Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skuter na plin  (Posjeta: 3613 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Skuter na plin
« Odgovori #20 : 05 Listopad, 2008, 19:42:30 »
ak je oko 1000kn ja ga ugrađujem sigurno  :toothy12:

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Skuter na plin
« Odgovori #21 : 05 Listopad, 2008, 21:44:19 »
Procitajte pravilnik o auto plinu sta sve mora udovoljavat i budete vidjeli da je nemoguce dobit atest instalacije (tehnicki ne izvedivo).
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Skuter na plin
« Odgovori #22 : 05 Listopad, 2008, 22:04:19 »
Procitajte pravilnik o auto plinu sta sve mora udovoljavat i budete vidjeli da je nemoguce dobit atest instalacije (tehnicki ne izvedivo).
pa nebi objavljivali na netu da nemos dobit atest ,a i nemoras imat atest ,ko da ce ti ovi gledat jel imas plin ugrađen ...haha.......normalno da nece

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Skuter na plin
« Odgovori #23 : 05 Listopad, 2008, 23:33:28 »
ak je oko 1000kn ja ga ugrađujem sigurno  :toothy12:
..bilo bi dobro da je  toliko..  :binkybaby:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Skuter na plin
« Odgovori #24 : 06 Listopad, 2008, 15:09:23 »
Procitajte pravilnik o auto plinu sta sve mora udovoljavat i budete vidjeli da je nemoguce dobit atest instalacije (tehnicki ne izvedivo).
pa nebi objavljivali na netu da nemos dobit atest ,a i nemoras imat atest ,ko da ce ti ovi gledat jel imas plin ugrađen ...haha.......normalno da nece

a i kao da je tesko izvadit, otic na tehnicki i opet stavit  :icon_thumright:

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Skuter na plin
« Odgovori #25 : 06 Listopad, 2008, 20:40:05 »
Sve to 5, al kome se da zajebavat s tim, kad skuter max. trosi 5-6 litara, koliko bis km morao proc da bi se plin isplatio... Iako kazem, svi ti skuteri koji imaju plin su uglavnom rađeni za promotivne svrhe i atest instalacije se NE MOZE dobiti. Jer za isti nije napisan pravilnik. Ako bi uzeli u obzir pravilnik od auta, svako toliko naletite na nesto sto je nemoguce za izvest. Npr. boca mora bit udaljena min. 20cm od najisturenijeg zadnjeg kraja automobila, sto je na skuteru nemoguce za izvest.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Skuter na plin
« Odgovori #26 : 07 Listopad, 2008, 22:05:05 »
Sve to 5, al kome se da zajebavat s tim, kad skuter max. trosi 5-6 litara, koliko bis km morao proc da bi se plin isplatio... Iako kazem, svi ti skuteri koji imaju plin su uglavnom rađeni za promotivne svrhe i atest instalacije se NE MOZE dobiti. Jer za isti nije napisan pravilnik. Ako bi uzeli u obzir pravilnik od auta, svako toliko naletite na nesto sto je nemoguce za izvest. Npr. boca mora bit udaljena min. 20cm od najisturenijeg zadnjeg kraja automobila, sto je na skuteru nemoguce za izvest.

to ja cijelo vrijeme govorim ali si ti to slikovitije reko. kad bi se i izvelo opet se vračam

na"selju" na teh.jer nema pravilnika o tome :toothy10:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Skuter na plin
« Odgovori #27 : 08 Listopad, 2008, 13:46:39 »
to ti se neisplati na skuteru,moraš platit atest i plin nije ispod milju kuna a da bi ti se isplatilo moraš proć kilometara i kilometara....i boca nemože eksplodirati ni da se skuter zapali.i to ti je dodatni trošak sto se tiče dijelova pa ti vidi sada 8)