Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mhr replica- koliko nas ima?  (Posjeta: 26658 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #40 : 24 Rujan, 2008, 23:13:26 »
duze getriba od lc piaggio masine ili...??

140 s dvojcom po satu, tj. 120 po gpsu s dvojcom replica + zx  :laughing11:

da vidimo sta tvoj prijatelj dhorvat kaze o tome ?   :icon_scratch:

j#bote znaci 50 na sat vise motor ide nego kad je serijala u pm, svaka cast na gluposti  :icon_thumright:

decki moji.nebi vam lagao.ipak nisam balavac i prosao sam dosta toga tak da nema razloga za nikakvu laz.evo budete vidjeli komentare od dhorvata koji zna kak je iso skuter sa tim setupom.nadam se da se nece zezat ko inace i da ce biti iskren.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #41 : 24 Rujan, 2008, 23:50:29 »
Joj koje su to gluposti,pa vi neznate o cemu pricate...da,u to vjerujem da je mhr replica prije bila radjena rucno i to,i mozda je zx bio prije pravljen bolje,ali to nema nikakvih utjecaja na performanse,na trajnost MOZDA...na performanse djeluje podrucje rada auspuha(sto sumnjam sa se mjenjalo na gore u vezi ZX-a i da je ZX prije bio midrace auspuh),a u vezi kita sumnjam da je replica ikad bila drukcije radjena sto se tice kanala,kompresije i slicno tako da...pricate gluposti,takve stvari ni moja baba nebi govorila
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #42 : 24 Rujan, 2008, 23:55:38 »
Joj koje su to gluposti,pa vi neznate o cemu pricate...da,u to vjerujem da je mhr replica prije bila radjena rucno i to,i mozda je zx bio prije pravljen bolje,ali to nema nikakvih utjecaja na performanse,na trajnost MOZDA...na performanse djeluje podrucje rada auspuha(sto sumnjam sa se mjenjalo na gore u vezi ZX-a i da je ZX prije bio midrace auspuh),a u vezi kita sumnjam da je replica ikad bila drukcije radjena sto se tice kanala,kompresije i slicno tako da...pricate gluposti,takve stvari ni moja baba nebi govorila

naravno da nebi kad nema dume o nicem kaj se tice mehanike a mi ipak i znamo neki k.... pa ti ak ne vjerujes nemoras.Ja znam kak je iso skuter i nemam razloga da vam muljam jer nemam nis od toga.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #43 : 25 Rujan, 2008, 00:25:04 »
brate da bi išao 120 kmh po gps-u moraš imat malo više od mhr replice i zx-a...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #44 : 25 Rujan, 2008, 00:50:22 »
brate da bi išao 120 kmh po gps-u moraš imat malo više od mhr replice i zx-a...
Malo  :laughing3: više, nekih 8ks jači setup  :icon_biggrin:
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #45 : 25 Rujan, 2008, 00:53:36 »
nije da branim covijeka ali je imao produzenu getribu.. a koliko znam produzena daje dosta kranje a ak je imao snage zasto ne 120 kmh... koda je to neki bauk... nece ga baba ujest na 120 kmh... taman da je i dodao 10 kmh... realnije zvuci tih 120 kmh sa replicom nego 100 sa serijalom...

btw. zx prije i danas je dan i noc. ko ne vjeruje nemora... da dirali su rezonaciju i sad je to spuh za serijalu prije je to bio spuh za base kit.... a i ko je prije kitao skut bio je sa parama dobar barem u tom trenutku jer je sve bilo punooo skuplje...

runner iz 2000 vs runner iz 2008 svi znate pobjednika... makar iz 2000 stajao pun k. i ima 13000 km a ovaj ima 4500 i odrzavan... isti k**ra* sa kitevima danas je samo kolicina bitna kvalitetu niko ne gleda.. a tu performanse puno puse... nije isti k**ra* dal su svi kanali isti ili je jedan kanal sfusaren za 1mm a pogledaj malo bolje kanale 90% ih ej sfusareno..
🙈

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #46 : 25 Rujan, 2008, 01:15:35 »
i jos jedna stvar...kod nas je prije nekih 7 godina bilo moguce kupiti zx i malossi replicu;) a replica je kostala kao suho zlato
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #47 : 25 Rujan, 2008, 04:10:12 »
nije da branim covijeka ali je imao produzenu getribu.. a koliko znam produzena daje dosta kranje a ak je imao snage zasto ne 120 kmh... koda je to neki bauk... nece ga baba ujest na 120 kmh... taman da je i dodao 10 kmh... realnije zvuci tih 120 kmh sa replicom nego 100 sa serijalom...

btw. zx prije i danas je dan i noc. ko ne vjeruje nemora... da dirali su rezonaciju i sad je to spuh za serijalu prije je to bio spuh za base kit.... a i ko je prije kitao skut bio je sa parama dobar barem u tom trenutku jer je sve bilo punooo skuplje...

runner iz 2000 vs runner iz 2008 svi znate pobjednika... makar iz 2000 stajao pun k. i ima 13000 km a ovaj ima 4500 i odrzavan... isti k**ra* sa kitevima danas je samo kolicina bitna kvalitetu niko ne gleda.. a tu performanse puno puse... nije isti k**ra* dal su svi kanali isti ili je jedan kanal sfusaren za 1mm a pogledaj malo bolje kanale 90% ih ej sfusareno..
ja imam mhr replicu, i isti spuh, i multivar, i motor mi ide 117 po satu, jel to ok?mislio sam mjenjati spuh,al to ce bit ad se skupi nešt para
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #48 : 25 Rujan, 2008, 09:14:16 »

ja imam mhr replicu, i isti spuh, i multivar, i motor mi ide 117 po satu, jel to ok?mislio sam mjenjati spuh,al to ce bit ad se skupi nešt para

to je super, ne znam samo sta bi alfa trebao reci na to, kojem nrg ide koliko se sjecam po pricama oko 100-105 po cuki, znaci tvoj laze min samo 15 na sat u odnosu na njegov sat
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #49 : 25 Rujan, 2008, 09:17:37 »
i jos jedna stvar...kod nas je prije nekih 7 godina bilo moguce kupiti zx i malossi replicu;) a replica je kostala kao suho zlato

decko koji je slagao tad sebi skutera je prije 7 godina kupio i MHR replicu i zx-a i kompletan prijenos malossi u italiji i masno je sve platio.mislim ak se dobro sjecam je rekao oko 1000eura da ga je sve kostalo i onda sam ja godinu dana kasnije kupio tog stalkera od njega.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #50 : 25 Rujan, 2008, 09:32:27 »
i jos jedna stvar...kod nas je prije nekih 7 godina bilo moguce kupiti zx i malossi replicu;) a replica je kostala kao suho zlato

decko koji je slagao tad sebi skutera je prije 7 godina kupio i MHR replicu i zx-a i kompletan prijenos malossi u italiji i masno je sve platio.mislim ak se dobro sjecam je rekao oko 1000eura da ga je sve kostalo i onda sam ja godinu dana kasnije kupio tog stalkera od njega.

A ja potvrđujem da nijedan motor sa midrace kitom nije išel tak ko njegov onda!

Frend ima due+, nardo, žuta struja, frg 21 ak se ne varam i motor ide SIGURNO slabije nego kaj je išla ova replika na stalkeru. Velim ja njemu da mu stalker NIKAD nebu više išel ko onda pa da se na trepavice postavi  :toothy11:

Jer to je nekaj prebrutalnog bilo
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #51 : 25 Rujan, 2008, 09:37:50 »
i jos jedna stvar...kod nas je prije nekih 7 godina bilo moguce kupiti zx i malossi replicu;) a replica je kostala kao suho zlato

decko koji je slagao tad sebi skutera je prije 7 godina kupio i MHR replicu i zx-a i kompletan prijenos malossi u italiji i masno je sve platio.mislim ak se dobro sjecam je rekao oko 1000eura da ga je sve kostalo i onda sam ja godinu dana kasnije kupio tog stalkera od njega.


A ja potvrđujem da nijedan motor sa midrace kitom nije išel tak ko njegov onda!

