Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mhr replica- koliko nas ima?  (Posjeta: 26654 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #60 : 25 Rujan, 2008, 13:16:16 »
ja sva sreca nemam turnceler  pa nemrem rec na kolko sam se okretaja ja vozio 140 po satu sa replicom jer bi opet rekli da lazem i izmisljam.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #61 : 25 Rujan, 2008, 13:20:21 »
Mislim da bi bio veci dozivljaj o tome kako se skuter od 50ccm ponasa pri brzini od 140km/h, a ne koliko ide.
« Zadnja izmjena: 25 Rujan, 2008, 13:37:55 SlowRider »

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #62 : 25 Rujan, 2008, 13:24:34 »
Jbt replica i zx i produzeni prijenos 140...ako si iso 110 budi sretan...ustvari sorry,zx je imao prije mjere od mhr team-a,a replica je bila zapravo mhr team :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #63 : 25 Rujan, 2008, 13:27:15 »
Jbt replica i zx i produzeni prijenos 140...ako si iso 110 budi sretan...ustvari sorry,zx je imao prije mjere od mhr team-a,a replica je bila zapravo mhr team :laughing6: :laughing6: :laughing6:

nemojte biti ljubomorni.utjesit cu vas sa tim sto sad imam gore malossi sport koji ide 100 po gps-u.Nije lose jelda. :toothy9:

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #64 : 25 Rujan, 2008, 13:29:52 »
To bi vec moglo bit realno
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #65 : 25 Rujan, 2008, 13:36:51 »
To bi vec moglo bit realno

ma nemoj kaj stvarno.znaci sa malossi sport+zx+17.5+serijski filter+kompletan malossi prijenos+ kevlar koji je star 3 godine i dosta potrosen skuter ide 100 po gps-u a da stavim novi remen iso bi i koji km brze je realno a replica+zx+21+e13 gljiva+kompletan malossi prijenos+novi kevlar je nemoguce da ide 120 po gps-u.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #66 : 25 Rujan, 2008, 13:55:16 »
...ide 120 po gps-u.

išo je sigurno više od 115!  :icon_thumright:

Ja sam jednom prilikom vozil tu replicu kad je već bila malo sj*** i 110 po satu na grbavijoj cesti, lovil sam govornal po zraku. Nebi se s tim nikad brže vozil osim po glatkoj i dugoj ravnici!

Ima jedan frend sa sr50 ditech kaj je skoro na guzicu opal kad ga je dottore oderal a vozil je još i frenda iza na stalkeru. Samo je puhnul uz njega.

Nebum nikad zaboravil zvuk replice sa gljivom! Na leru se čulo ko da se bu razletelo sve u piz** ma***rinu!   :icon_tongue:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #67 : 25 Rujan, 2008, 14:28:37 »
To bi vec moglo bit realno

ma nemoj kaj stvarno.znaci sa malossi sport+zx+17.5+serijski filter+kompletan malossi prijenos+ kevlar koji je star 3 godine i dosta potrosen skuter ide 100 po gps-u a da stavim novi remen iso bi i koji km brze je realno a replica+zx+21+e13 gljiva+kompletan malossi prijenos+novi kevlar je nemoguce da ide 120 po gps-u.
Replica se ne vrti puno vise od gusa,karb isto nema bas toliko puno utjecaja
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #68 : 25 Rujan, 2008, 14:43:36 »
nije da branim covijeka ali je imao produzenu getribu.. a koliko znam produzena daje dosta kranje a ak je imao snage zasto ne 120 kmh... koda je to neki bauk... nece ga baba ujest na 120 kmh... taman da je i dodao 10 kmh... realnije zvuci tih 120 kmh sa replicom nego 100 sa serijalom...

btw. zx prije i danas je dan i noc. ko ne vjeruje nemora... da dirali su rezonaciju i sad je to spuh za serijalu prije je to bio spuh za base kit.... a i ko je prije kitao skut bio je sa parama dobar barem u tom trenutku jer je sve bilo punooo skuplje...

runner iz 2000 vs runner iz 2008 svi znate pobjednika... makar iz 2000 stajao pun k. i ima 13000 km a ovaj ima 4500 i odrzavan... isti k**ra* sa kitevima danas je samo kolicina bitna kvalitetu niko ne gleda.. a tu performanse puno puse... nije isti k**ra* dal su svi kanali isti ili je jedan kanal sfusaren za 1mm a pogledaj malo bolje kanale 90% ih ej sfusareno..

vozio sam i ja stari nrg (vise puta) sa ovakvim setupom (zx, prijenosi,replica.....) i skuter ide ali ne 120, za dole da, ali za dole se i g#vn% strce.....

to drugo da prije ko je kitao skut je bio sa parama dobar je glupa prica... ok mozda to u zg gdje nije bilo djelova ali kod nas su svi redovito stavlljali kiteve spulje i slicno... i iako si prije iso u italiju po djelove placao si puno manje nego sad.... vec lani su komadi bili dosta jeftiniji kad usporedis sa 2008. sad su skupi ko vrag, npr. 2+ je lani kostao 140e sad je 200, mhr replika 130-155 sad je i ona 200... polini evolution 200e sad je nekih 300 i vise...

to zadnje za kvalitetu se u potpunosti slazem......

