Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: motohappening 12.10.2008  (Posjeta: 31657 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #120 : 12 Listopad, 2008, 23:00:38 »
Bio , sam bilo je prejebno prejebno ......
Dan za pamtit , a ti Robi sry stvarno mi je žao i sve la ja nisam  ni  vozio .......
Slike isto  budu heh  od svega polako sma .....
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #121 : 12 Listopad, 2008, 23:07:58 »
Meni su grupni đirevi više opterečenje nego gušt jer stalno moram paziti na druge i prilagođavati brzinu prema najsporijem da bi ostali u grupi

Najbolji đirevi 3-4 slična motora po snazi i vozača po vještini :frajer: i udri po gasu
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #122 : 12 Listopad, 2008, 23:12:32 »
Meni su grupni đirevi više opterečenje nego gušt jer stalno moram paziti na druge i prilagođavati brzinu prema najsporijem da bi ostali u grupi

Najbolji đirevi 3-4 slična motora po snazi i vozača po vještini :frajer: i udri po gasu
zato kažem da takvo nešto neću više raditi! sam ili još jedan i amen! vozim se koliko mogu i ako imam problema sam sam od početka tako da nikog ne kočim! što se mene tiče zaboravite ovo večerašnje jer mi je za danas fakat pun k**ra* svega!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #123 : 12 Listopad, 2008, 23:16:34 »
Meni su grupni đirevi više opterečenje nego gušt jer stalno moram paziti na druge i prilagođavati brzinu prema najsporijem da bi ostali u grupi

Najbolji đirevi 3-4 slična motora po snazi i vozača po vještini :frajer: i udri po gasu
zato kažem da takvo nešto neću više raditi! sam ili još jedan i amen! vozim se koliko mogu i ako imam problema sam sam od početka tako da nikog ne kočim! što se mene tiče zaboravite ovo večerašnje jer mi je za danas fakat pun k**ra* svega!

Povratak je za tebe bio najgori dio, sve prije toga je bilo OK. :)

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #124 : 12 Listopad, 2008, 23:24:51 »
e ex, a kako se može super putovati sa mrcinom, kichom ili benjaminom?
ljudi prilagode brzinu najslabijem i sve 5! nisam očekivao da su uvjek iza mene ali nemože biti da se od grobnika do karlovca sam vozi sa hrpom problema!
neko vrjeme su mislim najmanje 15 km bili dalje od mene!

Vidim bilo problemakolko uspjevam citat...

Ja mislim da sam uvijek bio uredu prema svima..ak idmeo u grupi ondase i vozimo u grupi..neki medusprint je uredu da ak neko hoce malo natjerait motor..ali ostaviti daleko iza sebe nekog mislim da nije ok...

Bunite se da vam je prepsoro bilo..a znali ste u kaj se upustate...prosle godine je robi isao sastock lunom..i svaka mu cast na toj hrabrosti..mene iskrneo bi bilo strah ici ss takvim motorm na put...a sad ga je jos i slozio i ide 16x bolje..taman smo si tu negdje.. kolko sma vidio kad mso u cakovec isli..i da sam isao danas na gorbnik mislim da bi po putu bila prava ludnica..nebi se vukli kroz gorski kotra 20-30kmh ko prosle godine...mislim i meni je bilo presporo..ali jeb*** mu  sunce pa ak je zajendicki dir onda cu se i tako kolegjalno ponasati i prilagoditi drugima... i mislim da sma do sada to uvijek napravio kako treba...da mi se islo nateravati onda sam i sma mogo otic i po gasu do dole dok mi se skuter nebi rasipo..

Ova sezona je totalna pusiona bila za mene...nije to to kaj je bilo prije par godine kad sam polako ulazio u vode skutera...

Tolko od mene...

See ya...

Ocekujem slike....

