasticno povecati habanje masine.