Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: CPI Aragon GP50 low budget  (Posjeta: 26989 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #20 : 10 Prosinac, 2015, 00:26:40 »
Originalni naziv drot kefe potiče od Mađarskog jezika, gde je drot žica, a kefe četka ili četkica.. Interesantno koje sve žargone upotrebljavaju ljudi u različitim sredinama...

Što se tiče klipa možeš lagano počistiti garež sa čela i ispod karika u ležištu klipa.. Možeš i sa nekim vodobrusnim papirom i spiraj sa nekom naftom ili odvijačem.. ležište karika pazi da ne oštetiš, najlakše je namotati vodobrusni o metalni nož odgovarajuće debljine ili sečivo velikog skalpera pa polako počistiš i spereš...

Karike upamti koja gde ide, kada skineš uvrni u cilindar i premeri zazor špijun listićima na sastavu.. Ako je preko 0,5mm onda su za menjanje, ako nije vrati kako su bile...

Počisti i ostalu garež iz izduvnog i ako slučajno ima u prelivnim.. glavu isto možeš sa vodobrusnim..

BPR ti je sa isturenom ekektrodom, možeš staviti i BR nema velike razlike..

Edit: sad vidim da su ti isto pisali dva posta iznad...

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk


Odmah sam pretražio na google šta znače te dvije riječi i izbacilo mi je da kefe znači četkica a drot znam samo da je jedno od mnogobrojnih nadimaka svima nama dragih policajaca pa mi nikako nije bilo jasno kakva je to policijska četka haha
Svaka čast što si se potrudio da mi objasniš sve pojedinosti. Hvala ti, sad nemam dileme ni oko čega sve mi je kristalno jasno.  :notworthy:
ja ne spadam baš u ove kojima su dragi :P
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #21 : 10 Prosinac, 2015, 01:29:32 »
Stavljaju kremu na cipele drot kefom vjerovatno  :icon_biggrin: sve je to marketinški trik.
Ja dosad nisam imao problema s njima. Jedino što mrzim su radari, ograničenje 50 ja slučajno vozio 61(nisam ni gledao na brzinu) i kroz koji dan mi donosi poštar kuvertu -kazna 150 kuna.

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #22 : 10 Prosinac, 2015, 13:55:49 »
Lijepo se radi za prvi put, ako jos nisi imao iskustva sa skuterima!  :icon_thumright:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #23 : 11 Prosinac, 2015, 01:40:34 »
Lijepo se radi za prvi put, ako jos nisi imao iskustva sa skuterima!  :icon_thumright:

Trudim se da sve odradim kako treba i da bude uredno. Iskustva u šarafanju i elektrici imam ali skuter nisam dosad nikad radio tako da mi je ovo ustvari sve učenje usput. Valjda mi dobro ide  :drunken_smilie:

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #24 : 11 Prosinac, 2015, 02:50:11 »
Večeras sam si malo skratio radno vrijeme bio sam umoran a i nisam očekivao da će mi sređivanje klipa toliko vremena uzeti. Minute su prolazile kao lude, puna dva sata sam potrošio na njega, vjerovatno zato što je malo teže pristupačan, nisam ga htio skidati sa radilice  :confused5:

Krenuo sam sa drot kefom  :toothy11: no bilo je jako nezgodno prići klipu jer je četka šira od njega pa nisam imao previše prostora a i nije se baš lako skidalo


Pa sam odlučio pokušati sa vodobrusnim. Prvo sam koristio P240 uz poljevanje benzinom svako malo pa onda neki sitnije granulacije, ne znam tačan broj uglavnom pod rukom je nježniji i išlo je lakše tako nego sa čeličnom četkom pa sam odlučio skinuti sve sa šmirgl papirom.


Najviše vremena mi je otišlo na čišćenje ležišta karika, vodobrusnim je išlo jako teško pa sam na kraju lagano skalpelom očistio, malo obrisao karike i vratio ih na mjesto kako su bile. Stavljao sam same karike u cilindar, špijun listiće nemam trenutno ali ću poručiti sutra pa će doći i to uskoro, ovako od oka se to ne može odrediti.
Kad sam završio sa klipom odlučio sam se malo odmoriti od benzina i vodobrusnog pa sam uzeo čistiti rezervoar.