A  Robi..mi cemo organizirati jos vece i bolje direve...sljedece godine...vidjet cemo sve s vremenom...
Under construction...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #125 : 12 Listopad, 2008, 23:35:26 »
Da ne bi krivo mislili...

ovako je put prosao sa mog stajalista: kada smo isli iz Zagreba prema Grobniku bilo je stvarno sve u redu. Cesto smo se vozili u grupi i ponekad bi se malo medjusobno udaljili, ali radilo se o najvise nekoliko zavoja i ponovno se grupirali. Na Grobniku i okolici je takodjer bilo dobro. Jedino je nastao problem pri povratku kada je Robert nekoliko puta ostajao sam i decki su cekali i imali namjeru vratiti se ako nesto podje po zlu. Kap koja je prelila casu je relacija izmedju Severina na Kupi i Karlovca (nisam 100%) siguran.
Nazalost nismo stigli Robertu ustimati skuter pa je imao problema, vjerojatno sa pregrijavanjem prijenosa, sto je takodjer dalo svoj doprinos za los dojam o ovoj voznji.
« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2008, 09:54:35 SlowRider »

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #126 : 12 Listopad, 2008, 23:37:40 »
Evo i mene :)
Stigo sam u 15 do 11, mokar ko miš, magla od zg-a, nemate pojma kakva. Dan je bio super, jedino povratak, eto radi Robia mi je bed, al kad smo ja i Dottore, onda nemože to polako  :toothy9:

slike, uskoro, krepan sam sad

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #127 : 13 Listopad, 2008, 02:24:43 »
Evo neke sljikice





















« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2008, 10:15:15 SlowRider »

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #128 : 13 Listopad, 2008, 09:58:55 »
Evo vidim da se lagano uzburkala situacija oko odlaska na grobnik a stvarno ne vidim razloga zasto.Situacija je bila ovakva.Ujutro smo Roby Slow i ja krenuli lagano prema grobniku.Sad da vam ne pricam kako smo bili cijeli mokri od sugave magle jer je to nebitno stvarno smo se polako vozili i cak smo nekoliko puta stali i do Karlovca.Kad smo dosli u Karlovac magla je nestala i malo smo digli tempo al opet smo se vozili jedan iza drugog na optickoj vidljivosti.Kad smo prosli Dugu Resu i zavukli se među brda ja i slow smo znali malo propuhat motore i pobjec Robyju za par zavoja ali smo usporili i pricekali ga.Do Severina na kupi gdje smo prvi puta posteno stali i popili kavicu i caj u medjuvremenu smo jos stajali par puta da bi Roby slikao predivan krajolik gorskog kotara.Kad smo prosli Severin opet smo se relativno lagano vozili do Grobnika na pristojnom razmaku i sa jos nekoliko zaustavljanja radi slikanja ili cekanja Robyja.Znaci sve u svemu put do Grobnika je prosao savrseno. :icon_thumright: A sad put nazad sto je izazvalo pi*dariju.Posto smo malo kasnije krenuli oko 6 sati ja sam predlozio svima da dok je jos dan da se malo pozurimo i da se popnemo do Delnica dok je jos dan  onda je polako spustanje prema Severinu i Karlovcu sto nije neki problem.I tako smo ja i Poggi u par navrata dok smo se penjali prema Delnicama otisli Slowu i Robyju za 10-ak kilometara al smo ih uredno cekali i oni su dosli unutar 5min sto nije po meni nista strasno.Mi uopce nismo znali do Severina da roby ima problema sa motorom i da mu slabo ide uz brdo a mi smo htjeli za vrijeme dana da se popnemo do Delnica.Opet smo svi stali u Severinu na kavu i jos je sve bilo ok.Kad smo se krenuli spustat prema Karlovcu ja i Poggi smo opet ostavili slowa i robyja za 10-15km i cekali ih al opet ne preko 5min jer smo smatrali da je nizbrdica i da nece bit nikakvih problema.Na zadnjoj dionici od Duge Rese do Karlovca je a to je znaci jedno 10-ak kilometara je nastala pi*darija sto je Roby ostao sam a nas trojica smo ga cekali opet ne vise od 5min u karlovcu na autobusnom kolodvoru.I tu je Roby pukao i odjebao nas je i krenuo sam prema zagrebu bez stajanja.Tih 50 kilometara se stvarno vozio odlicno tak da ga nismo ni u jednoj situaciji imali potrebu prestizati tak da smo se do zagreba vozili jedan iza drugog.Sve u svemu po meni je put prosao dobro.Ja sam odma rekao da se nevolim voziti po noci sporo jer nikad kraja putu zato sam se malo brze vozio.Meni i poggiju je brzina kroz gorski kotar bila izmedju 90 i 100 sto nije nesto previse brzo.

P.S. Roby stvarno mi je zao kaj je tako zavrsilo i obecavam da se to vise nece dogoditi i nadam se da ces nam oprostiti.Ipak smo mi jos balavci za tebe. :icon_tongue: :icon_thumright: 

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #129 : 13 Listopad, 2008, 14:57:06 »
Dražen ti bas nisi normalan...radije nejdi na put u grupi ak se tak nemos vozit...

Kak je neko reko, oke je tu i tam stisnut malo da odes i isuses se al daj zamisli kak je drugima...

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4153
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #130 : 13 Listopad, 2008, 15:07:09 »
Pa zato sam ja dolje i išo sam, a ti serronja bi se i mogel javit na mobitel  :icon_tongue: :icon_tongue:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #131 : 13 Listopad, 2008, 15:11:41 »
zajebali smo .ja to priznajem ali drugi put cemo biti pametniji. :icon_tongue:
Kicho,dobro kaze Poggi da si se bar mogao javit na mobitel kad smo te zvali jer smo te ocekivali da ces doc dolje.

Offline skorpion40

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 107
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: CPI ARAGON GP 50
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #132 : 13 Listopad, 2008, 15:18:50 »
e moj dottore,nebi se ti tak vozil da si bil sa svojom dvokolicom,lako je bežati Robiju na vxr-u :nono:
Leovince ZX
multivar
rolice4,7g
serijski centralni serijsko kvacilo sa žutim federima kit:ulovljen ljetos

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #133 : 13 Listopad, 2008, 15:22:21 »
e moj dottore,nebi se ti tak vozil da si bil sa svojom dvokolicom,lako je bežati Robiju na vxr-u :nono:

jesi siguran.moja pila ide bolje po zavojima nego vxr. :beah:

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #134 : 13 Listopad, 2008, 18:45:59 »
e moj dottore,nebi se ti tak vozil da si bil sa svojom dvokolicom,lako je bežati Robiju na vxr-u :nono:

jesi siguran.moja pila ide bolje po zavojima nego vxr. :beah:

Ovisi tko vozi :frajer:
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #135 : 13 Listopad, 2008, 19:00:06 »
ma po ravnom i niz brdo nisam imao nikakvih problema ali mala uzbrdica i pušiona!
e dottore, ono kad si nas vodio prema rijeci i pravac na autoput sa 2 skutera od 50 kubika :nono:
nisam imao šanse za kočiti kad sam primjetio da sam na autoputu jer je iza mene bio kamion! pa nek netko kaže da skinem retrovizore :nono:
evo mojih 250 slika:
http://scooter.zippo-friends-croatia.com/thumbnails.php?album=27&page=1


Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #136 : 13 Listopad, 2008, 19:52:39 »
daj nek netko napise na slici tko je ko ,da vidim tog famoznog slowridera  :toothy12: :toothy12: :headbang:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #137 : 13 Listopad, 2008, 19:55:33 »
a ljudi ja mislim da stvarno nije ok da se covijek tako sam j#bo sa skuterom i da je sam bio u problemima...

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #138 : 13 Listopad, 2008, 20:03:05 »
a ljudi ja mislim da stvarno nije ok da se covijek tako sam j#bo sa skuterom i da je sam bio u problemima...
A da , to je slažem se , btw zaš i ti nisi išao vidim da si iz Rijeke  nisi bio na hapenningu??
« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2008, 20:21:03 Lav »
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: motohappening 12.10.2008
« Odgovori #139 : 13 Listopad, 2008, 20:07:44 »
koji sam ja sta??? nazalost nisam bio jer nisam doma...