Frend ima due+, nardo, žuta struja, frg 21 ak se ne varam i motor ide SIGURNO slabije nego kaj je išla ova replika na stalkeru. Velim ja njemu da mu stalker NIKAD nebu više išel ko onda pa da se na trepavice postavi  :toothy11:

Jer to je nekaj prebrutalnog bilo

e hvala frende na podrsci. :icon_thumright: evo vam decki dokaza pa si mislite i pricajte sta hocete.

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #52 : 25 Rujan, 2008, 12:01:53 »

ja imam mhr replicu, i isti spuh, i multivar, i motor mi ide 117 po satu, jel to ok?mislio sam mjenjati spuh,al to ce bit ad se skupi nešt para

to je super, ne znam samo sta bi alfa trebao reci na to, kojem nrg ide koliko se sjecam po pricama oko 100-105 po cuki, znaci tvoj laze min samo 15 na sat u odnosu na njegov sat
GLE, NEZNAM,da iam gps bi izmjerio da vidimo koliko je to ''pravih'' km,a to da moj sat laže više od njegovog ne kužim, zato jer su satovi na runneru i nrg-u isti, a mom frendu nrg ide 103 samo sa spuljom, i kad vozimo usporedno isto pokazuje...čak i na vx-u isto mjeri, tako da nekužim, mislim da bi njegov nrg trebo sve u svemu ić preko 115 po satu, možda je mislio 105 ''prave'' brzine
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #53 : 25 Rujan, 2008, 12:27:10 »

ja imam mhr replicu, i isti spuh, i multivar, i motor mi ide 117 po satu, jel to ok?mislio sam mjenjati spuh,al to ce bit ad se skupi nešt para

to je super, ne znam samo sta bi alfa trebao reci na to, kojem nrg ide koliko se sjecam po pricama oko 100-105 po cuki, znaci tvoj laze min samo 15 na sat u odnosu na njegov sat
GLE, NEZNAM,da iam gps bi izmjerio da vidimo koliko je to ''pravih'' km,a to da moj sat laže više od njegovog ne kužim, zato jer su satovi na runneru i nrg-u isti, a mom frendu nrg ide 103 samo sa spuljom, i kad vozimo usporedno isto pokazuje...čak i na vx-u isto mjeri, tako da nekužim, mislim da bi njegov nrg trebo sve u svemu ić preko 115 po satu, možda je mislio 105 ''prave'' brzine

Mislio sam 100-105 po satu. Originalna getriba, multivar2000, kevlar remen - pri 10500 o/min.
Nisu isto kalibrirani satovi jer sam sa svojim skutom po satu vozio 75 km/h i preticao drugi NRG Power koji je na satu imao 85+ km/h.
« Zadnja izmjena: 25 Rujan, 2008, 12:37:48 3alfa3 »

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #54 : 25 Rujan, 2008, 12:34:37 »

ja imam mhr replicu, i isti spuh, i multivar, i motor mi ide 117 po satu, jel to ok?mislio sam mjenjati spuh,al to ce bit ad se skupi nešt para

to je super, ne znam samo sta bi alfa trebao reci na to, kojem nrg ide koliko se sjecam po pricama oko 100-105 po cuki, znaci tvoj laze min samo 15 na sat u odnosu na njegov sat
GLE, NEZNAM,da iam gps bi izmjerio da vidimo koliko je to ''pravih'' km,a to da moj sat laže više od njegovog ne kužim, zato jer su satovi na runneru i nrg-u isti, a mom frendu nrg ide 103 samo sa spuljom, i kad vozimo usporedno isto pokazuje...čak i na vx-u isto mjeri, tako da nekužim, mislim da bi njegov nrg trebo sve u svemu ić preko 115 po satu, možda je mislio 105 ''prave'' brzine

Mislio sam 100-105 po satu. Originalna getriba, multivar2000, kevlar remen - pri 10500 o/min.
Nisu isto kalibrirani satovi jer sam sa svojim skutom po satu vozio 75 km/h i preticao drugi NRG Power koji je na satu imao 85+ kmh/h
a, gle , neznam, tu u puli, sve nrg-e i runnere koje znam isto(ili slično) pokazuju,ima neki dečko nrg-a koji ide preko 120 po satu, tako da neznam,čudno kako tebi toliko manje pokazuje,sigurno si čuo priče kako vx ide 130..., to sigurno nije istina, al se svi orjentiramo prema tim satovi :headbang:
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #55 : 25 Rujan, 2008, 12:38:24 »
Ponavljam:
kad je prijenos u max omjeru, samo broj okretaja odredjuje krajnju brzinu. U slucaju prijenosa kao moj, za 115 km/h koliko sam vidio na svom satu (Nardo spuh je bio gore) trebas 11500+ okr.



Koliko ti ono imas okretaja na krajnjoj?

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #56 : 25 Rujan, 2008, 12:44:29 »
Ponavljam:
kad je prijenos u max omjeru, samo broj okretaja odredjuje krajnju brzinu. U slucaju prijenosa kao moj, za 115 km/h koliko sam vidio na svom satu (Nardo spuh je bio gore) trebas 11500+ okr.



Koliko ti ono imas okretaja na krajnjoj?
nisam gledo okretaje, al znam da kad nisam imo kit, išao je 105 pri 12000 okretaja, meni se poslije 105 počnu dizat okretaji ,i tu bude neka rupa, od100 do 107, poslije opet brzava do 115, a poslije šta uloviš,uloviš, ednom sam išao 117, i stvarno nisam gledo oretaje al po zvuku su bili preko 11, volio bi da mi tako vrti i pri manjim brzinama...men pri manjim brzinama vrti do 9800-10200, tek oslije 100 se počnu dizat ''điri''
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #57 : 25 Rujan, 2008, 12:55:36 »
Ponavljam:
kad je prijenos u max omjeru, samo broj okretaja odredjuje krajnju brzinu. U slucaju prijenosa kao moj, za 115 km/h koliko sam vidio na svom satu (Nardo spuh je bio gore) trebas 11500+ okr.



Koliko ti ono imas okretaja na krajnjoj?
nisam gledo okretaje, al znam da kad nisam imo kit, išao je 105 pri 12000 okretaja, meni se poslije 105 počnu dizat okretaji ,i tu bude neka rupa, od100 do 107, poslije opet brzava do 115, a poslije šta uloviš,uloviš, ednom sam išao 117, i stvarno nisam gledo oretaje al po zvuku su bili preko 11, volio bi da mi tako vrti i pri manjim brzinama...men pri manjim brzinama vrti do 9800-10200, tek oslije 100 se počnu dizat ''điri''

Sa ZX auspuhom i Multivarom2000 na krajnjoj preko 11000 okr?
Onda bi sa Nardom imao 15000+ okr i isao minimalno 160 km/h

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #58 : 25 Rujan, 2008, 12:58:41 »
Ponavljam:
kad je prijenos u max omjeru, samo broj okretaja odredjuje krajnju brzinu. U slucaju prijenosa kao moj, za 115 km/h koliko sam vidio na svom satu (Nardo spuh je bio gore) trebas 11500+ okr.



Koliko ti ono imas okretaja na krajnjoj?
nisam gledo okretaje, al znam da kad nisam imo kit, išao je 105 pri 12000 okretaja, meni se poslije 105 počnu dizat okretaji ,i tu bude neka rupa, od100 do 107, poslije opet brzava do 115, a poslije šta uloviš,uloviš, ednom sam išao 117, i stvarno nisam gledo oretaje al po zvuku su bili preko 11, volio bi da mi tako vrti i pri manjim brzinama...men pri manjim brzinama vrti do 9800-10200, tek oslije 100 se počnu dizat ''điri''

Sa ZX auspuhom i Multivarom2000 na krajnjoj preko 11000 okr?
Onda bi sa Nardom imao 15000+ okr i isao minimalno 160 km/h
nemam zx nego mhr replica,ja znam šta sam vidio, i moš mi reč da satovi lažu, da obrtomjer laže, neznam šta,frend ima nrg sa mhr replicom, i isto mu pri krajnjoj ide preko 11000,a nema kit
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #59 : 25 Rujan, 2008, 13:05:39 »
Ja sam mislio da imas ZX.
I ovo 11000+ okr sa Replica spuhom je jako visoko. Taj spuh ima rezo frekvu dosta nizu od Yasuni R-a, a sa Yasuniem ne mozes imati preko 11000 sa tim setupom (vozeci po ravnom, a ne nizbrdici ili sa jakim vjetrom u ledja)