I tu me dočekalo iznenađenje. Primjetio sam da kad ga okrećem u njemu nešto udara, mislio sam plovak se pomjera to je normalno i bio sam upravu ali nisam znao da će to biti drugi plovak a ne onaj koji je postavljen na rezervoar. Ispraznim ga, izvadim plovak, izvadim filter, uzmem krpu da ga obrišem s vanjske strane i najednom opet čujem zvuk kotrljanja iznutra. I nekako uspijem rukom napipati unutra žicu i nekakvu kuglu, izvučem to napolje i imam šta i vidjeti, uvjerite se sami..


Kako je ova polovica drugog plovka dospjela tu, ne znam. Pretpostavljam da ga je neki stručnjak pokušavao izvaditi pa otkinuo i samo ostavio unutra. Iz rezervoara sam izvadio oko 2,5L benzina i ostavio da odstoji 2h, nisam nasao nikakav talog na dnu posude a u uzorku od 2dec sam našao 2-3 zrnca nečeg crnog, čudno. Istih takvih nekoliko zrnaca sam našao na filteru pa sam to sve malo počistio i vratio nazad.

Što se tiče cilindra, svi kanali su bili prekriveni sa istom onom crnom gareži koja je bila i na klipu samo što je na cilindru to malo manje zapeklo, izduvni port sam fino sa malim šarafcigerom ostrugao, pošmirglao i sada se sija, dok sam ostale samo malo sastrugao i posuo benzinom nije mi se više dalo raditi to čišćenje gareži, klip me ubio  :icon_biggrin: sutra će se to sve srediti da se sija i sklopiti nazad čisto da radilica bude zaštićena od vanjskih uvjeta.

Trenutno stanje:

« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2021, 03:58:19 aragonY »

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #25 : 11 Prosinac, 2015, 03:39:02 »
Evo nekoliko slika grane onog fabričkog rezonje s početka priče..


Mali ga je dobro stuko, aplauz za njega  :icon_biggrin: to sada ide na oglasnik za neku siću pa kad i ako se ikad proda da mi bar plati piće kad me neće provozati kako treba. A sada na scenu stupa hand made paša ZX Veličanstveni  :laughing7:


Kupljen za 400kn, ima sve potrebne dijelove, planiram ga samo malo ispolirati, sa nosača skinuti farbu pa i njega ispolirati, šarafe ponovo ofarbati u crno i to bi bilo to.

Što se tiče karburatora radi se o Dellortu PHVA 16, s njim sam imao mali eksperiment. Jedan stari majstor mi je pričao kako je prije na VW benzincima serije 70-tih i 80-tih često znao čistiti karburatore, jer su nekako uspijevali brzo nakupiti nečistoće, i to na jako interesantan način. Naime, rastavio bi karb na dijelove i sve dijelove stavljao u ključalu vodu te ih tako držao po 20-tak minuta. Pa sam tako i ja isprobao njegov metod i mogu vam reći da je dosta učinkovit. Sve dijelove osim plovka i čašice koja ima gumeni dihtung(nisam znao da li mu smeta visoka temperatura) sam prokuhao 20-ak minuta i na kraju sam dobio iznutra perfektno čisto stanje a izvana manje više, ipak se izvana to taloži godinama, malo je i oksidiralo ali to je manje više važno. Karb stoji rasklopljen na stolu, malo ću ga očistiti okolo sa štapićima za uši i acetonom pa onda slijedi farbanje vanjskog dijela tijela u crvenu boju. Slučajno sam to vidio na netu, svidjelo mi se pa sam si rekao što da ne  :frajer:


A ovako bi otprilike trebao izgledati kasnije:

« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2021, 03:59:18 aragonY »

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #26 : 11 Prosinac, 2015, 21:37:13 »
Mislio si reći Mikuni 16 ?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk


Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #27 : 12 Prosinac, 2015, 00:29:26 »
Mislio si reći Mikuni 16 ?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk



Ne, Dellorto PHVA16, tako piše na njemu. Vjerovatno je kopija, ne znam.

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #28 : 12 Prosinac, 2015, 00:59:53 »
Danas sam završio sa čišćenjem gotovo svih dijelova oko mašine, ono što je ostalo ću usput malo pobrisati prilikom montiranja.
Glava sređena:

Na ventilatoru je bio jedan originalni šaraf i dva malo duža sa postavljanim šajbicama ispod pa sam našao tri ista iste dužine kao onaj originalni da to liči na nešto.


I dok sam treći šaraf zavrtao, desi mi se nezgoda. Vrag mi nije dao mira pa sam ostavio klip na radilici, ventilator mi je nekako iskliznuo iz ruke i pokrenuo radilicu, čuo sam da je klip udario o blok motora, pogledao sam malo bolje i imao sam šta vidjeti. Radilica mi je slomila komadić klipa  :( A baš sam nakon što završim s ventilatorom htio da njega skinem i da sutra odnesem sve zajedno da kupim karike, špijun listiće, dizne, remen i rolice  :angry7: Sad ću izgleda morati i klip kupiti. Ili ne? Kažem "ili ne?" jer sam probao ubaciti klip u cilindar i izgurati ga na vrh cilindra, do ivice i ovo oštećenje i dalje ne otvara glavni port odakle ulazi smjesa, dakle ne ometa rad klipa.. A sad da li je taj klip više pouzdan jer je napuknut, ne znam. Šta vi mislite? Probao sam upaliti flash u port i sa klipom na vrhu cilindra svjetlost ne prolazi u unutrašnjost cilindra, evo slike:


Ajde molim vas da mi neko pomogne oko ovoga do sutra u podne jer tad idem kupovati dijelove a nije mi baš blizu prodavač..

Mašinu sam očistio i sa prednje strane dakle oko cilindra, očišćena je i ova plastika


i onu šugavu prirubnicu ću samo osprejati u crnu boju da se ne ističe toliko  :happy8: . Kupljeno i ulje za getribu danas


I to bi bilo to zasad, sutra stižu dijelovi pa ćemo to sklapati polako. Dimenzije rolica još ne znam, znam samo da su 5.8g pa će štelanje zxa morati malo pričekati, probni rad će mu biti na serijskom spuhu, sve u svoje vrijeme.
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2021, 04:00:42 aragonY »

Offline robyakarider

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2826
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Poreč
  • Moj Skuter: Aerox
  • Moja Kaciga: Shark
  • MojSetup: Malossi MHR, Dellorto 21, MVT DD19
  • MojSpuh: Yasuni C16
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #29 : 12 Prosinac, 2015, 07:56:11 »
to je gornji dio klipa, tj prema usisu?
ako ne otvara kanale onda je u redu, ja bi uzeo fleksu i popilio i ostatak da bude ravno  :icon_biggrin:
ja svoje klipove svakog skratim koliko god se da, da bude sta laksi

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #30 : 12 Prosinac, 2015, 08:11:56 »
Da, bas taj dio prema usisu.. Klip sam stavljao u cilindar onako kako sam vidio da stoji u gmt. Ako ga pomjerim samo jos mm prema gore svjetlost se vidi unutar cilindra ali bas ono sitno na granici je da ga otvori. Ne znam sta da radim  ??? A znaci nema sanse da bi klip mogao puci dalje pa mi napraviti vecih problema?

Edit: Evo sada sam jos jednom probao, kada 100% izravnam vrh klipa sa ivicom cilindra unutra se vidi svjetlost ali bas ono sitno sitno kao sitne tackice, sitnije od dlake  :happy8:  i to na sredini porta. A kolikosam uspio primjetiti u gmt je klip oko pola mm ispod ivice, probati cu i to jos jednom, zavrnuti cilindar bez glave na blok pa cu vidjeti sinoc sam samo pritisnuo cilindar rukom na blok pa ne znam da li mi je to dobro pokazalo
« Zadnja izmjena: 12 Prosinac, 2015, 08:32:01 aragonY »

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #31 : 12 Prosinac, 2015, 09:16:43 »
Evo mene iz garaze, cilindar zavrnut sarafima i klip u gmt ne otvara usisni port 100% sam siguran. Dakle, da ovo napuknuce samo malo obradim(naravno necu dirati dio koji bi mogao otvoriti port previse, samo cu rub malo ublaziti) i to je to klip moze nastaviti s radom normalno?

