Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing  (Posjeta: 30970 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ljubo46

  • Aprilia team Croatia
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6046
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moja Kaciga: IXS
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #20 : 16 Lipanj, 2015, 09:40:44 »
Malo vuce udesno,ma nist strasno samo daj lijevi zmigavac i ispravit ce se!!!!
 :icon_biggrin:
... inace kod talijanskih poluproizvoda je to normalno da nest lupa ,vuce ,trese....
 :icon_thumright: :toothy9:

ne samo kod skutera vec i atuomobila.. :toothy12:
moj stric je radio kod njih par godina, (Uvoznika) i kada je dolazio kamion s novim vozilima oni svi su vikali "STIZU FELERI"  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 16 Lipanj, 2015, 09:43:43 ljubo46 »

Offline Valter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 176
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: britvica među nogama
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #21 : 16 Lipanj, 2015, 09:50:44 »
Ne znam kako ostali rade ali moj će raditi savršeno kao sva moja vozila.

Offline Valter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 176
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: britvica među nogama
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #22 : 17 Lipanj, 2015, 14:16:20 »
Nije o motorima ali je i više nego primjereno situaciji.


Offline monph2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 50
  • Moja Kaciga: MT Zion
  • MojSetup: Serijalović
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #23 : 17 Lipanj, 2015, 14:36:11 »
ne radi video ;)
:)

Offline CikCak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSpuh: Giannelli Reverse
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #24 : 17 Lipanj, 2015, 15:36:33 »
Nije o motorima ali je i više nego primjereno situaciji.



private video..

a kaj se tice talijanskih automobila, isto kao i Ljubo imam kompica koji je radio 2-3 god u fiatu, i kaze da se svaki uredno vracao natrag u servis, obicno radi problema sa strujom.. 

Offline Valter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 176
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: britvica među nogama
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #25 : 17 Lipanj, 2015, 15:48:40 »
Popravljen video.

Offline monph2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP 50
  • Moja Kaciga: MT Zion
  • MojSetup: Serijalović
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #26 : 17 Lipanj, 2015, 16:19:20 »
Dobar dobar  :jumping:
:)

Offline Valter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 176
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: britvica među nogama
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #27 : 17 Lipanj, 2015, 19:27:29 »
Za sebe mogu reći da sam smirena osoba. I drugi to kažu za mene, barem oni koji me dobro poznaju. No, sve ima svoje granice i danas je ta granica dosegnuta.

Najjednostavnija radnja koja je trebala biti napravljena nije napravljena. Sve što je trebalo bilo je poslati dio iz Splita za Zagreb. Dobio sam čvrsto obećanje da će to biti upravo danas. I pogodite što se dogodilo? Baš ništa. Vilica nije došla. Sada znam da si s tim obećanjima mogu rit obrisati.

Ovih dana sam se naslušao svega i svačega u vezi ovog kvara. I kada proberem ljude kojima znam da mogu vjerovati, vilica neće ništa riješiti. Možda će manje vući ili početi tresti. I kada bi se nekom magijom riješio taj problem, opet ostaje pitanje kako ostati u nekom poslovnom odnosu naredne 2 godine sa firmom koja ne može poslati jedan komad željeza iz Splita u Zagreb na vrijeme? I to ne malo vremena. Ili koja me vuče za nos 2 tjedna? Ne da ne mogu napraviti ništa. Ne rade ništa 2 tjedna na rješavanju mog slučaja. Možda nisam važan ili sam dosadan. Možda misle da pretjerujem, ali samo ja znam kakvog to utjecaja ima na moj privatni život. Naravno da sam ljut jer sam bacio novce na stvar od koje nemam baš ništa. Od opravdanja ne mogu voziti. Koliko god ona bila valjana. Nitko nije sam na svijetu i ima nekoga tko ga može zamijeniti. Ili, ako nema, kakva je to firma?

Možda će imati primjedbe na to što sam objavio javno na forumu. Ipak mi je lakše kada svoju tugu podijelim s drugim ljudima. Vidim da ima ljudi koji me ovdje razumiju. I tako mi je već lakše.

