Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vodena  (Posjeta: 3027 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: vodena
« Odgovori #20 : 07 Listopad, 2008, 12:45:17 »
a di ima za kupit digtunge za termo grupu serisku

Bencony

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: vodena
« Odgovori #21 : 07 Listopad, 2008, 17:09:07 »
aha ok,tnx slow,to cu onda uzet,a di ima za kupit digtunge za termo grupu serisku,malo mi je jedan dio onog di se spaja s blokom puko...kad sam ju skido...

Tebi je najbliže Moto Markez u svetoj nedelji! Znaš valjda di je to. Nazovi 3370-218 i pitaj kolko koštaju. Ali te budu pitali koji model i koja godina... Zato zmisli da je npr. Yamaha Aerox 50 iz 2001. i to je to. Ak je više od 80 kuna onda zovi u Auto-bil na jarunu (3833-084), Eloda Yamaha distrubuter (3867-933) ili u bencony (205-9960).

Slow tebi je blizu bencony kad si na žitnjaku. Nama je do benconyja sa autom sat vremena vožnje. I više!
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: vodena
« Odgovori #22 : 07 Listopad, 2008, 22:58:10 »
aha ok,tnx slow,to cu onda uzet,a di ima za kupit digtunge za termo grupu serisku,malo mi je jedan dio onog di se spaja s blokom puko...kad sam ju skido...

Tebi je najbliže Moto Markez u svetoj nedelji! Znaš valjda di je to. Nazovi 3370-218 i pitaj kolko koštaju. Ali te budu pitali koji model i koja godina... Zato zmisli da je npr. Yamaha Aerox 50 iz 2001. i to je to. Ak je više od 80 kuna onda zovi u Auto-bil na jarunu (3833-084), Eloda Yamaha distrubuter (3867-933) ili u bencony (205-9960).

Slow tebi je blizu bencony kad si na žitnjaku. Nama je do benconyja sa autom sat vremena vožnje. I više!
tnx dhorvat,normalno da znam di je markez,nazvat cu i pitat kolko su,...