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #32 : 12 Prosinac, 2015, 10:02:09 »
a zašto nebi vozio normalno?
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #33 : 12 Prosinac, 2015, 10:48:50 »
Ne razumijem se toliko oko tog dijela masine pa zato pitam, sta ja znam da nece mozda ovo prouzrociti daljnje pucanje ili slicno. Sorry za smaranje  :binkybaby:

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6720
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #34 : 12 Prosinac, 2015, 10:53:28 »
neče ništa dalje pucat, vozi to bez problema.. ne smaraš ;)
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #35 : 13 Prosinac, 2015, 09:06:01 »
Podrazumeva se da se ta čišćenja klipa rade sa skinutim klipom sa mašine.. kod tebe je baš obrnuto bilo namučio si se i kod skidanja i kod stavljanja karika i kod čišćenja...

Taj ventilator si opušteno mogao staviti na kraju pre zatvaranja deklicama, i pošto ina feder platne ne mora da se steže kao točak od traktora.

Klip je inače dosta slabašan na tim krilcima, i ume lako da pukne, recimo da neće dalje pucati, ali ga ja ne bih vraćao takvog u mašinu..

Karburatore na kineze uglavnom pakuju mikuni ili teikin 16, nisam još video dell-a 7u 16mm postavci.. svakskve kombinatorike su za očekivati, ne moraš ga farbati, svakako ga niko ne vidi a tebi ce se samo ljustiti od benzina i lose pripreme..

Ako kazemo da se skola plaća, onda si ti eto zakoračio.. polako i pažljivo dalje...

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk


Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #36 : 13 Prosinac, 2015, 12:16:38 »
Podrazumeva se da se ta čišćenja klipa rade sa skinutim klipom sa mašine.. kod tebe je baš obrnuto bilo namučio si se i kod skidanja i kod stavljanja karika i kod čišćenja...

Taj ventilator si opušteno mogao staviti na kraju pre zatvaranja deklicama, i pošto ina feder platne ne mora da se steže kao točak od traktora.

Klip je inače dosta slabašan na tim krilcima, i ume lako da pukne, recimo da neće dalje pucati, ali ga ja ne bih vraćao takvog u mašinu..

Karburatore na kineze uglavnom pakuju mikuni ili teikin 16, nisam još video dell-a 7u 16mm postavci.. svakskve kombinatorike su za očekivati, ne moraš ga farbati, svakako ga niko ne vidi a tebi ce se samo ljustiti od benzina i lose pripreme..

Ako kazemo da se skola plaća, onda si ti eto zakoračio.. polako i pažljivo dalje...

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk



A ne znam ni ja sam zašto ga nisam skinuo gdje mi je pamet bila  :sad3:
Bio sam jučer u nabavci dijelova kod momka koji se bavi skuterima i motorima vec 10-ak godina. On mi je rekao da klip mogu slobodno vratiti ovako nazad samo da malo obradim ivice pukotine i sve ok.

Za karburator kome god sam rekao Dell 16 svi su mi rekli ma daj nema šanse. Guglao sam ga i uspio sam samo naći slike te nekoliko oglasa gdje se prodaju i kod svih u opisu pise da su made for CPI Aragon. Biti ce da je to jedan od limited edition primjeraka(ironicno)...

Škola se plaća, uvijek je tako bilo. Šta je bilo bilo je idemo dalje.

Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #37 : 13 Prosinac, 2015, 12:36:01 »
Sinoć počeo pisati post i kompjuter mi se najednom smrznuo. Resetovao sam ga ali slika ne dolazi na ekran a i ne čuje se onaj beep na početku, dok se to ne riješi slika nema  ::)
Jučer kupljeno sljedeće:
 -Malossi Special X (dimenzije 17x8x802 pitao sam zar nema 788 ili 792 kao što je moj no čovjek mi kaže da u katalogu stoji da taj remen ide na moj motor  :sad1:)
 - Motul 2T ulje Technosynthese Anti smoke
 - Denso svjećica W22FS-U (nije imao NGK ali nije problem može se nabaviti ako ova nije dobra?)
 - Rolice dva seta (3.5 i 4.5)
 - Dihtung koji ide ispod cilindra
 - Nove karike (koje ne sjedaju baš najbolje ali to je zato sto nisam dobro očistio ležišta, ostalo je gareži po ivicama na nekim mjestima)
 - Hebo R štelujuće kvačilo sa zvonom od Suzuki Katana AY50 za koje sam vas pitao ranije ali mi niste dali odgovor  :icon_tongue: kvačilo je u ekstra stanju, i zvono mi se čini ok, nema nikakvih tragova paljenja samo ne znam da li će mi odgovarati promjer osovine, budem probao pa vam javim)

I to je to zasad. Fale mi još dizne, žuta centralna i žute oprugice kvačila da mogu ZX-a naštelati. To će malo sačekati, prvo ga treba osposobiti za rad.