Ne, novi skuter isto tako ne bi riješio ništa. Što bi bilo da se i taj novi pokaže neispravan? Nije baš da imam puno povjerenja u Piaggio. Naglo sam ga izgubio. Od predivnog, novog, skupog i moćnog skutera dobio sam servisni eksponat. Sama registracija skutera mi je tlaka nakon ovoga. Izgubio sam i vremena i živaca na slušanje bajki.

Ja sam digao ruke od toga. I od skutera i od vožnje na dva kotača. Ne ide. Samo ovaj je zadovoljavao moje kriterije. Svaki drugi bi bio težak kompromis. Tek sada razumijem koliko je dobro bilo moje staro prdekalo. Taj nije vukao niti na jednu stranu niti je tresao. I svaki puta je palio bez ikakvog problema. A bio je star 12 godina. Ne treba siliti nešto što ne može proći. Nisam baš za ići glavom kroz zid. Barem ne sa ovakvim stvarima.

Imam auto koji imam i s njime trebam biti zadovoljan. Teško ću opet ići u ovakvu avanturu. Ne mogu.

Offline vukas

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio NRG mc2
  • MojSetup: TP Trophy 70, Multivar 19x15.5 , Dellorto PHVA 17.5 TS
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #28 : 17 Lipanj, 2015, 19:38:48 »
Kad vidim da kupovina NOVOG vozila više nije to pod što se prodaje, a pogotovo kod svote novaca iznad 10 000kn budem istovremeno ljut i tužan. Ljut na takve jebene ljude koji nisu za ovaj svijet, a bome ni za jedan drugi :angry9:,
tužan jer kad skupiš priličnu svotu para za nešto novo, spustiš gard i opet te zajebe neki panj i jer jednostavno više nikome danas ne možeš vjerovati.
Mene bi bilo sram, to je stvar odgoja kojeg očito takvi ljudi nemaju...  :sad3:

Offline perki_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VelikaGorica
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 180
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #29 : 17 Lipanj, 2015, 21:38:00 »
Ja se tu nebi puno zaje... imaš sudskoga vještaka za vozila neka čovijek napravi procjenu/mišljenje sa tim papirima pravac odvjetnički ured i tužba onome di si vozilo kupio, il ceš dobiti novo vozilo ili povrat novaca ili će ti ovo tvoje popraviti. Sa nekim ljudima nemožeš drugačije .
Žao mi je zbog situacije jer i sam razmišljam o beverly-u , ali mislim da ću malo bolje razmotriti t-max opciju

Offline JosipMarijanovic

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 991
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: Runner :)
  • Moja Kaciga: HJC CS14
  • MojSetup: Black Trophy
  • MojSpuh: ZX
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #30 : 17 Lipanj, 2015, 21:40:57 »
Za sebe mogu reći da sam smirena osoba. I drugi to kažu za mene, barem oni koji me dobro poznaju. No, sve ima svoje granice i danas je ta granica dosegnuta.

Najjednostavnija radnja koja je trebala biti napravljena nije napravljena. Sve što je trebalo bilo je poslati dio iz Splita za Zagreb. Dobio sam čvrsto obećanje da će to biti upravo danas. I pogodite što se dogodilo? Baš ništa. Vilica nije došla. Sada znam da si s tim obećanjima mogu rit obrisati.

Ovih dana sam se naslušao svega i svačega u vezi ovog kvara. I kada proberem ljude kojima znam da mogu vjerovati, vilica neće ništa riješiti. Možda će manje vući ili početi tresti. I kada bi se nekom magijom riješio taj problem, opet ostaje pitanje kako ostati u nekom poslovnom odnosu naredne 2 godine sa firmom koja ne može poslati jedan komad željeza iz Splita u Zagreb na vrijeme? I to ne malo vremena. Ili koja me vuče za nos 2 tjedna? Ne da ne mogu napraviti ništa. Ne rade ništa 2 tjedna na rješavanju mog slučaja. Možda nisam važan ili sam dosadan. Možda misle da pretjerujem, ali samo ja znam kakvog to utjecaja ima na moj privatni život. Naravno da sam ljut jer sam bacio novce na stvar od koje nemam baš ništa. Od opravdanja ne mogu voziti. Koliko god ona bila valjana. Nitko nije sam na svijetu i ima nekoga tko ga može zamijeniti. Ili, ako nema, kakva je to firma?