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #69 : 25 Rujan, 2008, 17:43:42 »
...ide 120 po gps-u.

išo je sigurno više od 115!  :icon_thumright:

Ja sam jednom prilikom vozil tu replicu kad je već bila malo sj*** i 110 po satu na grbavijoj cesti, lovil sam govornal po zraku. Nebi se s tim nikad brže vozil osim po glatkoj i dugoj ravnici!

Ima jedan frend sa sr50 ditech kaj je skoro na guzicu opal kad ga je dottore oderal a vozil je još i frenda iza na stalkeru. Samo je puhnul uz njega.

Nebum nikad zaboravil zvuk replice sa gljivom! Na leru se čulo ko da se bu razletelo sve u piz** ma***rinu!   :icon_tongue:


bome da.iso je p.... materinu i nije bio bas za grad jer stalno kreni stani gutao je preko 6 litara.Svako kretanje ak nisi pazio si zavrsio skoro na leđima. ;D

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #70 : 25 Rujan, 2008, 18:42:26 »
Evo skuteraši da se pohvalim, danas mi stigla replica, kada budem pripremio slike i imao malo vremena ću otvorit temu u skuter projekti pa da sve bude na jednom mjestu! :icon_thumright:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #71 : 25 Rujan, 2008, 20:32:37 »
ma ne utječe na krajnju koliko ima obrtaja , stavi lagane valjke tj da prevrtava pa ćeš vidit koliko će ga u krajonjoj gulit
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #72 : 25 Rujan, 2008, 20:38:40 »
ma ne utječe na krajnju koliko ima obrtaja , stavi lagane valjke tj da prevrtava pa ćeš vidit koliko će ga u krajonjoj gulit

Kad stavis prelagane rolice onda se remen ne dize koliko bi trebao.

Offline sp...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 248
  • Spol: Muški
  • sami gasss
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zip SP 00'
  • MojSetup: ubojica
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #73 : 14 Studeni, 2008, 01:07:18 »
pozdrav jebači....imam i ja mhr replicu..na zipu...sve 5 motor leti,4 grama rolice.,jebeno ide.... :icon_thumright: :icon_thumright:
Pravi savjet zlata vredi , drkaj k**ra* lovu štedi
Bez gasa nema spasa !!!

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #74 : 14 Studeni, 2008, 09:30:02 »
Ja sam jer imao :frajer:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #75 : 14 Studeni, 2008, 09:47:13 »
imao sam ju i mogu reci da mi je bolji due+, ali mogu reci da sam sa replicom derao energija koji je ima polini evo i da me je replica do 70 km/H dizala na gas na zadnji.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #76 : 14 Studeni, 2008, 10:54:57 »
imao sam ju i mogu reci da mi je bolji due+, ali mogu reci da sam sa replicom derao energija koji je ima polini evo i da me je replica do 70 km/H dizala na gas na zadnji.
:toothy12: pa due+ je dosta jači osjeti se pogotvo u krajnjoj a ni sa due+ se ne diže na gas do 60 a da će s replicom.... ja imam replicu AC i mogu reć da nardo ili shot nikako nevalja na ac replicu evo sad je funky znači dosta slabiji i evo traje i dalje ide kao što je išo, ide isto ko sa shotom i gusom ovaj sad setup moj možda čak i bolje malo
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #77 : 14 Studeni, 2008, 11:00:04 »
kad sam imao motor replica je bila ustelana da ide 100km/h imao sam rucni rad auspuh koji je raden bas za taj bjesni start, to je sve bilo na runneru ali mu je rezervar bio ispod sica i svi koji su vidili znaju da je sa 70 dizo na zadnji. a due+ je bio ustelan za krajnju jer je tu bio i prijenos i polini evo auspuh i sve moguce sta se moglo stavit.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #78 : 14 Studeni, 2008, 13:35:03 »
kako vi definirate dizanje na zadnji na gas?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #79 : 14 Studeni, 2008, 13:43:38 »
sta kako definiramo? nabijes gas a on te cupa na zadnji... :frajer: