Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: mhr replica- koliko nas ima?  (Posjeta: 26622 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #20 : 24 Rujan, 2008, 10:48:40 »
Zna li netko kolika je razlika u snazi izmedju replice i gusa na zadnjem kotacu kada je sve optimalno i dobro ustimano.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #21 : 24 Rujan, 2008, 11:38:38 »
70t sigurno,samo na braticevom runneru je presla 40ak tisuca km i poslje jos promjenila nekih 6,7 vlasnika :icon_biggrin: eno je i dan danas vozi,samo mjenjaj klipove i karike...to sam prvi put vidio da je neki cilindar NEPODERIV

A meni se cude kad kazem da moja ima 25000+km i da je u odlicnom stanju....

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #22 : 24 Rujan, 2008, 13:16:20 »
Zna li netko kolika je razlika u snazi izmedju replice i gusa na zadnjem kotacu kada je sve optimalno i dobro ustimano.

gus navodno ima oko 7ks a replica oko 12ks kadje dobro postelano.To u konji na radilici a na kotacu je sigurno kod svakog 3-4ks manje.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #23 : 24 Rujan, 2008, 13:18:01 »
Tako da onda gus ima onda otprilike snagu ko i serijala,da da... :laughing6:
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #24 : 24 Rujan, 2008, 13:21:01 »
koja to serijala ima 7ks bas me zanima.

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #25 : 24 Rujan, 2008, 13:28:01 »
koja to serijala ima 7ks bas me zanima.
Ti si reko da ima 7ks,a na kotacu 3-4ks manje,tako da ima oko 4 konja ko serijala...base ima od 8-10,a replica ima mozda 1-2 vise ja mislim
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #26 : 24 Rujan, 2008, 13:31:34 »
Dobro.Onda base ima 8 a ne 7 pa je to oko 5 na kotacu.a kaj se tice serijale ona ak ima 5 to je oko 3 na kotacu.

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #27 : 24 Rujan, 2008, 13:32:22 »
ove danasnje replike kurca nevaljaju

zašto ne valjaju? ? ?

zato sto je do sredine 2002 god zavrsna obrada rucno radjena,malo ih je bilo u proizvodnji i bili su jaaako skupi...mislim da je ta replica kostala oko 2500-3000 kn,a danas za te pare kupi mhr team.
@dottore-pa i meni se cini kao da su prije zxovi bili otvoreniji..bratic je imao replicu,zx,multivar,rms radilicu 20.5 i k15 tc unit,motor je bolesno isao stvarno,i to puno bolje u odnosu na danasnji takav setup
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #28 : 24 Rujan, 2008, 13:37:09 »
Zna li netko kolika je razlika u snazi izmedju replice i gusa na zadnjem kotacu kada je sve optimalno i dobro ustimano.

gus navodno ima oko 7ks a replica oko 12ks kadje dobro postelano.To u konji na radilici a na kotacu je sigurno kod svakog 3-4ks manje.

pogresno. to su ti snage na kotacu, ne na radilici.....

evolution jednog runnera s nekog drugog foruma je davao 21ks na kotacu a tako i drugi skuteri, i ono sta se reklamira na sajtovima gdje kupujes dijelove uvjek napisu npr. 15 ks sa kompletnom opremom malossi, recimo.......

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #29 : 24 Rujan, 2008, 13:37:15 »
Dobro.Onda base ima 8 a ne 7 pa je to oko 5 na kotacu.a kaj se tice serijale ona ak ima 5 to je oko 3 na kotacu.
Ti si nesto pogrijesio...tesko da ce biti toliki gubitci pogotovo na serijali,2ks?!?Mozda pola konja,na nekom race setupu su veci gubitci,nije ti to konstanta
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #30 : 24 Rujan, 2008, 13:39:09 »
Dobro.Onda base ima 8 a ne 7 pa je to oko 5 na kotacu.a kaj se tice serijale ona ak ima 5 to je oko 3 na kotacu.
Ti si nesto pogrijesio...tesko da ce biti toliki gubitci pogotovo na serijali,2ks?!?Mozda pola konja,na nekom race setupu su veci gubitci,nije ti to konstanta

tako je, gubici postoje, ali to je stvar nastimanja prijenosa, karburacije.... ako je sve optimalno nemas sta izgubit.....

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #31 : 24 Rujan, 2008, 13:39:56 »
ove danasnje replike kurca nevaljaju

zašto ne valjaju? ? ?

zato sto je do sredine 2002 god zavrsna obrada rucno radjena,malo ih je bilo u proizvodnji i bili su jaaako skupi...mislim da je ta replica kostala oko 2500-3000 kn,a danas za te pare kupi mhr team.
@dottore-pa i meni se cini kao da su prije zxovi bili otvoreniji..bratic je imao replicu,zx,multivar,rms radilicu 20.5 i k15 tc unit,motor je bolesno isao stvarno,i to puno bolje u odnosu na danasnji takav setup

onda nisam jedini koji tak razmislja.Ja kad sam imao tu replicu na motoru u kombinaciji sa zx-om,frgom 21,e13 gljivom,multivarom,fly kuplungom,kevlar remenom i duzom getribom meni je skuter isao sa dvojicom bez problema 140 po satu i to je ubrzavao za popizdit od 0 do kraja.Nakon 2 godine sam skinuo replicu dolje zato kaj mi je tank 5 litara a motor je trosio preko 6 po gradu i stavio sam malossi sport koji mi je taman.,ali zato tu replicu cuvam na sigurnom jer je cilindar ko novi.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #32 : 24 Rujan, 2008, 13:47:06 »
Dobro.Onda base ima 8 a ne 7 pa je to oko 5 na kotacu.a kaj se tice serijale ona ak ima 5 to je oko 3 na kotacu.
Ti si nesto pogrijesio...tesko da ce biti toliki gubitci pogotovo na serijali,2ks?!?Mozda pola konja,na nekom race setupu su veci gubitci,nije ti to konstanta

tako je, gubici postoje, ali to je stvar nastimanja prijenosa, karburacije.... ako je sve optimalno nemas sta izgubit.....

bas da je samo pola konja razlike izmedju radilice i kotaca bas i nebi reko.sigurno je vise.nije mozda 3ks kak sam ja reko ali nije ni puno manje.to se podrazumijeva za jace kiteve a cim manje konja naravno da su i manji gubici na kotacu.Trebali bi to rec decki koji voze trke jer neki od njih sigurno stavljaju kod stelanja motora za utrku motor na valjke.

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #33 : 24 Rujan, 2008, 15:59:39 »
ove danasnje replike kurca nevaljaju

zašto ne valjaju? ? ?

zato sto je do sredine 2002 god zavrsna obrada rucno radjena,malo ih je bilo u proizvodnji i bili su jaaako skupi...mislim da je ta replica kostala oko 2500-3000 kn,a danas za te pare kupi mhr team.
@dottore-pa i meni se cini kao da su prije zxovi bili otvoreniji..bratic je imao replicu,zx,multivar,rms radilicu 20.5 i k15 tc unit,motor je bolesno isao stvarno,i to puno bolje u odnosu na danasnji takav setup

onda nisam jedini koji tak razmislja.Ja kad sam imao tu replicu na motoru u kombinaciji sa zx-om,frgom 21,e13 gljivom,multivarom,fly kuplungom,kevlar remenom i duzom getribom meni je skuter isao sa dvojicom bez problema 140 po satu i to je ubrzavao za popizdit od 0 do kraja.Nakon 2 godine sam skinuo replicu dolje zato kaj mi je tank 5 litara a motor je trosio preko 6 po gradu i stavio sam malossi sport koji mi je taman.,ali zato tu replicu cuvam na sigurnom jer je cilindar ko novi.

taj sat je jedan od boljih :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #34 : 24 Rujan, 2008, 18:08:50 »
gle po tom satu je 120 100 po GPS-u.Znaci 140 bi bilo sigurno oko 120 a to je za replicu sa zx-om i vise nego dosta.A i nije stvar u krajnjoj brzini nego u startu i međuubrzanju koje je bilo predobro pa si ti misli i pricaj sta hoces. :icon_tongue:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #35 : 24 Rujan, 2008, 18:22:46 »
gle po tom satu je 120 100 po GPS-u.Znaci 140 bi bilo sigurno oko 120 a to je za replicu sa zx-om i vise nego dosta.A i nije stvar u krajnjoj brzini nego u startu i međuubrzanju koje je bilo predobro pa si ti misli i pricaj sta hoces. :icon_tongue:

zanimljivo u svakom slučaju :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #36 : 24 Rujan, 2008, 18:23:02 »
Išao je sa mhr replica kitom 140km/h ??? ???  :icon_scratch:,toliko ide mhr team a ne replica!

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #37 : 24 Rujan, 2008, 19:30:26 »
Ma pusti ih,vidis da sanjaju...  :invasion:
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #38 : 24 Rujan, 2008, 19:36:58 »
duze getriba od lc piaggio masine ili...??

140 s dvojcom po satu, tj. 120 po gpsu s dvojcom replica + zx  :laughing11:

da vidimo sta tvoj prijatelj dhorvat kaze o tome ?   :icon_scratch:

j#bote znaci 50 na sat vise motor ide nego kad je serijala u pm, svaka cast na gluposti  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 24 Rujan, 2008, 19:39:08 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: mhr replica- koliko nas ima?
« Odgovori #39 : 24 Rujan, 2008, 22:04:56 »
vi ne vidite da oni tu govore o starim replicama i starim zx-ovima.  :sad3: neznam kakvi su to, jer nisam u to vrijeme bio u tuningu. ali moguće je, jer danas bi i boga začepili...! danas je svaki dio začepit, izjeban..! j#bo ih EKO, nasli na skuterima to radit, sta nisu ugradjivali prije u auta katalizatore i pičke materine sta sve ne, mozda nebi bila ovakva situacija sa prirodom sada...! ista situacija sta stari aerox serijski izderat ce i to ne malo svaki novi, bez problema su isli 100+ i to po onim satovima sto pokazuju do 120, koji su tocniji od ovih novih. dok nisu uveli to eko sranje pa zacepili sve sta su mogli... tako da je moguce da su prije i cilindri i auspusi bili jaci...!