Možda će imati primjedbe na to što sam objavio javno na forumu. Ipak mi je lakše kada svoju tugu podijelim s drugim ljudima. Vidim da ima ljudi koji me ovdje razumiju. I tako mi je već lakše.

Ne, novi skuter isto tako ne bi riješio ništa. Što bi bilo da se i taj novi pokaže neispravan? Nije baš da imam puno povjerenja u Piaggio. Naglo sam ga izgubio. Od predivnog, novog, skupog i moćnog skutera dobio sam servisni eksponat. Sama registracija skutera mi je tlaka nakon ovoga. Izgubio sam i vremena i živaca na slušanje bajki.

Ja sam digao ruke od toga. I od skutera i od vožnje na dva kotača. Ne ide. Samo ovaj je zadovoljavao moje kriterije. Svaki drugi bi bio težak kompromis. Tek sada razumijem koliko je dobro bilo moje staro prdekalo. Taj nije vukao niti na jednu stranu niti je tresao. I svaki puta je palio bez ikakvog problema. A bio je star 12 godina. Ne treba siliti nešto što ne može proći. Nisam baš za ići glavom kroz zid. Barem ne sa ovakvim stvarima.

Imam auto koji imam i s njime trebam biti zadovoljan. Teško ću opet ići u ovakvu avanturu. Ne mogu.

trazi novog drugog jer decko je probao voziti tog beva i nije vukao niti tresao. bio je najnormalniji. kako kaze perki. sudski vjestak i sud.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #31 : 18 Lipanj, 2015, 08:17:01 »
Ja se i dalje nemrem načudit autoru ove teme da njega nakon svih ovih sranja i dalje brine da će se prevarantski i nesposobni prodavatelj/servis možda ljutit jer je ovo objavio na forumu,da citiram "možda će imati primjedbe na to što sam objavio javno na forumu"
Pa kog boli ona stvar kaj će oni imat primjedbe,ta nesposobna nakupina kretena i govana od servisera,sad vidiš da se s tom gamadi neda normalno razgovarat,dok ne kreneš nasilno nećeš se maknut s mrtve točke.
A ti ih i dalje štiti ne pišući njihova imena,mada svi pretpostavljamo o kome je riječ.
« Zadnja izmjena: 18 Lipanj, 2015, 08:18:48 Tomi_ZG »

Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #32 : 18 Lipanj, 2015, 12:31:56 »

895. Mrzim kada "ozbiljna" firma jednostavno poruci da se sagnes i sam si podudlas nesto i to pod velicanstvenom GARANCIJOM.
Pa ne mozes vjerovati na kojoj te razini naprave budalom!

>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline CikCak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
  • Moja Kaciga: MDS
  • MojSpuh: Giannelli Reverse
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #33 : 18 Lipanj, 2015, 14:37:57 »
Za sebe mogu reći da sam smirena osoba. I drugi to kažu za mene, barem oni koji me dobro poznaju. No, sve ima svoje granice i danas je ta granica dosegnuta.

Najjednostavnija radnja koja je trebala biti napravljena nije napravljena. Sve što je trebalo bilo je poslati dio iz Splita za Zagreb. Dobio sam čvrsto obećanje da će to biti upravo danas. I pogodite što se dogodilo? Baš ništa. Vilica nije došla. Sada znam da si s tim obećanjima mogu rit obrisati.

