Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aprilia Sportcity 200  (Posjeta: 37326 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #120 : 29 Rujan, 2016, 12:19:26 »
ma nije to strasno, kad znam koliko dobijem koristi od nje...

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #121 : 06 Listopad, 2016, 07:18:44 »
imam opet par pitanja

prije tjedan dana cca, ler gas mi je pao toliko da se ugasio na leru
ja sam ga podigao i sad radi mrvicu brze, sto me zivcira uzasno, jer u voznji, kad otpustis gas, ne usporava skoro nikako...
i sad je opet poceo ler gas zajebavati, opet se skoro ugasi na leru.
i primjetio sam da kod starta se prvo malo zagusi pa tek onda krene

do cega moze biti?

kako se ponasa motor koji vuce falsi zrak na prirunici?

i sporije mi vrti u paljenju, pretpostavljam da je aku, njega sam vec skinuo i stavio na punjenje

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #122 : 20 Listopad, 2016, 19:12:46 »
Evo, cisto da se ispusem...

j**** mater prokletom djedici u crvenom golfu trici, koji je isao usuret meni i na jebenom pravcu skrenuo njemu livo u sporednu ulicu i oduzeo mi prednost! Samo cudo me spasilo da ne opalim u njega pri 80tak na sat, tresa san se 10 minuta radi njega...
I jos je otisa, naravno...

Pa pi*da mu materina, u srid bilog dana, vidim se iz aviona, sami na cesti, koliko mos bit slip da me ne  vidis???

I to bice ima 90 godina, tko mu uopce daje vozacku...

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #123 : 20 Listopad, 2016, 19:33:10 »
U jbt, to su rijetke situacije u kojima se malo tko izvuce. Ne ponovilo se, penzići su općenito među najopasnijima.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #124 : 20 Listopad, 2016, 19:57:57 »
A sto je najgore... uvik vozim full gas, i bas sad sam 200tinjak metara prije ovog rekao sam sebi ka ono, uspori malo, nigdi ti se ne zuri, ionako si uranija... i naravno usporim i skoro se sranje dogodi...

Da sam vozija kao i uvik, full gas, ovo se ne bi dogodilo  ;D

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #125 : 20 Listopad, 2016, 20:17:20 »
Brzina prije svega, ne stigneš izbjegavati prepreke koje se samo odjednom stvore ispred.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #126 : 20 Listopad, 2016, 20:27:58 »
Bitno da si dobro prosa ,a kretena ko taj djedica san i ja dozivija pun k. Ja i cura bulevarom vozimo i neki austrijanac isto stariji covik okrece se za 360 nasrid bulevara i ja kocim utrnija cili i srica nije nista bilo ,a stari samo produzija..
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #127 : 20 Listopad, 2016, 22:50:30 »
jbatga- na cestama moramo znat da uvjek vreba koji promil nepredvidivo opasnih vozača + nepredvidivih promjena podloge (iscureno ulje/beton iz mixera/blato/pjesak..) i ako svoju voznju ne prilagodiš "nepredvidivom" samo je pitanje statistike kad ćeš "kleknut" i s kakvim posljedicama.
Po Darvinu će nam svima takva "prilagodba" omogućiti podizanje mladunaca i evoluciju vste, dok po istoj teoriji "neoprezni" bivaju eliminirani iz tog procesa što dugoročno doprinosi vrsti;-)
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #128 : 05 Studeni, 2016, 03:23:00 »
I eto... ja zamalo, a frend u sibeniku dobio po sebi...

Auto je islo njemu u susret, pa je islo u livo i oduzelo mu prednost, nije bio frontalni vec ga je udario u livi stranu

Imao je kacigu ali je nije vezao pa mu je spala, motoricu (nrg) nista, a frend je udario glavom u rub trotoara, celo, jagodica, nos i obe vilice, vec je bio na operaciji da se sve to namisti...

Sranje di se god okrenes...