Offline mmario73

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 529
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Čoka
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #38 : 13 Prosinac, 2015, 14:43:30 »
Katana je morini, trebalo bi da odgovara, najverocatnije je unutrasnji promer 110m dok bi kvacilo trebalo biti oko 1,5-2mm manje u najisturenijem delu..

Zuta centralna od malossi-ja ce ti biti za pocetak ok, oprugice kvacila dobijas ako je stelujuce bar jos jedan set pa to nemoj kupovati napamet...

Nisam siguran da li ce ti nazubljeni deo primarne osovine odgovarati za morini, u principu kina se poklapa sa mibareli-jem ali su tamo promeri zvona107 ili 105, dok kinez nosi 112mm..

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk


Offline aragonY

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3111
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Srebrenik
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70SP
  • Moja Kaciga: Takachi TKR-401
  • MojSetup: Abrajsani brezoni i mnogo jaka grana
  • MojSpuh: ZX-R
Odg: CPI Aragon GP50 low budget
« Odgovori #39 : 15 Prosinac, 2015, 02:32:01 »
Evo mene opet!  :glasses9:

Sinoć sredio klip, karburator mi se zacrvenio, prirubnica pocrnila, mašina komplet počišćena i još neke sitnice čisto onako iz dosade sprejane ali opet detalji su detalji, ja ih volim vidjeti na bilo čemu bio to motor, auto, avion, biciklo fino je vidjeti neku zanimljivu stvarčicu  :happy8:

Ležišta karika su sada 100% očišćena i klip ide kroz cilindar bez ikakvih poblema. Napuknuti dio sam malo poturpijao, pošmirglao, izgladio. Meni se to čini ok.


Kamera nije htjela fokusirati pa su slike takve kakve jesu. Razlika između novih i starih karika je drastična. Stare su mnogo elastičnije od novih, i nove karike su od drugačijeg materijala što ćete vidjeti na slikama ispod(nove su iznutra crne).. Kako sam ja izračunao, za moj klip(40mm) zazor između dva kraja karika treba da mi bude 0.173mm a kao što znamo postoji listić od 0.15 i od 0.20mm. Koju od te dvije mjere da uzmem kao orijentir? Sutra mi dolaze ti listići tako da nisam mogao ništa raditi ova dva dana osim dosađivati se farbanjem i proučavanjem kako, šta i gdje.


Za karb znam reći ćete seljo beljo style, ovo ono, ali zaboli me  :icon_tongue: meni se sviđa, nebitno što se ne vidi eto imao sam želju i sviđa mi se kako je ispao  :jerk: ofarbao sam i vakum ventil te neznamkakoganazvati od rezervoara.


Evo i slike DIY LED štopa koji sam radio pa ostavio po strani jer mi je bilo mrsko razmišljati kako to sve spojiti. Crvena boja označava lampice koje će raditi kao pozicija a narandžasta lampice koje će se paliti kao štop svjetlo.


A sada kvačilo. Zvono od Katane mi ne odgovara na moju osovinu, promjer nazubljenog dijela na zvonu je manji za otprilike 1mm od onog na primaru tako da ne ide. Ne znam da li bi to tokar mogao nekako riešiti? Kada stavim novo kvačilo na moje zvono razmak od unutarnjeg dijela zvona do najisturenijeg dijela kvačila je cca 2.5mm a isto toliko je i na mom starom kvačilu tako da i da ga postavim na moje zvono ne dobijam ništa  :sad3: Na novom kvačilu su zelene opruge, kupio sam ga polovnog tako da nemam nikakav dodatni set oprugica.


I za kraj, svjećica. Hoće DENSO obavljati posao ili da ipak naručim NGK?
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2021, 04:04:53 aragonY »