Ovih dana sam se naslušao svega i svačega u vezi ovog kvara. I kada proberem ljude kojima znam da mogu vjerovati, vilica neće ništa riješiti. Možda će manje vući ili početi tresti. I kada bi se nekom magijom riješio taj problem, opet ostaje pitanje kako ostati u nekom poslovnom odnosu naredne 2 godine sa firmom koja ne može poslati jedan komad željeza iz Splita u Zagreb na vrijeme? I to ne malo vremena. Ili koja me vuče za nos 2 tjedna? Ne da ne mogu napraviti ništa. Ne rade ništa 2 tjedna na rješavanju mog slučaja. Možda nisam važan ili sam dosadan. Možda misle da pretjerujem, ali samo ja znam kakvog to utjecaja ima na moj privatni život. Naravno da sam ljut jer sam bacio novce na stvar od koje nemam baš ništa. Od opravdanja ne mogu voziti. Koliko god ona bila valjana. Nitko nije sam na svijetu i ima nekoga tko ga može zamijeniti. Ili, ako nema, kakva je to firma?

Možda će imati primjedbe na to što sam objavio javno na forumu. Ipak mi je lakše kada svoju tugu podijelim s drugim ljudima. Vidim da ima ljudi koji me ovdje razumiju. I tako mi je već lakše.

Ne, novi skuter isto tako ne bi riješio ništa. Što bi bilo da se i taj novi pokaže neispravan? Nije baš da imam puno povjerenja u Piaggio. Naglo sam ga izgubio. Od predivnog, novog, skupog i moćnog skutera dobio sam servisni eksponat. Sama registracija skutera mi je tlaka nakon ovoga. Izgubio sam i vremena i živaca na slušanje bajki.

Ja sam digao ruke od toga. I od skutera i od vožnje na dva kotača. Ne ide. Samo ovaj je zadovoljavao moje kriterije. Svaki drugi bi bio težak kompromis. Tek sada razumijem koliko je dobro bilo moje staro prdekalo. Taj nije vukao niti na jednu stranu niti je tresao. I svaki puta je palio bez ikakvog problema. A bio je star 12 godina. Ne treba siliti nešto što ne može proći. Nisam baš za ići glavom kroz zid. Barem ne sa ovakvim stvarima.

Imam auto koji imam i s njime trebam biti zadovoljan. Teško ću opet ići u ovakvu avanturu. Ne mogu.

nemozes sa stokom drugacije sine..

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #34 : 18 Lipanj, 2015, 15:08:14 »
Ja reko kaj prvo treba napravit - malo spage ili ravnih letvi, vidit jel zadnji kotac parallelan s prednjim.

al izgleda da je lakse ocerupat novi skut u servisu i probat sa njegovim vilicama nego potrosit 5 minuta.


Majstori u servisu, svaka cast  :toothy12:




P.S.
a ako su druge vilice pomogle u rjesenju problema onda se radi o slijedecem:

Radilo bi i sa starim vilicama (osim ako skut nije zakucan u sudaru), samo ih je trebalo raspustit na trokutima i kotacu i ponovno stegnut. Ali to znaci da je skut pao na pod prije prodaje, jer se vilice nece usukat u trokutima od stajanja.



Ako nije do vilicaa, onda je valjda do noasca mashine, jer da skut tako vuce u stranu znaci ili da je bio jace razbijen (sto nije jer je bio nov - pa makar da je i pao u salonu i kozmeticki popravljen), ili da zadnji kotac nije paralelan sa prednjim i da je pomaknut tako da je njegov prednji kraj u lijevo a zadnji u desno (tada dvokotac vuce u desno). Slikovito - vilicari imaju zadnje kotace kojima se mjenja smjer. Kad su zadnji kotaci okrenuti u lijevo, vilicar ide u desno
« Zadnja izmjena: 18 Lipanj, 2015, 15:13:44 3alfa3 »

Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 16861
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #35 : 18 Lipanj, 2015, 15:34:25 »
ma nemas sta radit  dok je pod garancijom
zato sluzi garancija da se drugi jebe a ne ti

Offline Valter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 176
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VG
  • Moj Skuter: britvica među nogama
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #36 : 18 Lipanj, 2015, 15:53:28 »
Predao sam ključeve i papire od skutera. Nemam više skutera. Nikakvog.