Offline balki

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1537
  • Spol: Muški
  • idemo dalje...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: Sportcity X50ie; X=3
  • Moja Kaciga: Nolan N80.8
  • MojSetup: Nadasve funkcionalna nakupina djelova
  • MojSpuh: Akrap
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #129 : 05 Studeni, 2016, 09:43:26 »
Satralo ga je onda zesce:-(
Zato jet i flip up kacige treba izbjegavati a kopcanje je reflexna radnja. Kaciga  e ne natakne radi policije nego "obuje" radi sebe
Stvarni život je iluzija izazvana odmakom od tastature

Offline ajlavsrku

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1206
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Vxr
  • Moja Kaciga: Vise njih
  • MojSetup: Polini vario i zvono,polini bregasta,kevlar,alu polutke,e5
  • MojSpuh: Serdarević ili bez kata
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #130 : 05 Studeni, 2016, 09:53:39 »
Otac mi nedavno s kumom u autu na semaforu i crveno im i i vozac kamiona ih nije vidia a ocito ni semaford i direktno ih udria u zadnji kraj usri bila dana,dobro su prosli al covik kaze da ih nije vidia a oni isprid njega..

Ja nekidan curi pricam kako ljudi voze kako me sto puta skoro skupilo do nje a iman do nje 2 km,i sidnen nju i idemo napravit djir priko grada,ja san 5 puta toliko poludia da san skoro sisa sa skutera od zivaca,jebava san mater ljudima strasno i oni otvore prozor i nevide kazu,ja traka do njih a oni samo smotaju volan put mene,il mi se ubaci taman prije semafora isprid mene pa naglo po kocnici,a oduzimanje prednosti o tome da negovorim u splitu na vozackom ocito ucis kako ubit covika,i za kraj tog sugavog dana nakon sta se cura ispripadala 300 puta i nije mogla virovat sta ljudi rade,zenska isprid mene na semaforu odluci ic u rikverc i nepogleda iza i udre me u blatobran prednji aj to jedina steta bila al ona nije vidila me uopce kaze nit je gledala nego je tek skuzila kad je cula moju dernjavu 400 decibela????

Offline sasha2511

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #131 : 07 Studeni, 2016, 16:31:08 »
ja nogom skidam retrovizore, apsolutno ne j**** zivu silu..  inace me ima, imam oko 105 kila i vecina u rukama tako da i kad skinem nekom retrovizor kad me vidi da sam sisao nestane..  znaci ne zajebavam se, napravija sam to vec 2-3 puta jer sam u ta 2-3 puta osta ziv valjda samo pukom srecom.. 
neki ljudi razumiju samo silu i jebanje matere i tako se triba ponasat s njima..  nisam agresivac, dapace, ne vozim brzo tj. imam jako dobro predvidanje situacija ali eto u ta dva tri puta nisam moga predvidit ni da sam vidovit Milan i onda sam ovako odreagira i ako je taj put vozac auta naucija sta i kako taj vise nece nikom izletit..  barem se nadam..

from my M5 on TT


Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #132 : 07 Studeni, 2016, 16:50:30 »
imam oko 105 kila i vecina u rukama tako da i kad skinem nekom retrovizor kad me vidi da sam sisao nestane.. 


Priznaj da redovito nehotice skines retrovizor kad se provlacis izmedju auta :toothy12:
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline sasha2511

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #133 : 07 Studeni, 2016, 16:55:48 »
imam oko 105 kila i vecina u rukama tako da i kad skinem nekom retrovizor kad me vidi da sam sisao nestane.. 


Priznaj da redovito nehotice skines retrovizor kad se provlacis izmedju auta :toothy12:
ne ne, ovo sam napravio iskljucivo u izljevu bijesa..  znam pljunut na sajbu tu i tamo..  ;)

from my M5 on TT


Offline RunnerSukosan

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3009
  • Spol: Muški
  • Dr.mr.sc. Aprilia
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 70
  • Moja Kaciga: AGV Skyline
  • MojSetup: Dr.Evo 70, 17.5 dell, multivar, itd..
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #134 : 07 Studeni, 2016, 17:04:29 »
ja nogom skidam retrovizore, apsolutno ne j**** zivu silu..  inace me ima, imam oko 105 kila i vecina u rukama tako da i kad skinem nekom retrovizor kad me vidi da sam sisao nestane..  znaci ne zajebavam se, napravija sam to vec 2-3 puta jer sam u ta 2-3 puta osta ziv valjda samo pukom srecom.. 
neki ljudi razumiju samo silu i jebanje matere i tako se triba ponasat s njima..  nisam agresivac, dapace, ne vozim brzo tj. imam jako dobro predvidanje situacija ali eto u ta dva tri puta nisam moga predvidit ni da sam vidovit Milan i onda sam ovako odreagira i ako je taj put vozac auta naucija sta i kako taj vise nece nikom izletit..  barem se nadam..

from my M5 on TT
Ovo ameri cesto rade, al podrzavam inicijativu jer ljudi stvarno drukcije ne nauce :icon_biggrin:
Ja sam tako u 3 ujutro isao iz grada i stanem na pumpu da natocim gorivo i neka 4 lika u golfu 4 bulje u mene i kelje se, ja naravno ne obracam paznju i nastavim svojim putem i tako ta 4 degenerika za mnom i voze kraj mene i kelje se ja opet ne obracam paznju i onda dodu ispred mene i naglo zakoce a ja se zamalo nisam zabio u njih i onda mi je prikipilo i to su cak 2 puta jos napravili i napokon crveno ja sidem s motora otvorim vrata izderem se na njih i ovaj jedan je drzao kolu u ruci i ja je prolijem po njemu zalupim vrata i nastavim dalje a ovi gledaju. Da nisam bio van sebe zapisao bi tablicu i posao na policiju jer ovo ne moze zdrav covjek napravit. Zato kameru nabavljam
Gilera Runnner 50\
Gilera Runner 70   \ karbosi triperi
Aprilia SR172R      /

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #135 : 09 Siječanj, 2017, 13:03:18 »
sad je na 53.500km

jos nista nisam radio na njemu, a sve gledam kako cu, sad imam malu bebicu, pa i nemam bas previse slobodnog vrimena...

triba minjati vodenu, nosač motora, auspuh piturati, amortizere zadnje druge, prednje reparirati...

osim toga vozi ka' veliki  :icon_biggrin:

i dalje mi se gasi na leru, pretpostavljam da negdi vuce fali zrak, morati cu sve pretresti..

tu kod sebe, u arhivi, nasao sam sliku frendovog nexusa, slika je iz 2012, koliko sad ima km, pitaj Boga... samo sam htio podjeliti sa vama...

osim dva sudara di nije bio kriv, osim plastika, sa motorom nikad nista nije bilo :)



Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #136 : 09 Siječanj, 2017, 13:28:22 »
to je taj nepoderivi i najbolji agregat na svetu - quasar  :icon_thumright:
kad ti se ugasi pogledaj svjecicu..da te fergazer ne jebe..
mada,nedavno se to desavalo frendu na runneru,jebavala je lulica od svjecice i gasil se na leru
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #137 : 01 Ožujak, 2017, 16:41:00 »
Ima 53.700

Nisam se nista vozio, ali smo nesto radili oko njega.

Reparirani su prednji amortizeri, prominjena je prirubnica i opiturano deklo i retrovizori

Sad imam drugih problema...
Uvik mi se u startu gusio, mislio sam da je do prirubnice, ali sad kad sam prominija, i dalje je tako. Na leru se ne gasi i radi normalno

I amortizeri prednji... prije su bili premekani, kao opruga su radili, jako lose...
Sad, nakon izmjene ulja, dosta su tvrdi, ali kad ih stisnem, imam osjecaj da mi ostanu doli, kao da se ne vracaju dovoljno...

U cemu moze biti problem?

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #138 : 01 Ožujak, 2017, 20:20:06 »
Koje si ulje ulio i jesi li radio po manualu?
Moguce je da su opruge oslabile pa nisu u mogucnosti "posrkati" novo ulje. To mozes rijesiti izmjenom opruga ili da stavis sajbice pod opruge kako bi imale vecu napetost.
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2004
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Aprilia Sportcity 200
« Odgovori #139 : 01 Ožujak, 2017, 20:55:42 »
Sve po manualu, a hipenol sam stavljao...