Piaggio je nesposoban napraviti ispravan skuter.
Piaggio Hrvatska je nesposoban ništa napraviti kako treba i na vrijeme. Čak i komad željeza poslati u Zagreb.
Ami-Trade je nesposoban bilo što napraviti jer ne smiju ništa bez Splita.

Kako nemam u bilo kojem subjektu pouzdanog poslovnog partnera za naredne 2 godine koliko traje garancija, postalo je besmisleno bilo što pregovarati. Ne mogu znati da li se mogu riješiti problemi pod garancijom koji se mogu pojaviti. Sve je to jedan veliki i skupi šlamperaj s kojim ja ne želim imati nikakve veze.

Prema Zakonu o obveznim odnosima imam pravo na povrat novaca i svih pratećih troškova. I tako će biti. Svaka sekunda otezanja će ih dodatno koštati. Jedino će besplatno dobiti medijski prostor koji ću im rado omogućiti.

End of story.

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #37 : 18 Lipanj, 2015, 16:02:05 »
Tako i treba, svima kojima obrcu velke pare i misle da su iznad zakona  :icon_thumright:
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline perki_

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: VelikaGorica
  • Moj Skuter: Italjet Dragster 180
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #38 : 18 Lipanj, 2015, 16:41:46 »
Predao sam ključeve i papire od skutera. Nemam više skutera. Nikakvog.

Piaggio je nesposoban napraviti ispravan skuter.
Piaggio Hrvatska je nesposoban ništa napraviti kako treba i na vrijeme. Čak i komad željeza poslati u Zagreb.
Ami-Trade je nesposoban bilo što napraviti jer ne smiju ništa bez Splita.

Kako nemam u bilo kojem subjektu pouzdanog poslovnog partnera za naredne 2 godine koliko traje garancija, postalo je besmisleno bilo što pregovarati. Ne mogu znati da li se mogu riješiti problemi pod garancijom koji se mogu pojaviti. Sve je to jedan veliki i skupi šlamperaj s kojim ja ne želim imati nikakve veze.

Prema Zakonu o obveznim odnosima imam pravo na povrat novaca i svih pratećih troškova. I tako će biti. Svaka sekunda otezanja će ih dodatno koštati. Jedino će besplatno dobiti medijski prostor koji ću im rado omogućiti.

End of story.

To si odmah trebao napraviti i manit se bilo kakvih istraživanja kako zašto

Offline Tadr3

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1829
  • Spol: Muški
  • ŠIŠAJ MEŠAJ !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
Odg: Kratka priča o jednom Beverly 350 Sport Turing
« Odgovori #39 : 18 Lipanj, 2015, 18:04:39 »
Predao sam ključeve i papire od skutera. Nemam više skutera. Nikakvog.

Piaggio je nesposoban napraviti ispravan skuter.
Piaggio Hrvatska je nesposoban ništa napraviti kako treba i na vrijeme. Čak i komad željeza poslati u Zagreb.
Ami-Trade je nesposoban bilo što napraviti jer ne smiju ništa bez Splita.

Kako nemam u bilo kojem subjektu pouzdanog poslovnog partnera za naredne 2 godine koliko traje garancija, postalo je besmisleno bilo što pregovarati. Ne mogu znati da li se mogu riješiti problemi pod garancijom koji se mogu pojaviti. Sve je to jedan veliki i skupi šlamperaj s kojim ja ne želim imati nikakve veze.

Prema Zakonu o obveznim odnosima imam pravo na povrat novaca i svih pratećih troškova. I tako će biti. Svaka sekunda otezanja će ih dodatno koštati. Jedino će besplatno dobiti medijski prostor koji ću im rado omogućiti.

End of story.

GO VALTER, GO VALTER... vise im necu tam ic ni po rolice